Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Jacek Sulik

Najgorsza z możliwych agencji. Absolutnie nie polecam i odradzam pracę u tych pedałów. (usunięte przez administratora), na mieszkaniach jest brud i syf nie ma internetu ani pralki. Pracuję w heytex w Bramsche.

@Jacek Sulik

Prawda

Magdalena Kwoka

Jedna z lepszych agencji na rynku, wyjeżdżałam już parę razy, tak samo moi znajomi, firma godna polecenia!

Obecnie firma East Power sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Czy ktoś składa CV?

Kiero

Ja składam na 1/2 etatu????????

Filip

Witam niedługo mam podjąć pracę z tą agencji przy komisjonowaniu artykułów biurowych i pakowaniu karmy dla zwierząt. Ktoś może pracował na podobnym stanowisku i może coś mi o tym powiedzieć??

Daria
@Filip

Pracuję aktualnie jako komisjoner. Praca taka sama jak wszędzie, niczym specjalnym się nie wyróżnia poza tym, że w niemczech. Warto ogarniać podstawowe zwroty przydatne w robocie i liczebniki po niemiecku albo chociaż po angielsku, dużo to ułatwia pracę, ale bez też idzie się dogadać. Jest nas na tyle dużo, że zawsze ktoś pomoże w razie problemów. Polecam normalnym ludziom, którzy wiedzą co chcą od życia i po co jadą.

Daria
@Filip

Też bym chciała się coś dowiedzieć o pakowaniu karmy dla zwierząt :)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kamil S

Firmę założyła słynna a raczej największa (usunięte przez administratora) Claudia Hanft . Z 30 firm jest w likwidacji lub zlikwidowanych a te co są wiążą się z innymi i robią ludzi w jajo Powiązania firmy to : East Power GmbH dawne nazwy firmy to : ZYGZAK UG Vorrata Olysus Personal UG ADRES Dietzgenstr. 85, 13156 Berlin,Niemcy CEL KORPORACYJNY Pośrednictwo wszelkiego rodzaju robót budowlanych; w szczególności w zakresie robót murarskich i, prac dekarskich, robót drogowych, robót ziemnych i wykopów, rusztowań, robót rozbiórkowych i elektroinstalacyjnych jako generalny wykonawca, a także komercyjnego zatrudnienia tymczasowego. Oficer:Paweł Leszek Sekulski, Janowice Wielkie, Poland Zarząd Antoni Krzysztof Wieczorek, Jelenia Góra, Poland Stary zarząd: Adam Lagódka Claudia Hanft Firma została założona przez Claudię H , ta osoba miała wiele firm, które zostały zlikwidowane, kilka tych firm zmieniło nazwy i zarząd między innymi Promjob Paula/Pawła Kipek, o którym jest dość głośno. Polskie odnogi to: Dextra - Temp Work Agency sp. z o.o. Zarząd: Antoni Krzysztof Wieczorek, Jelenia Góra, Poland East Power sp. z o.o. Officer: Wiesława Sekulska, Paweł L. Sekulski Partner: East Power sp. z o.o. sp.k Dextra - Temp Work Agency sp. z o.o Www sp. z o.o. wcześniejsza nazwa to: Progres Interactive sp. z o.o. Zarząd Antoni Krzysztof Wieczorek Workwide Benelux sp. z o.o. Zarząd Antoni K. Wieczorek

Janka

Szczerze moge polecic prace w tej agencji, dbaja o pracownika, teraz pracuje w innej i tak nie ma jak tutaj, ze do ciebie dzownia pytaja sie jak leci czy co slychac w pracy, na pewno do nich wroce jak znajde odpowiednia oferte

DK

Ambicje firma ma ogromne ale przy tym braku kindersztuby nic z tego nie będzie. Nic nie warta firma kogucik pana, który chciałby mieć miliony ale jedyne co potrafi to mieć świetnych księgowych, żeby jak najwiecej zachowac we własnej kieszeni. Umowy mieszane, zmieniane, koniec końców nie ogarniesz dla ktorej spółki pana Pawła pracujesz. Szefowi jak i jego najbliższym brak jakiegokolwiek wychowania i kultury. Przywitanie się z pracownikami to zbyt wysokie loty. Ludzi traktują jak mięso. Szefa we Wrocławiu nie interesuje jakość pracy, a ilość. Sam bez skrupułów wyrzuca ludzi z dnia na dzień. Jeśli ktoś nie ma wyjścia to tutaj tylko na chwilkę i przeczekanie.

OFERTA PRACY BRUKARZ/OGRODNIK Wietmarschen lub Oberstaufen Omijajcie ta oferte oraz agencje East Power szerokim łukiem! Stawka, która oferują w ogłoszeniu jest nie prawdziwa. Po przejechaniu na miejsce dostaniecie informacje ze nie spełniacie wymagań co do umiejętności mimo ze będziecie pracować tak jak każdy inny na budowie. Obniżą wam stawkę bez informowania was o tym. Szefowa firmy w której będziecie pracować patrzy z góry na obcokrajowcow i ich wykorzystuje. Nie płaci za nadgodziny. Liczy się dla niej jedynie szybkie zarobienie pieniędzy. Pokój jaki dostaniecie jest wymiarów 2x2m, brak słów. W miejscu zakwaterowania nie ma ani jednej kreski zasięgu, stare i zużyte naczynia oraz garnki, brak suszarki do ubrań. Przygotujcie się ze będziecie dostawać najcięższe zadania do wykonania w pracy, najgorsze roboty na budowie. Będziecie tania siła robocza. Ta szefowa prowadzi firmę ogrodnicza i brukarska dlatego potrzebuje takich i takich ludzi. Dojazdy do pracy po 50km w jedna strone(oczywiście dojazdy nie są płatne tak samo jak przerwy). Umowa będzie podpisana na pół etatu a wiec do emerytury wiele stazu pracy nie odłożycie. W razie wypadku pomoc tylko doraźna i musicie zjeżdżać do polski. Urlopy bezpłatne. Firma nie respektuje zapisów umowy co do stawki. Nie polecam nikomu tej pracy.

Artur

W firmie sie polepszylo staneli na nogi. Kiedys bylo inaczej przez dlugi czas nie chcialem wyjechac ale pojechalem i nie zaluje. Praca jest za calkiem dobre pieniadze ktore sa na czas nie moge teraz narzekac

Phoenix

Boszeeeee ludzie ogarnijcie sie. Mam w swoim życiu przepracowane 20 lat !!! To nie moja pierwsza praca i zapewne nie ostatnia . Pracuje dla tej firmy juz prawie rok , nie narzekam bo nie mam prawa . Zarabiam tyle ile zarabiam , stać mnie utrzymać syna kupic samochód i żyje mi sie dobrze . Widzę co tu sie dzieje . Większość tu zamiast odkładać to po pracy odrazu leci po browarki , napierdzieli sie jeden z drugim a potem dziwić sie ze mało zarabia bo większość czasu to siedzą na chorobowym aby sie po tych browarkach wyleczyć . Jak ja widzę ze większość chleje po wypłacie aż sie kasa skończy a potem latają po zaliczki do Szefa to mi sie żal ich robi . My Polacy potrafimy na wszystko narzekać i na wszystkich !!!! Nie pasują wypłaty to droga wolna nikt was tu nie trzyma , to wracajcie do Polski przecież tam jest lepiej !!!! Ale nie najlepiej chlać , bawić sie i mieć wszystko w poważaniu, a potem narzekać ze wypłata beznadziejna , ze oszukują , ze Markus to taki i taki . To spoko gość . Taki powinien byc każdy szef , człowiek chory to i do lekarza zawiezie , masz problemy to pomoże , trzeba cos załatwić to bez problemu . Potrzebujesz wolnego bo musisz zjechać do PL to nie ma sprawy . Jak sie szefa i prace szanuje to zawsze jest ok ale jak większość przychodzi zaropiala po nocy balowania , odwala na maxa to ja sie nie dziwie ze potem z pracy leci. To jest normalne . Co do mieszkań to fakt jest czasem po 6 osób na chacie ale to kwestia dogadania sie z mieszkańcami, każda 2 ma swój pokój z łazienką, jedynie problem czasem z gotowaniem. Ja nie narzekam . Zgrana ekipa , u nas nie ma imprez ma chacie , każdy dba jak P swoje . A co wy może chcecie wille z basenem i jakuzzi w łazience ? Nie podoba sie i to to trzeba było dobie wynająć mieszkanie . Jest ich w cholerę !!! 550€ miesięcznie za 2 pokoje . Mozna ? Mozna ! Ale trzeba chcieć . Następna sprawa siedzę za granica juz 9 lat . 8 lat w NL a teraz tu . I nie ważne czy praca jest dobra czy zła czy za dobre pieniadze czy małe , chaty wypasione czy skromne my Polacy zawsze bedziemy narzekać i tak o nas mówią wszyscy !!! Wszyscy są bleeeer ale my za to zajebisci . Dobra rada ... Praca nie pasuje to sie zwolnij to nie wiezienie .., nic na sile . Chata zła to se wynajmij , proste . Kasa mała ? To przestań jeden z drugim chlać i latać co tydzień do PL to sobie odłożysz !!!! A przedewszystkim zacznijcie szanować prace to i was bedą szanować . Tego nauczyło mnie zycie !!!! Ja nie pije , nie żyje od wypłaty do wypłaty , odkładam i dla mojego syna wysyłam pieniadze zamiast wydawać na głupoty . Nie narzekam !!! Bo nie mam na co .

@Phoenix

Co Ciebie (usunięte przez administratora) obchodzi co kto robi.Dalej pracuj na 1/2 etatu będziesz mieć za 20 lat 10 stażu i Dale zachwalają te firme

UCZCIWY
@Phoenix

JEST TAKA PRAWDA ŻE NIEKTÓRYM ODBIJA POCZUJE TROCHĘ WIĘCEJ KASY I BALUJE A PRZECIEŻ WYJEŻDŻA SIĘ Z KRAJU TYLKO PO LEPSZĄ KASĘ , WIĘC TE PICIE PALENIE NIE MA ŻADNEGO SENSU TAKA PRAWDA . I MOŻNA NA NOGI STANĄĆ JAK JEST SIĘ W OBEC SAMEGO SIEBIE FER.

Grzegorz

Witam! Jest to moja pierwsza Agencja Pracy z która wyjechałem za granice. nie wiem jak jest w innych ;p ale jak narazie współpraca układa się dobrze. wyjechałem razem z kolega na projekt przy komisjonowaniu opon - formalności z Panią Roksana załatwiliśmy bardzo sprawnie koordynatorka również pomocna. kwatera - może to nie jest dom z basenem, ale jest wszystko co powinno. pokoje dwuosobowowe czysto itp. praca - no lekko nie jest ale to wiedzieliśmy przed wyjazdem. Oby wynagrodzenie wpłynęło na czas i wszystko się zgadzało ! Polecam przedewszytskim dopytać o wszystko ! odpowiedzi są rzetelne więc nie ma później zdziwienia ! Powodzenia 1

Mirko

Pracowałem w 3 agencjach i na chwilę obecną east power to chyba najlepsza z nich wszystkich. Ogólne warunki porównywalne, aczkolwiek pierwsza firma, która traktuje ciebie jak człowieka, a nie jak cyferkę. Bardzo miła obsługa pań w kadrach i koordynacji. Kwatery to pokoje 2 osobowe z prywatną łazienką i wspólną kuchnią, aczkolwiek bardzo czyste. Pracuje u nich 2 miesiąc i planuję posiedzieć jeszcze do świąt, na chwilę obecną wynagrodzenia terminowe i wszystko się zgadza wbrew niektórym opiniom.

Edyta
@Mirko

A gdzie konkretnie pracujesz i co robisz? Ile godzin w miesiącu wychodzi i czy są przestoje?

Bartek

Pracowałem w kilku agencjach i East Power jest najgorsza z najgorszych. Odwoływanie wyjazdu na kilka godzin przed wyjazdem Na miejscu w kwaterze taki bród że żałowałem że z nimi pojechałem. Do pracy daleko miało być max 10 km było ponad 30km. A kordynator nie chce w niczym pomóc. Żałuję że z nimi pojechałem i straciłem pieniądze na wyjazd.

@Bartek

Ta firma nie jest najlepsza wiadomo polska umowa i 1/2 ale sprzątać za Ciebie nikt nie bedzie

KandydatkaDoPracy

Aplikowałam na stanowisko rekrutera osób do pracy w Niemczech na niskie stanowiska. Rozmowa odbyła się w siedzibie na ul. Legnickiej we Wrocławiu, z dwoma osobami, panem i panią. Ogólnie wszystko wydawało się ok, poza dwoma małym szczegółami dla mnie ważnymi, a mianowicie pan zaproponował jako formę zatrudnienia: umowę o pracę na najniższą krajową plus kilka stów na umowę zlecenie?!?!?! Przy czym jeszcze pan zadeklarował, że jak będę na L4 to chorobowe będzie liczone z tej kwoty całej czyli z najniższej krajowej i zlecenia?!?! W jaki sposób to możliwe nie wiem, pan nie wyjaśnił... Zastanawiałam się jak będzie liczony urlop, od jakiej kwoty ale już nawet nie widziałam sensu zadania tego pytania. Przed rozmowa zostałam jeszcze poproszona o zabranie ze sobą referencji jeśli jakieś mam i wszystkich świadectw pracy. Świadectwa pracy na etapie rozmowy rekrutacyjnej - żaden przepis prawa tego nie przewiduje. Oczywiście na rozmowie zostałam w pewnym momencie poproszona o przedstawienie tych świadectw pracy, odpowiedziałam panu, że nie zabrałam żadnych ze sobą, bo to zdecydowanie za wcześnie i że żaden przepis nie daje takiego uprawnienia pracodawcy na etapie rozmowy. Na moje pytanie skąd taka w ogóle prośba pan odpowiedział, że "wie pani ludzie nie mówią prawdy w CV (śmiech)". Moim zdaniem, jeśli pracodawca w taki sposób podchodzi do kandydata, że kłamie już na etapie rozmowy, to jak później miało by wyglądać stworzenie dobrej relacji pracownik-pracodawca bez grama zaufania...? I jak miały by wyglądać rozliczenia urlopów, chorobowego? Odpowiedź zwrotną dostałam w terminie w formie wiadomości sms od pani, że nie mogą mi nic zaproponować, co nie miało dla mnie znaczenia, bo nie zgodziłabym się na taka formę współpracy z nastawieniem pracodawcy z góry, że kłamię. Odradzam wszystkim, którzy rozważają rozmowę rekrutacyjną w tej firmie.

Konrad

Omijajcie te agencje, kto chce niech zostawi maila i prześle moje pismo z Inspekcji pracy która stwierdziła nieprawidłowości. Teraz czekam na 5000zl od nich :) A jak nie wyślą to sprawa idzie do sądu pracy i odsetki dostanę haha :D Je*ac Ize koordynator.

@Konrad

Zgadzam się

Lauda
@Konrad

A masz namiary do tej inspekcji?

RadekB

Generalnie wszystko sie zgadza, tak jak bylo omawiane przed wyjazdem. Pani koordynatorka Kinga bardzo kontaktowa i uprzejma, każdy problem z nia znalazł rozwiązanie. To moj pierwszy wyjazd z agencją pracy i szczerze mozna zaufać tej firmie.

@RadekB

To spytaj Panią Kingę czy ona pracuje tam na półetatu.W (usunięte przez administratora) was robią a wy robicie za grosze na zachodzie.Brak ubezpieczenia ,zasiłku chorobowego czy urlopów płatnych.Sam sobie pracuj Polak to (usunięte przez administratora) jest zobaczy kasę to chce być najlepszy

zawiedziona

Pracowaliśmy dla tej agencji ,mieszkanie mieliśmy dobre,kontakt z koordynatorka p.Sylwia ,dzisiaj przyjeżdżając do innej pracy mamy koordynatora p.Dawida ,kontakt zerowy,,jutro mamy iść do pracy nie wiemy na jaka zmianę ,na którą godzinę ,nie mamy też adresu zakładu, ☹️,mieszkanie nie( obrażając ludzi z marginesu) mają niektórzy lepsze warunki ,pościel wymietolona ,podarta,poprzepalana, i jeszcze za to zakwaterowanie mamy zapłacić każdy po 200€ ,brudno nie wiadomo kiedy tu było sprzatane

zawiedzona
@zawiedziona

Nawiązując do mojej ostatniej opinii,nasz koordynator Dawid stanął na wysokości zadania ,znalazł nam super mieszkanie, mimo że góra wzięły emocje,z agencją można było się dogadać ,jeszcze raz dziękujemy za super mieszkanie

Renata
@zawiedzona

Czyli co, jak komuś nie pasuje standard mieszkania to nie ma problemu żeby zmienili? Po zmianie macie płacić tyle samo czy stawki za te lepsze mieszkanie są inne?

pracuś
@Renata

jak zmieniają Ci kwatere to koszty pozostaja te same, przynajmniej tak bylo u mnie na produkcji obok stuttgartu.

Janusz

.... a SP dalej pisze sobie pozytywne komentarze. Wiecie że mało kto ma ubezpieczenie zdrowotne ?

S. Piotr

W firmie East Power pracuję prawie trzy lata Pani Kinga Dudek-Masłowska jest trzecią moją koordynatorką z którą bardzo dobrze mi się współpracuje mogę zawsze na P. Kingę liczyć jeszcze nigdy nie usłyszałem od niej słowa NIE , NIE MOGĘ , NIE DAM RADY jest miła uprzejma zawsze odbiera telefony oddzwania lub kontaktuje się SMS stawiam ocenę dla P. Kingi w skali 1:10 10

@S. Piotr

Praca na półetatu w Niemczech.Dasz pracować na Polskiej umowie do 90 lat?

Kiero
@S. Piotr

To spytaj te Kingę czy ona pracuje na 1/2 etatu????

Piotr Skoneczny

Współpracę zawiązałem z powyższą firmą prawie pół roku temu, a doświadczenia z tego okresu mam bardzo dobre. Jedyną niedogodnością był zorganizowany nocleg w pierwszy dzień przyjazdu, ale co jest wielkim plusem po zgłoszeniu tej sprawy do koordynatorki sprawa na następny dzień została rozwiązana poprzez zapewnienie naprawdę dobrych warunków mieszkalnych już na innym obiekcie. Otrzymałem propozycje pracy na terenie wschodnich Niemiec. Praca ze stałymi godzinami roboczymi wraz z terminowymi wypłatami oraz ciągłą opieką koordynatora sprawiają że warunki oferowane przez firmę moim zdaniem są bardzo dobre i wypadają najlepiej ze wszystkich pośredników z którymi wcześniej miałem wątpliwą przyjemność współpracować. Bardzo polecam.

Lichocki Adam
@Piotr Skoneczny

Pracuj tam chłopie na półetatu dostaniesz emeryturę jak skończysz 90 lat

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 139 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 316 ocen.

East Power sp. z o.o.