EKT INSTAL

Wrocław

Opinie o EKT INSTAL

Janusz230

Byłem drugi raz z EKT w Niemczech. Jestem bardzo zadowolony. Rzeczywiście trzy lata temu były poślizgi w wypłatach. Teraz było wszystko w porządku. Dodatkowo jak mi się skończył jeden kontrakt to zaraz załatwili mi drugą budowę.

Miks

No dużo tutaj ogłoszeń po niemiecku więc trochę trudno mi się odnosić, ale wiadomo przeciez, że skoro sa do niemiec to tak chyba powinny wyglądać, ważne, że płacą

afro

a tam, nie jest cudownie, ale nie źle. pracowalem w rożnych miejscach,w jednych, a bylo lepiej, w innych gorzej. A1 dają, a dla info - zeby ją dostać musisz albo przejść z firmy do firmy albo byc na bezrobociu wczesniej.W każdej firmie są te same przepisy. Dlatego trzeba czekać na A1 dłużej niż 4 tygodnie,to jest potwierdzenie opłacania składek, skoro nie płaciłeś, to nie ma A1. Pracuje tu już 4 miesiac, może nie placą na czas zawsze,ale placą. Moja poprzednia firma jest do dzis mi winna 8 tys.

Jurek

Dostałem A1. Oprócz tego, że trzeba dłużej czekać na kasę to jest ok.

kolega Piotra

Przecież mamy już A1. Nie jest na czarno.

Jacuś Placuś

słodziaki:*

Bumblebuś

Bo firma pracuje w godzinach 8-16.

BUMBLEBE

A z kod ty do diabła wiesz ze nie mówie prawdy pracowałes tam gdzie ja i w tym samym czasie durn.. !

Jurek

to samo masz we wszystkich ogłoszeniach pracy w necie.

Do konkurencji

Tacy jak "Bumblebe" są tylko odważni za ekranem monitora i chowają się pod zmyślonym pseudonimem. Jeśli ktoś jest taki odważny, to dlaczego nie podpiszę się prawdziwie pod tym co napisał?

Arek

Tak

Ciekawy

Proszę o informację czy firma płaci, gdy pracownik rozwiąże z nią umowę ?

Arek

A kto panu to powiedział? Firma opłaca składki ZUS. Chyba, że chce pan prowadzić własną działalność gospodarczą. Pracuje dla nich w Niemczech już ponad pół roku. Arek

inż. elektry

Ja też dostałem propozycję na wyjazd do Niemiec w połowie stycznia, proszę o info czy faktycznie jest tak źle jak piszecie. Zaproponowali mi ( usunięte przez administratora ) za 1 h, ale muszę się sam ubezpieczyć, nic nie wspominali o narzędziach czy ubraniu roboczym.

Zenobiusz
@inż. elektry 02.12.2014 12:44

Jak to sam ubezpieczyć?zus opłacic?Napisz coś więcej bo chcę wysłac cv bede wdzięczny za odpowiedz.

EKT

trudno jest zadowolić wszystkich.Kompetentny pracownik znajdzie u nas pracę zawsze. Jeśli ktoś woli pisać na forach a nie bezpośrednio zapytać u źródła, to znaczy,że ani nie ma wiedzy, ani kompetencji ani poziomu. Polecam zapoznać się z ofertami jakie mamy lub mieliśmy, a dopiero potem wypisywać bzdury !

xzc2

Zadowoleni opinie rzadko dają, niezadowoleni chcą zaś zawsze się zemścić, nagadać, napisać, wyszydzić. Proszę najpierw popracować, a potem dopiero pisać. Proszę przeczytać coś o oddelegowaniu za granicę. Pójść, dowiedzieć się, potem szydzić. Dziękuję.

elektryk

ktoś pracuje tam obecnie, bo dostałem oferte od nich i nie wiem czy jechać

ślusarz andrzej

Ostatnio dają bardzo fajne oferty. Nie ma co narzekać. Ja tam jestem zadowolony!

fachowiec

Po co tak pieprzyć na tą firmę jak pracuje z nimi od roku i jest naprawdę ok. Jeśli się jest samemu w porządku, to oni też są w porządku wobec Ciebie. To moje zdanie. Pozdrawiam.

bob

pracuje ktos teraz jako elektryk bo dają oferty pracy?

tomek

ja pracowalem w tej firmie jakies 4 lata temu i nie narzekam.. pracowalem w Wiedniu mieszkanie mialismy dobre i na kase tez nie narzekalem... nie wiem jak jest teraz ale pare lat temu bylo dobrze :) osobiscie ja jestem zadowolony

jacek

To nie prawda. Ja pracowałem ponad 2 lata na budowie w Monachium i zawsze było na A1.

Zostaw opinię o EKT INSTAL - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKT INSTAL