Opinie o EKT Instal sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EKT Instal sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie EKT Instal sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKT Instal sp. z o.o. w Wrocław

Biały_97

Firma bardzo w porządku, dużo godzin, stawka dobra , pieniądze na czas, kwatera ok. W zeszłym miesiącu zarobiłem ponad 19 000 tyś złoty. Pozdrawiam cały zespół

EKT Instal Sp.zo.o

Wysokość wynagrodzenia na każdym projekcie jest uzależniona od ilość wypracowanych godzin. O warunkach zatrudnienia i stawce rozmawiamy z każdym kandydatem indywidualnie. Stawka godzinowa na każdym projekcie jest zróżnicowana i uzależniona od wielu czynników - wymagań kontrahenta na konkretnym projekcie, od wykształcenia kandydata, posiadania uprawnień, znajomości języków obcych - niemieckiego lub angielskiego, doświadczenia na danym stanowisku, posiadania czynnego prawa jazdy, auta oraz rodzaju zawieranej umowy np: umowy o pracę, umowy zlecenie oraz B2B na działalności gospodarczej. Zapewniamy pracownikom zakwaterowanie - organizujemy je i pokrywamy koszty w całości, pracownik nie musi jednak skorzystać z opcji zakwaterowania, w takim przypadku dopłacamy do stawki godzinowej 3,00 euro, zwracamy koszty dojazdu z miejsca zakwaterowania na budowę wg stawki ustawowej kilometrówki, dopłacamy 50,00 euro za pierwszy dojazd do DE na umowie o pracę i umowie zlecenie, za polecenie pracownika płacimy 100 euro, wypłacamy zaliczki, premie roczne.

Hej. Byłby to mój pierwszy tego rodzaju wyjazd. Zastanawiam się tylko jak wyglada sprawa z językiem. Średnio u mnie z nim. Można sobie poradzić? Wiadomo ze No musiałbym przysiąść do nauki. Ja z angielskim nie mam problemu i może idzie się uratować nim w pracy? Mowa oczywiście o elektryku na stacji benzynowych Jak wyglada sprawa odkładania składek emerytalnych?

Biały_97

KONGLOMERAT
@Biały_97

Jeśli pracowałeś cały rok to trochę mało

Figo
@Biały_97

Pochwal sie lepiej ile godzin musiales przepracowac zeby tyle zarobic. 250 czy wiecej?

@Figo

Dlaczego od razu zakładasz, że ktoś musiał przepracować sporo godzin, aby zarobić taką kwotę? Pracujesz tam i wiesz, jakie są zarobki? Jeśli tak, to dodaj coś od siebie. ;)

Figo
@Figo

Haha, akurat znam kilka osob ktore tam robia. Jedni maja lepsze inni gorsze stawki, ale usredniajac, zeby zgarnac 19000zl /miesiac musialbys przerobic troche ponad 300h. Wiec jak myslicie? ... mowa oczywiscie o DE

@Figo

Od czego w takim razie zależy wysokość wynagrodzenia? I ile tak mniej więcej można zarobić pracując po 40h tygodniowo, jak na normalnym etacie?

EKT Instal Sp.zo.o Nowy wpis

Jak wygląda sprawa grafiku w EKT Instal sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ogólnie porazka! Firma was najpierw zatrudni wykorzysta a potem nie zapłaci.I uprzedzam nie obijałem się tylko uczciwie pracowałem.Nie dość że umowa od najniższej krajowej,przejazdy na swój koszt to jeszcze brak poszanowania dla człowieka.Pani z biura ma zawsze racje.Jedynie zakwaterowanie było ok.nie polecam! A i widzę że nie wygodne opinie są usuwane ..

aaa

Od najniższej krajowej, czyli da się więcej zarobić? Od czego to zależy? Długo czekasz na kasę już, po pierwszym miesiącu już taka sytuacja? Dla mnie płynność ważna jest więc dopytuję. A zakwaterowanie w całości opłacała firma?

EKT Instal Sp.zo.o Nowy wpis

Jako pracodawca przed nawiązaniem współpracy z kandydatem przedstawiamy warunki zatrudnienia, następnie po ich zaakceptowaniu następuje odpisanie umowy z kandydatem. Pracownikom gwarantujemy ze swojej strony zakwaterowanie- organizujemy je i pokrywamy koszty w całości, pracownik nie musi jednak skorzystać z opcji zakwaterowania, w takim przypadku dopłacamy do stawki godzinowej 3,00 euro, zwracamy koszty dojazdu z miejsca zakwaterowania na budowę wg stawki ustawowej kilometrówki, dopłacamy 50,00 euro za pierwszy dojazd do DE na umowie o pracę i umowie zlecenie, stawka godzinowa jest ustalana indywidualnie, za polecenie pracownika płacimy 100 euro, wypłacamy zaliczki, premie roczne. Obciążenie przy wypłacie może nastąpić z powodu udowodnionej winy pracownika po przedstawieniu wniosku przez kontrahenta z powodu źle wykonanej pracy przez pracownika, alkoholizmu, szkody na zakwaterowaniu.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EKT Instal sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Monter instalacji fotowoltaicznych - Steinenbronn Niemcy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Olga

Szanowni, jakie narzędzia pracy firma zapewnia na stanowisku account manager ds. obsługi kontraktów na rynek niemiecki?? Ktoś z was ma wiedzę o przybliżonych widełkach zarobkowych? Widzę tu coś dla siebie w ramach zmiany pracy w nowym roku, ale brakuje mi najważniejszych danych. Cóż, przy kilkudniowych podróżach po Niemczech wiek i marka auta ma kluczowe znaczenie...

EKT Instal Sp.zo.o
@Olga

Witam, Proszę dzwonić pod numer: 71/ 785 14 80 lub 722 226 059 . Z każdym porozmawiamy i podamy informacje dotyczące warunków zatrudnienia.

Arkadiusz

@Pracodawca Jakie dokumenty musi posiadać osoba, która chciałaby rozpocząć współpracę w formie B2B? Czy wymagacie Państwo ubezpieczania OC działalności lub Freistellungbescheinigung? Czy zatrzymujecie Państwo 15% wynagrodzenia?

Lilka

Czy stawki dla elektryka są zależne od miejsca? Np. lepiej w Munchen czy w Bremerhaven, czy jeszcze gdzieś indziej pracować? W ogóle to dziw, że nie podają stawek EU, normalnie w ogłoszeniach z pracą za granicą zazwyczaj stawki są. Wiem, bo jeździłam sama, a teraz mąż chce ;)

Żaklina

Przejazdy, czyli? Chodzi o dojazd do pracy czy nie wiem, zjazdy do Polski? Jak tam w ogóle z warunkami mieszkaniowymi, umową? Jest na polskich czy niemieckich warunkach? Aaa no i ciekawi mnie czemu strata pieniędzy? Nie płaca duzo? Mozesz napisac widełki? Trochę dużo pytań, ale chłopak zmienia pracę, i myśli o tym, żeby tu uderzyć.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w EKT Instal sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Elektryk, takie ogłoszenie jest na Lento.pl 28 marca.

Filip

Dzień dobry. Czy pracuje ktoś dla tej firmy w Niemczech jako spawacz? Proszę napisać jakąś opinię. Dziękuję za odpowiedź.

Kazimierz

Jest praca dla elektryka do obsługi stacji benzynowych w Lipsku w Niemczech. Widziałem że prócz zakwaterowania zapewniają samochód służbowy. To znaczy ze to praca głównie w terenie? Tylko w Lipsku czy w zakres prac wchodzi tez większy obszar? Ktoś był na rekrutacji i coś wie?

maniek

Totalna porazka. (usunięte przez administratora)

Nie polecam firmy. Stracony czas i pieniazki.

Aktualnie pracujący w Ekt

Jeśli zawaliłeś robotę to każdy pracodawca ma prawo nie zapłacić , piszesz bzdury o Firmie, jestem wieloletnim pracownikiem tej Firmy na różnych kontraktach.

Aktualnie pracujący w Ekt

Nie rozumiem komentarza, że w tej Firmie jest dozo podlizujących sie ludzi, komu w PL czy De?

Aktualnie pracujący

Co to za komentarz? Wszędzie gdzie się da? Praca jest w DE nie w PL

Bardzo nie rzetelna firma. Skupie na pieniądze gdzie się da.

Aleksander

Przepraszam w jaki sposób działacie Państwo na rynku niemieckim ? Czy macie swoje obiekty/budowy, czy też jest to forma agencji pośrednictwa i wysyłacie/wypożyczacie swoich pracowników firmom niemieckim ?

Dział rekrutacji
@Aleksander

Dzień dobry, wysyłamy/wypożyczamy swoich pracowników firmom niemieckim. Pozdrawiam, Zespół EKT

Alexander
@Dział rekrutacji

Oj to dziękuję bardzo. To forma pośrednictwa, a w przeciętnej niemieckiej zaitfirmie płacą 14-15 euro/brutto + 8 euro diety/netto. Chyba że proponujecie Państwo coś co Was wyróżnia na rynku pośredników w DE ?

Dział Rekrutacji
@Aleksander

Mamy różne oferty-projekty, współpracujemy z firmami niemieckimi, oferujemy różne formy współpracy: umowa o pracę lub osoby na własnej działalności. Zapraszamy do kontaktu, tel.71/785-14-80 lub 722 226 059

jaa
@Alexander

jakiE osiem euro diety? z reguly dieta wynosi 25 dziennie, jak sam sobie nagrywasz mieszkanie to wiecej

Tomasz
@jaa

To ile więcej dają jak sam załatwiasz mieszkanie?

...
@Tomasz

Dokładnie nie pamiętam

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w EKT Instal sp. z o.o.?

Osnabrück

Nadgodziny płatne jak zwykłe godziny, ale wypłata na czas. Niestety przeliczona od razu na PLN.

Fegu

Radzę uważać na człowieka który nazywa się Karol Kowalik spod Radomia. Były wojskowy Gnębi innych współpracowników. Najpierw udaje przyjaciela a potem zaczyna dokuczać.

Stasiu
@Fegu

Tszeba się niedać tępić starych dziadów

ENERGETYK
@Fegu

Tak się dzieje niestety, zatrudniają, starych dziadów, ktorych w somu nikt nie lubi, siedzą po 2 miesiące bez zjazdu. Starych kawalerów co mieszkają z mamusiami, a nie młodych ambitnych i dać im dobrą stawkę. Chłopacy z kujawsko Pokorskiego są najlepsi, Łukasz i Marcin, nikt im nie podskoczy, robią swoją robotę i trzymają porządek i dyscyplinę. Jak gdzieś jadą na kontrakt to właśnie taki typ jak ten były wojskowy to na momencie zostalby wyprostowany, przez nich. Ogólnie płacą na a czas to jakis plus, a teszta jak napisałem.

Maniek
@ENERGETYK

Tak to racja że zatrudniają takich starych trudnych i starych kawalerów, znam chłopaków i dobrze ze jeszcze tacy się zdarzają jak Marcin i Łukasz. Przestrzegam przed takim Grzegorzem, z Bolesławca chyba, stary kawaler i (usunięte przez administratora) jeździ do biura i (usunięte przez administratora) coś tam potrafi zrobić ale jest trudny z charakteru do mieszkania razem i widac ze mu odbiło od pieniędzy. Gdyby trafil na chłopaków, a tego mu życzę, to szybko zrobią z nim porządek

Firman

Pracuje we wschodnich Niemczech dla EKT juz długi czas, mają kilkanascie kontraktów, konczy się jeden, zaczyna sie kolejny. Wazne ,ze firma wyplacalna, bez problemow 10go mam chaic. KOntakt z firma bardzo dobry, kilka osob w biurze, zwlaszcza Pani Ula bardzo fajna . Noclegi w Berlinie to Nowy Hotel w centrum lub prywatne mieszkania pod klucz, zaden spęd w jakim sie nieraz kiedys mieszkalo z niektorymi posrednikami, nie mieszaja ekip z roznych firm. W innych miastach tez nie jest zle, mieszkania sa Ok, dojazdy do pracy wlasnym autem ale kasa na konto co do kilometra co miesiac do wyplaty. Mozna tez z kims dojezdzac. Za bilety tez oddaja. Ludzie nie raz kwadratowych jaj szukaja jadac do Rajchu ale trzeba wziac pod uwage swoje umiejetnosci i mozliwosci. Ja sie nie zawiodlem na szczescie do tej pory. jest tez sporo dobrych fahowcow ,a sa tez ludzie bez umiejetnosci duzych to sie im pomaga troche i jest ok. ludzie w ekt tych co znam w porzadku ,bo ekt elimunuje alkoholikow jak tylko moga, bo zdarzą sie tacy co sie nadal kryja i latami chleja po budowach, z Polski juz ich wypędzili ze wszystkich firm, to uciekli do Niemiec, a nikt sie jeszcze nie kapnal tu, a koledzy ich kryja do czasu...Mi sie trafiło cale szczescie normalne towarzystwo. Pozdrawiam Kochanych Rodaków i EKT.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w EKT Instal sp. z o.o.?

EKT Instal Sp. zo.o

Szanowni Państwo, Podejmujemy decyzję o współpracy po przeprowadzonym wywiadzie telefonicznym. Jeśli kandydat podczas rozmowy wzbudzi nasze zaufanie to jest możliwość zatrudnienia takiej osoby mimo braku doświadczenia. Serdecznie pozdrawiamy Zespół EKT Instal Sp zo.o.

Zostaw merytoryczną opinię o EKT Instal sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EKT Instal sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EKT Instal sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKT Instal sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKT Instal sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 42 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042