Międzynarodowe Centrum Dystrybucji i Reklamy „Apollo” F.H

Wrocław

Opinie o Międzynarodowe Centrum Dystrybucji i Reklamy „Apollo” F.H

Ula

Czy możecie napisać coś więcej o aktualnej sytuacji ? Może warto aplikować?

Alicja

@oszukana, byłaś zatrudniona w Międzynarodowe Centrum Dystrybucji i Reklamy „Apollo” F.H? Jakie masz doświadczenia z firmą?

prawy

raczej bym powiedziała, że oferty sa bardzo, bardzo rzadkie, albo naprawdę mam totalnego pecha (w końcu dziś piątek, 13-ego...) i nie trafiam od nich dosłownie nic. Gdyby jednak się pojawiło coś nnowego, to uprzejma prośba, żebyście rzucili hasło...

oszukana

Obecnie firma Apollo mieści się przy ul. Jedności Narodowej45b. Pan właściciel rekrutuje ludzi ale zakazuje mówić praconikom gdzie mieści sie firma bo nie jest tam zarejestrowana. Ciekawy Gość i firma również.

fikcja86

ta firma to fikcja i nieuczciwi akwizytorzy.Samochodem jechałam z jednym z nich przemysławem za kąty wrocławskie. nie dośc,że mi nie zapłacili to kazali przyjśc na drugi dzień i powiedzieli,że umowe dostane dopiero po mcu jak sie sprawdzę nie przyszłam od razu zrezygnowałąm z tej dziecinady-nie jestem dzieckiem,żeby dawać się oszukać jakiemus łysemu palantowi i oszustowi,co wciska jakies atlasy parkującym kierowca na parkingach za wrocławiem. potem jeszcze miałam od nich kilka niemiłych telefonów z zaproszeniem na rozmowe kwal jako "przedstawiciel handlowy" to im powiedziałam,że jak się nie odpierdolą to ide do sądu i,że czytałam o ich nieuczciwych praktykach nawet w internecie i opieprzyłam tę ich niby sekretarkę,że to nie przedstawicielstwo handlowe tylko akwizycja i,że ich kłamstwo nagrałam i ide do sądu -rzuciła telefonem! nie polecam tych debili.

perfumiasta

mnie się te perfumy bardzo podobają, trzymają się kilkanaście godzin i mają zniewalający zapach. Ale jest to tylko moje zdanie:-)

ld58

Ja jestem zachwycona perfumami"Inviting Glove".Trwałość większa,niż tych z górnej półki,projekcja rewelacyjna.Szkoda,że trudno kupić.

g56
@ld58 18.03.2015 23:58

Jeśli chcesz to mam 1 buteleczkę tych perfum do odsprzedania. Nowe opakowanie nie naruszona folia ochronna. Jeśli jesteś zainteresowana napisz na gosia.gosia56@wp.pl

maciek

no nie wiem czy oni często poszukują, ale wydaje mi się, ze na pewno mają jakieś tam okresy tak naprawdę.. zastanawia mnie jeszcze to czy na pewno oni obecnie rekrutują czy nie, bo jakoś nie widzę, żeby cokolwiek tutaj się działo pod tym kontem.. jak coś będziecie wiedzieli to czekam na informacje! pozdrawiam.

orchidea

Obecnie firma zmieniła nazwę na "Luxuria", działają we Wrocławiu przy ul. Sokolniczej. Dzwoniąc do mnie podali zupełnie inną nazwę swojej działalności, dopiero po wklepaniu adresu, który mi podali, w Internet dowiedziałam się, że to oni.Także duży minus. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, pan rekrutujący plątał się w swoich wypowiedziach. Najpierw powiadomił mnie, że są dwa stanowiska do obsadzenia:hostessy oraz przedstawiciela handlowego. Hostessa ma płacone 9zł/h;początkowo umowa-zlecenie, później umowa o pracę. Przedstawiciel handlowy początkowo 1500+premia, potem 2000zł+premia-także umowa o pracę. Kiedy zapytałam o prawo jazdy, no bo jest ono niezbędne w pracy przedstawiciela handlowego, to człowiek ten mi oznajmił, iż na chwilę obecną nie trzeba mieć prawa jazdy, a później zwrócę się do Urzędu Pracy, żeby mi wyrobili-jestem zarejestrowana. Pytam się jak osoba, która otrzymała pracę i ma podpisaną umowę o pracę ma się zwrócić do PUP o finansowanie kursu dot.prawa jazdy, jak musi się z niego w ogóle wyrejestrować? Poza tym PUP oferuje tylko kursy podwyższające kategorię, a nie prawo jazdy podstawowe- tak jak w moim przypadku.Oczywiście jutro zaprosili mnie na szkolenie wraz z testem kwalifikacyjnym, ale nie przyjdę, ponieważ nie lubię jeżeli ktoś bazuje na niedomówieniach. Uczciwi ludzie nie kłamią od początku, dzwoniąc do kogoś tylko podają prawdziwe dane... Słabo:( Ogólnie to radzę uważać na podobne firmy.

KOLIBEREK

Witam...szukam perfum,czy też wody toaletowej o nazwie HOMME...gdzie i czy jeszcze sa osiągalne...pozdrawiam...prosze o jakąś informację ...koliberek55@poczta.fm

rena

witam...szukam perfum,czy też wody toaletowej o nazwie HOMME...gdzie i czy jeszcze sa osiągalne...pozdrawiam...prosze o jakąś informację ...wazka2014@wp.pl

oksi96

Witam . Nie zgadzam się z Waszą opinią, gdyż to od człowieka zależy, czy kupi dany produkt, czy nie. Spotkałam 2 dziewczyny pod InterMarche z pytaniem, czy byłabym zainteresowana kupnem perfum. na początku odmówiłam, ale po ciekawej propozycji jednak przystałam zobaczyć perfumy. Zapach bardzo ładny, kupiłam 4 perfumy za 100zł i nie żałuję! perfumy bardzo trwałe. Do dzis szukam tych perfum gdzieś w sieci do kupna, niestety nie mogę znaleźć. Nie wiem dlaczego tak bardzo się burzycie. Nikt Was nie zmusił do kupna, jedynie udało Wam się uwierzyć na słowo Pań, które twierdziły, że ich sklep z perfumami niedługo powstanie w danym mieście. Niestety żyjemy w takich czasach, że ludziom nie ma co ufać na słowo... PERFUMY SĄ BARDZO TRWAŁE, ŁADNIE PACHNĄ, wiec myslę, że nie ma co obrażać tej firmy!

magda

Czesc Pawel, kiedys tato kupil mi te perfumy :) i bardzo mi sie podobaly - juz sie skonczyly i chcialabym je kupic - Madame delie.a na allegro nie moge znalezc.

Paweł

no akwizycja, ale jest ok i premie też są

Paweł

Wiesz, że to ile proponują na starcie to dane, których nie mogę zdradzać, bo poniósłbym konsekwencje karne - jak w każdej pracy. Ale wejdź sobie na stronę Apollo: [usunięte przez moderatora] , to zobaczysz jakie perfumy mają dostępne.. a z kasą naprawdę tragedii nie ma.

Paweł

Nie wiem skąd masz takie informacje ale widać jesteś jakiś nieogarnięty bo na ich stronie masz dokładnie zaznaczone, jakie perfumy sprzedają: [usunięte przez moderatora] i jak widać nie są to podróbki..

Kolega

Takiego badziewia i oszukującej uczciwych ludzi firmy w życiu nie widziałem... szkoda gadać. Lepiej żebym nie spotkał tej dziewczyny, którą dzisiaj spotkałem w Legnicy na ulicy i wcisnęła mi ten syf. Gadka szmatka, ale jestem głupi

haha

Zgadzam się ze to wyłudzanie pieniędzy. Dzisiaj spotkałam takiego "akwizytora" tez proponował mi 4 op. za 99zł. Ale takich to ja wyczuwam na odleglosc, sytuacja zakonczyła sie na tym ze zamiast kupowac 4 op. za 99zł, kupiłam jedno za zaledwie 12zł. Ładnie pachną a za taką cenę to mi nie szkoda :):)

księżniczka przedwiośnia

Ta firma wystawia ogłoszenia na wielu portalach dla osób poszukujących pracy. Szukają kierowców, pomoce do biura, sekretariatu i pracowników magazynu. Tak naprawdę wszystkich zgłaszających się do siebie zapraszają na rozmowy i werbują do pracy na ulicy gdzie mają naciągać przypadkowych ludzi na jakieś perfumy. Na rozmowie kwalifikacyjnej oszukują i obiecują pracę jako przedstawiciel handlowy, który jeździ autem i przedstawia ich oferty potencjalnym klientom (firmom). A prawda jest taka, ze szef bierze cztery osoby do auta, wyrzuca gdzieś na mieście i cały dzień wciskasz perfumy przechodniom. Proponuja 1500 na rękę na okresie próbnym, potem 2000, ale ja za 9 godzin pracy w takich warunkach nie wzięłabym nawet 5000. Poza tym jest to oszukiwanie drugiego człowieka, bo moim zdaniem te perfumy są warte może 10 zł. Takze ogromny, ogromny minus.

nadstan

akwizycja

po

Firma produkuje podrób perfum wyłudzajac od ludzi pienadze, nawet nie zamieszcza swojego numeru telefonu, zeby nie słuchac skarg klientow.to fikcja powinien zainteresowac sie tym urzad ochrony konkurencji i konsumentow. zostalem naciagniety przez osobe która podawała się za przedstawicielke tej firmy, twierdzac ze niedługo ta marka pojawi sie w tesco i realu i bedzie kosztować 149zł za 1 op. ja kupiłem 4 za 99zł. rozmowa została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, najpierw zostałem zapytany czy bywam w tesco, realu. pozniej kit o cenie perfum. to oszyści ktos powinien sie za nich wziąśc,

madra

ta firma to wyludzanie pieniedzy od ludzi za falszywe perfumy

Zostaw opinię o Międzynarodowe Centrum Dystrybucji i Reklamy „Apollo” F.H - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzynarodowe Centrum Dystrybucji i Reklamy „Apollo” F.H