Opinie o EKT Instal sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EKT Instal sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie EKT Instal sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKT Instal sp. z o.o. w Wrocław

Michael Mey

Czytam i nie wierzę, widzę w internecie można napisać wszystko. Pracowałem z EKT ponad 3 Lata i nigdy nie widziałem, by ktoś tam pracował z Ukrainy, nigdy też nie oszukali mnie i moich kolegów. Ktoś kto pisze taki post albo musiał nieźle nabroić albo nie zna jeszcze życia.

R.Kowalski

Witam. Kwatery dają dużo do życzenia. Dojazdy do pracy od kwatery ponad 30 km. Musiałem swoje nowe auto (Dacie) eksploatować nowe auto. Im na wszystko szkoda pieniędzy nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora) Jest nie słowny nie polecam tej firmy zdala !!!

Jaka umowa obowiązuje w EKT Instal sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Dział Rekrutacji

Na umówię o pracę- okres próbny do 3 m-cy. Później na czas określony.

Jak długo czekaliście na odzew z EKT Instal sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Dział Rekrutacji

Witam, Proszę dzwonić pod numer: 71/ 785 14 80 lub 722 226 059 . Z każdym porozmawiamy i podamy informację jak wygląda sytuacja na chwilę obecną. Wszystko zależy od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EKT Instal sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Monter instalacji fotowoltaicznych - Steinenbronn Niemcy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Karol

Firma dobra. Przejrzyste warunki 12 euro/h. Zero problemów przy wypłatach. Kwatery takie sobie ale da się przeżyć. Ogólnie polecam.

Tomasz

Witam Jakie stawki dla elektryków z dużym doświadczeniem (także w de) i komunikatywnym niemieckim ? Jakie diety ? Jakie warunki mieszkaniowe, ile osób w pokoju ? Jak częste zjazdy do domu ?

@Tomasz

Jeśli chodzi o stawki dla elektryków to jest to uzależnione od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w branży elektrycznej. Elektryk z podstawową znajomością j.niemieckiego zaczyna od 11 EUR netto/h , a osoby z komunikatywnym niemieckim od 12 EUR netto/h plus opłacone mieszkanie . Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to zazwyczaj są to mieszkania kompletnie wyposażone, a ilość osób w pokoju to mogą być 2-3 .Zjazdy uzgadniane są indywidualnie z kontrahentem niemieckim na każdym kontrakcie-projekcie. Można zjeżdżać co 4-5-6 tygodni na kilka dni, wcześniej należy poinformować opiekuna kontraktu i oczywiście brygadzistę w Niemczech. Ale jeśli ktoś pracuje blisko granicy to może częściej zjeżdżać. Wszystko zależy od specyfiki kontraktu.Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do firmy : tel.71/785 14 80

Alek_82

Firma jak najbardziej ok.Naprawdę, nie rozumiem niektórych wpisów. Pieniądze na czas, w moim przypadku była mała niejasność jednak wszystko zostało bardzo szybko zweryfikowane i uregulowane, bardzo dobry kontakt z biurem Zgadzam się z wpisem poniżej, każdy znajdzie coś dla siebie wystarczy trochę cierpliwości i chęci pracy.

Kazimierz
@Alek_82

Dobry kontakt z koordynatorem podczas wyjazdu to duża zaleta i fajnie, że o tym napisałeś. Żeby otrzymać pracę musisz posiadać dobrą znajomość języka, czy wystarczy tylko komunikatywna? Bedę wdzięczny za odpowiedź.

Dział Rekrutacji EKT Instal
@Kazimierz

To wszystko zależy od projektu, ale już komunikatywna znajomość j.niemieckiego wystarczy . Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Dział Rekrutacji

Darek85

Pracuję w tej firmie już 2 rok i mogę z czystym sumieniem ją polecić. Czyste, jasne warunki pracy, stawka godzinowa atrakcyjna, miła obsługa w biurze, ciągłość zleceń, warunki mieszkalne najlepsze w mojej całej historii pracy za granicą. Co do zleceń to zależy, ale każdy znajdzie coś dla siebie, najtrudniejsze są początki, zwłaszcza dla ludzi bez znajomości języka.

Zespól EKT Instal
@Darek85

Dziękujemy za miłe, ciepłe słowa. Nasz zespól dokłada wszelkich starań ,żeby nasi pracownicy byli zadowoleni z warunków naszych pracowników. Życzymy dalszej, owocnej współpracy. Pozdrowienia od całego zespołu EKT Instal .

Maciek

@dział rekrutacji a jak wyglada sprawa ze szkoleniami w waszej firmie?

@Maciek

Jeśli chodzi o szkolenia dla elektryków , to na każdej budowie są szkolenia stanowiskowe, jeśli tematy, które są tam realizowane odbiegają od normy. Zwykle osoby, które wysyłamy na dany projekt maja już doświadczenie na danych obiektach .

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w EKT Instal sp. z o.o.?

Dział Rekrutacji

Obecnie umowa o pracę na czas określony może być proponowana pracownikowi jedynie trzykrotnie. Łączna długość umów na czas określony u jednego pracodawcy nie może być dłuższa niż 33 miesiące. Jeśli umowy przekroczą ten okres , albo będzie ich więcej niż trzy - zostaną uznane za umowy o pracę na czas nieokreślony .

Patryk

Jaka atmosfera jest w pracy? Czy można liczyć na normalna umowę o pracę?

@Patryk

Tak , zatrudniamy na umowę o pracę oraz opłacony nocleg w Niemczech .

@Grażyna, gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy do EKT INSTAL? Gdyż nie natrafiłam na nie, a tego typu informacja przyda się również innym użytkownikom poszukującym pracy. Czy sama również zdecydowałaś się na rekrutację? Jeżeli tak, to może podzielisz się wrażeniami z niej?

@Monika

Proszę wejść na firmową stronę: www.ektinstal.com zakładka oferty pracy. Zapraszamy. Nr tel.71/ 785 14 80

@Monika

Aktualne ogłoszenia o pracy dla elektryków i nie tylko można znaleźć na naszej stronie : www.ektinstal.com / oferty pracy oraz na stronie branżowej dla elektryków SEP . Zresztą na naszej stronie jest telefon do nas , więc można zawsze w każdej chwili zadzwonić i poinformujemy każdego o naszych projektach.

Grażyna

Szukają handlowca , czy ktoś ma jakieś doświadczenie z EKT? Jakie jest szefostwo?

zzz

Czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Czy są jakieś dodatkowe wymagania?

mm

Firma posiada dość dobrze dogadane projekty, także w Niemczech , jeśli coś potrafisz będziesz miał pracę -oczywiście zdarzają się wpadki organizacyjne np. z( wohnungami) mieszkaniami dla pracowników i to są ich minusy ,ale po za tym jeśli podpiszesz umowę na określoną stawkę to dostaniesz swoje pieniądze co do złotówki czy co do EUR , nawet gdy zakończysz z nimi współpracę wypłacą wszystko co zarobiłeś -więc biorąc pod uwagę wszystkie Leihfirmy, które ogłaszają się w internecie-to EKT INSTAL znajdzie się w pierwszej trójce "uczciwych firm" , polecam dla osób, które już przejechały się na innych "wspaniałych-najlepszych " Leihfirmach . pozdrawiam -były współpracownik

Janusz230

Byłem drugi raz z EKT w Niemczech. Jestem bardzo zadowolony. Rzeczywiście trzy lata temu były poślizgi w wypłatach. Teraz było wszystko w porządku. Dodatkowo jak mi się skończył jeden kontrakt to zaraz załatwili mi drugą budowę.

Miks

No dużo tutaj ogłoszeń po niemiecku więc trochę trudno mi się odnosić, ale wiadomo przeciez, że skoro sa do niemiec to tak chyba powinny wyglądać, ważne, że płacą

afro

a tam, nie jest cudownie, ale nie źle. pracowalem w rożnych miejscach,w jednych, a bylo lepiej, w innych gorzej. A1 dają, a dla info - zeby ją dostać musisz albo przejść z firmy do firmy albo byc na bezrobociu wczesniej.W każdej firmie są te same przepisy. Dlatego trzeba czekać na A1 dłużej niż 4 tygodnie,to jest potwierdzenie opłacania składek, skoro nie płaciłeś, to nie ma A1. Pracuje tu już 4 miesiac, może nie placą na czas zawsze,ale placą. Moja poprzednia firma jest do dzis mi winna 8 tys.

Jurek

Dostałem A1. Oprócz tego, że trzeba dłużej czekać na kasę to jest ok.

kolega Piotra

Przecież mamy już A1. Nie jest na czarno.

Zostaw merytoryczną opinię o EKT Instal sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EKT Instal sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EKT Instal sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKT Instal sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKT Instal sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 42 ocen.

EKT Instal sp. z o.o.