Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Pracownik Niemcy

Witam opiszę swoją sytuację powiazana z east powers no start był bardzo zły po 11-nasto godzinnej jazdy 3godziny stania na mrozie bo był problem z kwatera gdzie wcześniej było wszystko zalatwione powiedziano mi że mam jak najszybciej jechać bo pracodawca za mną czeka. Ok spakowałem się wyruszyłem ogólnie wlascicelka kwatery miała problem bo nie mam testu na covida mimo że jestem zaszczepiony ogólnie masakra pozwoliła mi zostać jeden dzień i jutro z rana raus no to załamany nie wiem gdzie jestem jak wrócić itd. bla bla cary ani transporty nie jeżdżą akurat jutro no masakra jakaś. Jedyną osobą która się zainteresowała i robiła co mogła to pani Sylwia koordynator co naprawdę była przejęta moja sytuacja i dzięki niej pracuje normalnie za co wielkie podziękowania i szczerze można polegać na takiej osobie co do wypłaty to się zgadza co do grosza więc mimo tego startu złego teraz jest ok

Aksj
@Pracownik Niemcy

Gorzej niż masakra

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Xxx

Tragedia, niby wszystko pięknie praca niby 40h tygodniowo z możliwością DUŻEJ liczby nadgodziny. Prawda jest taka robisz a raczej płacą ci za 7h dziennie nadgodziny tylko co 2 sobota. Jeśli ktoś wyżej nie jest ci obcy może będzie ok. Jeśli brygadzista i dalej to znajomi z tymi co robisz zawsze będzie wszystko twoja, winą nawet jeśli tego nie zrobisz zwyczajnie. Norme na butelkach może zrobi jedna linia na tydzień w dobrym wypadku i nawet nie ma co się spieszyć bo jeszcze Ci zabiorą z wypłaty. Co do samej pracy naginasz jak głupi wiadomo jak to w Niemczech ale nie licz na normalne relacje i na to, że nikt cię nie obgada za plecami. Co do samej stawki to się nia nie sugerujcie bo tylko patrza za co zabrać i na lekko więcej niż na śmieciarce w Polsce nie licz. Do pracy około 25km. Mieszkanie 200euro + płatna pralka haha. Nie polecam.

Aksj
@Xxx

No cóż życie jak to mówią. Zawsze sugeruj się tym co jest na umowie...ale w 30 % a potem zweryfikuj z wynagrodzeniem bo dzięki temu będziesz miał podkładkę w sądzie i nigdy nie wyrzucaj umowy gdy jest niepotrzebna chyba że wiesz że walka nie ma sensu

Jestem w stanie podzielic sie opinia po dlugopletniej wspolpracy, bardzo sobie chwale i naprawde dobrze sie uklada wspolpraca

Dominika
@Michał

Co za ściemka!!! Ta firma ma ok. 3 lat i nie ma ani jednego pracownika w Niemczech który by "długoletnio współpracował" :))) Nawet w biurze co 2-3 miesiące zmieniają sie pracownicy bo uciekają do normalniejszych firm. Jedyny to chyba szef firmy, bo ma wiadomo z czego wypłaca sobie kase.

Jan

Generalnie polacam tą agencje, wszystko na plus i obluga wysoki poziom

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marceli

Warunki mieszkalne jak najbardziej okej.. 200€ mieszkanie za cały miesiąc w mieszkaniu które zapewnia agencja sa wysokie standardy Opcja codziennych nadgodzin i również soboty.. wypłaty zawsze na czas Jeśli Chodzi o koordynatorów ja trafiłem Na Panią Sylwie bardzo pomocną w każdej sytuacji , sprawy takie jak szybszy internet czy dodatkowa lodówka to nie był problem po jednym telefonie do pani koordynator wszystko było , jeśli chodzi o zmiany w pracy tez udało sie dograć w taki sposób żebyśmy mogli jeździć w raz z moją dwójka znajomych na poczatku dostaliśmy dokładne adresy kwatery i pracy , praca blisko mieszkania.. Wszystko idealnie dograne od mieszkania az po prace jak najbardziej polecam i pozdrawiam Panią Sylwie :)

Adrian wroclaw

Witam co do firmy East Power niema czego się obawiać rekruterki i reszta zespołu dbają o pracowników nigdy nie było problemu jeśli coś było niejasne firma dotrzymuje słowa i kasa się zgadza na czas w obecnej chwili czekam na nową ofertę pracy z partnerką więc gorąco polecam a co najważniejsze kwatery po 200euro to naprawdę niska stawka za ten komfort i wyposażenie

Daniellok1

Witam. Pisze ku przestrodze dla innych... Pracowałem tam jakiś czas.. Po tygodniu w mieszkaniu wyłączono prąd nie można było się umyć ani zjeść nic na ciepło. Warunki jak dla zwierząt. Przestrzegam przed takimi jak mi się wydaje "rodzinnymi" firmami. Po zakończonej współpracy trzeba długo prosić o wypłacenie wynagrodzenia i udowadniać że faktycznie się tam pracowało... Opinia z życia/!

Dominik

Nie polecam firmy East Power...telefonicznie wszystko ładnie obiecują a jak jest się na miejscu to zaczynają się problemy...w moim przypadku i ludzi co w tym czasie przyjechali Nie chcieli zameldować dopiero po kilku miesiącach tak mi powiedziano, a druga sprawa dojazdy swoim samochodem do pracy (6kilometrow w jedną stronę)miała firma płacić a na miejscu okazało się że to kolega którego będę woził to mi dołoży do paliwa...trzecia sprawa firma powinna opłacić mieszkanie a nie potrącać każdemu z wypłaty (pracowałem 9 lat w Niemczech i to firma ma taki obowiązek zapłacić za hotelu) -skąd to wiem!!!od ludzi którzy pracują kilkanaście lat i robią wszystko wedle przepisów i mają kilkanaście kontraktów po całych Niemczech. W firmie East Power przepracowałem 3 dni skoro ktoś nie dotrzymał słowa to ja się spakowałem i podziękowałem za pracę...za 3 dni pracy dostałem przelew 120,złote 81 groszy. W umowie pisze jasno 11.50euro netto za godzinę więc proszę sobie zobaczył jak firma (usunięte przez administratora) ludzi, po opłaceniu mieszkania 50euro na tydzień to wedle obliczeń powinienem dostać ponad 200euro a nie 120zlote. Odnośnie koordynatorki Pani Sylwi wszystko dobrze kobietka załatwia ale ludzie na szczeblu wyżej mają ludzi gdzieś. Omijać szerokim łukiem w razie pytań na messenger.-dominik czerwiński-

Rekrutacja
@Dominik

Wszystko byłoby dobrze, Panie Dominiku, gdyby Pan nie uciekł z projektu i nie zostawił Pan nas w sytuacji, gdzie musieliśmy się mocno tłumaczyć przed Klientem. O warunkach umowy był Pan informowany kilkukrotnie podczas rozmowy z rekruterem, w tym o kwestii że dodatek za jazdę swoim autem ma Pan wliczony w stawkę godzinową. 6km do miejsca zakwaterowania to naprawdę nie jest dużo - jak się Pan dobrze orientuje, odległości od zakwaterowania do miejsca pracy potrafi być nawet 20km w innych agencjach i nikogo nie interesuje jak Pan trafi do pracy. Meldunek - nie mamy takowego obowiązku ale robimy to w sytuacjach wyjątkowych dla pracowników, którzy chcą z nami się związać na dłużej niż 3 dni. Życzę sukcesów zawodowych i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Konrak

Pomimo że to polska agencja to wypłaty mamy w euro i to ładne. A umowa o prace ma rowniez wiele korzysci. Nigdy z niczym nie bylo z nimi problemu. Panie są bardzo mile, agencja pomoga rownież językowo. Polecamy generalnie !

@Konrak

Nie wiem skąd się wziąłeś człowieku ale chyba z kosmosu Śmiać mi się chce jak to czytam

East Power sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Account Manager w Zabrze. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Byłem dzisiaj na rozmowie z Panem Robertem, bardzo rzeczowy człowiek. Rozmowa przeprowadzona bardzo profesjonalnie, a przy tym w miłej atmosferze. To czego nie spotkałem na innych rozmowach to od razu jasno przedstawiony plan do realizacji i oczekiwania względem mojej osoby. Rozmowa na plus, czekam na odpowiedź!

Majka
@Marek

Witam Co do tego że wszyscy są bardzo mili to pewnie nikt nie ma wątpliwości. Problem leży w tym że pracują tam ludzie bardzo nie kompetentni. Tyle w temacie Pozdrawiam

@Marek

Nie mam dobrej opinii na temat tej firmy

Alina

Mieszkanie jakie mamy zalatwione przez agencje jest jedno z lepszy jakie splaismy, dobra jakosc, dobra praca, koordynator co prawda byl tylko na wstepiue na szkoleniu, teraz tylko telefonicznie - ale zawsze jest odbierany telefon, zawsze jest pomoc jezykowa czy wsparcie aby szybko zaliczka wyszla. Jestesmy zadowolni, sa dni wolne, oraz dodatki, praca elastyczne godziny. Polecamy kazdemu wyjazdy z ta agencja.

@Alina

Bo już pracowałem i wiem jak to wygląda

Kdobra

Trzeba wziac ich pod uwage przy szukaniu ofert. Maja dobre oferty pracy. Zadowolona jestem. Polecam ta agencje

Mariusz c

Naciągnęli mnie na badania 200 zł. I koniec pracy brak. Nie odbieranie tel nie chcą oddać pieniędzy.

maro
@Mariusz c

To jest zaplanowana sprawa.. umowa z kilkoma przychodniami i biznes się kręci.. dzieła się kasa za badania które mogą okazać się niepotrzebne bo przecież zawsze może pracy nie być.. wszystko legalnie.. za obietnice pracy nikt nie pociągnie prawnie do odpowiedzialności.. bazują na naiwności ludzkiej..

Badania kosztują 120 zł

@Mariusz c

Kłamią że oddadzą pieniądze za badania.

@Piotr

Zależy jakie i gdzie

Dominick K

Ja dość krotko pracuje pod ich brandem ale z ich strony naprawde nie ma problemu robię swoje nie klne do sluchawki z pretensjami gdzie moje 25 e za badania itp a sa i tacy .potrzebowalem na szybko kasy byla tego samego dnia w mojej kieszeni,bylo cos nie tak z pracodawca po rozmowie sie to zmienilo o 180 stopni,Praca w niemczech to nie holandia ,trzeba miec checi i wiedze jak cos robic i byc efektywnym.Pani Iza ?no nie moge slowa zlego powiedziec ale napewno moge powiedziec o pracownikach ktorzy nie ukrywając walą agencje w ch... Oraz niemieckiego pracodawce ja narazie jestem bardO zadowolony kwatery naprawde w przepieknych miejscach jest co zwiedzac cicho spokojnie jak ktos ma cel napewno nie pozaluje a jak ucieka przed praca do niemiec bo mysli ze zarobi i polezy to nie tedy droga.

@Dominick K

Bardzo konkretna opinia i rzetelna, doskonale się zgadzam

stachu
@Dominick K

ocho, ludzią z biura znowu kazali pisac pozytywne opiniee

Skoro
@Dominick K

Skoro obiecują że oddadzą za badania to nie dziwię sie, że ludzie klną do słuchawki, kiedy nie dostają obiecanych pieniędzy. Firma robi ludzi w (usunięte przez administratora) a ty jeszcze ją Bronisz.

@stachu

Na tym zarabiają

m.z.k.p.sz.p.p.k

Niestety moja opinia na temat tej firmy jest negatywna wręcz ostrzegam przed wybraniem się do pracy od nich. Na początku przez telefon wszystko było okej pani Monika obiecywała gruszki na wierzbie, wszystko było przedstawione w samych superlatywach. Miał być domek dla 4 osób (pojechałam ze swoim chłopakiem oraz z parą znajomych własnym samochodem) kwatera, blisko zakładu pracy, wyposażenie AGD naczynia itp. Dzwoniliśmy, dopytywaliśmy czy aby na pewno będzie pełne wyposażenie domku. Pani nawet uniosła się, ze powtarzała, że będzie. Dzień przed wyjazdem zadzwoniła pani koordynatorka niestety nawet się nie przedstawiła, powiedziała, ze wyślę SMS z adresem kwatery i tak się stało. Po wyszukaniu w Google Maps trasy wyszło, ze do pracy musimy dojeżdżać jednak 30km a nie jest to kilka kroków. Gdy juz dojeżdżalismy na adres zakwaterowania pani koordynatorka wysłała adres zakładu pracy i na którą mamy być w następny dzień. Adres pracodawcy nie zgadzał się z adresem na umowie i wyszło, ze będziemy musieli dojeżdżać 100km do pracy w obie strony własnym samochodem za swoje pieniądze gdzie zapewnienia były inne. Kwatera to była tragedia, zwykła melina bez podstawowych naczyń. Po podwórku latały szczury. Mieszkali tam ludzie śniadej karnacji (Turcy, Pakistańczyki itp) podejrzanie się zachowywali nikt nam o nich nie powiedział nawet nie wspomniał a to miało bardzo duże znaczenie, mieszkali tam sami mężczyźni i padały teksty od nich typu „to nie jest miejsce dla dziewczyn/nie radzimy dziewczynom tu mieszkać ”to było przerażajace, jak mieliśmy sie czuć bezpiecznie po takich tekstach. dodam, ze na miejsce kwatery przyjechała Turczynka, która nie potrafiła rozmawiać po angielsku a po niemiecku tylko troszkę, zostaliśmy pozostawieni sami sobie. Puściły nam nerwy i dzwoniliśmy do koordynatorki a ta tłumaczyła się, ze ona jest tylko od tłumaczenia niemieckiego w tej firmie po czym powiedziała, ze jak nam nie pasuje to możemy zjechać do Polski i zjechaliśmy. East Power naraził nas na duże koszty: badania, paliwo itp juz nie mówiąc o stresie, który nam zapodal. A to wszystko dlatego, ze nie potrafią mówić konkretnie 0 profesjonalizmu. Wszystko jest robione na ostatnia chwile. Mieszkanie nawet nie zostało sprawdzone przed naszym przyjazdem tragedia, serdecznie nie polecam.

@m.z.k.p.sz.p.p.k

Czyli od czterech lat nic się nie zmieniło. W moim przypadku kwatera była ok, tyle że nie opłacona ???? Trzeba było się namordować żeby z chałupy nie wyrzucili. "praca dwa kroki...." w butach siedmiomilowych. Najlepsze, że firma w której miałem pracować potrzebuje kogoś biegle mówiącego po niemiecku. Podsumowując Badania Podróż w dwie strony Tydzień oczekiwania na nowy kontrakt 1300 PLN w plecy Generalnie (usunięte przez administratora). Py

@m.z.k.p.sz.p.p.k

Dzień dobry, chcielibyśmy zaakcentować, że zapewniamy kwatery w normalnym standardzie, pokoje są maksymalnie 2-osobowe, mają dostęp do prywatnej łazienki i wspólnej kuchni. W większości przypadków są to pokoje w domkach lub mieszkaniach, czasami mieszkają w nich pracownicy również innych agencji. Nie mamy i nie chcemy mieć wpływu na narodowości, które zamieszkują wynajętą kwaterę, jesteśmy dalecy od rasistowskich komentarzy. Na wyżej wymienionej kwaterze nocowali już inni nasi pracownicy (również pary) i ich relacja jest kompletnie inna. Od początku mieliście Państwo zapewnioną opiekę koordynatora, pilotowanie przez czas przejazdu, kontakt z właścicielem kwatery do późnych godzin wieczornych. Opieka obejmowała również tłumaczenia na język niemiecki, gdyż żadne z Państwa nie znało tego języka. Zapewnialiśmy, że gdyby kwatera w jakimkolwiek stopniu nie odpowiadała Państwu, to zmienimy ją w ciągu 2 dni, na co otrzymaliśmy odpowiedź, że na pewno to potrwa nie 2 dni, a 2 miesiące. Rozmowa z koordynatorem z Państwa strony była prowadzona w sposób agresywny, wulgarny, padały wyzwiska. Po otrzymaniu informacji, że Państwo nie chcą na tej kwaterze zostać (godz. 21.00) i że miały miejsce jakieś podejrzane zachowania ze strony innych lokatorów, skontaktowaliśmy się z właścicielem kwatery z prośbą o doraźną pomoc i zmianę kwatery na te 2 dni. Właściciel zareagował błyskawicznie, podjechał na kwaterę, ale Państwa już tam nie było, mimo, że otrzymaliście informację, że do Was jedzie. Z Państwa strony nie było żadnej woli współpracy. Finalnie wyszliśmy Państwu naprzeciw akceptując Wasz zjazd do Polski bez poniesienia żadnych dodatkowych obciążeń finansowych, które my jako firma musieliśmy ponieść. Dodatkowo nasz koordynator był atakowany ciągłymi telefonami ze strony mamy jednego z Państwa – zarówno w dniu zdarzenia, jak i następnego dnia. Podeszliśmy do Państwa dojrzale i z szacunkiem. Z naszej strony oczekiwaliśmy jedynie takiego samego podejścia, które niestety nie zostało odwzajemnione. Reasumując – zrobiliśmy wszystko, aby wyjść Państwu na przeciw w kwestii zakwaterowania, organizacji pracy, a finalnie zezwoleniu na zjazd bez żadnych konsekwencji. Niestety Państwa postawa roszczeniowa i brak chęci współpracy w sytuacji tymczasowej niestety uniemożliwiły realne podjęcie współpracy. Przykro nam jedynie, że wysiłki całego zespołu, który czuwał nad Państwem zostały w ten sposób odebrane.

m.z.k.p.sz.p.p.k
@Pracodawca

Jezeli współpraca byłaby realna to byśmy zostali bo nie jechaliśmy na wycieczkę do Niemczech i spowrotem ale po tylu kłamstwach juz nie wiedzieliśmy czego sie spodziewać wiec pojechaliśmy. Nie róbcie sobie jaj z ludzi juz nie jeden sie na was naciął ale myślałam, ze to tylko opinie. Jakby cos było uzgodnione juz mniejsza z tym mieszkaniem ale 100Km do pracy?I proszę mi tu nie pisać o rasizmie bo jestem ostatnią osobą, która nią jest widząc jak oni sie zachowują przestraszyliśmy sie. Ciekawe czy by panie z agencji chciały tam mieszkać :) wątpię. Bo lepiej wystawić kogoś na silny stres i oczekiwać, że ktoś zostanie bo juz „nie ma wyjścia”. Nic nie da sie z wami wyjaśnić bo nigdy to co robicie nie jest waszą winą tylko pracownika, który wydaje kasę stara sie a na sam koniec zostaje bez niczego. Może nie zdajecie sobie sprawy ale ludzie nie wydają grubych tysięcy zeby sie powkurzac.

K
@Pracodawca

W kwaterze nie było prywatnych łazienek. Były współdzielone z całym domem. Wcale nie było gwarancji, ze po tych 2 dniach zostałaby znaleziona nowa kwatera. Zostało nam to przedstawione jako "dołożymy wszelkich starań, ale ostatecznie nie wiemy, czy się uda, jak nie to możecie wracać do Polski". Zapewnienia z państwa strony były również jeżeli chodzi o odległość kwatery od miejsca pracy. Nie było mowy o żadnych 100 km dziennie. Koszty dojazdu do pracy zrównoważyły by zarobki. To nie jest w żaden sposób opłacalne. Już raz firma zawiodła nasze zaufanie, więc czemu mielibyśmy zaufać drugi raz?

@Pracodawca

Jesteście bandą złodziei i kłamców, tyle w temacie. Nie pisałbym tego, gdybym nie miał z Wami do czynienia. Dziwię się, że jeszcze macie klientów na te obiecanki. Ludzie obudźcie się. Są agencje, które naprawdę potrafią sobie poradzić. Ta firma ????

@K

Nie ma co się rozpisywać. Niestety nie mam nagranej rozmowy z Katarzyną, czy jakąś inną Hermenegildą. Ale fakt jest taki, że po przejażdżce do Niemiec po nic, i powrocie do domu napisałem negatywnie na temat ww agencji krzak. Upominałem się o zwrot kasy za te wczasy na portalu, w którym się obecnie znajdujemy (gowork.pl) Po kilku dniach zadzwoniła do mnie Jedna albo Druga, i powiedziała, że w zamian zwrotu moich kosztów, mam usunąć mój negatyw. Moja kasa stracona, dlatego strzeżcie się ludzie przed tym czymś zwanym firmą, czy agencją. Pozdrowionka ????

@Maro

Dokładnie tak

Jarek

Mój wyjazd był odwoływany kilkakrotnie z różnych bardzo naciąganych powodów (raz było to kilka minut przed wyjazdem). Przy ostatnim odwołaniu dowiedziałem się, że mam pracować na innym stanowisku niż mi to trzy osoby z agencji obiecały więc podziękowałem za dalszą współpracę. Wysłałem maile ze skargą na którego od kilku miesięcy nikt nie raczył odpisać nawet, że jest mu przykro. Szkoda że straciłem przez bałagan i niekompetencję tej agencji 2 tygodnie i poniosłem koszt niepotrzebnych badań lekarskich i nie usłyszałem nawet słowa przepraszam. Dla mnie takie traktowanie ludzi to amatorka. Zdziwiłem się, że East Power ma tyle pozytywnych opinii i większość z nich wygląda na fikcyjne opinie.

@Jarek

Dokładnie, fikcyjne opinie

Mają dobre stawki, wynagrodzenie przed czasem, jak dla mnie bardzo dobra firma, polecam.

Karol
@Kasia

Dobre stawki to znaczy jakie? Bo dla jednego 2500 to już będzie super, a inny będzie kręcił nosem na 4000, więc może powiesz jaka to kwota?

@Kasia

Jaką masz stawkę że tak spytam

Pawel

Awansowałem z nimi od pomocnika do montera, mam dobrze platna prace, dziekuje agencji za wspolprace i mozliwosc rozwoju. Generalnie bardzo polecam ta agencje

@Pawel

Kolejny pracownik biurowy

Misiek

Dobra agencja - naprawde warto z nimi jechac - wyplaty wraz z dotadami wszystko dotaralo na czas, a nawet wyplaty sa przed czasem czesto. w pracy ok układa sie

@Misiek

Pracownik biura we Wrocławiu?

Witam wszystkich, po około sześciu miesiącach pracy w firmie east power postanowiłem podzielić się z wami moją opinią na temat tej agencji. Kwestia najważniejsza dla każdego kto jedzie do Niemiec czyli wynagrodzenie. Za miesiąc czasu zarabiałem między 1200 a 1500 € po odliczeniu kwatery czyli na rękę. Czy dużo czy mało to już niech każdy oceni. Wynagrodzenie w terminie do 17 dnia każdego miesiąca było na koncie. Wypłacane w EUR. Ludzie, którzy narzekają na koszty kwater, często próbowali szukać coś na własną rękę. Jednak po zorientowaniu się w cenach (500-600 EUR/msc) szybko wracali do east power i byli zadowoleni że agencja potrąca tylko 200 EUR. Warunki pracy - oczywiście zakład zakładowi w Niemczech nierówny. Podczas mojej współpracy z agencją pracowałem w dwóch zakładach. Przed korona wirusem był to zakład przetwórstwa rybnego. Warunki pracy bardzo dobre pomimo moich obaw nie było nawet czuć za bardzo ryby. Drugim zakładem było centrum logistyczne w którym pracowałem na załadunku paczek. Plusem tego projektu była większa liczba godzin. Kontakt z agencją - Nie mam co do tego żadnych zastrzeżeń. Kontakt z koordynatorem był w zasadzie zawsze bezproblemowy. Pozdrawiam serdecznie Panią Izę. Negatywne opinie - dlaczego niektórzy mogą źle ocenić tą agencję? Podczas dotychczasowej mojej współpracy z agencją która jak już wcześniej wspomniałem trwa sześć miesięcy spotkałem około 30 osób które wyjechały z tą agencją a następnie zostały zwolnione/uciekły/zwolniły się. Jakie były powody? W większości przypadków zbieżne: czyli alkohol libacje, bijatyki, kradzieże, L4 po pierwszym tygodniu pracy i inne patenty naszych kochanych rodaków. Po samym czytaniu niektórych komentarzy jestem w stanie ustalić kto je pisał :) Pan który pisze że został (usunięte przez administratora) i nie dostał wynagrodzenia a ja przypominam sobie jak leżał pijany na kwaterze to po prostu nie wiem czy się śmiać czy płakać. Podsumowując ten kto jedzie z tą agencją do PRACY - będzie zadowolony. Ten kto jedzie na MELANŻ/LIBACJĘ/ ŁATWE L4/ DARMOWĄ KWATERĘ/ - będzie niezadowolony. Andrzej F.

Nie tylko
@Andrzej

Nie tylko pijacy piszą negatywne opinie. Jakość kwater to jakiś żart. Kłamstwa agencji na porządku dziennym. Agencja zarabia na kwaterach, da się załatwić w Niemczech mieszkanie za rozsądną cenę, szczególnie w grupach lub w parze. Kwatery EP to zwykłe meliny i tyle

Zdr
@Andrzej

Ja się zastanawiam tylko co ty (usunięte przez administratora) człowieku ,najpierw kwestia kwatery , że za 200 250 € nie da się nic znaleźć i trzeba wracać do eastpower? Twoja nieudolność nie ma granic 2 sprawa co ty przyrównujesz, alkoholizm bijatyki libacje do L4? Czy ty (usunięte przez administratora) jesteś normalny? Weź klucz francuski i porządnie, zaznaczam porządnie (usunięte przez administratora) się w czoło

Paula
@Andrzej

Byłam z nimi jakiś czas temu na jednym projekcie. Fak faktem zdarzały się problemy z płatnościami ale zawsze można było wszystko wyjaśnić. Kadry jak kadry zawsze musiały kogoś się o coś dopytać. Z pracy byliśmy ogromnie zadowoleni , Menager kontraktu też nam bardzo pomagał. Kwatery były różne ale w końcu trafiliśmy na taką która nam odpowiadała. Koordynacja jak dla mnie była mega ok i bardzo polecam Panią Izę. Zawsze odbierała telefony w godzinach pracy a trochę nas na projektach było. Teraz mam dobrą pracę ale jak będę chciała wyjechać do Niemiec to się do nich zgłoszę . PS. Nie jestem podszywanym pracownikiem czy też rekruterem. Normalni ludzie też piszą pozytywy. Pozdrawiam Panią Izę i Pana Philipa.

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 139 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 315 ocen.

East Power sp. z o.o.