Opinie o dealz.pl - Dealz Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DEALZ POLAND SP Z O O. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEALZ POLAND SP Z O O o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEALZ POLAND SP Z O O w Poznań

Mala

Czy któryś sklep dostał już aneks do umowy koniec miesiąca a my nadal nie wiemy za ile pracujemy

@Mala

Aneksy były wysyłane na Task,na konto kierownika,ok.28.01

Robert

Mam pytanie odnośnie stawki kierownika sklepu w 3 city. I czy jest jakies szkolenie pozdr

3miasto
@Robert

Szkolenie będzie trwało niecały tydzień na innym sklepie :) możesz liczyć jedynie na siebie albo osobę, która Cię szkoli. Potem zostaniesz już sam, bo pani regionalna Marcelina ma wszystko gdzieś i nawet na sklep Cię nie wprowadzi. Rezygnuj póki możesz

TOM

Zacznę od kultury,która jest przede wszystkim żelazną zasadą, która kształtuje społeczne zależności występujące wewnątrz przedsiębiorstwa. Sposób komunikacji, hierarchię, zwroty do współpracowników i przełożonych, integracje, sposoby realizacji społecznego podziału pracy, a także poziom kultury osobistej pracowników i ich przełożonych. PRACA ZAŁOGI to nic innego jak wspólne cele i wartości, które scalają pracowników i przełożonych w jedną grupę skoncentrowaną wokół jakiejś idei.Dlaczego o tym piszę ? Jeżeli nie ma dobrej atmosfery na szczeblach najniższych,praca w Dealz nie ma sensu.Góra ciśnie,bo chce kasę przy najniższej Lini oporu a ludziska mają zaspokoić ich wszelkie zachcianki,nie ważne, że za grosze ale góra musi mieć. Miliony zadań?No tak ..........jak nie pasi to .......Nie o to w tym wszystkim chyba miało chodzić!Pracownik to postać święta,bo to on musi zrobić dobrze wszystkim do okoła a tak bierze ochłapy,tymczasem wodzowie kawior jedzą.Wszystko jest niedopracowane na każdym szczeblu bez dwóch zdań. OT TAKI (usunięte przez administratora).Nie było by tragedii gdyby nie zawodziły wszystkie szczeble i stawiało się w tej firmie na dobro ludzi tam zatrudnianych. Praca i zapłata za tą pracę ,pozostawiają wiele do życzenia.Ilość opinii negatywnych powinna dać firmie wskazówki do naprawy tego co złe,bo nikt żali bez powodu tu nie wylewa!Ale najwidoczniej nie jest istotne aby dążyć do poprawy jakości pracy ,lepiej gonić w nieznane i pogłębiać błędy zamiast nad nimi pracować.

Megi

Czy wiadomo coś o podwyżkach?

Aktualny pracownik
@Megi

Pytam kadrowej.Tabela stawek już jest ale żeby to rozesłać do sklepów ona potrzebuje czasu i zapewniała, że do końca miesiąca się dowiemy ????

Niecierpliwa
@Aktualny pracownik

Czy jakis sklep dostal juz nagrody w postaci bonow do elektromarketu? Konkurs rozstrzygniety i co?

Sprzedawca

Bardzo miła pani, szybka rozmowa

W sumie to tylko o dyspozycyjność (może dlatego że mam doświadczenie)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Mistrzowie marketingu

Czekolada z gwiazdorem od 28 stycznia w gazetce buhaaa , takie tematy tylko w dealz , będzie utargu co nie miara , już zamawiać furgonetki po ekstra konwój do odbioru kasy...

Macie premie świąteczne już ?

Xyz

Tak, wpłynęły nam na konto w poniedziałek

Franio
@Xyz

Czyli jak wypełniłeś wniosek do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i dostałeś kasę to jest tak zwana premia świąteczna a jak nie wypełniłeś wniosku to już nic nie dostałeś od firmy na święta ?

@Franio

Tak,musi być wysłany wniosek i to w terminie

Iwonka

to nie premia tylko należne dla pracowników, taki powinien być standard, przecież jest fundusz pracowniczy i to nie jest łaską aby to wypłacać

Rozumiem że świąteczna kasa na konto a dodatkowo paczki dla dzieci ze słodyczami albo firmowa wigilia? Są takie bonusy?

Megi

Nie ma nic dodatkowego,tylko raz w roku premia świąteczna

Jh

Paczek dla dzieci nie ma,firmowych wigili też nie tylko pieniądze na konto zależne od dochodów

Pracownik dlugoletni

Teraz sezon co tydzień,gazetki,przebudowy,praca na minimum w 2 osoby i jeszcze 100 zł brutto ....

Bunia

Wiecie może ile podwyżki dostał lider zmiany?

Koerownik

Podwyżki już są 200 brutto dla kierownika zastanawiam się ile wypowiedzen poleci. W tym momencie będziemy zarabiać mniej niż zastepca w netto

PAULA

@Dealz Grodzisk Wielkopolski. Praca jak każda inna. Dziewczyny kochane ,ale Pani kierownik do lamusa. Bo ,albo robi karierę, albo ma problemy emocjonalne. Brak empatii,brak lojalności ,co świadczy o tym choćby wysłanie SMS z informacją o nie przedłużeniu umowy ,brak szacunku i brak próby nawiązania kontaktu z pracownikiem, co powodowało napiętą atmosferę na sklepie. Dziewczyny chodzą jak robokopy po sklepie, kiedy Pani kierownik wychodzi z " dziupli" jak to mawiały. Praca i dziewczyny świetne ,ale dopóty nie będzie zgranego zespołu,dopóki będą takie kierowniczki niczym (usunięte przez administratora) Trochę dystansu Pani A...

Mogę cię prosić o więcej na temat wymogów regionalnych? Te 300 zł to chodzi o premie ? Wraz z dłuższym stażem nie dostajecie wyższych stawek?

dilzzz

Nie, nie mamy tutaj premii ani nie można robić nadgodzin. Możesz pracować tutaj i 10 lat, nie masz żadnych wyższych stawek z tego tytułu ¯⁠\⁠_⁠༼⁠ ⁠•́⁠ ͜⁠ʖ⁠ ⁠•̀⁠ ⁠༽⁠_⁠/⁠¯. Wymogi regionalnych? Już tłumaczę. Załóżmy, że jest piątek, duży ruch, godziny ucinane, więc wszyscy latacie jak (usunięte przez administratora)żeby i obsłużyć kolejkę i zrobić dostawę (która przychodzi w jakichś chorych ilościach, bo dostawy są losowe i nigdy nie wiecie co przyjedzie) a tu się okazuje, że poza tym nagle trzeba zrobić przebudowę działu i wysłać zdjęcia czy policzyć stan towaru, który wala się na magazynie nie wiadomo gdzie. Co tydzień wieczorem w piątek wysyłane są zdjęcia jak sklep wygląda. Pominiesz gdzieś cenę czy coś będzie krzywo wyfejsowane? Już piszą z pretensjami. Mają parcie na otwieranie sklepów i PRZYMUSOWO wybierają ludzi na zatowarowania przez co ciężko ułożyć grafik. Kasjerzy na umowie zlecenie pocą się przy kasie żeby zdać tajemniczego klienta, a i tak gówno z tego mają, bo jak będzie zdany dobrze i budżet będzie wyrobiony to tylko osoby funkcyjne dostają premie, chociaż nawet nie mam pewności czy liderzy zmian takowe dostają. Firma krzak.

@dilzzz

Bo dealz to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Przy rekrutacji mówią jedno a jak się już pracuje to jest tragedia. Wystarczy że nie spodobasz się funkcyjnej i już masz nie prace a (usunięte przez administratora)gdzie jak idziesz to płaczesz w środki dnia płaczesz i po pracy płaczesz tak potrafi wszystkich nastawić przeciwko tobie że nawet nie masz szans się wytłumaczyć ani nic powiedzieć. Grafik zmieniany 5 albo więcej razy w miesiącu i nikt Cię nie poinformuję o tym nawet jak nie masz tel z WhatsApp a nie musisz mieć. Kierownictwo ma obowiązek Cię poinformować o zmianie . To była moja najgorsza decyzją Praca w tej firmie

Nina
@dilzzz

A mam pytanie budżet miesięczny trzeba wyrobić cały czy ten tygodniowy .No bo jest tak że w jednym tyg jesteś na plusie a w drugim na minusie to jest czy nie ma wtedy premii.

@Nina

Budżet liczy się w skali miesiąca,musi być na plus,procent premii zależny od wyniku inwentaryzacji.jak inwentaryzacji sklep nie zaliczy,to nie ma nikt premii do kolejnej inwentaryzacji, czyli rok????????????

PAULA

Dosłownie jak w moim przypadku. Piękny uśmiech na rozmowie kwalifikacyjnej, a w pracy żmija. Najlepsze ,że nawet nie potrafiła zadzwonić i poinformować o nie przedłużeniu umowy tylko sms'a wysłała. To się nazywa brak kompetencji i lojalności . Nie wspomnę o szacunku do pracownika.

Tak jest

Ta firma jest po prostu śmieszna. Pracować tam to tragedia. Wszystko jest nie tak. Na sklepie tylko trzy osoby mają umowę o pracę, kierownik, starszy kasjer no i drugi starszy kasjer i to tylko na 3/4 etatu. Praca na zmianie we dwie osoby, przy czym dostawa jest prawie codziennie, brak czasu na zadbanie sklepu i pretensje do osób pracujących na sklepie ze coś jest nie zrobione. Jesteśmy tylko ludźmi, a nie robotami czy to aż tak trudno zrozumieć? Milion bezsensownych tabelek i zadań Kierownicy rejonowi w(usunięte przez administratora) mają wszytko. Jak kierownik odchodzi ze sklepu to po nich spływa jak po kaczce, nie ten to nastepny i tak w kółko Dajcie normalne umowy tak żeby ludzie chcieli pracować, a nie wieczna rotacja. Jak te sklepy mają mieć standardy? skoro jest wieczna rotacja i nie można zbudować stałego zespołu. Bez stałego zespołu i szcunku do ludzi ta firma nic nie osiągnie. Zapraszamy górę na sklepy żeby zobaczyli jak jest kolorowo.

@Tak jest

A osoby pracujące na zleceniówce wyrabiają cały etat? Czy też 3/4 jak wymienione wyżej stanowiska? Jeśli chodzi o pracę, piszesz, że jest zmianowa. W takim razie, w jakich godzinach się tutaj pracuje? Ile jest tych zmian? :)))

Praca w zależności od kierownika, może być zmianowa, albo przychodzisz do pracy na 12 godzin. Ze zleceniem różnie bywa czasm nie ma skąd wziąć dla nich godzin, więc wtedy mają niedużo godzin, jak pół etatu wyjdzie to jest dobrze. Ale to już w zależności od tego czy sklep jest niskoobrotowy czy wysokoobrotowy. Wiadomo że na wysokoobrotowym sklepie nalapiesz więcej godzin

Ojciec Szymek

Cóż jak widać równia pochyła, ale to było do przewidzenia jak się zarządza czubkiem swojego nosa to takie są efekty, problemy powtarzają się co roku , wnioski nie są wyciągane , pracownicy mogą zgłaszać tematy i tak nic się z tym nie dzieje , benefity to marzenie, a koszty będą cięte dalej , to wam gwarantuje, pozostaje ucieczka

@Dealz

Czy firma zamierza zrobić coś z dostawami na sklepach nisko obrotowych? Magazyny są bardzo małe i przetowarowane, wjeżdżają dostawy bez sensu nawet nie ma się gdzie ruszyć. Wszytko jest wbrew zasad BHP

aganess11

kiedy są wypłaty dla zatrudnionych na na umowie zlecenie? Bo słyszałqm że dopiero pod koniec miesiąca

Pracownikk

Hejka. Wiadomo coś o podwyżkach dla uop? Bo póki co tylko widzę że jest podwyzka dla zlecenia.

@Pracownikk

Jeszcze cisza, może ok.20 stycznia,co roku aneksy są bardzo późno ????.

Lidl czeka
@Pracownikk

W Lidlu są , można przyjść np pracownik w Świebodzinie na start cały etat UOP 5600 brutto, tu szkoda energii

@Lidl czeka

Do tego cały socjal od Medicovera po Multi sport , nie mówiąc o bonach dla pracowników , ich dzieci , premii która co miesiąc jest za brak L4, a nie widmo ,bo budżet co sobie jakiś Jegomość wymyślił . Praca jest taka jak w tej firmie Krzak …przebudowy gazetki etc. Najlepsza decyzja

Kobieta pracująca w dealz

Nie polecam , najgorsza praca jaką miałam . grafik zmienia się w sekundzie - masz do pracy , a jednak nie masz (masz dziś wolne ) . Masz na 13 przyjdź na 15 ,bo nie ma ludzi, w grafiku pracujesz do 18 kończysz o 16 .. . Nic nie możesz przez to zaplanować ..

xx

w jakie dni sa dostawy?

Xyz
@xx

To zależy od sklepu. Jedni mają codziennie inni raz w tygodniu, albo 2,4

Witam. Wczoraj byłam na zakupach w Dealzie znajdującego się w galerii handlowej Ferio Wawer. Do sklepu wchodziłam z dobrym humorem, ponieważ zawsze zakupy są tam szybkie i obsługa jest w porządku. Ale wyszłam stamtąd już podirytowana i zawiedziona zachowaniem pracownika. Niestety wczoraj obsługiwała mnie bardzo nie przyjemna pani. Ja rozumiem, że praca w handlu i z ludźmi jest ciężka (sama pracuję w takiej branży), jednakże od samego początku kasjerka była nie miła i sarkastyczna. Kiedy zdarzają się takie sytuacje to po prostu odechciewa się robienia tam zakupów.

Witam czy ktoś orientuje się jaki jest adres mailowy do kadr ?

Zostaw merytoryczną opinię o DEALZ POLAND SP Z O O - Poznań

• Jak się pracuje w DEALZ POLAND SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy DEALZ POLAND SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 397.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEALZ POLAND SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 308, z czego 19 to opinie pozytywne, 191 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DEALZ POLAND SP Z O O?

Kandydaci do pracy w DEALZ POLAND SP Z O O napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DEALZ POLAND SP Z O O