Opinie o dealz.pl - Dealz Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DEALZ POLAND SP Z O O. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEALZ POLAND SP Z O O o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEALZ POLAND SP Z O O w Poznań

Firma która chce mieć standardy , która chce się rozwijać A szacunku do ludzi (usunięte przez administratora). Ustalając limity zatrudnienia na sklepy pokazują to dobitnie. Pracą w niecałe 4 etaty na sklep to kpina. Jest to praca w 2 os na zmianie i wszystko ma być zrobione zmiany towar kosze ekspozycje ceny klient obsluzony z uśmiechem i masz być zadowolony z tego że to akurat padło na Ciebie ze możesz być (usunięte przez administratora)bo to inaczej nie da się nazwać. Tym co firma zrobiła z pracownikami pokazała że nie chce mieć standardów bo ludzie nie roboty nie dadzą rady zrobić wszystkiego.(usunięte przez administratora) Człowiek nie może w pracy zjeść.,napić się czy skorzystać z toalety bo tylko zadanie do zadania tabelka do.tabelki potwierdzenia i tak cały czas. Opinie na portalu są trafione wszystkie. Zwolnienia pracowników, degradację po tym jak człowiek nie szedł na zwolnienie w czasie pandemii i pracował po 12 godzin prawie później właśnie ci firma tak dziękuję. Już nie jesteś potrzebny więc wypad. Gdzie oni wszyscy co wymyślają cała.polityke firmy siedzieli w domach w ciepłych kapciach. Chcielibyśmy na sklepach żeby to (usunięte przez administratora)przyjechał i udowodnił nam przez 2 tyg że taka praca to luksus że da się zmienić wszystko gondole fosy sezon Zrób ić 30 palet w tyg uzupełnić milion tabelek i być zadowolonym. Nie masz prawa do dnia wolnego do urlopu do swojego życia. Jesteś niewolnikiem firmy . Zwierzęta są lepiej traktowane .

x

No dwie osoby "muszą" to wszystko zrobić, kierownik też to robi, ale podejrzewam, że jak mają zmiany 2:2 to wtedy kasjer zasuwa, a kierownik nadrabia w biurze

Chilli

Miejsce pracy nieprzyjazne, bardzo zle zarzadzane od poziomu centrali do kierownika sklepu. Mnóstwo uchybień związanych z zarówno kodeksem pracy jak i przestrzeganiem norm bhp. Postaram się wskazać nieprawidłowości które to ułatwią decyzję aby się tam nie zatrudniać. - grafik robiony na tydzień,gdy pracownicy wymusili miesięczny ulegał on ciągłym zmianom. Nie przedstawiany w czasie zgodnym z kodeksem. - ogromne dostawy z paletami gdzie pomieszane jest wszystko ( chemia+ jedzenie to norma), nie przestrzegane normy dźwigania dla kobiet. Dostawy nieprzemyślane przez które nie da się ruszyć na magazynie, stosy towaru nie do wyobrażenia, strach wejść.Kierownik nie wspierał w ich rozkładaniu. - duża rotacja pracowników, każdy kto ma styczność szybko ucieka, - centrala bawi się w sklep, żadnego wsparcia, kontaktu ani rozwiązań na wszystkie problemy. Ludzie niedouczeni, bez wiedzy, - kierownik ocenia ludzi po wyglądzie, obgaduje ich, śmieje się z nich, wciąż narzeka i nie umie zarządać, wieczne pogadanki, dźwigasz a on stoi nad Tobą i gada o pierdołach, -kierownik nie zna i nie stosuje kodeksu pracy, podrabia listy obecności( XXI wiek a obecności wpisujemy na kartce!) Przez co ciągle nie zgadzają się wypłaty, - straszne kolesiostwo i brak równego traktowania, układy, intrygi, - fatalnie wręcz widziane zwolnienie lekarskie chociażby z powodu że siada Ci kręgosłup, obrażanie się za to i bierna agresja, grożenie zwolnieniem, - kultura strachu, ciągle straszenie regionalnym i innymi osobistościami którzy to mogą wpaść na wizytację, - wszechobecny bałagan, brak czasu, pracownicy nie chodzą na przerwy a jeśli już to 15 minut nawet na 12 godzin pracy, -Wynagrodzenie jest poprostu śmieszne, taki śmiech przez łzy. Osoby funkcyjne zarabiają tyle co w innych miejscach zarabiają kasjerzy. Nie myśl nawet ze kasa będzie Cię trzymać przy tej pracy. Jeśli już to do zobaczenia pierwszej wypłaty, - brud, chodzisz jak obdartus po dostawie która często robi się dwa dni wśród klientów. Rozwożona na wózkach sklepowych co też jest kpiną. - firma chwali się że daje uniform i nożyk, - nie wolno mieć własnego zdania, Twoim zadaniem jest przytakiwać zakompleksionemu kierownikowi, jeśli robisz inaczej to kwalifikujesz się do wylotu, - siła psychiczna nie wystarczy by sprostać ilości zadań, - sejfu się nie liczy, pracuje sie na innych kontach, jedna kasetka caly dzień na kasie, manka rozliczane do osoby która podpasuje i pracowala tego dnia na kasie, jedna wielka machlojka, - (usunięte przez administratora) wśród osób funkcyjnych, - brak wymiany informacji na bieżąco, obowiązek posiadania WhatsAp aby czytać wszystkie zadania i obgadywanie innych, tłumaczenie się ze wszystkiego, zwracanie uwagi przy wszystkich. Nie myśl ze masz nie robić tego po pracy, - przebudowy regałów, sezonów, gondol które są pracochłonne i nigdy nie ma na nie czasu, - daty ważności? Gdzie tam, - wysyłanie na inwentaryzacje do sklepów bardzo oddalonych, brak zwrotów kosztów podróży. Nikt o tym tam nie słyszał, -wysylanie na przymusowe urlopy aby tzw.Produktywność na której mają chopla spełniała swoje mocno wyśrubowane normy, - brak jakiegokolwiek socjala, nic nie ma. Premii też nie ma bo po co. Goła wypłata o ile to można nazwać wypłatą, - stosy towaru walą się na łeb ale i tak jest malowanie trawy na zielono, nikt nic nie może zrobić, - praca non stop na nogach z ogromnym wysiłkiem fizycznym, na kasie nie ma stołków aby przysiąść choć na chwilę... po co, a potrafią zostawić tam kasjera na całą zmianę. - żadnych zniżek, czasem można wziąć przeterminowane śmieci lub uszkodzenia jak lump, - brak konsultacji w sprawie zmian grafiku. Jednego miesiąca masz mało godzin by następnego pracować po 12h aby wyrobić godziny w trzymiesięcznym okresie rozliczeniowym, brak życia prywatnego, - po pracy padasz jak pies, nie masz siły na cokolwiek. - zlecenie nadgodzin bez konsultacji, - kierownik jedna sobota pracująca, reszta osób po 3, pupile po 2. - kierownik z kompleksem niższości, próbuje być ważny i profesjonalny ale dla bardziej świadomych widać brak wiedzy merytorycznej, znajomości przepisów, pracy w handlu, zarządzania zespołem, jeden wielki kompleks. W złe dni jest niemiły, rzuca towarem :D - przetowarowane półki, dostawy w ogóle nie dostosowane do potrzeb sklepu, - biuro, toaleta, socjalny bałagan. Gdy chcesz posprzątać to słyszysz ze są ważniejsze zajęcia. Nieprzyjazne środowisko pracy. Nie polecam, mam nadzieję że moja szczera opinia da Wam do myślenia, chociażby przed próbą zatrudnienia się. -

Bjf
@elagorecka99@gemail.com

Nie z powodu braku karty musiała pani zrezygnować ale z braku wyliczonej gotówki. To kupujący ma mieć jak zapłacić. Sklep nie jest bankiem do rozmianki pieniędzy.

Vika

Jak czytam te opinie to aż nie mogę umierzyć. Pracoje w Deaz, jeżdzę po innych sklepach. Poznałam nie jednego KR i aż ciężko uwierzyć, w to, co się dzieje na Wilkopolsce, czy gdziekolwiek. Osobiście zgadzam sie z tym, ze ciezko jest pracować 2/2, ale przy niskich utargach to tak samo cięzko jak 3/3, czy 4/4. Tak więc dla mnie takie coś to nie jest żaden problem. Praca, jak każda. Bezsenowne dostawy - to prawda, z tym trzeba by coś zrobić. Zmieni się to pewnie, kiedy firma będzie miała własne magazyny i bardziej dopracuje dział alokacji. Brak BHP? Co to, to nie. Nikt, nikogo nie zmusza do podnoszenia nie wiadomo jakich ciężarów. Zresztą kntorle BHP są regularne a wyniki nie sa (usunięte przez administratora). Firma, jako niejedna z licznych daje też środki zabezpieczające przed covid. Wypłaty są warte ciężkiej pracy. Socjal - jest i to dość dobry - wyprawka szkolna, kasa na święta, premie za wiele rzeczy, konkursy, a nawet zapomogi. Moim zdaniem najwięcej zależy od kierownika i od tego ile potrafi ugrać dla swojego zespołu. Co do KR, to są też ludzie, Ich też ktoś ciśnie, ale Oni, jako, że też sa ludzmi to też potrafią dla Nas dużo załatwić. Należy Ich jednak słuchać i szanować, to i Oni będą szanować Ciebie. Jednym słowem pracę POLECAM, bez względu na stanowisko. Osobiście nie znam osoby, która chciałaby odejść z tej firmy, a znam wiele, które odchodziły z płaczem z różnych przyczyn.

Nij
@Vika

Ludzie wy jeszcze nie wiecie co to jest ciężka po 12godzin na dwie zmiany jak idziesz na nockę 12h to zaczynasz w niedzielę i schodzisz z nocek w sobotę rano jak masz ranki to robisz po 12 do soboty w zimnym w hałasie i nie raz nie możesz iść na przerwę bo trzeba dokończyć paletę a jak jesteś głodny to masz śline połknąć tak odpowiedział jeden z kierowników byłego mojego zakładu to jest dopiero(usunięte przez administratora) wy pracujecie w ciepłym suchym i wam ciężko wczoraj wchodze do waszego sklepu a ekspedientka zamiast zająć się praca to smsy pisała i wy w sklepach macie źle no proszę was

Pracownica

Pracuję w dealz w Bygoszczy w galerii Rondo, mamy super zespół z super kierowniczką na czele. Pracuję na uz robię swoje przez 8 h i do domu, każdy z nas jest z sobą zgrany i każdy sobie pomaga. Jedym słowem jeśli zespół jest ok praca tez jest ok, nawet wyrobienie się z pięcioma paletami w ciągu dnia nie stanowi problemu. Wszystko zależy od chęci i zaangażowana w pracę .

@Sun

Masz jakieś potwierdzenie na to że faktycznie tak jest na Poznaniu?

Muminek

Praca w Dealz nie należy do najłatwiejszych. Trzeba mieć dobry łeb i grube zaplecze psychiczne bez tego ani rusz bo Cię zajadą... Tak jak większość osób tu pisze tak się dzieje. Choćbyś miał 6 rąk i 6 nóg w dwie osoby na zmianie cudów nie zdziałasz. A wszystko ma być zrobione na zycher. Proponuję dla wyrzej postawionych osób zarządzających Firmą dobre rozwiązanie: a mianowicie dołóżcie na sklepach po dwa etaty i robota będzie zrobiona i pracownicy mniej zmęczeni i wszytko w miarę normalnie da się ogarnąć bo patrząc po tym co sie dzieje ostatnimi czasy czyli: Zmiany cen Zmiany Fos Zmiany Gondoli Przebudowa przebudowy i Przebudowa przebudowanej sekcji, dalej Zmiany planogramów, towar ze sklepu na magazyn, z magazynu na sklep, Terminy, wyprzedaże gazetki, niewchodzące ceny na kasy , zmiana VAT, następne Zmiany planogramów, dostawy, IT porażka zero pomocy albo czekasz do końca świata... Święta, Sezon, Wyprzedaż.....itd I dlugo by wymieniać Jest tragedia pracownicy są zmęczeni mają dość zasuwają jak małe motorki , dla dobra Firmy , a w zamian nic według mnie to Wstyd nie wynagrodzić ludzi pracujących na sukces Firmy nawet na Święta zero nic . A tak naprawdę to pracownicy sklepów dbają o wizerunek i o klienta , który do Was wraca... Zastanowił bym się trochę nad tą pracą na minimum bo jak narazie wygląda to na (usunięte przez administratora) walisz zmianę zasuwasz jak dżinks dostajesz grosze , a taka zlecwniówka dostaje więcej kasy za praktycznie nic nierobienie. Pomyślcie trochę nad dodatkową wypłatą dla pracowników to wasza potęga, a sporo sklepów ma super załogę, która już szuka innej pracy z racji tego co się dzieje w Firmie . Stare przysłowie mówi: Z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika a pracownik nie wynagrodzony i niedoceniony powoli traci zapał do pracy. Większość ekip z tego co tu wyczytałem jest juz wypalona tragedia. Brak osób decyzyjnych i pomocy, zbyt mało etatów. Pracownicy Też mają rodziny i zdrowie.... Osobiście lubiłem tę pracę do czasu aż nie nabrałem rozumu że istnieją Inne lepsze rozwiązania ceniące pracownik. Życzę Wszytkim powodzenia i dużo wytrwałości w pracy z klientem , która nie jest najłatwiejsza Pomyślcie o tym a będzie lepiej...

Kasia21

Cześć premia jest tylko dla kierownika za dobry wynik a cała załoga pracuje na to a jak nie ma dobrego wyniku to pretensje ze nie umiemy pracować na to....szkoda że nie doceniają pracowników ????

Tylko ja
@Kasia21

Nie ma czegoś takiego jak premia tylko dla kierownika. Jeżeli sklep zrealizował założone budżety i oczywiście miał dobry wynik inwentaryzacji to pewnie otrzymują wszyscy pracownicy zatrudnieni na UOP.

Xyz Nowy wpis
@Kasia21

W tej firmie działa to tak, że za to że ty wyrobisz wszystkie standardy, zrealizujesz budżet itd. To premię otrzymuje regionalny :) Trzeba wiedzieć jak się ustawić

Wika

Powiedzcie mi jak działa l4 100% płatę w ciąży ? Przyszła mi wypłata w piątek i dostałam 3300 niecałe zgłaszałam do kierownika sklepu jak i do kadr i jest cisza

@Wika

100% płatne, ale też wszystko zależy czy przebywalas na chorobowym pełny miesiąc. Oczywiście zależy od stawki brutto, jak i również jest liczona średnia z ostatnich 12 miesięcy.

@Wika

Ja osobiście przebywam na zwolnieniu 100% od zeszłego roku i nie dostałam żadnej podwyżki w związku z tym że zarobki poszły do góry od nowego roku. Informacje z kadr że w moim przypadku nic nie zmieni to że podpisze aneks do umowy

@Dealz

Ja mam podpisany aneks do umowy na 4500 i nie mam ukończonych 26 lat i jestem osobą uczącą się a na l4 100% przebywam od 1 lutego

Anonimowość
@Wika

Ja również jestem na l4 i pracowałam jako kierownik z miesiąca na miesiąc coraz mniejszą wypłata. (usunięte przez administratora) jak mogą, wielkie obietnice... a w kadrach wieczne pretensje.

@Wika

To bardzo dziwne.. Ja mam ukończone 26 lat, nie dostałam aneksu do podpisania a jednak dostałam większą wypłatę niż Ty...

@Dealz

W ten sam dzień zadzwoniłam do kadr i kazała napisać mi maila jak będzie pasek w poniedziałek napisałam odrazu i do tej pory cisza nikt nie odbiera telefonu

Nowy pracownik
@Anonimowość

Ile zarabia się na 3/4 etatu? Przez pierwsze trzy miesiące najniższa krajowa, a potem?

@Wika

Cześć wszystkim.Mnie spotkało coś takiego prowadziłam zmiany w danym miesiącu 10 razy . Wchodząc na asistara nie mam zapłacone dodatkowe pieniążki,stąd moje pytanie do kierownika sklepu:????odpowiedź brzmi że moje godziny się nie zapisały,bo komputer ich nie przyjęł.Mam pytanie do was ????czy jest to prawda lub czy Kierownik nie wpisał że prowadziłam zmiany będę wdzięczna za odpowiedź.

gda
@Wika

jesli masz ponizej 26 l. a dotyczas stosowano u ciebie ulge dla mlodych to bedac na l4 ulgi juz nie mozna stosowac i placisz podatek normalnie. Stąd mozesz widziec roznice.

Mia
@Kasia21

Prowadzenia zmian nie będzie w asistarze, tylko ewentualne dopracowania do pełnego etatu, jeśli masz np etat 3/4 czy 1/2. Chyba, ze piszesz o kwitku płacowym tam powinno byc to ujęte. Prowadzonych zmian pilnuje kiero, a przynajmniej powinien bo podaje to do rejona.

Lider
@Kasia21

Twój kierownik jest albo niedoszkolony, niedoinformowany albo po prostu powiedział ci to na odczepkę XD na koniec każdego miesiąca albo kierownik sam wylicza albo ty podajesz ilość prowadzonych zmian. Potem ilość zmian prowadzonych przez dana osobę są podawane do KR a KR do kadr

dramg
@Kasia21

mozecie cos wiecej powiedziec na ten temat? w dealzie zwykly kasjer prowadzi zmianę ? nie macie liderów?

Janusz
@dramg

Bo jest taniej, nie trzeba płacić ZUS, nie trzeba płacić większej postawy, nie trzeba płacić większego dodatku do urlopu, itd itd czyli czas na zmianę a kto się godzi jest sam sobie winien,

Aaaa
@dramg

No u nas osoba na umowie zlecenie normalnie prowadzi zmianę, otwiera i zamyka, tylko dostaw nie przyjmuje.

@Aaaa

U nas też osoby na zleceniu prowadzą zmianę bo nie ma komu robić nikt nie chce pracować za takie śmieszne pieniądze ????

@Aaaa

Poważnie? Pracuje prawie 4 lata,w moim rejonie to niedopuszczalne. Jeżeli tak jest,to tylko z winy kierownika sklepu.

Katowice
@Megi

A jeśli nikt nie przyjdzie na zmianę to rozumiem że nie otwierasz sklepu skoro to nie dopuszczalne

Podaj dane
@Megi

Zatem miej odwagę jaki to nr sklepu? Co jeszcze jest lepiej niż u innych?

Lilo Nowy wpis
@Podaj dane

A co w tym dziwnego? U mnie też zleceniówka nie może prowadzić zmian i nie jest to widzimisię KS tylko odgórne zarządzenie. Podejrzewam, że DM nawet o tym nie wie. UZ tak naprawdę nawet nie powinne stać na kasie, co w tej firmie akurat jest standardem. Gdyby podczas takiej zmiany zdarzył sie jakiś wypadek to nie chciałabym być w skórze tamtejszego KS.

A gdzie Megi Nowy wpis
@Podaj dane

Cały konteks sprawy ginie ponieważ komentarz Megi został zlikwidowany, brawo wolność słowa, brawo dealz, brawo cała góra

Czy ktoś z was starał sie o zasiłek z ZFSŚ?Jak długo rozpatrują wnioski?Jak to wygląda w praktyce?

Lilo

Nie wiem jakie warunki trzeba tam spełniać, żeby dostać tą zapomogę z ZFSS. U nas jedna dziewczyna się starała, nie spalił się jej dom, nie okradli jej, nie miała wypadku, tylko po prostu miała trudną sytuację życiową samotnej matki i nic... Personalna stwierdziła, że jej się nie należy.

Koszty Nowy wpis
@Lilo

Ponieważ jak by było więcej empatii i kompetencji po stronie osoby prowadzącej ten dział to by dostała, ale nie bo to potrzebna zgoda ,, góry " a cyfra z kosztów musi być

Aga

Ile zarabia lider na pełny etat po umowie próbnej

Lilo
@Aga

4500 brutto

Sprzedawca

Bardzo miła pani, szybka rozmowa

W sumie to tylko o dyspozycyjność (może dlatego że mam doświadczenie)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Ciekawa

Czym zajmuje sie NSO?

Była
@Ciekawa

NSO otwiera nowe sklepy, ale też jak jakiś się sypie to stawia go na nogi.

Witam czy ktoś z Pepco przeszedł do Dealz do pracy ????

Tak czyli udało się przejść ???? A co z umową tylko aneks ?????

Megi

Nie ma przesunięć między sklepami.To jest inny sklep,tylko jeden właściciel.Trzeba samego próbować się dostać do Dealza.

@Megi

A ok dzięki za info to będę próbować.

Zainteresowana

Dzień dobry, Zauważyłam ogłoszenie o pracę na lidera zmiany w Toruniu. Zastanawiam się czy aplikować na te ofertę. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia na tym sklepie?

Nowa
@Zainteresowana

Odradzam , z tego co słyszałam kierowniczka tam to tragedia . Miła uprzejma z pozoru d….. L…. udając przemiłą osobę bo pracuje już długo czas . Niby cię uczy ale kłody pod nogi . Z tego co slyszlam od dziewczyn z jednego ze sklepów przez nią wyleciał super kierowniczka z jednego ze sklepów . Bo ta „zrobiła „ swoje i wykorzystała niewiedzę nowej kierowniczki która się jeszcze uczyła .

Emi

Firma z zarządem w stanie opłakanym. Liderki niemiłe, oczekiwania wysokie, mały personel i brak czasu. 2 osoby na zmianie, sklep duzy, nie do ogarnięcia. Co chwile zmieniane planogramy, które trzeba zrobić "na już", bo jak nie to koniec świata. Wymagania, których nie da się często spełnić, bo albo brak czasu, albo personelu. (2 osoby na zmianę to trochę mało :) ) Często oferowane umowy zlecenie, praca 2 razy w tygodniu, w soboty na 12 godzin, pełen etat ma chyba tylko kierownik i liderki ;). Ogólnie firmy nie polecam, szkoda nerwów.

Emi
@Emi

Nie wspominając o ogromnych dostawach z wymieszaną chemią i spożywką, często z rzeczami, których na sklepie jest full, ale i tak trzeba upchnąć. Przerwy zazwyczaj nie ma, jak się doprosisz to szybko cię ściągają (na 12h pracy jedna przerwa 15min z łaską). Nożyki i rękawiczki, które miały być zapewnione wszystkim pracownikom, były zapewnione tylko paru osobom, które sie miały między sobą nimi wymieniać. Stawianie jednego pracownika na kasie całą zmianę 8/9/12 godzinną, jeżeli kierownik tak zechce (ból nóg i pleców niemiłosierny, ale ruszac sie nie wolno z kasy). Często obrażanie pracowników a nawet naśmiewanie się z nich za ich plecami. Centrala nie służy pomocą, bardziej ich drażni, że dzwonisz o pomoc.

@pracownik
@Emi

Tak jak piszesz - tu zarząd w centrali jest do wymiany.

Judyta

Jak duży zespół ma taki lider pod soba w sklepie? Wcześniej pracowałam na magazynie to było dużo osób ale tu chyba mniej, zgadza się? Chciałabym odpocząć od ogromnych firm i odpowiedzialności takiej gigantycznej. A ogłoszenie nie podaje niestety.

Zarządca gra - czy? KO ,Wski

Ten pan nic mądrego nie wymyśli, bardziej wyciśnie z pracowników Maksa niż coś oferuje, dużo mówi mało robi dla ekipy, Pawciu więcej działał w temacie, państwowa inspekcja pracy już dawno wykazała nieprawidłowości w tej firmie, dlatego moje zdanie jeśli nie musisz to się nie ładuj do tej firmy , są inne lepsze

@Dealz

Nie polecam pracy najgorszemu wrogowi!Mielec to porażka, regionalna która jest informowana o darciu gęby na sklepie przy klientach na pracowników przez pseudo kierownik z (usunięte przez administratora) na wierzchu i wyrokiem gwałtu na małolatach, groźbach o dyscyplinarce co powinna już dawno wylecieć tą pseudo kierownik która je,pije i nie placi,zabiera towar w pudelkach niby (usunięte przez administratora) zeruje stany przed inwentaryzacją to jakaś kpina.O tym że dane osobowe pracowników lądują w bagach na kartony nie wspomnę, co w cywilizowanej firmie by wyleciała pani pseudo kierownik Agnieszka za 3 paragrafy karne.

Pracuś

Praca w tej firmie to najwieksza porażka jaka zaliczyłam do tej pory. Kierownictwo to największe ludzkie (usunięte przez administratora)i liderki to samo... Panuje (usunięte przez administratora) i dyskryminacja oczywiście nawet zgłoszona sprawa jest zamiatana pod dywan...

Jakie godziny pracy w firmie? Stanowisko kasjer sprzedawca, to na co jest ogłoszenie na stronie internetowej firmy. Szkoda, że nie napisali od razu, to bym wysłała już CV. Ale muszę wiedzieć, czy nie ma zmian w porach, które mi nie pasują.

Pp

Kasjer sprzedawca czyli na umowie zlecenie, więc godziny wszelakie. Mogą Cię wziąć od rana na 4h, a mogą na 12. Innym razem możesz mieć zmianę nawet i na 17, a i może się okazać, że Cię odwołają, bo za mały utarg ;D

Mala

Cała prawda Dostawy są różnie my mamy okienko od 7-9 a sklep czynny od 8 Na zmianie 2 osoby (kasjer i kierownik) Więc łatwo nie jest Nie polecam gdybym miała inną pracę to mnie tu już niema

@Mala

2 osoby na jakiej wielkości sklep?

Klara

U nas ponad 350 metrów

@Klara

Dziękuję za info. Jeszcze pytanie o place: gola wypłata czy premia jakaś jest? Możesz napisać w jakich widelkach się mieścisz miesięcznie? 2500-3000 czy raczej 3000-4000 przy jak dozym mieście?

Qp
@Kinga

Płaca w każdym mieście jest taka sama. Jako Kasjer do max 3tys brutto ale jednak bliżej 2,5 :) starszy Kasjer do 3400 brutto

@Qp

Czytając opinie to płacą się tak różni że już nie wiadomo co myśleć :-)

NIE POLECAM

Miki

Podobno słyszałam że nawet nie ma możliwości ponownego zatrudnienia w tej firmie nawet w innym mieście trochę bez sensu

Pracujaca
@Kinga

Kasjer nie dostaje 3 tys, poniewaz kasjerzy sa na 0,5 i max 3/4etatu wiec wyciagaja ok 2 tys. Starszy kasjer ma ok 2500

@Pracujaca

2000 CHYBA W DUŻYM MIEŚCIE JA MAM 3/4 ETATU I JESZCZE NIGDY TYLE NIE DOSTAŁAM NAWET PO PODWYŻCE

Była pracownica
@MIKI

Na 3/4 etatu 1500 z groszami na rękę. Na 1/2 etatu 1100 z groszami. Nie polecam.

@Qp

Starszy kasjer z tego co wiem zarabia trochę więcej..

@Pracujaca

No tak ale to tez zależy teraz od wieku i czy ktoś jest uczniem lub studentem. Ogólnie stawka godzinowa to 21zl brutto. Studenci maja 100% na konto

@Miki

Na umowę o prace nie zatrudniają ponownie żeby sytuacja się nie powtórzyła. Jak pracujesz na umowę zlecenie to możesz sobie nawet zrobić przerwę i później wrócić jak będzie miejsce i nikogo to nie obejdzie

Jfjjd
@MIKI

To po co tu pracujesz jak tak mało zarabiasz? Skoro duże miasto to chyba nie powinieneś mieć problemu ze zmiana pracy :)

@Jfjjd

już nie pracuję

No i oczywiście nie można iść na zwolnienie lekarskie no bo leci Ci od razu premia i inne. Dostajesz gołą wypłatę, rzecz można grosze. Jakby to była Twoja wina, że chorujesz ;/

@Monika

Ale tak jest nie tylko w tej firmie jak chorujesz to zabierają premię. Pracowałam w kilku firmach i to jest normą.

???
@Monika

Ale o jakiej premii ty piszesz? ????

Niko

Dokładnie wszystko się zgadza co napisałeś ważne że góra sb podróżuje z rodzinka a pracownicy pracują za marne grosze a premia to śmiech na sali w porownianiu do innych firm, miała niby wejść karta pracownika ze zniżką i niby Multisport przyszedł covid wszystko ucichło pozwalniali ludzi. A co najśmieszniejsze w tej firmie że kr dzwoni i 2/3 osoby muszą jechać na otwarcie sklepu i nie ma takiego czego że nie mozesz tylko masz jechać i nie ma dyskusji z kr to jeszcze tylko człowiek swój hajs wydaje na wyżywienie na delegacjach. I ciągle się zmieniają ci kr na tych sklepach u mnie było 3 naszczescie już nie pracuje w tym (usunięte przez administratora)

nmm

niestety....sporo w tym prawdy.....

Ola

Prawda w 100% co tu jest napisane

Dokładnie jak piszesz. W Nowym Sączu jest jeszcze gorzej bo zespołem próbuje zarządzać były kierownik regionalny zwolniony z poprzedniej pracy o (usunięte przez administratora) Wyzywa dziewczyny przy klientach, kopie towar. Porażka, aby w tych czasach nikt baby nie zgłosił....

Minął ponad rok od komentarzu i dokładnie dalej tak samo tylko zmieniło się to że ludzie już nie chcą pracować dla Dealz. Rotację na sklepach, brak kadry menadżerskiej braki braki i braki. A Ci co jeszcze ledwo dają radę wyciskani na maksa. Żeby produktywność była dostarczona po trupach do celu nie ważne że idą święta i powinny być wszystkie kasy obstawione a tu praca 2/2 i kolejki przez cały sklep tak tracimy klientów Porażka kiedy firma się obudzi żeby był obrót musi być towar! Żeby był towar muszą być ludzie żeby go wystawili na sklep! Żeby byli ludzie muszą być godziny i koło się zatacza. A potem tłumaczenia tabelki itd.

Lolusa

Trafikne w samo sedna lepiej bym tego nie ujela

Betina

Jestem takiego samego zdania !! Szkolenie pracowników na stanowisko kpina również !! Zamiast się uczyć bo 4 dniach masz prowadzić sam zmianę ehh !!

Aktualnie pracuję
@Betina

Po 4 dniach? U nas dzień szkolenia i zostajesz sam na zmianie. Po 4 szkolenia to Ty już wszystko wiesz.

2 tygodnie i nara

Pracowałem chwilę i wszystko wyglądało tak jak opisano. Nie mam dzieci, kredytu czy innych kul u nogi, więc szybko uciekłem

Dusia

Popieram opinię. Na zatowarowanie zatrudniono 10 osób na okres próbny a zostały 4 . Po co sie starać ,przepierdzielac sie,inne osoby nie pracowały zbyt ciężko a przedluzyli im umowe a te co biegały wrecz po sklepie i pilnowaly aby byl porzadek na sklepie i były miłe dla klientów wydymano.Najlepiej aby roboty były zamiast ludzi.Brak czasu na przerwe 15 minut.Regionalna Ewelina mysli ze wszystkie rozumy pozjadała . Zero szacunku do pracowników ktorzy sie starają. Nawet wprowadzono oszczędności na wode w kiblu. Jak wode gotowac to tylko na 1 szklanke. Robienie fos glupota.. non stop przeróbki i towar laduje na zapleczu bo na pólkach sie nie mieści.Polecanie produktów i torby zniechęca klientów ,jak beda chcieli to kupią. Przyjmujac sie do pracy i czytajac opinie innych myslalam ze to wyolbrzymianie ale nikomu nie polecam pracy w Dealz.

Dusia

Plixa Dokładnie tak jest ,nie uwierzyłabym gdybym nie spróbowała na własnej skórze.Śmiech mnie ogarnia jak ktos sklada Cv do pracy tam.Może i dobrze ze mi nie przedłuzono ,nie wyobrażam sobie pracy teraz w 2 osoby na zmianie na 500 m .Jeszcze jak byly 3 osoby to dałoby sie ogarnąc ,ale i tak było ciezko sie wyrobić.A gdzie urlopy ,zwolnienia jakies itp.Z góry zalozenie ze nie masz prawa do wolnego i nie masz chorować.

Ktostaki
@???

Premi nigdy nie było w tej firmie. Ostatnio sie dowiedziałam że premie ci odtrącają ze strat czyl np. Jak klientowi cos sie zepsuje i za to nie zapłaci ty ponosisz koszty z Premi. (usunięte przez administratora) śmiechu warte...

Ktostaki

Najgorsza firma w której możesz podjąć współpracę. NIEPOLECAM. Firma która chce miec standardy na wysokim poziomie, których nie da sie wyrobić. Kierowniczka podważa Twoje zdanie. Kadrowe nic nie wiedzą na temat twoich zarobków. Firma która chce dużo a daje mało. Nie tylko miasto Reda ale także w innych miastach taka sama sytuacja.

asiunia.oliwka@buziaczek.pl

Dokładnie !!!!!!!!!!!

Cytrus

Racja. Byłem na rozmowie. Liczy się wynik najmniejszą ilością osób. Odsylanie do domu z pracy. Elastyczny grafik. Tragedia.

Ktos

W pełni się z tym zgadzam. Jestem na wypowiedzeniu. Wyczerpana psychicznie I fizycznie. Od zwykłego kasjera z funkcja wymagania takie jak od kierownika za jakiś śmieszny dodatek. Omijać z daleka z szacunku dla swojego zdrowia, zycia.

Ktoś

Super opisałaś wszystko się zgadza nic ująć ale na pewno dodać ta cała firma to jedno wielkie nie porozumienie a ludzi traktują jak jak rzeczy jak nie potrzebny to trzeba go wyrzucić bez skrupułów tak się nie postępuje z pracownikami ani z ludźmi

Beti

Bo to prawda

haha
@Klara

nie narzekaj :D W Netto bywa 3-4 pracowników na zmianie na 1000m2 i roboty więcej niż w takim sklepie

Papapa
@haha

Przez takich ludzi jak ty właśnie pracodawcy wyzyskują na ludziach i robią to co robi w tej chwili Dealz. Uważam że praca w tej chwili to tylko dla tych ludzi którzy są w jakies ciężkiej sytuacji i pracują bo muszą. Tylko ciekawe jak dlugo. Człowiek który szanuje siebie i zna swoją wartość pracowac tam nie będzie.

No tak
@Papapa

Prawda, to jest znęcanie się nad pracownikami gdy jest tylko 2 na zmianie (kasjer i kierownik) a dostawa 8 palet i obrót taki że trzeba dwóch na kasie i nie ma czasu na nic. To jest nieetyczne. Co innego słabe sklepy co mają mniej niż 400 klientów to jest luz i spokój, ale gdy klientów ponad 600 i dobry obrót to ciężko pracować 2/2 bo większy obrót to więcej pracy i więcej towaru przyjeżdża no to ciężko w dwie osoby. To jest głupie.

@No tak

I co? Dwie osoby muszą rozładować palety, poukładać towar i jeszcze obsłużyć klientów? Czy kierownik nie robi takich rzeczy i wszystko spada na pracownika? Jaki jest wtedy podział obowiązków?

x

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) pracowałam w firmie 4 lata na stanowisku kierownika, premię dostałam raz -gdy wszyscy poszli na zwolnienie i zostałam sama bo tylko tak można wyrobić wygórowane oczekiwania bożków z Poznania, kadry- dramat o nic nie można się doprosić a wręcz zostaniesz wrogiem numer 1 jeżeli będziesz prosić o cos co jest ci należne -przez paski płacowe, po różnej maści zaświadczenia czy świadectwa, nie mówiąc o terminowości wysyłanych dokumentów. Moje doświadczenie z firmą na szczęście dobiegło końca, jeżeli szanujecie zdrowie psychiczne BARDZO MOCNO NIE POLECAM

babuszka

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? O jakich prawach pracowniczych mówisz? Od firmy na pewno niczego sie nie dowiemy, więc jeśli jakieś informacje mają popłynąć dalej, to ktoś musi je wypuścić na wodę... Firma robi sobie już z pracowników jaja. Dokładają coraz więcej obowiązków, ale pracować każą ciągle 2/2. Za 2 tyg. święta, dostawy już zwiększone, nacisk na nowy GM i wszystko ciągle na minimum. Po 2 latach mam już tej firmy po dziury w nosie, niedługo będzie jak w biedronce, szkoda tylko że zarobki za tym nie idą. Klientom padają do stóp, ale o szacunku do pracownika nie pamiętają, a to szybko do nich wróci. Swoją drogą, ciekawe czy w centrali też jedna osoba robi za trzech...

Ciekawska

Na jakie zarobki może liczyć kierownik sklepu?

Słabe
@Ciekawska

Nie zapłacona robota, lepiej bez odpowiedzialności robić w Lidlu jako pracownik, pakiet benefitu w tej firmie to kawa i herbata na rw, ubezpieczenie za własne pieniądze , 1000 zadań w parkiecie i nerwy zszargane, ostatecznie odradzam stanowczo

@Słabe

A ja ciekawa jestem czy na stanowisku młodszego księgowego można spodziewać się terminowego i całego wynagrodzenia bo piszesz coś o niezapłaconej robocie no ale nie wiem jaki wakat masz na myśli. A ja właśnie rozważam aplikowanie. Piszesz, że benefity w tym miejscu to kawa i herbata, i ubezpieczenie za własne pieniądze. W ogłoszeniu wspominają jeszcze o dofinansowaniu zajęć sportowych oraz służbowym telefonie do użytku prywatnego. Faktycznie na te dwie kwestie można jeszcze liczyć?

Centralka

Jak w nazwie centralka to centralka inne progi, ludzie w sklepach są niedocenieni i mają pracy na wyrost, dlatego zaparaszam na szkolenie na 2 tygodnie do sklepu, ktoś dostanie wolne ty będziesz śmigać za niego do tego kierownik w biurze i pogadamy za miesiąc w takiej sytuacji po takiej pracy, zgadzasz się?

mamba

Kogo masz na myśli mówiąc pupili? Ekipę z otwarć ktura myśli że są najlepsi i wszystkich tylko popendzaja na sklepie? Jak mamy w swoje pierwsze dni pracy pracować w takim tępie? Miliony towaru i tylko człowiek słyszy to tu to tam wyżej niżej a teraz praca w 2 osoby jeszcze na sklepie i zero pomocy . Też tak macie ?

Przesada
@mamba

Też na takim towarowaniu bylam i nie polecam. Przyjechali jacyś ludzie nawet nie wiadomo kto to i kazali nam pracować jak roboty. Popracowałam potem jakiś czas i nie dostałam nowej umowy bo nie było godzin. Kierownik nawet mnie nie poinformował wcześniej. Dowiedziałam się na dzień przed że mam nie przychodzić że już tu nie pracuje i to sms. Omijajcie te firmę szerokim łukiem. I panią A też

@mamba

To prawda i tylko energetyki w ruch idą u tych pupili. Kuba potrafi tylko krzyczeć. Ci dwaj panowie z Poznania co z nimi przyjeżdżają to też porażka byleby tylko robić i się nienarobić. Kto tych kierowników rekrutował??

Zatrudniona

Pośród tych negatywnych komentarzy ja chcialabym dać choć jeden pozytyw. Regionalna Justyna. Kompetentna, wyrozumiała, pomocna, uprzejma, grzeczna, zorganizowana. Zazdroszczę sklepom które z nią współpracują.

Xyz
@Zatrudniona

To prawda, "przerobiłam" kilku regionalnych i Justyna jest najlepsza, nawet jak trzeba to coś przełoży, dołoży. Ze wszystkimi się wita i żegna, nie jak niektórzy wychodzili bez słowa.

Dojezdny

Byłem na szkoleniu u tego pana i jak dla mnie też porażka, nic nie pokazał i nie nauczył. Stałem na kasie większość czasu. Czułem się jak tania siła robocza by pan kierownik mógł pić energetyki na zapleczu. Inni tez mieli takie zdanie. Panuje tam nie ład bo jego ekipa sama nie daje rady tego robić mimo że się starają. Drze się na dziewczyny że czegoś nie zrobiły albo że za mało a sam nie robi nic. Współczuje i pozdrawiam Beatę i Agnieszkę.

Lll

Dramat z godzinami pracy... Mało ludzi mało godzin. Wszystkie godziny idą na umowe o pracę a na zlecenie dostaję się śmieszne godziny pracy... Porażka jednym słowem a kierownictwo obiecuję więcej godzin bo regionalna je da i gówno prawda. Pracy od zawalenia a ludzi mało i kierownik nie umie wypisać godzin

... Ha ha
@Pracownica

tylko palety rozkładacie to super praca , też bym tak chciała , rozłożyć towar 8h i do domu hahaha odrazu widać że fake komentarz napeno ktoś z centrali pisze jakimiś jeden pozytywny komentarz żeby utrzymać ta 1 gwiazdkę haha, Niestety co do zmian rozliczenie jest trzy miesięczne i raz chodzisz po 6h a na koniec , jak Ci brakuje godzin juZ po 12 lub 10 wszystko zmienia się z tyg na tydzień cięcia godzin praca na totalnym minimum

Xyz
@... Ha ha

A co u Was robią UZ? U nas też wykładają głównie towar i to ten wokół kasy. Ewentualnie rano przed otwarciem pomagają z przebudowami. Minimum godzin? U mnie każdy etatowiec wychodzi na koniec miesiąca na 0 z godzinami właśnie po to żeby nie nadrabiać później, bo ja sama nie chce też pracować po 9-12h. Dobry grafik i nie ma z tym problemu.

@Xyz

Masz rację,u nas też tak jest.Wystarczy dobrze robić grafik.Na moim sklepie nie daje powyżej 9 godz.bo to strata godzin,bo przy tak ciężkiej pracy to nie produktywne

@Pracownica

Masz rację,zgraną załoga to podstawa.My też pracujemy po 8 godz.Ale ilość rozkładanych palet zależy od ilości klientów.Kazdy sklep jest inny.

@... Ha ha

To zapraszam do nas zobaczysz jak jest. Wszystko zależy od zespołu i kierownika. To że twój jet ujowy nie znaczy ze moj jest. I serio pracuję po 8 h tak samo jak niektóre dziewczny na uz u nas.

Kuba
@Megi

Tak śmiech na sali , Bydgoszcz rondo to był zawsze problemowy sklep, sklep nisko obrotowy, zapraszamy do Poznania, pół roku, tydzień w tydzień wizyty, odwiedziny wszystkich świętych, tajemnicze przesunięcia towarów do tyłu .... I takie tam , wówczas tłumaczenie e-mailem dlaczego tak było do centrali, która nie potrafi zapewnić odpowiedniej ilości towaru, oraz szereg innych sytuacji rodem z archiwum X , zapraszam do Poznania wówczas pogadamy

o
@Pracownica

mam chęci i zaangażowanie i 12 palet 3 razy w tygodniu a godziny są ucinane. Mam zgrany zespół i co z tego? Mamy sobie palety włożyć w (usunięte przez administratora)żeby się wyrobić?

Sun
@Kuba

Poznań śmiech na sali... Sami tego nie robicie. Wszyscy wiemy doskonale że do was zawsze nso jeździ i ściągają ludzi z całej Polski. Także co Ty możesz wiedzieć o przebudowach. Też bym chciał mieć pompowane godziny na wdrożenie nowego Gm. A w Pestce popisowym sklepie kto robił przebudowy???

@Sun

Masz jakieś potwierdzenie na to że faktycznie tak jest na Poznaniu?

Zainteresowana

Czy w Dealz są nocki i czy praca wykracza poza godziny otwarcia ( dostawy, promocje)?

@Zainteresowana

Tak, najczęściej pracę zaczyna się od 6:00,6:30 w dniu dostawy Wszystkiego zależy od kierownika. Sklep trzeba ogarnąć na zamknięcie to do 22:00 również to zależy od kierownika

Hej
@Zainteresowana

W niektórych zakładach zaczynasz pracę od 8:30, wszystko zależy jak jest okienko dostaw.

nikolcxss
@Zainteresowana

dostawy są rozkładane w godzinach pracy sklepu, promocja także

Zostaw merytoryczną opinię o DEALZ POLAND SP Z O O - Poznań

• Jak się pracuje w DEALZ POLAND SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy DEALZ POLAND SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 397.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEALZ POLAND SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 308, z czego 19 to opinie pozytywne, 191 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DEALZ POLAND SP Z O O?

Kandydaci do pracy w DEALZ POLAND SP Z O O napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DEALZ POLAND SP Z O O