Opinie o dealz.pl - Dealz Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DEALZ POLAND SP Z O O. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEALZ POLAND SP Z O O o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEALZ POLAND SP Z O O w Poznań

Zainteresowana

Czy w Dealz są nocki i czy praca wykracza poza godziny otwarcia ( dostawy, promocje)?

Megi
@Zainteresowana

Tak, najczęściej pracę zaczyna się od 6:00,6:30 w dniu dostawy Wszystkiego zależy od kierownika. Sklep trzeba ogarnąć na zamknięcie to do 22:00 również to zależy od kierownika

Hej
@Zainteresowana

W niektórych zakładach zaczynasz pracę od 8:30, wszystko zależy jak jest okienko dostaw.

nikolcxss
@Zainteresowana

dostawy są rozkładane w godzinach pracy sklepu, promocja także

Mysza

Gorszy... Bo w pepco towar może być nawet codziennie. Mały magazyn a po newlookach w wielu sklepach nie ma nawet przymierzalni. Często zmiana gazetki - nie jest systematyczne. Raz co tydzień raz co dwa... praca też w 2 osoby na sklepie po 12h. Do tego delegacje na wsparcie.... Nie polecam.

Rycha
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

A czy ktoś wie kto zajmuje się rekrutacją ks ? Czy w każdym przypadku jest to kierownik rejonu ?

Xxx

Nie polecam. Najgorsze miejsce w jakim pracowałam. 15 lat w handlu. Nigdy takiego wyzysku nie spotkałam. Sklep ogromny, dostawy nie przemyślane, co chwilę zmiany przebudowy. Włóż towar wyjmij towar itd. Codziennue zmiany cen, liczenie towaru i to dla 2 pracownikow na caly sklep z czego 1 stoi na kasie. Zero benefitow nawet życzeń na święta. Pracownicy sklepu są traktowani ak gorszy sort a to oni tworzą tą firmę! Dla porównania proszę porozmawiać z kimkolwiek z Pepco lub Biedronki, wydawało by się ze wszedzie jest tak źle... a jednak nie!

Nel

Przede wszystkim nie ma whats upa i 1000 wiadomości dziennie. (Do obsługi telefonu powinna być zatrudniona dodatkowa osoba na zmianie ????) w pepco raz na jakiś czas zdjecie przebudowy wysyłają mailowo wyżej i tyle

Brajan
@Xxx

Rozładunek towaru też po stronie sprzedawców czy jest od tego dodatkowy pracownik np, pracujący na zapleczu? Jaka umowę dają na początek? Tylko zlecenie czy można dostać coś bardziej stabilnego? Ty na jakiej byłaś?

Ślązak
@Nel

Czy ktos wie co sie od kilku dni z monitoringiem, kamerami dzieje? Wygaszone i pojawiaja sie pojedynczo

Doświadczony
@Ślązak

Jak i w tym przypadku przełożony wiedział by co zrobić w temacie, ale jak ma pracę po znajomości to nic z tym nie zrobi. Ja już tym się nie martwię, ale wytrwałości dla Ciebie, napisz email do KRS abyś miał podkładkę a dalej problem po jego stronie

barnaba
@Ślązak

A próbowałeś to zgłosić do działu technicznego? Wszystkie usterki się zgłasza, a kamery to raczej problem u was na sklepie, a nie globalna awaria.

Lilo
@Brajan

W Dealz nie ma takiego podziału obowiązków. Wszyscy robią wszystko. Stoisz na kasie, a w międzyczasie robisz inną robotę. Rozkładasz dostawę, robisz przebudowę albo zmieniasz gazetkę.

Owszem jest socjal, są zniżki ale wyzysk ten sam.... I tez za najniższa krajowa. Przebudowy, zmiany promocji i ciągle fosiaści rejonowi.

Aktualny pracownik

Socjalu prawie nie ma.Z łaski 500 zł na Boże Narodzenie to śmiech na sali.Człowiek (usunięte przez administratora) cały rok a potem słucha, że powinien się cieszyć bo dostał z łaski parę stówek.Premii od ponad roku nie widzieliśmy bo nie jesteśmy w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom łaskawych państwa patrzących na nas z góry.. Nie rozumiem też o jakich zniżkach piszesz?

Margolcia50

Jest socjal??? Serio??? Coś się zmieniło? Bo jak tam pracowałam to było wielkie ZERO...

Lolka

Hej, naprawdę piszesz, to potwierdzone info?? Wiesz jakie teraz konsekwencje firma poniesie, bo ja się nie orientuje jak to wygląda z pipem.

Sprzedawca

Bardzo miła pani, szybka rozmowa

W sumie to tylko o dyspozycyjność (może dlatego że mam doświadczenie)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Obecny pracownik

Tragedia. 2 na zmianie, nie mamy nawet przerwy, bo nie ma czasu.

Xxx

Firma ponownie nas wykorzystała. Pracowaliśmy ciężko przez cały rok, a w szczególności w grudniu, obietnice były super premii, a tu się okazało 200zl. Myślę że czas położyć wypowiedzenie i wam też to polecam i dobrze radzę. Tutaj nigdy nie będzie dobrze

@Xxx

Masz rację ! Póki rządzą jak rządzą i ludzi mają za nic , ciągle umowa zlecenie brak czegokolwiek będzie jak jest …. A takie były obietnice …. W końcu ryżawy obiecywał , to jak to brać na serio . Dobrze że to za mną ten cyrk

Abcdefg
@Xxx

Hahahaha.... czas złożyć wypowiedzenie? Co drugi tu steka i narzeka, a dalej siedzą w tym (usunięte przez administratora) ja, na szczęście mam epizod zwany "Dealz" za sobą.... polecam wszystkim, tylko 2-3 miesiące leczenia psychiatrycznego po (usunięte przez administratora) i można zaczynać nową, normalną pracę:) kariera zawodowa nie kończy się w tej firmie... pamiętajcie o tym i nie dajcie się wykorzystywać

Ta premia świąteczna to jest z funduszu, z którego masz pobierane z wypłaty czyli żadna to premia. (usunięte przez administratora)

Aktualny pracownik

Pracuję tu 4 lata i naprawdę tak źle jeszcze nie było... Jakieś zadania,0rzelicz to czy tamto,przebudowa sekcji jedna za druga,tabelki,co chwilę zdjęcie czegos tam.Tele,foty i endy i dostawa w międzyczasie.I to na minimum godzin...kiedyś 3 osoby na zmianie były standardem a teraz dymamy 2 na 2 i nie wyrabiamy...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Zaczęłam pracować w listopadzie na uz do końca lutego. Wszystko się zgadza, praca 2/2, wieczne kolejki i zawieszające się kasy, mnóstwo rzeczy do zrobienia. Przerwa na śniadanie była akurat tu trafiłam ok. Właśnie dowiedziałam sie że nie będzie dalszej umowy. U was też szukają nowych na uz?

Regionalna MARCELINA

Ta Pani to dramat, zero kompetencji, roszczeniowa, chamska, rzuca obietnice, a nie potrafi ogarnąć najprostszych zadań, zero pomocy. Jest typową figurką na telewizorze, która tylko kiwa głową centrali.

Ida

Hej dziewczyny,czy w Kaliszu kierownik regionu jest w miarę normalny,pytam bo zastanawiam się nad pracą w Dealz?

@Ida

Na jakie stanowisko?

Karola

Ile zarabia KS w małym mieście?

Załamana

Przez to co się dzieje w ostatnim czasie na sklepach 3/4 mojej ekipy szuka pracy. Niestety za takie samo wynagrodzenie można pracować w spokoju gdzieś indziej i w cale im sie nie dziwie ;|

kandydat

a jak się pracuje w centrali? ktoś coś moze na ten temat powiedzieć?

Lilo

Powiedzcie jak zorganizowano u was przejście na nowy GM? Dostaliście dodatkowe godziny na wprowadzenie nowych planogramów, a jeśli tak to po ile? Robiliśmy niedawno przebudowę całego sklepu, a teraz połowę trzeba robić na nowo, co za kretynizm... przecież to powinno być wszystko zgrane w jednym czasie. Nie mają godzin, żeby zapewnić nam pracę w normalnych warunkach na co dzień, pracujemy na smiesznych minimach, ale żeby coś przekładać 50 razy to godz. znajdują...

Xyz

Jak zlecenie to przesyłają poczta :)

babuszka

Gdzieś pracować trzeba, a znajdź firmę, gdzie wszyscy sa zadowoleni i wychwalają pod niebiosa, szczególnie w handlu. Wszędzie oszczędzają na pracowniku, cisną na wyniki, dokładają pracy. Trzeba szczerze przeanalizowac, porównać i przestać skupiać sie wyłącznie na różnicach płacowych, a znaleźć plusy. Wiem, że nie jest lekko, bo z każdej strony czegoś od nas chcą i jest tego coraz więcej, tylko godzin coraz mniej, czasem człowiek nie wie w co ręcę włożyć (szczególnie na sklepach ze srednim obrotem), ale inaczej przyjdzie zwariować w tym (usunięte przez administratora) Trzeba znaleźć sobie jakąś brzytwę :) Firmie prawdopodobnie i tak czkawką odbiją się podwyżki, bo raczej mało kto będzie 2 razy się zastanawiał, kiedy złapie jakąś sensowną oferte pracy.

Margol

Czy wasz KR też nie pomaga wam? Wiecznie tylko o coś cisnie, a jak jest problem to nigdy go nie ma i udaje że nie ma tematu? Jak są kontrolowani regionalni ?

@Margol

Co masz na myśli, mówiąc że wam nie pomaga? Nie lata z wami w półkach z towarem, czy chodzi Ci o jakieś sprawy organizacyjne? Wyrażasz się bardzo nieprecyzyjnie, ale za to z bardzo negatywnym przekazem. Nasz KR może nie jest mistrzem organizacji, ale zawsze można się zwrócić o pomoc i nigdy nie zlewa tematu. A jeśli macie z czymś problem i KR nie jest w stanie ogarnąć tematu, to zawsze macie dalszą drogę służbową, bo nad KR też ktoś "czuwa".

Margol
@babuszka

O tą drugą opcję chodzi oczywiście. Nikt nie rzada by KR nam pomagał towar robić. Ale Nie pamiętam kiedy nasz KR byl u nas na sklepie. Dzwonimy, piszemy o pomoc i jesteśmy olewani. Ciągle słyszymy że przyjedzie w następnym terminie, a potem i tak nie przyjeżdża bo mu się nie chce. Jak zgłaszamy problem to dostajemy informację że nie jesteśmy w stanie tego rozwiązac, to są odgórne wytyczn lub ze musimy to przetrzymać bo on by chciał nam pomóc , ale ma związane ręce. Wydźwięk jest pytający co zrobić w takich sytuacjach. Jakbym chciałam aby to było negatywne napisałabym inicjały KR by wszyscy widzieli

@Margol

Z jednej strony ma to swoje zalety, że rzadko wpada :) U nas też bywa tylko, kiedy musi zrobic EVC (może mamy tego samego :D) Jeśli uważacie, że KR was zlewa, a problem jest palący i uprzykrza wam życie to zgłoście się o pomoc do kierownika okręgu, oni często nie maja świadomości co się dzieje, a moc sprawczą mają większą. W Citrixie, w info o sklepach jest podane, kto jest waszym DM.

Czajnik
@Margol

Też mam ten problem. W dodatku KR faworyzuje swoje ulubione sklepy. Jedni mogę więcej inni mniej. W tej firmie działa prawo znajomości i powiązań.

Kokos
@babuszka

A co jeśli KR żyje dobrze ze swoim kierownikiem i sprawy zostają uciszone na szczeblu dystryktu byle nie doszło wyżej do pana sz. ? Pracownicy sklepowi po różnych opowieściach nie wiedzą komu mogą coś powiedziec. Co wtedy ?

Trudne sprawy
@Kokos

Wtedy nic, uciekaj, ponieważ dział HR nie funkcjonuje w tej firmie tak jak to powinno być, raczej nazywał bym ten dział kadrowo - płacowy, lecz to już problem wewnętrzny tej firmy, niby zmiany były, ale zmiany z siekierki na kijek. Sierka schowana do Pepco na ciepłą posadkę, dobra zmiana aby zatuszować problemy i unikać odpowiedzialności, taki live , znajomości to podstawa w tej firmience

Anis
@babuszka

A mam pytanie czym zajmuje się kierownik okręgu?

@Czajnik

To w sumie zasada obowiązjąca wszędzie niestety. Nasz KR niedługo będzie miał połowę regionu obsadzoną kierownikami ze swojego sklepu macierzystego :D

Debiutantka

Czy ktoś mi podpowie czy uz mają płacone wynagrodzenie w tym samym terminie co umowy o pracę czy coś później ?

Megi
@Debiutantka

UZ mają płacone od 12-20 każdego miesiąca

Nowy pracownik1234_555

Czy ktoś mi powie jak wygląda ubezpieczenie zdrowotne na umowie zlecenie ? Czytałam że trzeba coś opłacać z własnej wypłaty żeby być ubezpieczonym

@Nowy pracownik1234_555

Ja Ci powiem.... nie ma czegoś takiego... chyba że chodzi Ci o ubezpieczenie chorobowe? To jest na zleceniu dobrowolne, czyli potracaja Ci z wypłaty....rozumiem że nie wiesz jaka jest różnica między zdrowotnym a chorobowym?

Przyszły pracownik
@Margolcia50

Czy jest w stanie mi ktoś wyjaśnić na czym polega różnica na chłopski rozum ?

Przyszły pracownik

Chciałam żeby mi ktoś wyjasnił zanim podpisze dokumenty (nie zostałam jeszcze zatrudniona ) dostałam tylko dokumenty w których pisze o dodatkowe ubezpieczenie więc chciałam się dowiedzieć jaka jest różnica

@Przyszły pracownik

Zaznacz dobrowolne ubezpieczenie chorobowe:) dostaniesz zasiłek jak zachowujesz będąc na UZ.....

@Przyszły pracownik

Chorobowe, po prostu gwarantuje Ci płatne L4, trzeba opłacić chyba 3 składni, żeby nabyc do tego prawo. I to ubezpieczenie jest dobrowolne, reszta jest obligatoryjna, chyba że masz zatrudnienie w innym zakładzie, z którego już są pobierane te skadki.

Lisa

Jak wasze wrażenia po aneksach?

Rozumiem, że dostaliście podwyżkę, tak? Możecie dać znać, jaka kwota pojawiła się w tych aneksach? Ciekawi mnie to bardzo, szczególnie po Twoim komentarzu, a myślę, aby tu zaaplikować...

aneczka

lider zmiany 4700 brutto a zastempca 4900 brutto

Guappa
@aneczka

A gdzie lider dostał 4700?

No właśnie
@Guappa

U nas lider ma 4500

@Lisa

(usunięte przez administratora)Jestem liderem.Mam 4700 teraz a wcześniej 4350. Dla mnie to śmiech na sali biorąc po uwagę ile mam na głowie...premi nie widziałam 1.5 roku a uraniqmy się po łokcie.Kręgosłup znów wysiada...

B.pracownikk

Dokładnie, śmiech na sali z tymi aneksami. Mi też podnieśli na 4700 jako liderowi. Firma nijak ogarnięta logistycznie, dostawy jak leci, najlepiej to sobie te palety w(usunięte przez administratora)włożyć, a magazyn rozciągnąć. Rób palety, chodź na kasę, rób przebudowę, a w międzyczasie zdjęcia sklepu, promocji, nawet kibla!!! Rządzącym się nudzi i to bardzo i tylko wymyślają jak nam utrudnić pracę, która i tak jest już wyjątkowo ciężka. Klient jak cię zwyzywa to najlepiej go przeproś, że w ogóle się urodziłeś. Dealz (usunięte przez administratora) ludziom w twarz i nawet wam nie wstyd!!!!! Ja się tak zastanawiam że wy czytacie te komentarze i zero poprawy z waszej strony? Macie te swoje wysokie stołki chyba za (usunięte przez administratora) pod stołem

@Lisa

Podobno śmiech na sali... Za te pieniądze tyle pracy że nie da się przerobić, i wiecznie coś źle coś niedobrze.

Aktualny pracownik q

To jest prawd... Pracuje tu prawie 4 lata.Moja sytuacja życiowa zmusza mnie do kontynuowania pracy tu dopóki nie ogarnę życia.Ale jest coraz trudniej.W moim wspaniałym zespole 80 % jest na lekach.Ten sklep to wykańczalnia.

babuszka

Może jeszcze warto napisać na jakie stanowisko chcesz aplikować i w jakim mieście, bo to potrafi wiele zmienić. U mnie Kasjer najniższa, lider 4700, zastępca 4900, a kierownik 5600...

Zostaw merytoryczną opinię o DEALZ POLAND SP Z O O - Poznań

• Jak się pracuje w DEALZ POLAND SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy DEALZ POLAND SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 397.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEALZ POLAND SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 308, z czego 19 to opinie pozytywne, 191 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DEALZ POLAND SP Z O O?

Kandydaci do pracy w DEALZ POLAND SP Z O O napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DEALZ POLAND SP Z O O