Opinie o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VP Flex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VP Flex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Anula

Kto jedzie 3 sierpnia?

Weronika
@Anula

No właśnie ja z chłopakiem się zastanawiamy nad pojechaniem 3 sierpnia

WLK
@Anula

Nie jedzcie przez tą agencje... zaufajcie :) przeszedłem przez dosłownie piekło

ciekawyy
@WLK

Opowesz coś więcej?

Dawid

Z doswiadczenia powiem ze to najgorsza agencja pracy z jaka miałem do czynienia. Brak organizacji, na miejscu okazuje się ze mamy mieszkać w jakims szałasie. Bo normalnymi pokojami to sie nie da tego nazwać. Jeden wielki (usunięte przez administratora) !! Potem sie okazuje ze pracy nie ma dla nas. Siedziałem raz dwa tygodnie i bez niczego. Jak chcielismy wyjasnien to pani z Elbląga rzuciła słuchawka. Nie polecam !!!!!

ciekawski

To chyba bez sensu skoro mówia że jest duże zapotrzebowanie a teraz czytam że ludzie siedzą bez pracy??? To dla czego mieliby szukać nowych pracowników? Może mi ktoś to wytłumaczyć

Neshok

Nie polecam tego biura. Kieruje pracowników do VoornePutten B.V, a to jest jedna z najgorszych agencji holenderskich. Proszę sobie zobaczyć nawet w Google na opinie o tej agencji. My z narzeczoną jesteśmy od niedawna, ale już szukamy innej agencji. Umowa Polska i holenderska to tak jak woda i ogień. Nie wiele się pokrywa w tych dokumentach. W Holandii dostajesz umowę i koordynatorka pokazuje tylko gdzie się podpisać, bez żadnego wyjaśnienia co podpisujemy. Aktualnie jest za dużo osób i nie ma gdzie mieszkać. My mieszkamy w pokoju jakiejś pary co pojechała na urlop i płacą 105€ tygodniowo za rezerwację mieszkania. Stan mieszkania opłakany. Bardzo odradzam to biuro. Jak ktoś ma jakieś pytania to zapraszam pod e-mail: kburdzel0@gmail.com

ciekawy1
@Neshok

jest za dużo osób? to czemu ciągle wystawiają ogłoszenia i jak dzoniłem tam to mówili że jest duże zapotrzebowanie na ludzi..........

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VP Flex Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Anka

Kto planuje wyjechać w sierpniu do Holandii?

Andzia
@Anka

Ja się zastanawiam. Planuję jechać razem z koleżanką. Proszę o kontakt do osób, które są już na miescu. Zależy mi na poznaniu warunków pracy i zakwaterowania, a najważniejsze czy firma jest uczciwa

Kto jedzie teraz w piątek?

@Kasia

Miałam jechać teraz w piątek z narzeczonym ale przelozyli nam na 3 niewiem co myśleć czy wogle się nastawić na ten wyjazd? ????????????

Kira
@Patrycja

Nie jedzcie, mam kontakt z osobą, która pojechała w piatek z tą agencją. Pracy nie ma, warunki mieszkaniowe masakra. P.S Negatywne oceny są automatycznie usuwane, więc ocena 4/6 jest podkoloryzowana

@Kira

Dzisiaj do mnie zadzwonili że jedziemy na 100 procent w piatek..

Nowy pracownik
@Kasia

Nie jedź tam... ja właśnie jestem nie mam pracy mieszkanie znaleźli mi po calym dniu... ogólnie jest masakra warunki, praca, kontakt z nimi

jaa
@Patrycja

To jest Voorneputten!!!! poczytajcie opinie i na tvn program jest o nich

mp

Mam pytanie do par, czy jak jechaliście razem to były jakieś problemy żeby mieć wspólny pokój czy razem pracować?

jaa
@mp

Hotel w Hadze bez internetu za pranie sie płaci zero wyposarzenia

Witam, kto jedzie do pracy w połowie sierpnia?

Beata

pół roku byłam w holandii z vp i moge powiedzieć, że wypłata nawet dobra, ale w sumie stawki standardowe jak na NL. trzebabyło odliczyć jakies 20 euro na ubezpieczenie i mieszkanie jakies 100, ale i tak sporo zostawalo.. nigdy nie było opóźnień wypłaty więc nie trzebabylo sie martwic aaaa no i przez caly okres mialam stałą firmę wiec dla mnie to byl wielki plus bo wyrobilam sobie jakis swoj schemat pracy i potem szlo szybciej (pracowalam na produkcji) a jak kiedys kumpel opowiadal ze jak byl z inną agencja to praktycznie co tydzien byl na innej firmei to nigdy nie mogl sie wdrozyc w robote na stale, takze ja po pol roku moge polecic vp

Bartek
@Beata

Ile da się zarobić za 2 miesiące?

@Beata

A kolego dostałeś swoje nadgodziny i wakacyjne ze tak chwalisz ja juz czekamam 9 tygodni(usunięte przez administratora)

XxxxX

Ktoś jedzie 20 lipca?

Ann
@XxxxX

XxxxX:Tez jadę, mam nadzieję że wszystko zdążę ogarnąć. Jak się skontaktujemy? Może email?

XxxxxX
@Ann

mateusz2907@wp.pl odezwij się :) właśnie jadę sam i to pierwszy wyjazd fajnie będzie kogoś poznać

@XxxxX

My we dwoje z narzeczonym pierwszy raz :)

Sylwia

Poszukuję osoby na wspólny wyjazd koniec lipca? We dwie zawsze raźniej;)

mkrs
@Sylwia

Razem z dziewczyną planujemy wyjechać w lipcu

@mkrs

Ja z moją dziewczyną także planujemy wyjechać w lipcu

Hej, ja planuje ;-)

Sylwia
@Maja

Oo to fajnie byłoby się jakoś poznać wcześniej. Może email?

Jasne, podaj mi swój ;-)

@Maja

Własnie zastanawiam się nad 20 lub 27 lipca, ale fajnie byłoby wcześniej kogoś poznać ;-) Wiesz co, podam Ci swój alternatywny mail, bo obawiam sie pisać tak na forum: gigix173@gmail.com. Pisz śmiało ;-)

Kaska
@Maja

Heej ;) ja jade 20lipca :)

Pola
@Kaska

Szkoda ze nie 27 lipca.. Podaj email to napiszesz jak jest

Pola

Ktoś chętny na wspólny wyjazd 27 lipca?

@Pola

Ja;-) Mail: gigix173@gmail.com

Patrycja

Jadę wraz z narzeczonym 27 lipca ktoś opowie jak zakwaterowanie i to wszystko wygląda ? Rotterdam praca przy warzywach szklarnie itd ;) pozdrawiam !

BRW

Poszukuje osoby do wspólnego wyjazdu 20 lipca. Fajnie jakby byla to osoba do 25 lat :D

@BRW

Daj namiar to odezwę się :)

BRW
@Michał

577223229 napisz SMS jak to zobaczysz to usunę numer z forum

Damianooo

Witam jest ktoś kto będzie jechał w okolice Hagi jutro w piątek 06.07???

Ilona
@Damianooo

Nie wiem jaka okolica ale tez wyjazd 06.07

Jakub

@Michał a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Czy po okresie próbnym możesz liczyć na premię do podstawy? Daj znać, wielu osobom się przyda ta wiedza.

Może jakiś wspólny wyjazd w czerwcu? Kto planuje jechać w czerwcu?

radek
@Paweł

Planuje wyjechać na początku lipca.

Bartek
@Paweł

Owszem, ja planuje ale co z tego wyjdzie to nie wiem. A w jakim wieku jesteś? Bo ja mam 17, dlatego też właśnie czerwiec. Jadę z 6 ziomkami

Klaudiaaa
@Paweł

Ja planuje jechać 15 czerwca jak narazie na 3 miesiące a jak tam będzie to się okaże na miejscu nie ma co gbybać za wczasu...jest ktoś z okolic Włocławka na wyjazd chętny 15 czerwca???

Bart_86
@Paweł

Ja też może wyjdę właśnie teraz, ale nie wiem z jaką firmą jeszcze i czy na 100%... fakt, lepiej z kimś...

Klaudiaaa
@Bart_86

Skąd jesteś?

@Klaudiaaa

Ja wyjeżdżam jutro. Okolice Torunia Golub-Dobrzyń

Carolina
@Michał

@Michal napisz wiadomosc jak Ci tam jest

Carolain

Czy ktoś jest obecnie w pracy w agencji? Jakie opinie

Asiula

sara
@Andzia

Ja również jak zdąze wszysto ogarnac to z chlopakiem 29.06 :) z poznania

Zainteresowana

Jedziemy z chłopakiem(19,27) w piątek mógłby ktoś napisać jak tam jest i jak z wyplacalnoscia?

Zostaw merytoryczną opinię o VP Flex Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w VP Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VP Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VP Flex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VP Flex Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Henryka Nitschmanna 30-32
    82-300 Elbląg