Opinie o MSU w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MSU o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU w Bydgoszcz

G

Nie wiem kto nazywa siebie grupą zgierską bo na pewno nie pracownicy msu. Ja i nie tylko ja, byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tomaszem Zawadzkim, chciałeś wolne, masz wolne, człowiek zawsze szedł na rękę. Przeżyłem z nim nie tylko Zgierz, ale większość obiektów jakimi się zajmował i wiem jedno, dzięki Tomek za zaj*****stą współpracę i mam nadzieję do zobaczenia w pracy, a temu kto podszywa się pod Zgierz ch** mu w d***

Pawel

Kiedy dowiedziałem się o zwolnienie pana Tomka nie mogliśmy z żoną w to uwierzyć człowiek dusza zawsze pomocny potrafił zastąpić na obiekcie żeby nie ściągać ludzi z wolnego nigdy nie pozwolę powiedzieć na niego złego słowa był Przy naszej rodzinie Kiedy moja teściowa trafiła do szpitala i zdiagnozowano u niej raka Będziemy się modlić o to by panu Tomkowi zawsze sprzyjało szczęście

Agnieszka

@pracownik ochrony czy uważasz, że pracownicy firmy MSU to nadużywają? @XYZ czy zapoznawałeś się z regulaminem, który zaakceptowałeś przed dodaniem wpisu? Jest tam mowa o tym, że forum nie służy opisywaniu pracowników, szczególnie w obraźliwy sposób. Właśnie w taki sposób Twój komentarz złamał ten regulamin. Admin może go usunąć. Proszę dodawać wpisy tylko zgodnie z regulaminem.

Znam go-zgadzam się w 100 procentach.Po prostu burak.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MSU? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Królowie Północy

Potwierdzam można ciągle chorować .pan Wołodyjowski jest super

pracownik ochrony

Pierwszy raz pracuje w takiej firmie która toleruje nagminne zwolnienia lekarskie .W ciągu 12 miesięcy można przechorować 5 miesięcy i nikt ci słowa złego nie powie,jeszcze oddają za wczasy .Ja tu pracuje i nie narzekam .Pieniążki na czas ,nocki 20% więcej.

pracownik ochrony

Agnieszka

@bodek ale o czym piszesz? Dlaczego miałabym coś wiedzieć na ten temat? @koko a co takiego się dzieje w firmie MSU? @LALECZKA jak najbardziej masz rację. Firma nie ma wpływu na charaktery swoich pracowników. @Robox nie rozumiem czemu miałoby być coś takiego wprowadzone?

Janek

O jej .dlaczego tylu emerytów zatrudniacie na umowy zlecenia ..przecież jest tyle osób niepełnosprawnych z z lekkim stopniem niepełnosprawności przecież to ZPCH a nie przystań dla emerytów myślę że to sie zmieni .

jak jest w msu. ja chcę iść na lakiernię bo umie malować. mówi się że dobra plac i jest dobry kierownik. Kto mi podpowie czy warto.

koko

pracuje w tej firmie od niedawna jestem w szoku co tu sie dzieje mam pytanie nie wiecie co oni robią z urlopem bo słyszałem że też kombinują

Robox
@koko

Pytasz o urlopy. Działa to w ten sposób, że co miesiąc pracownikom zatrudnionym na podstawie umowy o pracę, udziela się latem 2tygodni urlopu. Resztę, co miesiąc po 20 - 30 godzin jest udzielane pracownikom wbrew ich woli. Pan Inspektor Sikora zapowiedział że od 1stycznia 2018roku, każdy pracownik chcący pracować we firmie będzie musiał podpisać deklarację upoważniającą firmę do dysponowania jego urlopem. Co to oznacza w praktyce? Że urlop za 2018 rok będzie trzeba wykorzystać do lutego 2019 roku. Warto dodać, iż jest to sprzeczne z kodeksem pracy, gdyż ów kodeks dopuszcza taką możliwość do 30 września.

Agnieszka

@Wiera masz rację. Jednak wysłuchanie drugiej osoby, która ma to za sobą, nawet jeżeli padną inne pytania, dodaje więcej otuchy i wiary w siebie. Także jednak możesz podzielisz się tymi informacjami z potencjalnymi pracownikami firmy MSU?

bodek
@Agnieszka

W jaki sposób kombinują z urlopami?.Możesz coś napisac?

Agnieszka

@Wiera wiadomo najlepiej się samemu skontaktować. Jednak doświadczenia i rady osób, które to przeszły są najbardziej cenne. Wiadomo, że firma MSU nie powie przez telefon jak być przygotowanym na rozmowie. Także może jednak coś powiesz?

@Agnieszka

Nie mam dobrej rady. Nie da się podpowiedzieć jak się przygotować, i tak w trakcie rozmowy padają rożne pytania, niema więc reguły . Najważniejsze to chcieć pracować i robić to dobrze. A moim zdaniem na rozmowie trzeba być sobą, nie tworzyć z siebie kogoś kim się nie jest, a już na pewno nie przedstawiać obrazu wzorowego pracownika bez wad.

Agnieszka

@Wiera polecasz pracę w MSU, czy zatem możesz podać jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

@Agnieszka

Agnieszka, nie ma chyba dobrych rad, po prostu znaleźć ofertę pracy z MSU zadzwonić, umówić się na rozmowę i zapytać szczegółowo o zaplecze socjalne firmy, co do pensji to jest taka jak wszędzie najniższa krajowa plus dodatek za nocki

Wiera

Witam Ja w tej firmie pracuje pół roku, sektor lubelski i nie narzekam, Inspektor Pan Maciek jest ok , często na obiekcie doradzi podpowie, jak trzeba objedzie, ale nie bez podstaw, pod telefonem 24 h na dobę w razie konieczności. Choć od niedawna na swoim stanowisku , ale jest świetnym przełożonym która dba o dobro pracowników. Jest bardzo w porządku. Wyplata zawsze na czas, zwrot kosztów za dojazdy tez terminowy, zwrot za leki, okulary, darmowy wyjazd do ośrodka nad morze (można podreperować zdrowie). Nie ma co narzekać, pracowałam w kilku ZPCH i ta firma jest najrzetelniejsza z dotychczasowych. Jasna umowa, dodatek za pracę w godzinach nocnych, czego w poprzednich zakładach nie było, był jedynie ryczałt. MSU nie jest wcale złą firmą !!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka

@Pracownik Roku . czyli poleciłbyś pracę innym użytkownikom MSU? Dużo profitów wymieniłeś, które oferuje pracodawca. Czy coś jeszcze Ci się w firmie podoba, czego nie było w poprzednich? Myślę, że może to użytkowników zainteresować.

Pracownik Roku .

Wypłata w terminie , za leki zawsze coś zwracają ( za okulary - podobno też ) . Możliwość wyjazdu do zakładowego ośrodka sanatoryjnego . Pracuję w MSU 8 miesięcy , głównie w Łodzi . Szef ochrony ludzki człowiek , zaganiany ale przyjazny cieciom tzn . pracownikom ochrony . Nie mam czego skrytykować !!! Pracowałem w wielu podobnych firmach . Ta jest najlepsza z nich .

Łodz

firma słabo obiekty niezłe kierownik młody widać że ambitny często kontroluje słynie że sporo i szybko działa i jest nerwowy ale wymagający zawsze pomaga ludziom zamiany urlopy czy tego typu rzeczy wiadomo to działa w dwie strony , nie za dobrze mówi się o firmie, Powiem wam że na obiekcie gdzie pracuje zwolniono decyzją dyrekcji chłopaka, firma zwalnia ludzi pan Tomek to ręka wykonawcza , musi to robić bo mu karzą nikt nie ma do niego fochów . pan Tomek pomógł chłopakowi tak jak mógł czyli to super szef naprawdę każdemu takiego życzę

Jerzy

Witam, pracuje w firmie MSU od dwóch miesięcy. rejon Łódzki a dokładnie Łowicz. niestety moja przygoda z ta firmą już się kończy ponieważ przechodzę na emeryturę. Moim kierownikiem jest Pan Tomasz Zawadzki. Bardzo miły i uczciwy facet, mimo młodego wieku jest bardzo energiczny, na obiekcie bywa często ale w niczym mi to nie przeszkadza. Jest z kim porozmawiać, pożartować. Zawsze stara się pomóc, niczego nie zostawia na ostatnią chwilę. jak jest jakiś problem od razu stara się go rozwiązać. z wypłata nie było żadnego problemu, zwrot za badania był na czas. Osobiście polecam prace w tej firmie szczególnie pod kierownictwem Pana Tomasza Zawadzkiego, żałuję że moja przygoda z tą firmą tak szybko się kończy. Pozdrawiam

Agnieszka

@Marceli szpak, a co najbardziej podoba Ci się w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o MSU - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MSU?

Zobacz opinie na temat firmy MSU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MSU
1.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Plac Piastowski 3
    85-012 Bydgoszcz