Lehnkering Logistik sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Lehnkering Logistik sp. z o.o.

Iwona

Twoja wiadomość @2we, była dodana już dość dawno ale nie otrzymałeś w związku z nią żadnej odpowiedzi. Dlatego pytam ponownie, czy Lehnkering Logistik sp. z o.o. prowadzi teraz rekrutacje? Wiele osob nadal potrzebuje zatrudnienia w Warszawie, dlatego dobrze byłoby wiedzieć czy czegoś tutaj oczekiwać.

2we

mnie wlasnie cieakwi jak to tutaj wyglada praca na stanowisku kierowcy bo pameitam ze taka oferta wlasnie byla..wiadomo ze to wiaze sie z byciem poza domem

Jak poznać prawdę o firmie Lehnkering Logistik sp. z o.o. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw opinię o Lehnkering Logistik sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lehnkering Logistik sp. z o.o.