Opinie o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w Szczecin

Ona

Zreszta kogo ty starszych(usunięte przez administratora) ? My zostałyśmy bez niczego ! Żadnych informacji . Jesteśmy w trakcie epidemii bez ubezpieczenia , bez niczego ! Myślisz , ze ktoś sobie pozwoli na czekanie ? (usunięte przez administratora)

Powiatowy urząd pracy

@Krzyś

Hahahha, a gdzie świadectwa pracy ? (usunięte przez administratora)

My też wszystko sobie zapisujemy....Proszę pisać tak dalej jak pięknie się traktuje pracowników...Na pewno również to wykorzystamy jak i wiele innych rzeczy...

spokojnie nie zamilkł! jest nowy, bez ciebie.:)

Bbbn

Widzę, że kogoś prawda zabolala,a najlepsza obrona jest atak i zastraszania...

Firma Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca okazyjna dla Pani z Łodzi. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Krzyś

Panie Grosik a może Pani kierownik anonimowość kiepska, całej reszty też

Już Była pracownica
@Krzyś

Pytanie , kto będzie czekał na prace ? Szanujmy się ! Nie bądź śmieszny ! Czym ty straszysz ?

@Już Była pracownica

No zacznijcie się wreszcie szanować, już czas

Krzyś

Wasz post mam mi że usunięty, jest zapisany, pozdrawiam

Lele
@Krzyś

Bo ludzie walczą z tym oszustem, który nawet nie mam na tyle cywilnej odwagi powiedzieć ludziom na czym stoją? Śmieszny jesteś typie.

Krzyś

Gdzie te bohaterki? Strach was obleciał

Krzyś

O widzę że nawet post z fb zniknął, trochę za późno Panie, wszystko zapisane

Krzyś

Żadna z was nie dostanie pracy i nowego najemcy, moja w tym głowa ????

XYZ

Macie jakieś konkretne informacje co dalej z pracą,kioskami? Być może są osoby bardziej zorientowane!

@XYZ

My niestety nic. A jest któraś z was na zasiłku opiekuńczym na dziecko do 8 lat??

Krysia
@XYZ

Wypowiedzenia będą wysłane pocztą, ja swoje dostałam dziś

Czy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. zapewnia kartę multisportu?

NICOLE

Nie, nie zapewnia. Nic ponad najniższą krajową i umowę zlecenie...

gregora

mało, że nie ma czym handlować, to szukając oszczędności, polikwidował pół etaty i teraz pracują po dwie , a co z urlopami??

Bebe

Haha ten Pan uważa że łaską jest zapłacenie wypłaty i to po terminie. Multisport to masz jak kombinujesz z czego żyć

Julka

Co za bzdury piszecie że przejmie nas świat prasy, jest pandemia jest ustawa zapobiegająca przejmowaniu upadłych firm, Guz poprostu zamyka firmę, a Świąt Prasy, albo Kolporter wejdzie na jego miejsce ale napewno nie weźmie jego pracowników, te firmy mają zupełnie inną strukturę

@Julka

To w takim razie po co te całe postojowe? Po prostu by zamknął i tyle.

Julka

Tego niestety nie wiem, pewnie ma w tym jakiś interes, przy czym dużo dziewczyn miało umowy które wygasły w marcu albo w kwietniu, to te ma z głowy bo formalnie już u niego nie pracują

Zuzanna

Informacje z pierwszej ręki, taka odważna żeby oskarżać anonimowo, a sama sra w gacie bo nie ma odwagi napisać prawdziwych danych kto tu liże tyłeczek temu pajacowi to właśnie widać. A obmawiaja go wszyscy bo to krętacz, (usunięte przez administratora) wykorzystywacz ludzi, bez serca,myśli tylko I wyłącznie o własnej (usunięte przez administratora) która mu się pali,za duży pociąg do kasy i narobił sobie dlugow tylko dlaczego mają cierpieć pracownicy, którzy i tak pracowali za marne pieniądze, bo nie mieli innego wyjścia, oddawali swoje serce dla tego kiosku a w podziękowaniu dostały kopa w (usunięte przez administratora) i brak wypłat, takich ludzi trzeba wytepiac i jestem pewna że go dojada i zapłaci za to wszystko. Teraz Pani SZALONA zapraszam na priv skoro taka odważna!!!!!

XXxx

Laska ty walczysz z pracownicami czy z firmą? Zastanów się co piszesz?

ONA

Nie liczę , ze dostaniemy za kwiecień

Pracownica colp.

Jeżeli to prawda ,że świąt prasy nas przejmie, to też jest nieciekawie, tam jest się ajetem i też nie ma zbyt dobrych opini..także z deszczu pod rynnę trawimy...Ja za to podziekuje

Katja
@Pracownica colp.

Ja też na pewno nie przejdę do Świata Prasy. Wypłatę za marzec dostalam, choć 9.04. Przyjechał i zabrał całą gotówkę. Chciałabym tylko wiedzieć z jakim dniem dostanę wypowiedzenie :-(

Beti

Tak czytam wasze opinie i z jednej strony jestem z Wami i mam nadzieję, że wszystko się szybko wyjaśni, ale z drugiej strony.... Skoro to taki zły człowiek i Bóg wie kto jeszcze to czemu tak dużo ludzi u niego pracowało? Pracowałam u nich prawie 2 lata. Za szkolenie miałam zapłacone, umowa o pracę była jak poprosiłam, wypłaty były na czas - jak nie na koncie to na rękę, ale były! A sama praca jak to praca - każdy wie co do niego należy i ja rękawów sobie w tej pracy nie wyrwałam i z samym p. Mirkiem też nie miałam problemu.

Am
@Beti

Dokładnie . Ja mogę się również pod tym śmiało podpisać !!! :-)

Trochę rozsądku
@Beti

Myślę, że takie osoby jak Pani nie powinny się tu teraz wypowiadać na temat okradzenia wielu pracowników przez szefa. Nikogo nie obchodzi jakie Pani miała z nim doświadczenia kiedy brakuje na jedzenie czy czynsz, rozumiem, że uważa Pani, że osoby wypowiadające się tutaj wyssały sobie wszystko z palca? Ludzie pracowali, bo np. innej pracy nie było w danej chwili, nie każdy też chce ryzykować i rzucać tą, by szukać innej, kiedy akurat szef mu płaci. Ja osobiście nie widzę tutaj osób piszących, że dostały wypłatę teraz, ale sama współpraca przebiegała średnio pomyślnie, przeciwnie, wszyscy piszą o tym, że zostali w tym momencie bez środków do życia, czy to tak trudno zrozumieć? Chodzi o teraźniejszą sytuację, a nie to co było kiedyś, dla porównania - broniła by Pani mordercy, bo był miłym sąsiadem? Owszem, hiperbolizuje, ale chodzi o wniosek z tego.

@Beti

Nie pozostaje mi nic tylko się pod Pani wypowiedzią podpisać.Też nic złego mnie nie spotkało ze strony P.Mirka.Wykonywalam obowiązki które do mnie należały,kiedy byłam w trudnej sytuacji finansowej szef mi pomógł,a spłacałam w ratach.I nie chodzi o to ze się próbuje podlizywać czy jakoś stawać w obronie P.Mirka ale mówię tylko za siebie.

oszukana
@Beti

A kiedy u nich pracowałeś i gdzie?? bo dla niego punkt punktówi nie równy, i zależy jaka część Polski, zawsze kiedy przyjeżdżał na Śląsk to narzekał że tylko pieniądze traci, że ludzie tu pracy nie są nauczony, że patologia ze dziewczyny mają komorniķów ze utargi marne (A czym handlować jak towaru co chwile brak...) takie rzeczy opowiadał nawet przy klientach... A ja swoją pracę też wykonuje dobrze, jestem miła i robię wszystko to co do mnie należy, nie biegam na papierosa co chwile tak jak pożal się Boże Pani manager, która nigdy nic nie wie...

Zyx
@Beti

Głupi zawsze ma szczęście, a biednemu zawsze sypnie piaskiem w oczy!!! Co było A nie jest nie pisze się w rejestr. A teraz poważnie, co by Pani zrobiła, gdyby to Panią potraktował z buta tak jak wielu innych? Też by to tak pani wychwalała? Czy może chciałaby pani odzyskać swoje ciężko zarobione pieniądze, bez których NIE DA SIĘ ŻYĆ? Bo co pani dzieciom powie, gdy są głodne ? Ojej nie mogę wam dać jeść, bo szef (usunięte przez administratora) nie dał mi moich pieniędzy?!!!

Oszukana
@oszukana

Pracowałam do końca roku w kujawsko-pomorskim. Zostawiłam tam koleżanki i jest mi cholernie przykro z powodu tego co się stało. Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że wszystko się szybko wyjaśni.

Beti
@Zyx

Dlatego napisałam, że rozumiem Wasz żal, zostały też w ten sposób potraktowane moje koleżanki z punktu. Jest mi cholernie przykro i mam nadzieję, że wszystko się szybko wyjaśni.

@Trochę rozsądku

Rozumiem waszą złość ale jak firma upada to tak wygląda szef nie zabrał kasy i nie uciekł na Majorkę, ma kłopoty finansowe ot co, a jak tak źle wam było to po co tak długo tam pracowalyscie, ja po pół roku się zmylam bo czułam że to farsa, znajomą odeszła w lutym bo gołym okiem było widać że to padnie

:D

Wiecie,tak czytam te opinie i mogę tylko powiedzieć ze zachowujecie się jak przekupki na targu!Licytujecie się kto jest gorszy szef,szefowa,kadry czy menager...Trzeba skupić się na konkretnej sprawie i osobie ktoś się do tego przyczyniła.Prawnik mi powiedział ze Pip nic nie wskura bo zrobią kontrole ale nie zmuszą właściciela do zapłaty ale rozwiązaniem jest sąd i nakaz zapłaty.

Pracownica colp
@:D

Dostanie karę, a żeby w sądzie wygrać najlepiej gdyby był złożony zbiorowy pozew, tylko obawiam się jakby co do czego doszło to byłoby chętnych tylko parę osób, reszta będzie cicho siedzieć i czekać nie wiadomo na co

Wściekła

Ja z chęcią dołączę do tego najlepiej będzie zgłosić to z większą ilością ludzi

@:D

Sąd i nakaz zapłaty też nic nie da z takim papierkiem możesz lata się byjac po komornikach

Julka

Świat prasy to kolejny (usunięte przez administratora) pracowałam u nich, bez świadczeń bez urlopu,

Likwidują wszystkie kioski

Nieznajoma

Ja dostałam więc wy też dostaniecie

gabi
@Nieznajoma

możesz się określić w jakiej formie dostałaś te wiadomość? telefonicznie , pisemnie??

CHUDA
@Nieznajoma

Kiedy dostałaś wypłatę za marzec jak można wiedzieć i czy na konto?

Zostaw merytoryczną opinię o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. - Szczecin

• Jak się pracuje w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.?

Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.

Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.