Opinie o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w Szczecin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. organizuje staże dla studentów?

Pytanie Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.?

Fanar Nowy wpis

W Colportexie jest super atmosfare

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

Dziewczyny czy otrzymalyscie pit za pracę w colportex ie? Bo ja nie

@Aaa

Ja dostałam już 29 czerwca 2020

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystentka medyczna w rejestracji w CM Sedimed
Szczecin
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Paweł Stachowiak
Wyślij CV
logo firmy Doradca / Przedstawiciel Handlowy
Szczecin
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(473 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Do Kaśka

Twierdzisz że masz nową pracę, że szkoda czasu na te dywagacje, pracowałaś tylko dla przyjemności a od 6tej rano już aktywnie dokonujesz opinii które notabene są stronnicze i nieprawdziwe. Kogo chcesz wprowadzić w błąd. Apropo Mercedesa to się mylisz nie jest w leasingu

@Do Kaśka

Przepraszam ale dodaję tylko swoją opinię, każdy ma do tego prawo, nikogo nie mam zamiaru wprowadzać w błąd, a mercedes jest w leasingu, wzięty 5 lat temu, więc napewno nie ma 3lat,pozdrawiam

Marta
@Kaśka

Oo widze ze pani ksiegowa npisala

@Marta

Możesz coś więcej na ten temat? Co i do kogo i kiedy napisała

Onnaa

Proponuję oddać sprawę telewizji może ona poruszy sprawę i sądy. Bardzo dużo ludzi (usunięte przez administratora) on jego rodzina i menager

Byla pracownica
@Onnaa

Panie guz jak to mozliwe ze pan i pana dzieci czyli lacznie trzy rodziny nie pracujac nigdzie stac was na oplaty i zycie na dosyc wysokim poziomie a pracownikow zostawil pan bez srodkow do zycia.niezle sie pan zabezpieczyl.mam nadzieje ze pan za to odpowie

@Onnaa

Bardzo chętnie się pod tym podpiszę już dawno o tym myślałam

Xyz
@Onnaa

Ta telewizja to jedyny sposób żeby ich ruszyło z tego co wiem to tego się boją. Na wszystko inne pan guz ma wywalone. A tak w ogóle to on ma coś z głową nie w porządku bo cały czas twierdzi że to on jest pokrzywdzony i czego właściwie ci ludzie od niego chcą. ????????.

@Xyz

proponuję się zebrać i jakoś to opisać wspólnie di interwencji Polsat, wczoraj był program o Szczecinie, gdzie właściciel uciekł i też wisi pracownikom kasę

@Byla pracownica

Pan stępniak też był naszym pracodawcą więc on też jest odpowiedzialny za wypłatę naszych zobowiązań. Tak że pamiętajmy żeby komornik zapukal i do jego drzwi. Oczywiście w starym mieszkaniu go nie zastanie ale w nowym domu go znajdzie.

Pola
@Onnaa

Każdy z nas jest pokrzywdzony i wierzę że dopadnie go sprawiedliwość. Owszem nie pracowałam kilku lat w colportexie a jedynie 13 miesięcy ale nie rozumiem czemu pociągać do odpowiedzialności za nasze straty menagera? (usunięte przez administratora)nam kasa z drzew nie spada.Pewnie kasę ma schowaną pod materacem i teraz się z nas śmieje.

Czy firma Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Martuś
@Pytanie

Że co? Jakie finansowanie szkoleń.. Guz i spółka najpierw niech spłaci zaległe należności pracownikom, okradli nas w bezczelny sposób! Panie Guz, jeszcze czekamy, oddaj nam co nasze!

Klient
@Martuś

Nie tylko was okradł. Pokrzywdzonych jest dużo więcej i na ogromne kwoty. Myśli że jak przepisał majątek to jest bezkarny. Nic bardziej mylnego. Odpowiednie organy są o tym poinformowane i na nic przeciąganie sprawy że zgłoszeniem upadłości. Udowodnimy że działał z premedytacją od dawna to planował a covid 19 to tylko pretekst.

Pomocna@

Jeśli nie ma kontaku z szefem proponuję uderzyć do bliskich współpracowników czyli żony i dzieci!!! Zarządzają firmą razem z nim i nie ma co tylko na nim wieszać psów, uważam że pozostali są jeszcze gorsi!!!

Ksenia

Czy ktoś doczekał się zaległych pieniędzy od Guza?

fff

Kaśka, co do błędów w pisowni to trochę więcej ich by się znalazło w twoich wypowiedziach. Szkoła podstawowa się kłania. A co do samych wypowiedzi to jak na byłą pracownicę jesteś wyjątkowo dobrze doinformowana o stanie majątkowym Guza. Tylko mylisz się trochę w zeznaniach. Raz piszesz że samochód ma 13 lat, teraz że 5. 13 lat temu tego konkretnie modelu mercedesa jeszcze nie było, 5 lat temu też nie. Piszesz że dom ma 20 lat i jest malutki. Co innego widać na zdjęciach,, 20 lat temu nie było strony google maps z opcją widoku z poziomu ulicy. Te zdjęcia zrobiono kilka lat temu i widać na nich jakiś tam etap wykończenia budowy, czyli dom powstał kilka lat temu. Alle nikt nie interesowałby się jego domem i tym co trzyma w garażu gdyby nie oszukiwał ludzi. Tyle w temacie. Firma duża a raczej średnia tylko właściciel malutki.

@fff

Generalnie skończyłam studia, ale nie o tym mają być te komentarze, a poinforowana jestem dobrze bo byłam tam osobiście i widziałam na własne oczy no ale cóż nikogo nie mam zamiaru przekonywać że jest inaczej, każdy ma prawo wierzyć w co chce, martwi mnie tylko waszą złość, atak i agresja, każdy wypowiada swoje zdanie i każdy ma prawo myśleć inaczej ale dlaczego zaraz wyzwiska i epitety, nie można kulturalnie podyskutować? No cóż widać nie każdy potrafi. Dziękuję za lekturę i komentarze i żegnam, nie umiem rozmawiać ulicznym żargonem. Pozdrawiam

@fff

Proponuję wziąść się do pracy a nie całymi dniami wytykać kto za ile ma auto, weźcie się przekupki do pracy to kupicie sobie nawet 2 takie mercedesy, od wyliczania kto co ma jeszcze nikt się nie dorobił

@fff

Jak czytam to wszystko to na usta ciśnie mi się tylko jedno, wiersz Jana Brzechwy "na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy...." każdy z was chyba skończył szkołę podstawową i resztę zna, oczywiście koniec wiersza jest tu odzwierciedleniem końca wszystkich trajkoczacych tu przekupek, pozdrawiam

Graza
@Kaśka

Ja nie wiem co ma p. Guz jaki samochód ani dom, ja chcę tylko żeby mi zapłacił moje wynagrodzenie, nic wiecej.

Bbbn

Należności nalezy spłacać, a to nie są małe pieniądze, wynagrodzenia pracowników i innych kontrahentów sumując to wszystko to wyjdzie piękna okrągła sumka. Problemy finansowe nie wzięły się nagle, narastaly aż osiągnęły apogeum gdyby był utrzciwym pracodawcą załatwił by to inaczej i roztalibysmy się w zgodzie i bez tego całego hejtu. Nikt z Nas nie odpuści swoich należności, może to potrwa ,ale P.Guz dopuki nie zapłaci należności nie będzie miał czystej karty...długi nie ulegaja przedawnieniu.

Do Krzyś

No niestety to zaglądanie do cudzego życia potrwa dopóty nie zakończą się sprawy sądowe dotyczące naszych roszczeń. Tym bardziej że dla wielu osób są to naprawdę poważne roszczenia a nie tylko wynagrodzenie za przepracowany miesiąc. Daleka jestem od wydawania opinii na temat p. Guza ale solidaryzuję się że wszystkimi osobami oszukanymi przez tego pracodawcę.

Do Kaśka vel Krzyś

Z całym szacunkiem po co pisać nieprawdę lepiej wcale nie komentować zamiast kłamać. Ja też tam byłam i widziałam zarówno dom jak i nowego białego Mercedesa. A poza tym nikt reprezentując sobą klasę nie robi sobie autoreklamy typu mam piękny dom auto czy skończyłam studia. Tak postępują tylko ludzie z kompleksami niedowartościowani. Życzę Pani powodzenia. Smutne jest życie Klakiera jeśli oczywiście rozumie Pani tę przenośnię.

@Do Kaśka vel Krzyś

To właśnie myślę, brak wam dowartościowania, macie masę kompleksów no i oczywiście na pierwszym miejscu zazdrość, że ktoś ma więcej, przestańcie komuś zaglądać w kieszeń i liczyć jego pieniądze, czas zakasać rękawy i zarobić własne, życzę powodzena, znajdźcie swoją drogę, życie cudzym życiem szczęścia nie daje

Do Kaśka

13to letni mercedes. Ha. Ha. Ha. Po co piszesz takie bzdury jak nie jesteś zorientowana. 3 letni a nie 13 to letni.

Kaśka

To tylko zwykła literówka, a apropos Z KAD u Pani tyle jadu i nienawisci, nie zna mnie Pani, świat nie jest taki zły, trzeba tylko do niego się uśmiechnąć

Kaśka

Nigdy nie powiedziałam że Jest Pani gorsza, odwraca Pani kota ogonem, mówię tylko że Guz nie dorobił się niczego wielkiego prowadząc tak olbrzymią firmę, wręcz powiedziałabym że nie dorobił się niczego

Pracownica

Czy ktoś może złożył skargę do Państwowej Inspekcji Pracy i dostał jakąś odpowiedź?

Xyx
@Pracownica

Ja składałam kazali przez stronę internetową złożyć wniosek

Do Kaśka

Pracując 10 lat w tej firmie piszesz takie komentarze? Nie wierzę że jesteś jedną z nas. Chyba się domyślamy kim jesteś. I dom pod lasem też pasuje. Więc nie bądź hipokrytką i nie ośmieszaj się swoimi opiniami bo są nic nie warte. A jeśli chodzi o staż pracy w tej firmie to mam dłuższy od twojego i sporo wiedzy na temat byłego szefa.(usunięte przez administratora)

Kaśka

Żal mi was wszystkich, bo nigdy grosza od Niego nie wyciągnięcie, a marnujecie tyle cennego czasu na tę chorą walkę, i ani się nie obejrzycie życie wam ucieknie a Guz i tak złotówki wam nie da, pozdrawiam

Kaśka

Trochę Pan przesadził, zwykły domek na osiedlu, ja jako pracownik mam większy i to z dala od ludzi przy lesie, spodziewałam się czegoś innego, skromnie jak na faceta który miał taką dużą firmę

Sziwa

Nie wiem czy się rozglądałeś człowieku ale na tym osiedlu jest sporo domów na które warto zwrócić uwagę a dom P.Guza nie jest niczym specjalnym.Dom jak dom!

Odpowiadam Kaśi
@Kaśka

Nieźle zarabiałaś w tej feudalnej pseudo firmie. Faktycznie brakuje tam tylko złotych klamek i alabastrowej elewacji. ale to pewnie sprawa gustu. Cóż można się spodziewać po człowieku,który wypasał jedyną kozę na publicznych rowach.

@Odpowiadam Kaśi

Chyba nigdy nie widział Pan prawdziwego domu, skoro ten robi takie wrażenie, budowany ze 20lat temu, dziś już takich szopek nikt nie stawia

Monika
@Kaśka

To bardzo gratuluję skoro Pani się spełnia jako pracownik w tej firmie mając większy domek xd a te lwy przed domem i Mercedes najnowszy też Pani posiada ?

@Monika

Lwy są do kupienia za parę złotych, a mercedes ma 13lat, przepraszam że zapytam ale z kad Pani pochodzi? To wszystko stare i nie wiele warte, nie modne i budowane wieku temu, a pracowałam nie dla spełnienia, tylko by mieć zapłacony ZUS i składki, praca łatwa lekka i przyjemna

Do Kaśka

Proszę się nie ośmieszać bo czuć na kilometr że nie jest Pani czy Pan pracownikiem tej firmy a cały komentarz jest tylko po to aby odwrócić uwagę od sprawy właściwej. Czyżby wg pani/Pana powinniśmy guzowi współczuć że tak "skromnego" pałacu się dorobił i odpuścić mu nasze roszczenia z tego tytułu... Czy taki był zamysł tej opinii

@Do Kaśka

Współczuć należy wam nie jemu, on ma to w du... Ie i się z was śmieje, i nie ma Pan racji pracowałam w tej firmie 10lat, byłam pracownikiem tej firmy, a współczuć wam bo przemawia przez was złość, zazdrość i nienawiść, ja już znalazłam inną pracę i Guza omijam szerokim łukiem bo moje życie jest zbyt cenbe by marnować je na walkę z kimś takim

Zostaw merytoryczną opinię o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. - Szczecin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.?

Liczba opinii klientów firmy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.