Opinie o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w Szczecin

Kaśka

Żal mi was wszystkich, bo nigdy grosza od Niego nie wyciągnięcie, a marnujecie tyle cennego czasu na tę chorą walkę, i ani się nie obejrzycie życie wam ucieknie a Guz i tak złotówki wam nie da, pozdrawiam

Kaśka

Trochę Pan przesadził, zwykły domek na osiedlu, ja jako pracownik mam większy i to z dala od ludzi przy lesie, spodziewałam się czegoś innego, skromnie jak na faceta który miał taką dużą firmę

Sziwa

Nie wiem czy się rozglądałeś człowieku ale na tym osiedlu jest sporo domów na które warto zwrócić uwagę a dom P.Guza nie jest niczym specjalnym.Dom jak dom!

Odpowiadam Kaśi
@Kaśka

Nieźle zarabiałaś w tej feudalnej pseudo firmie. Faktycznie brakuje tam tylko złotych klamek i alabastrowej elewacji. ale to pewnie sprawa gustu. Cóż można się spodziewać po człowieku,który wypasał jedyną kozę na publicznych rowach.

@Odpowiadam Kaśi

Chyba nigdy nie widział Pan prawdziwego domu, skoro ten robi takie wrażenie, budowany ze 20lat temu, dziś już takich szopek nikt nie stawia

@Kaśka

To bardzo gratuluję skoro Pani się spełnia jako pracownik w tej firmie mając większy domek xd a te lwy przed domem i Mercedes najnowszy też Pani posiada ?

@Monika

Lwy są do kupienia za parę złotych, a mercedes ma 13lat, przepraszam że zapytam ale z kad Pani pochodzi? To wszystko stare i nie wiele warte, nie modne i budowane wieku temu, a pracowałam nie dla spełnienia, tylko by mieć zapłacony ZUS i składki, praca łatwa lekka i przyjemna

Do Kaśka

Proszę się nie ośmieszać bo czuć na kilometr że nie jest Pani czy Pan pracownikiem tej firmy a cały komentarz jest tylko po to aby odwrócić uwagę od sprawy właściwej. Czyżby wg pani/Pana powinniśmy guzowi współczuć że tak "skromnego" pałacu się dorobił i odpuścić mu nasze roszczenia z tego tytułu... Czy taki był zamysł tej opinii

@Do Kaśka

Współczuć należy wam nie jemu, on ma to w du... Ie i się z was śmieje, i nie ma Pan racji pracowałam w tej firmie 10lat, byłam pracownikiem tej firmy, a współczuć wam bo przemawia przez was złość, zazdrość i nienawiść, ja już znalazłam inną pracę i Guza omijam szerokim łukiem bo moje życie jest zbyt cenbe by marnować je na walkę z kimś takim

Do Ddd

. Nie uniknie sprawiedliwości. (usunięte przez administratora) zostali nie tylko pracownicy ale również wielu kontrahentów i osoby spoza firmy które mu zaufały i teraz mają ogromne kłopoty przez to. Więc jak to wszystko się razem zwiąże to wyjdzie niezły pasztet i zrzucenie winy na koronawirusa się nie powiedzie.

Firma Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca okazyjna dla Pani z Łodzi. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Ddd

Bezkarny tak do końca niech się nie czuję. To że dom przepisany nie przesądza sprawy że nie zostanie zlicytowany. Mój prawnik właśnie nad tym pracuje.

Naszczescie były pracownik

Może tego " biznesmena" podać do jakiegoś programu typu "Uwaga TVN". Jestem była pracownica i nikt nie potraktował mnie tak źle jak właściciel tej firmy. Jeśli radziliście się prawników i za dużo temu Panu nic nie zrobicie to.trzeba go dojechać TV. Może w końcu zacznie działać jakaś komórka u niego ...

Do Kaśka

Skromnie? Dom 400 m to skromnie? I stać Go na utrzymanie takiego molochu podobno będąc niewypłacalnym

@Do Kaśka

To gdzie wy ludzie mieszkacie, skoro ten dom robi na was takie wrażenie? Dom jak wiele innych, nic specjalnego biorąc pod uwagę fakt że tyle lat prowadził tak dużą firmę, i zapewniam że utrzymanie tak dużego domu wcale nie jest takie drogie, pod warunkiem że jest wybudowany w najnowszych technologiach, wiem bo mam, więc odpowiedź nasuwa się sama, to tylko domek jakich wiele

Muza

Dziewczyny nie wiem czy to ważne i jaki jest zamysł bo dopiero idziemy do prawnika po otrzymaniu świadectw pracy ale firma ma status aktywnej i narazie p. Guz ani nie zgłasza upadłości ani nie zamyka działalności. Nie wiem czy to nie sprawa dla organów ścigania

Do Marzeny

Ja i moje koleżanki pracowałyśmy wiele lat na umowę o pracę i dobrze wykonywałyśmy swoje obowiązki. Byłyśmy wg Niego dobrymi pracownicami. I też zostałyśmy niewypłacone i oszukane. Tak nam się odwdzięczył za dobrą pracę. Masz rację KARMA wraca oby jak najszybciej.

Sss

I bardzo dobrze że będzie to nagłośnione tym bardziej że chodzą słuchy że śmieje się z naszej sytuacji i ma poczucie że jest bezkarny

Marzena
@Sss

I taki ktoś ma czelność mówić o szacunku i o tym ile ludzi jeszcze musi umrzeć żeby zaczęli się szanować a on sam na bezczelnego zostawił swoich ludzi bez środków do życia. Wyróżnił tylko swoich pupilków którzy wzięli zaliczki z kasy i dostali po 2080 od państwa którzy pracowali po dwa dni w tygodniu i przysposobili sobie zasługi tych którzy pracowali cały czas i dali jak o swoje a teraz śmieją się z nas i robią sobie wakacje kiedy my niemamy za co żyć i szukamy pracy bojąc się.że znowu ktoś nas wykorzysta moze ktoś w końcu nam pomoże i staniemy na nogi. Tak panie Guz ten się śmieje kto się śmieje ostatni a nasza krzywda wróci do Pana już nie raz tak było tylko to jeszcze nie dociera że względu na brak inteligencji której u Pana brak????????????

Xxx

Nikt się o niego nie będzie martwi że nie ma z czego żyć bo wszyscy wiedzą że to nieprawda i że doskonale się zabezpieczył.Głowa do góry. Miejmy nadzieję że sprawiedliwość zwycięży

Beattiss

Nie dostałam całej wypłaty nawet za marzec o kwietniu nie wspomnę ,bo to przecież pol miesiaca ale przepracowane. Masakra wysłałam do szefa SMSa ,że nie mam za co żyć to mi odpisał że on też nie ma i że o niego się nikt nie martwi. Masakra

Zośka

Czy ktoś otrzymał pensję za kwiecień?

Pracownica

Nie

Kala
@Zośka

Jeśli pracowaliście na zleceniowce dłużej niż od 1 lutego b/r to wypłacone jest nam postojowe.Ponieważ ja już dostałam 2080 zł. to mogę powiedzieć że ani kadry ani menagerka nie kłamały mówiąc o zgłoszeniu do postojowego.Sprawdzajcie sobie konta bo w każdym mieście ZUS pracuje troszkę inaczej o może być kilka dni różnicy z wypłatą postojowego.Ja aż z wrażenia poszłam do Zusu zapytać skąd te pieniądze i wiecie....Colportex zgłosił postojowe dla pracowników.

Pff
@Kala

Ale to postojowe to zgłosił tylko dla umów na zlecenie tak? A ci co mieli normalnie umowy nie dostana za postojowe?

Graza
@Zośka

Napisalam wezwanie do zaplaty i czekam, jak nie to do sądu i tyle

pytajaca
@Graza

GRAZA a na jaki adres pisałaś wezwanie do zapłaty? Odpisali cos ? Bo tez zamierzam napisać.

Agata
@Zośka

Ja nie otrzymałam jeszcze za marzec

Miś
@Zośka

Jeszcze za marzec nie otrzymałam.

Rozczarowana

Może jakaś ulica w tym Załomie ??? albo jakiś punkt charakterystyczny (Blisko kościoła Sklepu czy jakiejś stacji paliw) ???

Onaaaa
@Rozczarowana

Napewno zna go proboszcz tej parafi skoro jest darczyńca na kościół

Pracownica colp
@Rozczarowana

Ta willa na pewno nie jest jego, pewnie jest biedny i nic nie ma.Dobrze On już się zabezpieczył na takie sytuacje .

Aniołek
@Rozczarowana

Jacy Wy ludzie jesteście ograniczeni!Wasze zachowanie i pisanie tych zastraszających opini jest wręcz żenujące.Zero zachowania choćby minimum godności.A do tego teraz szturmem pod wskazany adres?Nawołujecie do bojkotu!To nie Wy jesteście od wymierzania sprawiedliwości.Wszyscy tacy wyszczekani są bo piszą anonimowo...i co im ślina na język przyniesie to przelewają tutaj!Żal mi Was,właśnie sami sobie wystawiacie opinie o sobie.Spokojnie,tego nie napisał właściciel ani nikt z rodziny,wiec możecie nie spekulować...bo tak jak wy jestem już byłą pracownicą.Pozdrawiam hejterów!!!!

Odpowiadam Aniołkowi
@Aniołek

Z góry widać, ze Twoja opinia śmierdzi Colportexem takie farmazony możesz kadzić Guzowi Chyba nikt się na to nie nabierze.

Zzzz
@Aniołek

Jakaś podlizująca się lalunia szczeka?! Do budy !! Nikt Cię o zdanie nie pytał. Jak nie masz co robić to muchy łap! Wiesz co to godność w ogóle? Odezwała się oświecona bez pojęcia o życiu

Do Aniołka

O jakim hejcie mowa. Przecież każdy myślący człowiek czytając te opinie widzi że to nie hejt tylko żal i złość i rozczarowanie ludzi którzy z premedytacją zostali (usunięte przez administratora) przez pracodawcę. Bo że z premedytacją to nie ma żadnych wątpliwości.

Zośka

Ale to dotyczy tylko pracowników na umowę zlecenie. My na umowę o pracę nie dostaniemy nic. Słyszałam opinię że mamy sobie iść do sądu bo nic nam firma nie zapłaci

Kala
@Zośka

Przecież napisałam że chodzi o praconikow na zleceniu.

Graza
@Kala

Diatalam z zus postojowe, mialam umowę zlecenie

@Kala

Pracowałam na zleceniowce. Za marzec nie otrzymałam żadnego wynagrodzenia. Czy ktoś z Was też ze zleceniowki nie otrzymał wynagrodzenia za marzec?

Zośka

My czekamy na świadectwa pracy żeby wiedzieć co z zaległością za niewykorzystane urlopy i też składamy pozew do sądu

xd

Załom ul. Dębowa 2

Xyz

To mała miejscowość więc każdy go pewno zna.

Ddd

Miejscowość Załom.

Zostaw merytoryczną opinię o Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. - Szczecin

• Jak się pracuje w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.?

Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.

Colportex Guz Mirosław Stępniak Marcin sp.j.