Opinie o Panel Serwis Maciej Ryżyński w Szczecin ul. Milczańska 31

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panel Serwis Maciej Ryżyński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Panel Serwis Maciej Ryżyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panel Serwis Maciej Ryżyński w Szczecin ul. Milczańska 31

Wicek Nowy wpis

O jaką regionalną idzie?

Natalia

Szukam kontaktu z osobami, które pracują bądź pracowały w Panel Serwis. Czy firma nadal działa? Czy się już zwinęła?

@Natalia

Ja pracowałam i było dobrze póki nowa regionalna nie przyszła...

Podobno ta regionalna już nie jest regionalną,więc może znowu będzie dobrze.

Anonim Nowy wpis
@Natalia

Unas jest ta firma to totalne nieporozumienie pracowałem tam

Michał Nowy wpis

Czy zarobki są adekwatne do pracy?

zainteresowany

Czy ktoś może podpowiedzieć jakieś informacje o pracy , zarobkach i umowie?

Ewa-
@zainteresowany

Jeżeli kobieto chcesz stracić zdrowie i nerwy to idź. Robią z człowieka po prostu wrak. Zapomnij o umowie-zlecenie albo dzieło....Firma nie dba o pracowników tylko o to aby "dyrektorzy" obiektu byli zadowoleni. Nie polecam tej firmy (sama rzuciłam z dnia na dzień pracę) bo to wielkie (usunięte przez administratora).....Coraz więcej obowiązków a pieniądze te same ,nie wspomnę o wymaganiach dyrekcji obiektów.

Michaś
@Ewa-

Dlatego robią co chcą i jak chcą :)

Pracownik Nowy wpis
@Ewa-

Nie wypisuj głupot bo z tego co wszyscy wiedzą to ciebie zwolnili bo pracowników miałaś za nic.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Panel Serwis Maciej Ryżyński? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
maxs

osobiście nie mogę powiedzieć że nic na temat tej firmy . bo mimo złożenia papierów na nie ma odzewu .staż pracy duży bo 18 lat a w tym firmie sprzątającej nie całe 4 lata .

Robert K.

Witam. Pare slow o firmie Panel Serwis sp zoo. Firma jest ok,atmosfera w pracy jest przyjazna,kierownicy na poziomie,a co najwazniejsze firma jest wyplacalna. Wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam firme. Pozdrowionka.

mira

Firma wypłacalna , pieniądze zawsze na czas . Wymagania w zależności od obiektu i kierownika .Zwalniają tylko leni i pijusów .

Zostaw merytoryczną opinię o Panel Serwis Maciej Ryżyński - Szczecin

• Jak się pracuje w Panel Serwis Maciej Ryżyński?

Zobacz opinie na temat firmy Panel Serwis Maciej Ryżyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Panel Serwis Maciej Ryżyński