Panel Serwis Maciej Ryżyński

Szczecin

Opinie o Panel Serwis Maciej Ryżyński

maxs

osobiście nie mogę powiedzieć że nic na temat tej firmy . bo mimo złożenia papierów na nie ma odzewu .staż pracy duży bo 18 lat a w tym firmie sprzątającej nie całe 4 lata .

Robert K.

Witam. Pare slow o firmie Panel Serwis sp zoo. Firma jest ok,atmosfera w pracy jest przyjazna,kierownicy na poziomie,a co najwazniejsze firma jest wyplacalna. Wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam firme. Pozdrowionka.

mira

Firma wypłacalna , pieniądze zawsze na czas . Wymagania w zależności od obiektu i kierownika .Zwalniają tylko leni i pijusów .

Zostaw opinię o Panel Serwis Maciej Ryżyński - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panel Serwis Maciej Ryżyński