PANEL SERWIS Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o PANEL SERWIS Sp. z o.o.

Święty

Do Rudego Firma Panel Serwis Oraz kierownik Są Bardzo uczciwi Bo Każdy pracownik się podpisuje na liście obecności i wie ile przepracował godzin bo Kierownik rozmawia z każdym pracownikiem jak zostaje zatrudniony jaką ma stawkę i jaka jest umowa pracowałem w wielu Firmach i Tam się działy cuda i to co ty tu piszesz to są bzdury ,Lepiej niech on tego nie przeczyta bo możesz mieć problemy jak zgłosi na policję jak umiesz tak pisać to po wiec mu w oczy to a nie piszesz i ukrywasz się za nikiem .mi nie pasowały umowy tylko a po za tym są w tesco i w Panel serwis super kierownik i cała załoga która pracuje prawię 10 Lat więc co ty piszesz pewnie kierownik cię wyrzucił za chlanie ,A teraz piszesz Bzdury .

ruda

to fakt do przedmowcy wyzysk nie potrafia powiedziec konkretnie jaka jest stawka godzinowa pracownicy przychodza podpici odradzam

makak

a ta śmieszna twoim zdaniem stawka wynagrodzenia to ile wynosi?

Wyzysk

Wyzysk w pracy, ludzie pracuja po 15 h za smieszna stawke, a to doprowadzilo do śmierci jednego pracownika na zmianie, a drugi uległ powaznemu wypadkowi po 15 h pracy w upał w nagrzanym magazynie. Wyzysk nie polecam pracownikom a takze firmom korzystajacym z pośrednictwa tej firmy!

rudy

Praca w panel serwis jest ok ale osoba zarządzająca ludźmi okrada z pieniędzy na swoją korzyść dopisuje godz swojemu przyjacielowi który pije nie przychodzi z dwa tygodnie do pracy taka osoba już dawno nie powinna pracować a kierownik Pan D.Z trzyma go i oddaje mu godziny innych pracowników po czym zwykły pracownik który teraz cały miesiąc i zarabia 1000zl.a pan którego nie ma dwa tygodnie zarabia 2000 także praca jest ok ale kierownicy to totalni oszuści mowa o tesco Szczecin milczanska

acer

Pracowałem w Panel Serwis.Praca jest na umowę zlecenie i o dzieło Zostałem oszukany na dniówki i się dowiedziałem o tym przy wypłacie Potracili mi i koledze pieniądze i nic nas o tym nie poinformowali Jak ktoś ma ochotę to możne próbować tam pracować stawki są 7zl na godzinę i wykorzystują ludzi jak mogą żadnego dnia wolnego nawet praca jest w niedziele

Święty
@acer 21.05.2015 15:23

Do acer co ty piszesz za bzdury pracuje się po 8 godzin i jeszcze płacą za przerwę czyli pracuje się po 7/5 godziny i na więcej pracuje się 6 dni a 2 dni wolnego bo pracowałem w tej firmie i wiem jak się pracuje i nikt nie oszukuje bo mi wypłacili wszystkie pieniądze a pewnie tobie i twojemu koledze potrącili bo po rzutkę zrobiliście lub nie rozliczyliście się z szafek i ubrań i trza czytać umowy dokładnie bo w umowach są paragrafy . a po za tym każdy pracodawca się zabezpiecza przed pracownikiem ,o tym zawsze pamiętaj i czytaj dokładnie umowy.

maxs

widzisz owszem zastanawiam się czy firma jest solidna i czy oferuje umowę o pracę przynajmniej na rok oczywiście opłaca składki . Obecnie szukam pracy bo jestem bezrobotnym na zasiłku ale wiadomo za siłek się kiedyś skończy .

Zostaw opinię o PANEL SERWIS Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PANEL SERWIS Sp. z o.o.