Opinie o Vestas w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vestas. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Vestas o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vestas w Szczecin

Ewakuator
Były pracownik

Po kilku latach pracy mogę stwierdzić z czystym sumieniem że firma jest firmą typowo polską. Polska nijakość w zarządzaniu pracą, płaca też nijaka i nie adekwatna do poświęcanego jej życia, tak życia bo życie trzeba ustawiać pod nią więc życie też później jest nijakie. Zdrowie psychiczne po tych kilku latach jest co u niektórych raczej dalekie od normalności. Więc tym którzy traktują siebie na poważnie i cenią swe zdrowie odradzam. Jest wiele ciekawszych firm w których masz czas po ciężkich tygodniach pracy i nie rzadko weekendach by pobyć, pobyć z bliskimi. Tu system jest taki: praca, praca, praca, praca i gdzieś na szarym końcu potrzeby życiowe. Za pracę tą nijaką gdzie nie ma dostępu do WC, bierzącej wody firma płaci na start 5000-6000 brutto, płaca za pracę w środowisku silnie rakotwórczym pełnym wyziewów olejowych, pracę na wyskokości, pracę w środowisku tak ciężkim podczas upałów, mrozów że po powrocie z niej masz nijakie poczucie siły w sobie. Dla porównania pracownik biurowy ma dokładnie te same pieniądze i jaką lekką fizycznie pracę... Praca raczej w dalekich odległościach od miejsca zamieszkania więc zchodzą dodatkowo 1,5 do 2h dziennie na dojazdy. Złodziejska przerwa która jest bezpłatna to kolejne półgodziny dziennie z życia pracy w vestasie. Tym sposobem masz wycięte ze swojej bytności na ziemskim padole ok 10,5h miesięcznie co daje masę szczęścia z życia i jest to pracą idealną dla pracoholika. 0,5h dziennie przyjmując miesięczne rozliczenie to 10h miesięcznie zakładając 20 dni pracy w miesiącu. 132h w roku czyli prawie miesiąc pracy oddajesz firmie. Miesiąc życia. W biurze bezpłatnej przerwy nie ma. Jedynym sposobem na przetrwanie w korposzczurlandii jest przyjęcie sztuku mimikry i nie angażowanie się w pracę, jak się angażujesz to i tak nikt tego nie widzi. Firma silnie motywująca, motywuje poklepnięciem taki bonus poklepus. Za plus uważam fajną atmosferę miedzy technikami.

rozważałam
Kandydat
@Ewakuator

Haha piękny wpis. Chciałabym pracować z takimi wspolpracownikami. I takich też miewałam, a szefostwo niestety takie jak u Was, wiec ze zmiany nie skorzystam.

Były pracownik
Były pracownik

Fajna opcja na rozpoczęcie swojej przygody w "wiatrówce", ale po za tym nic więcej. Update z 2023- pieniędzy fajnych nie chcą dawać i wszystko się wali, a w dodatku gdy technicy zaczęli uciekać za zarobkami to firma wystosowała pismo do jednej z firm z zakazem zatrudniania techników od Vestasa. Czyli w skrócie: nic nie dawać od siebie i w dodatku jak najbardziej utrudnić odejście do innych firm, ciekawe co będzie dalej :) Do tego jeszcze zaczęła się presja z robieniem serwisów w jeden dzień, gdzie u podwykonawców na spokojnie robisz to w 3dni i masz za to 3/4 razy większe pieniądze. Nie wiem w jakim kierunku idzie ta firma, ale na pewno nie w takim aby stworzyć fajne miejsce pracy. W tym momencie morale w nastawieniu technicy-firma są na poziomie -100/10 Po dłuższym czasie odkrywasz całe (usunięte przez administratora) jakie się wylewa z wyższych szczebli na techników i powtarzając słowa poprzedników "jak bardzo polska jest to firma". Gdy się wykazujesz, jesteś ambitny i robisz tyle ile się da, żeby się wykazać - fajnie rób tak dalej, ale nie oczekuj, że ktokolwiek to zauważy. Jeżeli tylko trochę zejdziesz z tego tempa bo zaczniesz zauważać, że kierownictwo ma to totalnie w poważaniu to dopiero wtedy ruszą z pretensjami, że się nie wykazujesz i już nie pracujesz tak jak kiedyś. Wysysanie z pracownika każdych możliwych korzyści przez firmę, czepianie się o każde 5min jest na porządku dziennym- pretensje o wszystkie problemy i niezauważanie tego z jak wielkim nieładem musi się mierzyć technik na co dzień i to na niego jest zrzucana odpowiedzialność i wszelkie pretensje za nie ład z aplikacjami, nieogarniającym biurem, planowaniem, zamawianiem części itd. itp. można by wymieniać bez końca.

nick
Były pracownik
@Obecny

jest świat poza vestasem, a jak masz ambicje i chęć rozwoju oraz podwyższenia zarobków, to zmieniaj stanowisko, co 2 lata a pracę co 5 lat. nie ma co siedzieć w kącie i czekać aż znajdą cię :)

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam, może ktoś konkretnie napisać jakiej pensji (netto) mogę się spodziewać na stanowisku technik serwisu? Serwisowanie turbin na jednym parku w obrębie 40km od domu.

Seba
Pracownik
@anonim

Są tylko nie wiem co miały by ci dać te wiatraki jak siedzisz w pomieszczeniu wielkości garażu samochodowego w którym większość miejsca zajmuje kupa stali rozgrzanej do 50*c do tego 1000L oleju i transformator Lubisz sobie posiedzieć w saunie 8 godzin to zapraszam w lato do turbiny. Zapomniałem że w tej temperaturze trzeba jeszcze zrobić swoją robotę. Ogólnie nie jest to robota na lata tylko dla młodego zdrowego faceta do max 30 lat potem sie po prostu sypiesz...Tak jak ktoś już tu napisał w takich temperaturach czasem trzeba przerzucić ręcznie 5 ton śrub co akurat należy do łatwiejszych i prostszych prac na turbinie. Większość prac serwisowych jest dużo bardziej złożona i wymagająca.

gość !
Kandydat

Jak co to wjeżdżam tam na mistrza kompletacji za 9000 zł netto na łapkę i robię obsługę całej produkcji w materiały !!! Niżej nawet nie rozważam ! robię robotę na czas i bez problemu nie korzystam z l4 !!!

1
Obserwator Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 minut.
Kandydat
 Pytanie

Duńska centrala powinna się zainteresować polskim HR. Złożyłem dokumenty i otrzymałem status zdyskwalifikowany. Ok, poczytałem gowork'a i idąc tropem podanym przez jednego z użytkowników zmieniłem język z angielskiego na polski. I mój status się zmienił na info w języku ANGIELSKIM, że nie spełniam min warunków. Wchodzę na stronę z ogłoszeniem i spełniam 100% warunków, czyli usuwamy niewygodnych konkurentów dla swoich ludzi. Jsk ci dadzą status to już nie możesz aplikować ponownie - mimo iz ludzie decydujący o tym kogo sobie dobiorą dopiero od maja zaczynają pracę. Z kogo robicie idiotów ? Potem płacz, że nie ma kandydatów. Jak HR działa na własną korzyść a nie firmy to dobrych kandydatów nie będzie.

fachowiec Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Propozycje zarobków złożyli w hotelu Wulkan w Szczecinie mniejsze jak na szparagach w Niemczech haha ;-) a nawet mniej..... pytanie kogo jakich pracowników szukają?

rybec Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@fachowiec

Dałeś się nabrać i pojechałeś do Szczecina na rozmowę nie znając stawki ? Przyszłym kandydatom radzę nie dawajcie się nabrać szkoda czasu dla tej firmy - Jak po przeczytaniu wszystkiego na tym forum nadal jesteście zainteresowani pracą przyciśnijcie rekrutera o draft umowy do przeczytania przed wizytą i informację o stawkach. Czytajcie umowy nie dajcie się nabić w butelkę - jak sami nie jesteście w stanie przeanalizować prawniczego bełkotu dajcie umowę komuś innemu.

Koordynator Nowy wpis
Inne

Witam mam nadzieję, że Vestas jako firma z długoletnim doświadczeniem oraz jako wiodący producent w Europie elementów firm wiatrowych zechce zatrudnić profesjonalistów osoby z doświadczeniem co przyspieszy produkcję, a nie chłopców z telefonami messenger i facebook !

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jakie są główne czynniki decydujące o przejściu etapu selekcji kandydata i zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną? Kto zajmuje się etapem selekcji (czy jest to dział HR/firma zewnętrzna/automat)? Który status aplikacji jest właściwy: screening/to be disqualified? (po zmianie języka z angielskiego na polski pokazuje się inny status) Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku Team Leader (Production/Warehouse)? Czy polecenie kandydata przez pracownika zwiększa szanse na zatrudnienie/zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną? Jaki poziom języka angielskiego jest wymagany na stanowisku TL (Production/Warehouse)? Poziom dobry wg firmy to A2, B1, B2?

1
Nieuświadomiony
Kandydat
@Kandydat

Dzięki. Faktycznie.A żeby było śmieszniej to po zmianie języka na polski widać komentarze do decyzji w języku angielskim, których w wersji UK niw widać. Co gorsza mimo, iż ogłoszenia się zmieniają to po uzyskaniu dyskwalifikacji z powodu nie spełnienia warunków- nie masz możliwości ponownej aplikacji. Jak dyskwalifikacja to już po wsze czasy.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Do uczestnictwa w rekrutacji nigdy nie doszło, ponieważ wszystkie moje aplikacje są na etapie selekcji odrzucane. Nie wiem kto/czy w ogóle ktoś się zajmuje procesem selekcji, ale dziwne jest dla mnie to, że CV osoby posiadającej kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz spełniającej pozostałe wymagania nie są wystarczające, aby zaprosić taką osobę na rozmowę. Na profilu kandydata przy aplikacjach są podane ich statusy, przy ustawieniach języka English- screening natomiast Polish- to be disqualified i tak też się dzieje, ostatecznie podając, że osoba nie spełnia minimum wymagań (a spełnia wszystkie). Szkoda czasu na podejmowania próby aplikowania do Vestas

Pytania

Od kiedy jesteś dyspozycyjny/wynagrodzenie brutto

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(230 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz maszyn (wtryskarek)
Gdańsk
IPK Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat ;-)
Kandydat

Oni chcą młodych, którzy im będą pracować na komórkach. Będą budować na messenger, facebook itd... Na pewno zbudują, operatorzy też, życzę powodzenia wielkiej wydajności i wszystkiego co sobie życzą. Niestety ta choroba z komórką już tu dotarła i ma się dobrze.

Normalny
Inne
 Pytanie
@Kandydat ;-)

Poważna firma offshore to i poważne zarobki?

Ponad 6 lat w tej firmie
Pracownik

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Polacy traktowani jako tania siła robocza. Kadra w Danii obraża otwarcie Polaków i poniża ich na każdym kroku. Dyskryminacja jest tu na porządku dziennym. Liczne zagrywki nieetyczne, zaniżanie zarobków - norma. Ostatnio górą w Danii dyskutuje nad dużymi zwolnieniami w Polsce bo taniej w Portugalii będzie - już widać ten trend powoli przenoszenia. Trzymajcie się z daleka. Firma udaje, że niby ma jakieś wartości a w rzeczywistości nic z tego - ethics line to bujda na resorach. Jeżeli nie jesteś Duńczykiem to będziesz traktowany tragicznie. Polacy, Turcy, Ukraińcy - to dla vestasa jednostki do utylizacji. Atmosfera między pracownikami jest spoko, ale góra jest okropnie toksyczna i wprowadza wyścig szczurów na każdym kroku. Ja się stąd ewakuuje, bo to jest totalny żart.

Jery
Były pracownik
@Ponad 6 lat w tej firmie

Nie pracuje w tej firmie już z 9 lat ale co jakiś czas zaglądam żeby sprawdzić czy coś się w firmie poprawiło po tych 8 latach ale jak widzę nadal to samo podejście. Szkoda mi kolegów którzy tam ugrzęźli z różnych powodów życiowych... Nie dajcie sobie założyć (usunięte przez administratora) na szyję bo będą po was (usunięte przez administratora) bez poszanowania aż ci puszczą nerwy albo zdrowie.

Zygfryd
Inne
@Ponad 6 lat w tej firmie

Podobnie było kilka lat temu w KK Wind Solutions. Dokładnie takie samo traktowanie: taki (usunięte przez administratora) przygładzony lukrem. Polacy tylko do roboty, managerowie w większości w Ikast , piątek w DK max do 13.00. W pewnym momencie związki zawodowe się przyczepiły, ze Polacy pracują za nizsze stawki w prototypowni w Ikast, więc zarobki delegowanych do pracy przy nowych systemach w DK Polaków musiały zostać poprawione do minimów duńskich. (usunięte przez administratora)

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy w biurze praca jest hybrydowa, czy on-site?

EJS
Inne

Firma VESTAS traktuje pracowników ( prowadzących własną działalność gospodarczą) jak (usunięte przez administratora) Brak ustalonego i stabilnego grafiku pracy - np. dwa tygodnie pracy x1 tydzień przerwy, 4 tyg. pracy x 2 tygodnie przerwy. Nigdy nie wiadomo, kiedy zjedzie się do domu. W związku z tym życie rodzinne bardzo rozwalone. Brak zabezpieczenia odpowiednich warunków socjalnych po pracy. Noclegi w pokojach bez dostępu do kuchnii, lodówki itp. Brak diet. Uważam, że za tak ciężką pracę zbyt niska stawka, zważywszy że z tytułu zatrudnienia Vestas nie ponosi kosztów.

Anula
Inne

Na czym to polega, że firma mając tak wiele ofert pracy pomija w nich zupełnie sekcję dotyczącą korzyści dla zatrudnionego? Brak benefitów, brak informacji o tym, co zyskam, jeśli zdobędę posadę HR Generalist. Czytając Wasze opinie myślałam, że trochę koloryzujecie, ale samo ogłoszenie o pracy nie zachęca.

Olobolo
Kandydat
 Pytanie

Technik serwisu Ile podstawy na rękę? Ile średnio godzin dziennie?

Total
Były pracownik
@Olobolo

Zdecydowanie powyżej normy przy okazji nacisk żeby nie rejestrować nadgodzin. Ta firma to maszyna do maksymalnego wyzysku ludzi potrzebują głównie do najgorszej fizycznej roboty dźwigania i taplania się w smarach i olejach

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, Jakie zarobki na stanowisku Quality Team Lead?

Krzysztof
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, orientuje sie ktos jak wyglada praca w biurze na stanowiskach koordynatora/plannera? Jak zarobki?

Michał
Były pracownik

Po półtora roku pracy stwierdzam plusy są takie, że można zobaczyć ładne widoki i wyrobic sobie kondycję. Minusy to słabe zarobki, praca narażająca życie i zdrowie, szkodliwe środowisko. Ciągle delegacje...

Leny
Były pracownik
@Michał

Widać mają problem z kandydatami bo nawet kampania z youtuberem ruszyła i najwięcej mówi się tam o rekrutacjach i zarobkach ale nie o kwotach i nie dajcie się zwieść...

Damian
Były pracownik
@Leny

Mina technika gdy youtuber spytał, o załatwianie potrzeb fizjologicznych bezcenna. Szkoda , że nie powiedział prawdy, jak to (usunięte przez administratora) się po krzakach, bo visiorkom nawet na wc pod turbina przy nowych projektach, szkoda. Filmik widać robiony pod publikę, pojeździłby z ekipami na serwisy zobaczyłby jak ta praca wygląda. Safety na papierze. O zarobkach wiadomo, że nic się nie mówi, bo są najsłabsze w branży. Ludzie by się ździwili, że takie grosze płacą za tak niebezpieczną pracę. No ale co się dziwić, łapią chłopaczków na wioskach W 5 dni pracy, zarabiam więcej jak tam w cały miesiąc z dyżurami w weekendy. Szkoda że nic o śledzeniu gpsa nie powiedzieli i o pytaniach na przebieg twojej trasy. Czemu zjechałeś po kawę do dobrej kawiarni 5km z trasy. No cóż widzę że nic się nie zmienia. Szyldy jak u kurierów już były, banery w miasteczkach obok farm też, radio również zaliczone, to teraz czas na (usunięte przez administratora) chodź jak tam się nic nie zmieni to chodźby i w telewizji reklame wykupili to pierwszy kandydat po przeczytaniu opinii dwa razy zastanowi się nad zmianą pracy

anonim
Inne
@Damian

A propos safety, zdradzisz, jak jest z ubezpieczeniem serwisanta? Co firma proponuje w tym zakresie, mam na myśli coś ponad standard typowy dla każdej innej roboty nie na takiej wysokości?

Damian
Były pracownik
@anonim

Nie pracuje już 3 lata w Polskim Vestasie, za moich czasów firma robiła przetarg na ubezpieczenie grupowe, najtańszy pakiet ubezpieczenia na życie opłacała. Jak chciałeś mogłeś sobie rozszerzyć ale wtedy odciągali Ci z pensji.

Jogi
Były pracownik
@Damian

Oj jak ja ciebie popieram... Kandydatom radzę iść na budowę jako elektryk brakuje ludzi w tym zawodzie praca dużo łatwiejsza stabilniejsza i lepiej płatna. A i kręgosłupa nie zajeździsz targając wory z gratami...

Total
Kandydat
 Pytanie
@anonim

Ubezpieczenie jest tylko na jaki kwiatek ci ono po śmierci ? Albo przy trwałym kalectwie ? W tych czasach ubezpieczenie to nie jest żaden dodatek a wtej branży to obowiązek. Poczytaj to forum jakie tu zagrożenia na ciebie czekają odechce ci się ubezpieczenia...

Lara
Inne
@Damian

Czyli z takiego ubezpieczenia, ja z dzieciakami jako rodzina technika, któremu coś się stało, nie dostałabym nic? A przy okazji, skoro tu pracowałeś, to jaki był tryb wyjazdów - ile w trasie, ile w domu, tak przykładowo? Mąż chce wrócić z zagranicy do domu i tu czegoś szukać. Rozpytuję już teraz po forach :)

Pytanko
Kandydat
 Pytanie

Pomyliłem całkowicie kolejność zadań. Aplikowałem na storekeeper - magazyniera ;) CV po angielsku, cover letter również. W ogłoszeniu napisane że atrakcyjne zarobki. Kiedy zaaplikowałem to dopiero sprawdziłem opinie... I chyba żałuje poświęconego czasu na CV itp. Ile mogę liczyć jako magazynier i jak to wszystko wygląda? Dzisiaj mam 5k zł na rękę przy lekkiej pracy. Postanowiłem jednak że poszukam czegoś za lepsze pieniądze, ale z tego co czytam to w vestas konkretni ludzie na konkretnym stanowisku zarabiają słabo. Więc po co oni piszą atrakcyjne zarobki??

Total
Kandydat
@Pytanko

Nie wiem skąd jesteś ale jako magazynier nie zarobisz tutaj więcej nie ma co się łudzić a należy jedynie pamiętać że jak firma ukrywa widełki wynagrodzenia to znaczy że nie ma się czym chwalić. Liczą na mało zorientowanych aż się uda kogoś złapać... Zdecydowanie płacą poniżej kwot oferowanych przez konkurencje nawet z wieloletnim doświadczeniem.

koordynator
Kandydat

Jak co to wjeżdżam tam na mistrza kompletacji w Szczecinie na ST3 za 9000 zł netto (12 718 PLN brutto) na łapkę i robię obsługę całej produkcji w materiały !!! Niżej nawet nie rozważam ! robię robotę na czas i bez problemu nie korzystam z l4 !!! Niżej w/w proszę nie dzwonić ! 30 lat doświadczenia w przemyśle stoczniowym , offshore itp.....

Total
Kandydat
@koordynator

I tak zadzwonią z propozycją 5000 brutto.... Ty im mówisz poniżej jakiej kwoty nie zejdziesz a oni i tak dzwonią że swoją śmieszna propozycja ???? Żenujące ale może to jakaś ułomność i nie znają kwot powyżej 10.000zl netto

anonim
Inne

Na Service Technician Entry Level ponoć nie mają nic przeciwko żeby świeżo po szkole zatrudniać z tego co piszą. Może i bym spróbował aplikować, o ile będę mieć gwarancję, że jakieś porządne wdrożenie będzie. Ciekawe czy faktycznie tak chętnie przyjmują świeżaków, czy po prostu i tak mają pierwszeństwo ci, którzy się jakimś doświadczeniem wykażą.

Sytuacja
Pracownik
@anonim

Aktualnie sytuacja w branży jest dość ciężka. Ludzie pouciekali do innych firm, za pieniądzmi . A taki pracownik po szkole, po odpowiednim przeszkoleniu jest dobrym pracownikiem. O ile nie kapnie się w pore jak mocno firma dba o swoj interes nie jego .

Jogi
Pracownik
@anonim

Przyjmuja swiezakow bo świezaki są zieloni tania siła robocza nie wiedzą ile za tą pracę im się należy nie potrafią się wycenić na tym rynku... Elektryk na budowie teraz więcej zarabia jak technik w vestasie i nie jeździ jak (usunięte przez administratora) od hotelu do hotelu...

anonim
Inne

Widzę że w marcu szukają factory instructor na caly etat do pracy biurowej, wiecie może czy to praca hybrydowa bo nie mogę znalezc info ? Do tego widzę że wymagają dwuletnie doświadczenie, co jeśli odbyłem jedynie staż na podobnym stanowisku, ma sens próbować składać CV ?

xxxx
Inne
@anonim

oczywiście, wysyłaj! z tego co widziałam to ci instruktorzy będą mieli dużo szkoleń i bycie trenerem, to nie jest wymóg konieczny

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Vestas?

Aktualny
Pracownik
@Pytanie

Pracując jako technik nadgodziny masz na porządku dziennym. Tak samo często jest praca w soboty czy dyżury w święta.

Marek
Kandydat

Szanowni Państwo bardzo ciężko dodzwonić się do firmy vestas w Szczecinie

anonim
Inne

Jak czytałem ofertę sprzed sześciu miesięcy na stock keepera to wymagali tego 5S, słyszałem o tym, ale nie mam gdzie się tego nauczyc, to jest jakiś problem aktualnie? ogólnie nauczą co i jak czy raczej jest tak, że ma człowiek sam sobie poradzić? tego się trochę obawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Vestas - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Vestas?

  Zobacz opinie na temat firmy Vestas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Vestas?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Vestas?

  Kandydaci do pracy w Vestas napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vestas
Przejdź do nowych opinii