Wojkowice kościelne

Opinie o Eneria Sp. z o.o. - Serwis Agregatów Prądotwórczych i Silników Przemysłowych Caterpillar

hiszpan

GJ

hiszpan

nie prawda ja tam pracowalem z ogloszenia ale nie polecam gdyz czlowiek ktory tam tym wsyzstkim kieruje sie kompletnie do tego nie nadaje jeden wielki mobbing kula w leb jedynie moze ten oddzial tam uratowac

Błysk
@hiszpan 13.04.2015 10:15

Zgadzam się z kolegą. Jakbyś jeszcze napisał chociaż inicjały tego genialnego szefa to mamy wszystko. wspólne.

Lew

Rekrutacja tylko po układzie .To bardzo hermetyczne środowisko.Pracowników przyjmują tylko z polecenia.

Zostaw opinię o Eneria Sp. z o.o. - Serwis Agregatów Prądotwórczych i Silników Przemysłowych Caterpillar - Wojkowice kościelne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eneria Sp. z o.o. - Serwis Agregatów Prądotwórczych i Silników Przemysłowych Caterpillar