Opinie o Empower Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Empower Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Empower Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Empower Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy jest możliwość pracy w Empower Sp. z o.o. na część etatu?

Pytanie Nowy wpis

Jakie wartości są cenione w Empower Sp. z o.o.?

C Nowy wpis
@Pytanie

A o co pytasz ?

Tomasz Nowy wpis

@OldworkerJeśli już masz takie zdanie o firmie to dobrze jest ją uzasadnić, chyba, że konkurencja inspiruje?

Oldworker

Nie polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paulina

Jak przebiega rekrutacja?

Cześć

Jakie warunki, system pracy w empower i za ile piniążków? Pozdro

Ciekawy

Od dawna nikt nie zaglądał na forum bo tak dobrze się tu pracuje?

wicherek

Każdy ma prawo wyboru pracy jak najbardziej. Jak lubi się taka pracę to firma jest dobra, polecam.

Kiero

Zgadzam się z kolegom dravier może i robota spoko tylko jak by mogli to towar by załadowali na dach naczepy,ciągła gonitwa i nic więcej obiecywanie są miody na początku a potem szara rzeczywistość. Nie polecam wogóle lepiej zarobić tysiaka mniej i miec spokojna robotę i nie być w domu gościem.

Janusz

@Kierowca, dziękujemy za Twój komentarz, czy możesz napisać coś o kwestii benefitów? Będąc pracownikiem firmy EMPOWER można liczyć na szeroki pakiet dodatków? Wspominasz także o atmosferze, dlaczego uważasz by starsi kierowcy psuli atmosferę pomiędzy innymi kierowcami EMPOWER? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, będzie ona niezwykle istotna w tym wątku. @Nowy, czy zgłaszałeś do pracodawcy rozbieżności w wynagrodzeniu? Jak oceniłbyś warunki pracy w firmie EMPOWER? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym temacie, Twój kolejny komentarz będzie tu bardzo pomocny.

Nowy

Pracowałem u tego gościa i wiem jak jest, z rozmowy wynikało wszystko ok po przepracowaniu kilka miesięcy zatwierdzam że to firma nie dla mnie owszem są tacy że byli zadowoleni ale nie ja, wypłata nie wiem skąd on nalicza co miesiąc to inna nie potrawie wytłumaczyć roboty nie doprzerobienia wszystko na wczoraj tak jak wyżej kolega pisał zgadzam się z nim kto chce może spróbować nie polecam.

Kierowca

Witam pracuje w tej firmie fakt trzeba się napracować ale za darmo nic nie ma wypłaty w granicach 7-7.5 tyś najważniejsze że na czas trochę za dużo starszych kierowców którzy psują atmosferę między kierowcami szef bardzo spoko chodź wymagający ale w razie potrzeby pomoże spedytorzy nawet ogarnięci i przywiązani do swoich kierowców polecam tą firmę w 100% ☺

Dravier

Panowie firma taka sama jak inne na rozmowie dużo więcej się mówi zeczywistosci jest inaczej, kto chcę spróbować to niech przyjdzie cały czas przyjmuje to samo za siebie mówi jak w tej firmie jest dobrze 7 tys obiecuję ale nie mówi że trzeba 26 dni być na zachodzie w budzie i 4/5 załadunki zbierać drobnice rozladunki na wczoraj kto lubi taką robotę empower takie warunki zapewnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Empower Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Empower Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowa Krępa 117