Opinie o Empower Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Empower Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Empower Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Empower Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

baner wywiady
Magdalena
Były pracownik

Nie polecam...co innego na rozmowie co innego w rzeczywistości, wypisują urlopy poza wiedzą kierowcy, zdarza się spóźnić z wypłatą

Jolanta
@Magdalena

A duże to są spóźnienia? W końcu płacą? I o co chodzi z tymi urlopami? Podczas pauzy są wpisywane czy jak to się odbywa?

Magdalena
Były pracownik

Nie polecam...co innego na rozmowie co innego w rzeczywistości, wypisują urlopy poza wiedzą kierowcy, zdarza się spóźnić z wypłatą

Jolanta
@Magdalena

A duże to są spóźnienia? W końcu płacą? I o co chodzi z tymi urlopami? Podczas pauzy są wpisywane czy jak to się odbywa?

Magdalena Nowy wpis
Były pracownik
@Jolanta

Przy ostatniej wypłacie pierwsza część wypłaty spóźniona 8 dni, reszta 20 dni...a całość ustalana jest do 10 każdego miesiąca, celowe złośliwe dzialanie. Na naszej linii ustalany był system 3 ekip na 1.auto, w czasie jak nie masz.mozliwosi jeżdżenia czyli jak inna ekipa jeździ tym autem jest wypisywany urlop. Na rozmowie o pracę oczywiscie ani słowa o takim rozwiązaniu. Nie oddali też kasy za fakturę zaplaconą gotówką na serwisie, tak więc tylko i wyłącznie przelew...a jak nie to stać i czekać. Więcej pisać nie będę.bo mi szkoda czasu na tych (usunięte przez administratora). Nie polecam i tyle.

Magdalena Nowy wpis
Były pracownik
@Magdalena

Sory... System 3 ekipy na 2 auta

Dominika Nowy wpis
@Magdalena

czyli czekaj, bo jak urlop już całkiem się skończy to bez kasy się czeka? to do czego ta trzecia ekipa jest potrzebna, bo chyba nie rozumiem. ta liczba jest w ogóle uzasadniona?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Ile jest zmian w Empower Sp. z o.o.?

Pracownik
Pracownik

Firma godna polecenia. Pieniądze konkurencyjne, wypłacane na czas na konto. Atmosfera w porządku. System pracy do uzgodnienia.

Irena
@Pracownik

Co masz dokładnie na myśli z tym systemem pracy? Chodzi o godziny? Czy o pracę zdalną albo hybrydową? Są u was możliwości na to?

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Empower Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Empower Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Reklamacji ( Błaszki )
Ostrów Wielkopolski
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(25 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac ( Błaszki )
Ostrów Wielkopolski
Pellet Energy Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy SPAWACZ
Ostrów Wielkopolski
PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.
(38 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator wózka widłowego k. Ostrowa Wielkopolskiego
Ostrów Wielkopolski
Asistnet Work Group
(233 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Łucja

Z tego, co widzę to nie polecacie. Podobko szef co innego obiecuje, a co innego wychodzi w rzeczywistości. Może coś się poprawiło?

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Empower Sp. z o.o.?

C
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

A o co pytasz ?

Tomasz

@OldworkerJeśli już masz takie zdanie o firmie to dobrze jest ją uzasadnić, chyba, że konkurencja inspiruje?

Oldworker

Nie polecam.

Paulina

Jak przebiega rekrutacja?

Cześć
 Pytanie

Jakie warunki, system pracy w empower i za ile piniążków? Pozdro

Ciekawy

Od dawna nikt nie zaglądał na forum bo tak dobrze się tu pracuje?

wicherek

Każdy ma prawo wyboru pracy jak najbardziej. Jak lubi się taka pracę to firma jest dobra, polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kiero

Zgadzam się z kolegom dravier może i robota spoko tylko jak by mogli to towar by załadowali na dach naczepy,ciągła gonitwa i nic więcej obiecywanie są miody na początku a potem szara rzeczywistość. Nie polecam wogóle lepiej zarobić tysiaka mniej i miec spokojna robotę i nie być w domu gościem.

Janusz

@Kierowca, dziękujemy za Twój komentarz, czy możesz napisać coś o kwestii benefitów? Będąc pracownikiem firmy EMPOWER można liczyć na szeroki pakiet dodatków? Wspominasz także o atmosferze, dlaczego uważasz by starsi kierowcy psuli atmosferę pomiędzy innymi kierowcami EMPOWER? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, będzie ona niezwykle istotna w tym wątku. @Nowy, czy zgłaszałeś do pracodawcy rozbieżności w wynagrodzeniu? Jak oceniłbyś warunki pracy w firmie EMPOWER? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym temacie, Twój kolejny komentarz będzie tu bardzo pomocny.

Nowy

Pracowałem u tego gościa i wiem jak jest, z rozmowy wynikało wszystko ok po przepracowaniu kilka miesięcy zatwierdzam że to firma nie dla mnie owszem są tacy że byli zadowoleni ale nie ja, wypłata nie wiem skąd on nalicza co miesiąc to inna nie potrawie wytłumaczyć roboty nie doprzerobienia wszystko na wczoraj tak jak wyżej kolega pisał zgadzam się z nim kto chce może spróbować nie polecam.

Kierowca

Witam pracuje w tej firmie fakt trzeba się napracować ale za darmo nic nie ma wypłaty w granicach 7-7.5 tyś najważniejsze że na czas trochę za dużo starszych kierowców którzy psują atmosferę między kierowcami szef bardzo spoko chodź wymagający ale w razie potrzeby pomoże spedytorzy nawet ogarnięci i przywiązani do swoich kierowców polecam tą firmę w 100% ☺

Dravier

Panowie firma taka sama jak inne na rozmowie dużo więcej się mówi zeczywistosci jest inaczej, kto chcę spróbować to niech przyjdzie cały czas przyjmuje to samo za siebie mówi jak w tej firmie jest dobrze 7 tys obiecuję ale nie mówi że trzeba 26 dni być na zachodzie w budzie i 4/5 załadunki zbierać drobnice rozladunki na wczoraj kto lubi taką robotę empower takie warunki zapewnia.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Empower Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Empower Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Empower Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Empower Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Empower Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Nowa Krępa 117
  63-400 Ostrów Wielkopolski
 • NIP: 6222787251 REGON: 360228017 KRS: 0000533537
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Empower Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii