Opinie o ZPAS SA w Wolibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZPAS SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZPAS SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPAS SA w Wolibórz

Buntownik

Głos wołania o pomoc to mało powiedziane, nie będę wskazywała palcem osób ani konkretnie 1 zakładu z 4 o których jest mowa. Nie raz już się zdarzyło aby po uwagach lub innych (usunięte przez administratora) komentarzach kobiety na produkcji płaczą. Nie był to jednorazowy komentarz, a fala różnych sprośnych lub chamskich anegdotek naszego Największego Mistrza ;). Normalne to chyba nie jest żeby przyjść do pracy wysłuchiwać tych bzdur, a któregoś dnia usłyszeć takie teksty ze kobiety doporowadza to do płaczu, i nie chodzi tu o jedną grupę wiekowa, zdarzało się to i u tych młodszych ale i u starszych... mogli by w końcu cos z tym zrobić... u facetów wygląda to podobnie lecz większość ma swoją godność i potrafi się odezwać a nie tylko odbierać negatywne komentarze ;) pozdrawiam. Liczę na jakąś pomoc

Nikt raczej nie prubowal skoro najwięcej rozrabiają tam koledzy i oprowadzacze dyrektora oraz koledzy ojca szkoda ze nikt nie zainteresował się sytuacja po choć tym forum długości pracy tam czy tym że po oddelegowaniu fo normalnych fili nikt nie wrócił praktycznie

Głos człowieka

Witam widzę że opinie tutaj mocno szybują ku górze, nowe zatrudnienia za śmieszne pieniądze i obiecanki cacanki jeśli chodzi o warunki. Na wstępie powiem żeby pracować w ZPAS nie trzeba znać rysunków technicznych, czy schematów elektrycznych... Wystarczy że w pierwszych dniach uda Wam się porozmawiać z nowym zastepca - Najwyższego kierownika zakładu. Osoba o wielu talentach, wszechwiedza na każdy temat. Pojęcie na temat wielu spraw o których nie śniło się nikomu nawet będąc 5 letnim marzycielem. Osoba niezastąpiona, nie zdążysz dokończyć zdania, a w/w zastępca kierownika już ma naszykowane dla Ciebie po 3 argumenty które wgniotą Cię w ziemię. Nie masz szans przebicia żeby Twoje zdanie miało jaki kolwiek sens. Więc pamiętajcie nauka, studia, czy jakie kolwiek kwalifikacje nie są tu potrzebne, dobra znajomość rodziny tych, którzy mają dobre stanowisko i witamy w załodze zpas. Pozdrawiam L.

@Grażyna

teoretycznie za wypracowanie godzin technologicznych ale np na montażu jest rozliczanie zbiorowe i zazwyczaj wszyscy co miesiąc premie dostają

Rafał Nowy wpis

O samej rekrutacji tu czytam, że po etapie weryfikacji zgłoszenia następuje stacjonarna lub zdalna rozmowa kwalifikacyjna, odbywająca się w obecności specjalisty ds. kadr i płac oraz kierownika działu, do którego się aplikuje. Całość zaś wieńczy odpowiedź. Ile więc mniej więcej czasu potrzeba zarezerwować na samo spotkanie? A także, jak długo trwa cały proces rekrutacji?

@ZPAS Nowy wpis
@Rafał

Dziękujemy za zainteresowanie procesem rekrutacji firmie ZPAS S.A. Informacje, o które Pan pyta są udzielane kandydatom indywidualnie w trakcie komunikacji rekrutacyjnej.

Buntownik

?
@Buntownik

niestety ze wszystkimi opiniami o jednym zakładzie trzeba się zgodzić dziwi tylko bierność np kadr widząc średni staż w tym zakładzie ze nikt nie zainteresował sie sytuacja co tam sie dzieje i na pewno nie jednym sygnałem od ludzi których juz tam nie ma ze dzieje sie tam bardzo zle o ile nie jesteś w gronie wybrańców pana s i pana m -mistrza związki to tez jakiś żart w obronie pracownika ciekawe kto dołączy do koła adoracji awansując na mistrza oczywiście z nadania bo a noż ktos by w konkursie okazał sie lepszy

Ewela
@Buntownik

To co takiego mówią, że te kobiety płaczą? Aż boję się pomyśleć co to może być. Czy kobiety się przez to zwalniają? A co by było gdyby kobiety się odezwały i się obroniły? Mogłyby mieć tego jakieś konsekwencje?

Xm
@Ewela

Raczej żadna się nie zwolniła z tego powodu ale z jednej zmiany dużo osób uciekło na inny zakład i dziwne bo nikt wrócić nie chcial tacy cudowni przełożeni że tylko kogoś utopic donieść a nie popatrzyć co się u nich dzieje

@Xm

Na tym drugim zakładzie traktowanie jest lepsze? A, co z dyrekcją, która zarządza całą firmą, można się z nimi umówić na rozmowę, otwarci są na kontakt z pracownikami?

+ Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w ZPAS SA?

Głos człowieka

@pracownik
@Głos człowieka

Nowa Ruda to nie jest duża miejscowość, każdy ma znajomych i pewnie uwaga, że nowo przyjęty pracownik jest kogoś znajomym jest prawdziwa w 90% rekrutacji. Wiele firm wynagradza za polecanie pracowników i dodatkowo wypłacana premią jeśli taki pracownik utrzyma się w organizacji i okaże się wartościowy. Prawdopodobnie powinien ZPAS ograniczyć rekrutację pracowników z okolicy! W wielu przypadkach w procesie rekrutacji badamy chęć do nabywania kompetencji a nie same kompetencje. Bo tych na rynku próżno szukać. Na wielu stanowiskach to wystarczy aby takiego pracownika nauczyć wspomnianej znajomości rysunku technicznego czy schematów elektrycznych. W bardzo wielu przypadkach to nabyte kompetencje i chęć do pracy wystarczy, żeby przyzwoicie zarabiać. Proponuję aby informacji o firmie zasięgać od pracowników firmy. Mniej od frustratów wylewających anonimowo żale na forum.

@Głos człowieka

Śmieszne pieniądze, czyli ile? Bo ktoś tutaj pisał o najniższej krajowej plus premia. Premie to za co można dostać? I jeszcze byłabym wdzięczna za odpowiedź na pytanie : ile tej premii średnio może wpaść i jak często ( co miesiąc czy rzadziej)? Mąż chciał tutaj starać się o pracę stąd moje pytania

@Gabriela

Premia teraz jest ale może zpasc do zera teraz masz około 500zl co miesiąc co będzie dalej nikt nie wie pieniądze to jedno atmosfera drugie niech nie godzi się na slupiec bo to (usunięte przez administratora) zarządzany przez mistrzow z zawodówka więc od tego zakładu lepiej trzymać się z daleka najgorsza atmosfera najgorsze warunki i kasa bo trzeba kolega od fuch po pracy dac

Grażyna
@323

Ale za co dają te pieniądze? Bo ja to rozumiem tak, że premia jest za jakiś dodatkowy wysiłek czy osiągnięcia. Od czego w takim razie tutaj to zależy?

@Grażyna

Monter

Pozytywna

Przebieg kariery zawodowej, powód ubiegania się o pracę, ukończone szkoły, praktyczna znajomość zawodu.

nowy

Witam widziałem nowe oferty dlatego pytam 1 jak zarobki ? 2 możliwość awansu? 3. możliwość obrony pracownika ? związki sygnalista itp

@nowy

zarobki na początku najniższa krajowa na umowie o prace jakaś premia płatne dobrze nadgodziny wiec można zarobić jeśli jest robota i trafisz na dobrego mistrza i weźmie cię na sobotę itp. możliwość awansu na produkcji w słupku to najwyżej giętarka chyba ze dobrze żyjesz z ojcem dyrektorem to już szanse rosną szkoła pomaga średnio gość z inżynierem z logistyki zakończył swoja karierę na giętarce i już nie robi sygnalisty nie ma w prawnym tego słowa znaczenia są sygnaliści karierowicze tu doniosę tam doniosę a jak jesteś z zagórza donos + awans to juz masz z góry związki są ale obecny szef nie gwarantuje żadnej ochrony bo boi sie wszystkiego a najbardziej mistrza M.D z montażu każe się nie wstawiać za pracownikiem który mu nie leży przewodniczący sie wycofuje i mówi ze ludzie tak mówią więc....... ogólnie jeśli chcesz pracować na produkcji to tak ale bez ambicji ale lepiej na innych zakładach niz słupiec

Juma

Ciekawa opinia ale jeśli za ambicje można wydalić gratuluje podejścia hamstwo ? Ilu ludzi musiało by podzieli jego los by było tam dobrze nienawiść do ludzi ? Jak się objawia? to ciekawe co powiesz o podejsciu mistrzów do ludzi ogólnie gratuluje prawilny pracowniku widać że jesteś z grupy trzymającej władze gratki

Bardzo stronnicza broniącą stronę krzywdzącą innych

@nikt

A po okresie próbnym jest jakaś podwyżka? Ile tych nadgodzin da się zrobić w miesiącu? Nie ma żadnych jasnych ścieżek awansu? A jakieś rekrutacje wewnętrzne na wyższe stanowiska istnieją?

?
@Gabriela

zależy co uznasz za okres próbny bo najpierw zlecenie od miesiąca do nie wiadomo kiedy później 3 miesiące okresu próbnego tu już możesz ale nie musisz dostać więcej ale masz premie obecnie około 500 zł ale podobno ma być mniej nadgodziny zależą od zamówień jak są to nie ma ograniczeń prócz sympatii mistrza lub kierownika. awans kiedyś były rekrutacje wewnętrzne teraz nie ma chyba ze na spawacza wszystko zależy od lokalizacji w której będziesz pracować ale niestety powyższe opinie są trafne nikt kto wyrwał się ze Słupcą wracać nie chce i to nie przez przywołanego tam logistyka chodź nie mamy takiej funkcji ale kozła trzeba znaleźć i jego przypadek pokazuje ze jak nie umiesz włazić..... to nic nie zdziałasz i nie masz przyjaciół w zespole kierowniczym

@0

Od czego zależy jak długo pracuje się na zleceniu? Nie traktują tego jako okresu próbnego? Te 500zl jest wypłacane w całości co miesiąc czy zależy od czegoś? Co się zmieniło, że nie na już rekrutacji wewnętrznych, jakieś przetasowania u góry czy o co chodzi? Pracownicy cały czas pracują na tym samym stanowisku bez szans na zmianę?

@Gabriela

Od kierownika działu po zleceniu i tak dostaniesz 3 miesiące próbnego premia zależy od sprzedaży i teraz to 500 ale może być i 100 konkursy zniknęły na produkcji gdy nastał pań dyrektor S i wszędzie wsadzi swoich ludzi nie zależnie od doswiadczeni itp z montażu nie wydostaniesz sie beż koneksji

Grażyna
@0+

Czyli po pracy na zleceniu jeszcze jest umowa o pracę próbna na trzy miesiące, tak to mam rozumieć? Ciekawe, czy ktokolwiek tam ma coś stałego. Jest szansa, żeby w końcu dostać np. na czas nieokreślony umowę? Realistycznie oczywiście.

Olga
@0+

A są jakieś plany sprzedażowe i czy są one realne do wyrobienia? Teraz we firmie jest inaczej skoro zmienił się dyrektor? Powiesz coś o zmianach, które zaszły? Piszesz o premii zależnej od sprzedaży, ale tak uśredniając w jakiej ona jest kwocie miesięcznie, czy jest tak bardzo ruchoma?

Widzę że ktoś zaczął cenzurować opinie na temat zakładu w slupcu czyżby powtórka z akcji z dzikiem ? Brata za adekwatne załatwienie sprawy oby ktoś w końcu zainteresował się szkodliwym działaniem co niektórych osob

Mimi

Czy na stanowisku montera wymagana jest znajomość schematu elektrycznego? Na jakiej dokumentacji odbywa się prefabrykacja szaf sterowniczych?

@Mimi

W zależności na jakim etapie produkcji jesteś monterwm :) na stanowiskach montażu mechanicznego nie potrzebujesz, wystarczy znajomosc rysunku technicznego, przy poszywaniu szaf najczęsciej pracuje siw na wykazie połączen generowanego z rysunku ideowego takze da rade to obejac

Joanna

A sprawdzają to na rozmowie? Te umiejętności? Jest możliwość że zatrudnia osobę bez doświadczenia i przyuczą?

szczęśliwy były pracownik

Zapas kilka lat temu to była bardzo dobra firma teraz tez jest o ile nie dostaniesz się do Słupca gdzie zniszczy cię mistrz montażu o nazwisku ptaka kiedyś tez była (usunięte przez administratora) ale teraz przy wsparciu dyrektora S może wszystko no chyba ze masz koparkę i robisz mu fuchy lub wozisz jakieś płody rolne do ojca dyrektora wtedy to i mistrzem zostaniesz nie potrzebujesz studiów ani nawet znajomości miarki wystarczy być z zagórza ciekawe kiedy zrobią porządek z tym już tylu fachowców z stamtąd odeszło

Irena
@szczęśliwy były pracownik

czy w jakikolwiek sposób odzwierciedla się to w potencjalnych stawkach teraz? sugerujesz, że kwalifikacji ludziom tu brakuje, to z kasą jak stoją, sądzisz, że mogą być wygórowane? ile terz płacą?

nie dawny
@szczęśliwy były pracownik

fakt montażem w Słupcu rządzi senior rodu dyrektora chłop może wszystko tylko tam takie rzeczy reszta zakładów jest normalna a co do mistrza to fakt gość ma ciekawe podejście do ludzi nie ze swojej zmiany stara szkoła myślenia rządz i dziel jego zmiana spoko przeciwna wszystko złe nie pracuje tam już z 6 lat ale widzę ze sowa dalej robi co chce

wolny człowiek

Jako były pracownik tej oto firmy chciałbym wypowiedzieć się na temat osób stanowiskowo wyższych od szaraków produkcyjnych. Wszechwiedzacy boski żigolo Pan A. - Mistrz nad mistrzami, burak, (usunięte przez administratora) i zniszczony moralnie chłop. Można pisać na ten temat monolog ale kto pracował, lub nadal pracuje to stanął na drodze z jego inteligencją... Następni Pan T. I Pan (usunięte przez administratora) Jako faceci na swoich stanowiskach o wiele rozsądniejsi na swojej pozycji, ale też "jak wiatr zawieje" jeśli chodzi o kontakt z pracownikami. Można było normalnie porozmawiać, i na spokojnie dojść do ładu, ale nie zawsze ;). Wisienka na torcie na koniec.. Jeszcze wyżej nad mistrzami Pan Kierownik, postrach wąskich dróg transportowych na zakładzie, udający bossa, ale jednocześnie posługując się swoimi podopiecznymi z stanowiska niżej. Dwu-twarzowy Pan, z którym ciężko się konwersowalo. Razem z znajomą byliśmy zbywani, temat rzeka.. Ale cóż, życie toczy się dalej a ludzie się nie zmieniają jak widać. Pozdrawiamy szczególnie Pana A.- wrednego dziada z kompleksami, lub niezbyt pozytywnym życiem prywatnym. Do zobaczenia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ZPAS SA? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

ZPAS

Są dodatkowo płatne.

Jak dobrze że już tam nie pracuje. Ogólnie informacja dla nowych: 1. Zapierniczasz na umowę zlecenie póki jest robota , jak jej nie ma to wylatujesz. Nie ma co się łudzić na umowę o pracę chyba że na szlifiernie bo tam nikt nie chce robić 2. Jak już Ci się ida dostać umowę to zarobki na najniższej krajowej, co prawda dają jakieś tam podwyżki ale rekord jaki padł to 7 groszy na dziale konstrukcyjnym taka to podwyżka. u mnie było to 23 grosze.(usunięte przez administratora) 4. Dofinansowania na wczasy raz na 3 lata w wysokości ok 900zł na osobę przy dzieciach jak masz to wychodzi trochę więcej. 5. Atmosfera nieprzyjemna jeden drugiego p odpiernicza i 70% osobą wydaje się że jak pracują już X lat to rozumy pozjadali a większość z nich to zaprogramowane małpy bo klepią przez 10,20,30 lat to samo. 6. Obecnie segregacja sanitarna wprowadzana przez osoby na szczycie zupełnie niewykształcone bo co reprezentuje sobą szkoła glacensis czy jakieś wyższe szkoły gdzie aby zaliczyć egzamin to trzeba wpisać się na listę lub tylko przyjść się pokazać. 7 Zaczęli wprowadzać segregacje ludzi ale co się dziwić jak osoby niewykształcone i nie oczytane tam rządzą. (usunięte przez administratora) Ogólnie banda , kolesiostwo , teraz to nie ten sam ZPAS co kiedyś, gdzie mógł się pochwalić załogą i produktami które obecnie są słabej jakości porównując np Ritala. Jak chcesz zarabiać w granicach 2500 zł i liczyć na to czy dadzą CI umowę to spoko ale jak masz ambicje to omijaj firmę.

To było 2 lata temu

Zgadza się w stu procentach to co opisał były pracownik. Myślę że w firmach z kapitałem zagranicznym jest lepiej. Co śmieszne i mogę dodać z tymi osobami w zarządzie na szczycie najeździli się po firmach takich jak Toytoa i zobaczyli system 5s chcieli go wproadzic ale im nie wyszło. dlaczego ? (usunięte przez administratora) I to jest hit !!! był okres taki że jak miałem swój wózek narzędziowy to zabrali mi premie bo jak go otworzyli to nie miałem podpisanych przegródek. I to jest wisienka na torcie, we własnej skrzynce miałem wkrętaki, wkrętarkę i inne jakieś tam narzędzie i musiałem je mieć podpisane że wkrętak to wkrętak itd ale najlepsze na koniec miałem też długopis i szklanke na herbate to miałem mieć miejsce na te 2 rzeczy i również z opisem długopis i szklanka. Myślą że ludzie są tak mało inteligentni jak oni że potrzebują opisów ale co się dziwić kto tam pracuje to wie że u góry nie ma ludzi mądrych tylko z ,,łapanki" i lizuski. Już 2 lata tam nie pracuje i oddycham pełną piersią. Co ciekawe pozostało tam trochu moich znajomych mówią że nic się nie zmieniło. I to prawdą z ta segregacją. Na dzień dzisiejszy gdyby to mnie dotyczyło od razu bym wytoczył im proces za łamanie praw i zgłoszenie do PIP.

Kierowca

Panie! Rittal jest najwększą fabryką w europie i wiądącą firmą na świecie (w tej branży) - więc samo porównanie ZPASu do Rittala to już wyróżnienie :) miłego dnia

Tez byly pracownik

Bardzo celny wpis.Podzielam radosc spotkania w towarzystwie niepracujacych juz tam. Od siebie dodam tylko , ze wiedza jak pozytywnie inaczej wyglada praca w innych miejscach w porownaniu do ZPAS jest bezcenna.

(usunięte przez administratora) na najwyższym poziomie osobie kierujące zespołami ( kierownicy ) powinni się leczyć niektórzy myślą że pracownik jest ich własnością kontrolując go na wakacjach w domu czy na chorobowym , głupimi telefonami na telefon prywatny (usunięte przez administratora) !! Jakie kolwiek rozmowy kończą się obietnicami a później nie ma osoby odpowiedzialnej za niepowodzenie tylko spychologia jeden na drugiego !! Szkoda czasu na tą firmę !!!! Jeśli jesteś mądry to nawet nie będziesz próbował aplikować , a nawet jak złożysz podanie to i tak cię nie przyjmą bo za mądrych nie chcą ( boją się o stołki )

Tez byly pracownik

Oczywiscie ze sie boja. Wyobrazasz sobie gdyby musieli zmienic prace? Jak dzieci we mgle zostawione w lesie. Trzymaja sie razem bo tylko tutaj wiedza jak funkcjonowac. To o czym piszesz to sa "metody" jak ze starych call center. Ciagla napinka, czepianie sie i codzienne zwalanie problemow na innych byleby oczyscic samego siebie. Zero odpowiedzialnosci.

Byla

Z doświadczenia powiem że praca w ZPAS nie jest dla wszystkich kobiet . Wysoka selekcja pracowników przez kierownika kard , jesli nie masz idealniej figury , nie potrafisz narysowac idealnej kreski oraz zrobic perfekcyjnego makijazu na wstepie dostajesz punkty minusowe. Niedoswiadczona z racji wieku kierowniczka kadr nie potrafi obiektywnie spojrzec na czlowieka , patrzy przez pryzmat perfekcyjnego wygladu a nie doswiadczenia i umiejętności . Cała otoczka która istnieje w zakładzie znika po przekroczeniu progu firmy , zero profesjonalizmu , kobiety w niektórych działach są dyskryminowane jak za czasów (usunięte przez administratora) . Zdecydowanie nie polecam startowania do rekrutacji osobą z naturą BRZYDKICH KACZĄTEK , bo tylko zderzycie się z oschłością i ścianą szarej rzeczywistości.

Czy ZPAS SA oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowę o pracę

Zuzanna

W wypowiedziach na forum nie wolno używać wulgarnych słów. Język polski jest bogaty i wszelkie opinie da się przedstawić w sposób kulturalny. Komentarze powinny być merytoryczne i pomagać użytkownikom w podjęciu decyzji o wyborze pracodawcy. Proszę Cię, abyś pamiętał o tym w przyszłości, pisząc kolejne komentarze.

ROWIŃSKI BARTŁOMIEJ

CIEKAWE KTO TO PISZE ?! (do znachoroga) CZY TO GIĘTACZ ?,,, CZY TECHNOLOG?,,, aaaa może programista jakiś???? podpisano R.B.

@ROWIŃSKI BARTŁOMIEJ

Domyślam się, że jesteś pracownikiem ZPAS. Jeżeli tak, to napisz proszę jakie jest Twoje zdanie odnośnie tego pracodawcy. Czy można liczyć w tym miejscu na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Proszę o konkretną i uargumentowaną wypowiedź, ponieważ tylko taka, może być pomocna dla osób, które zastanawiają się nad wysłaniem do tej firmy swojego CV. Jednocześnie przypominam, że na forum panuje regulaminowy zakaz podawania nazwisk pracowników, a wpisy które go łamią, mogą zostać usunięte.

@Zuzanna

Pracowałem kiedyś w Spasie, szukałem lepszej oferty, jednak okazało się że nie najgorzej miałem, teraz zastanawiam się czy nie spróbować tam wrócić.

Jaka jest kultura pracy w ZPAS SA? Obowiązuje typowy dress code?

Znafca

Tak. Obowiązuje dres. KOD-u nie ma.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ZPAS SA?

StaryWyga

Też czekam już 4 miesiąc na odpowiedź i nikt tutaj nie odpisuje a z tego co czytam to sporo negatywnych opinii o tej firmie.. Czy tak faktycznie jest czy tylko sami "narzekacze" którym ciężko dogodzić? - nie wiem. Nadal czekam. Pozdrawiam

Worker from the Past
@StaryWyga

Narzekacze są wszędzie. Zapewne w tym wątku też. Jednak po przeczytaniu tutejszych opinii proponuję zapoznać się z nimi również z tego względu , że akurat, że większość odzwierciedla tutejszą rzeczywistość. Szczególnie poczytaj te bardziej rozbudowane. Plotkarstwo , brak kompetencji, masochizm statystyczno-szkoleniowy oraz kolesiostwo powodujące totalne nierównouprawnienie to wiodące cechy. Poza tym, , jeżeli uważasz , że jesteś na tyle silna(y) , i jesteś w stanie na dłuższą metę to i inne podobne rzeczy znieść (zależy od działu) to firma jest stabilna i chyba najważniejsze ma (mimo , że konkurencja mocno wygryzła) dobry produkt.

PrzyszłyPracownik

Witajcie Chciałbym złożyć papiery do tej firmy, mam doświadczenie w pracy na produkcji lecz sporo tutaj negatywnej opinii o tym zakładzie pracy i nie ukrywam że to studzi moje zamiary.. :/ w okolic, przynajmniej bliskiej Jugowa ciężko o jakąś pracę, chyba że o czymś nie wiem. Proszę o odpowiedź osób które pracują bądź mają potwierdzone informację na temat płacy, czy okolice 3k miesięcznie to jest realna pensja? Oczywiście na rękę :) jaka atmosfera itp.

Na stronie firmy jest kilka ogłoszeń o pracę, mnie zainteresowało ogłoszenie do controllingu. Firma pisze, że na tym stanowisku przewidziane jest atrakcyjne wynagrodzenie, czy ktoś powie bardziej konkretniej na jaką kwotę można liczyć?

History Agent
@Anna

Dziwne pytanie. Liczyć możesz od 14/h do 1000/h. Pytanie jakiej Ty stawki oczekujesz i co wynegocjujesz na rozmowie jeżeli takowa się odbędzie i się zainteresują.

Witam, czy obecnie firma poszukuje pracowników?

ktoś

Firmy nie polecam nikomu kto uważa, że przychodzisz do pracy robisz swoje i wychodzisz. Tam jest korporacyjne pranie mózgu , nie tylko przez zarząd ale tez pracowników, że z firmą wiąże się przyszłość ...bu ha ha...do pracy się przychodzi robi swoje i wychodzi...nie polecam też nikomu kto uważa, że zakres obowiązków to zakres obowiązków i zna zadania na poszczególnych stanowiskach pracy...bo jak można mówić pracownikowi lakierni, że jest odpowiedzialny za to że nie ma czego wieszać na lakierni? Od kiedy pracownik fizyczny odpowiada za zamówienia? Nie polecam kobietom, które są niezależne i chcą normalnie pracować...bo tam to wylegarnia romansów a kobieta jest dziwna jak nie ma męża. Mężczyznom też jak chcą odejść z pracy często proponują, że mu żonę przyjmą do pracy :D podłość kompletna. Nie polecam nikomu kto zna granice pomiędzy pracą a życiem prywatnym, bo to mała miejscowość i jak kichniesz to cały ZPAS wie o tym. Mocno plotkarskie środowisko, które wie lepiej od Ciebie czego potrzebujesz od życia. Zresztą podejście do ludzi polaczenie PRLu z nowoczesnymi Leanami :D ze skrajności w skrajność

Wiesiek
@ktoś

To prawda. Grajdól i plotki jak w serialu meksykańskim.

Janusz W.
@Wiesiek

Nie trzeba się dawać wciągać w plotki. Wystarczy pracować, robić swoje i nie słuchać ani analizować głupot. Najlepiej nie mówić za wiele o sobie, ani się nie interesować innymi i jakoś się można przystosować. Bez tej całej otoczki i gmatwaniny firma ZPAS jest świetnym przedsiębiorstwem, dającym każdemu szansę na przyuczenie się, aklimatyzację w zespole i perspektywy na ciekawą i rozwijającą karierę zawodową.

@Janusz W.

Napisałeś, że ZPAS SA to świetne przedsiębiorstwo. Cieszę się, że podoba Ci się praca w tym miejscu. A jak konkretnie firma wspomaga rozwój swoich pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o ZPAS SA - Wolibórz

• Jak się pracuje w ZPAS SA?

Zobacz opinie na temat firmy ZPAS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPAS SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPAS SA?

Kandydaci do pracy w ZPAS SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPAS SA
2.5/5 Na podstawie 89 ocen.
  • Przygórze 209
    57-431 Wolibórz