Opinie o ZPAS SA w Wolibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZPAS SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZPAS SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPAS SA w Wolibórz

Czarek

ZPAS ty o firma z opinią dobrego pracodawcy. Myślę, że niektóre osoby nie powinny tu pracować!!

Wiesiek
@Czarek

Na pewno nie takie, które psioczą na innych i wycierają sobie łapy i gęby niewinnymi I nieświadomymi ludźmi. W skrócie ZPAS to nie jest zła firma ślę niektórzy wazeliniarze i lanserzy pitrafią narobić szumu i zdyskrefytowaćnawet porządnych, skromnych, pracowitych ludzi. Poza tym - dużo gamoni po plecach otrzymuje na starcie lepsze etaty kosztem wyrobników zasuwają ych całe życie w pocie czoła.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może pracowników?

Pracownik ZPAS
@Czarek

Tak, bardzo proszę o kontakt z działem Kadr.

tentyptakma

Praca nawet fajna, można sobie panienki oglądać w pracy. Może niedługo pozwolą zamawiać je do biura

Alek

Szkoda że usuwają komentarze. Niestety Nic sie im nie stanie . Ktoś bardzo duży za nimi stoi.

Były

Usunięte? Ktoś duży o to dba. Pracowałem w tej firmie 7 lat. Było mi dobrze. Niestety szlag mnie trafiał ze ludzie bez szkoły i uzębienia robią wieksza kariere i pieniądze jak ja. Dlatego tam nie pracuje. Życzę tej firmie zeby pozbyla się kombinatorow cwaniaków i gnoji bez szkół. Naprawdę to jest porzadna firma jeśli nie ich nie ma. Prezes odpuścił chyba. inaczej nie wiem jak tacy ludzie tyle pracują.

Monter

Pozytywna

Przebieg kariery zawodowej, powód ubiegania się o pracę, ukończone szkoły, praktyczna znajomość zawodu.

TV

ROWIŃSKI BARTŁOMIEJ

KORPORACJR-- MASZ PRACOWAĆ , OGLĄDAĆ,,,KONSUMOWAĆ....I NIE MYŚLEĆ.......

ROWIŃSKI BARTŁOMIEJ

CZEKAM NA ROZMOWE.... NA ŻYWO MOŻE KTOŚ DA RADE I POWIE TO CO CHCE POWIEDZIEĆ.NIE BĘDZIE SIĘ BAŁ. A COOO?? Z SOLIDARNOŚCIĄ??????? BRONI ????? CZY SPRZEDAJĄ PRACOWNIKÓW????? I NIE CHODZI OO ZPAS..... ALE O CAŁY REGION.... ALE I KRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

ROWIŃSKI BARTŁOMIEJ

DO ZNACHOLOGA____CZY ZROBIŁEŚ COŚ ŻEBY BYŁO INACZEJ????

ROWIŃSKI BARTŁOMIEJ

A ZNACHOLOGA TRZEBA WYSŁĄĆ DO PŁYT 78KG. MOŻE COŚ ODPOCZNIE.DAM MU SZANSE OBRÓBKO I ZCIĄGNIĘCIA Z MASZYNY....CWANIAK ...I DLATEGO SIEDZE PO TAKIEJ AKCJI .R.B

ROWIŃSKI BARTŁOMIEJ

WSZYSCY UKRYWACIE SIĘ NIKAMI KAŻDY CHCE AA NIKT NIKT NIC NIE ROBI TYLKO MARUDZICIE !!?

ROWIŃSKI BARTŁOMIEJ

CIEKAWE KTO TO PISZE ?! (do znachoroga) CZY TO GIĘTACZ ?,,, CZY TECHNOLOG?,,, aaaa może programista jakiś???? podpisano R.B.

Zuzanna

@Kolega Oka na forum regulamin zabrania podawania pseudonimów pracowników oraz innych danych wskazujących na konkretną osobę w firmie. Zakaz wynika z ochrony danych osobowych i takie wpisy mogą zostać usunięte przez administratora. Szczegóły znajdziesz w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin

Wiktor

Szkoda, że nie potraficie docenić pracy w dobrej firmie. Idealnie nie będzie nigdzie więc nie narzekajcie!!

Zuzanna

@Niewolnik, a Ty pracowałeś lub pracujesz w ZPAS? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @Czarek, jesteś pracownikiem ZPAS? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie? @Klara, a jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałaś już swoje CV?

Klara

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

ktoś

Alicja zawsze rzadzila. Ta firma to jej poletko do popisów.

Determinator
@Klara

Zajrzyj na stronę ZPAS. Zakładka "praca". Ogłoszenia widoczne są nawet z pokładu rakiety Sojuz. Inna kwestia jest czy one są aktualne czy nie bo niektóre "wiszą" już pół roku co raczej dobrze nie wróży dla w miarę rozgarniętego chętnego do pracy tutaj.

Nikt

Pracownicy: nikt was do stołka na siłę nie przywiązał. Jak się nie podoba to zmieńcie koryto! Przecież wylewanie żali na portalach nic nikomu nie da. Każdy niech stanie się prezesem swojego życia!!!

Niewolnik
@Nikt

Czyż nie po to się wchodzi na tą stronę aby poczytać opinie o firmie?

Zuzanna

@Magdzialenka, jaki rodzaj stanowiska w ZPAS SA najbardziej odpowiadałby Twoim kwalifikacjom zawodowym? Widzę, że jeszcze nikt nie zareagował na Twój wpis. Może w takim razie, warto, żebyś skontaktowała się z działem HR tej firmy w tej sprawie? Jak już znane Ci będą aktualne warunki zatrudnienia w tym miejscu pracy, to proszę Cię o zaprezentowanie ich na tym forum. Będą one również interesujące dla innych użytkowników, rozważających współpracę z ZPAS SA.

Magdzialenka

Witam. Zamierzam.przeprowadzic sie na wieś z duzego miasta. Jakie zarobki sa w zpasie? I czy oprócz tego zakładu sa w pobliżu inne.fabryki?

Zuzanna

@Ktoś, prawdopodobnie ZPAS SA zaprasza do wzięcia udziału w procesie rekrutacjnym również osoby polecone przez innych pracowników. Niemniej zapewne można również aplikować do firmy bez znajomości osób tam pracujących. Rozumiem, że chciałeś odbyć staż w ZPAS SA? W jakim obszarze? Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej?

Zuzanna

Wchodząc na stronę ZPAS SA zauważyłam wiele ofert pracy. Czy dysponujecie informacjami na temat potrzeby zatrudnienia takiej liczby nowych pracowników przez firmę? A może część z nich nie jest już aktualna? Wasza wypowiedź będzie ważna dla tych użytkowników, którzy zaglądają na ten wątek w celu uzyskania aktualnych informacji o ZPAS SA przed złożeniem do niej CV.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPAS SA - Wolibórz

• Jak się pracuje w ZPAS SA?

Zobacz opinie na temat firmy ZPAS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPAS SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPAS SA?

Kandydaci do pracy w ZPAS SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPAS SA
2.5/5 Na podstawie 89 ocen.
  • Przygórze 209
    57-431 Wolibórz