counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Plastitec Sp. z o.o.?

Niezadowolony........ Nowy wpis
Kandydat

Zgadzam się tu ze wszystkimi co piszą o tej firmie Plastitec.Szefowa tak zwana (śmiech????) miała i ma ludzi za nic zakład otwarty jakieś 15 lat temu przez ten czas płaciła ludziom psie pieniądze a o podwyżkę trzeba było się prosić , jednym dawała a drugim nie ( gdzie tu uczciwość) ciągle było Nie i Nie... więcej pracować i szybciej pretensje o nic patrzyła,żeby mieć dla siebie a ludzi ma gdzieś.Osoba nie przyjazna pracownikom i nie lubiana przez nich a obiecanki tylko były na początku jakie to pieniądze będą zarabiane i na tym się skończyło.... Szkoda nerwów i zdrowia także nie polecam w żadnym wypadku pracy w tym zakładzie lepiej poszukać gdzie indziej lepiej płatnej pracy

Obserwator Nowy wpis

Witam. Właśnie dowiedziałem się że szefowa plastitec podpisuje umowę z pracownikiem na określona stawkę miesięczna plus premia i nie płaci nawet tego co jest w umowie. Powiedzcie mi jak to jest możliwe jeśli ktoś nie ma chorobowego ani urlopu nie bierze. Nie potrafi dobrze policzyć i wypłacić pieniędzy. Problemy z płatnościami non stop.

TakNie

Czy Plastitec Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Szok Nowy wpis
@Pytanie

Lepiej poszukaj pracy gdzie indziej bo tam stracisz zdrowie i nerwy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Szok

Nie polecam wspolpracy z Dyrekcja. Zatrudniają więcej ludzi niż maja pracy potem zwalniają tak by winnym był poszkodowany. Ktoś powinien zrobić z tym porządek.

Nowinka

Czytam te opinie i zgadzam się co do nich. Jeśli ktoś lubi być obrazany i ponizany to ten zakład jest dla niego. Dyrekcja powinna się wstydzić jeśli potrafi tak traktować niektórych ludzi. Szkada gadać ten zakład nie dba o człowieka tylko go niszczy

TakNie

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Biurowi robią karierę na pracownikach. Ciągle wymówki co do premii jakich kolwiek(świąteczne, miesieczne) za to podnoszą normy. Towar wyjeżdża o czasie a ty dziękuję nie usłyszysz tylko że nic nie robisz.

Tak2Nie1

Kwiatek

Macie rację zarobki są niskie szefostwo obiecuję złote góry a później człowiek co miesiąc chodzi i upomina się o swoje. Jak co miesiąc brakuje do wypłaty i jest zawsze głupie tłumaczenie...

Tak2Nie2
Poszkodowana

Nie polecam, zła atmosfrea ludzie nie przychylni Obiecuja co innego a w praktyce wyglada to inaczej

TakNie5
Nomad

Witam. Nie polecam tej firmy bardzo zła atmosfera. Szefostwo obiecuję dobre zarobki a potem okazje się co innego i trzeba upomina się o wszystko.

Tak5Nie1

Poszkodowany

Zarobki są niskie. Szefostwo wykorzystuje ludzi bez skrupułów. Jeśli coś chce są bardzo mili jeśli ty masz patowa sytuację zapomnij o czym kolwiem. Podpierdzielanie i robienie kariery na porządku dziennym. Zero współpracy.

Tak9Nie1

Czy wiesz coś na temat zatrudnienia w firmie Plastitec Sp. z o.o. w miejscowości Nowa Ruda. Użytkownicy czekają na twoją wypowiedź.

TakNie3

Zostaw merytoryczną opinię o Plastitec Sp. z o.o. - Nowa Ruda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad