Opinie o Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie w Szczecin

Na stronie szpitala znalazłem ofertę pracy na stanowisko perfuzjonisty. Myślę, aby tutaj zaaplikować. Widzę, że firma oferuje dowolną formę zatrudnienia. W takim razie, jest możliwość mieć umowę o pracę od pierwszych dni? Jeśli chodzi o świadczenia w ramach ZFŚS, to dajcie znać, na jakie można liczyć.

Danuta Nowy wpis

Mój Tato był pacjentem na Oddziale Nefrologii oraz Wewnętrznym i Diabetologii i mogę powiedzieć jedno - zawsze doświadczył nadzwyczajnej, wspaniałej opieki zespołu lekarzy i pielęgniarek. Empatyczni, słuchający, wrażliwi na CZŁOWIEKA, a nie tylko pacjenta ludzie pracujący na tych oddziałach sprawiają, że chory czuje się w szpitalu bezpiecznie. Lekarze udzielają wyczerpujących informacji i są bardzo dostępni. Jestem pod wrażeniem atmosfery, która panuje w szpitalu i mam duży szacunek dla osób tam pracujących.

Na stronie szpitala jest ogłoszenie o pracę na stanowisko dyżurny ds. elektrycznych. Trzeba mieć świadectwo kwalifikacji „E” grupa 2 i grupa 3. W razie co pracodawca oferuje jakieś szkolenia dokształcające jeśli chodzi o elektrykę? Chodzi mi o nowe uprawnienia SEP. Czy wszystko trzeba robić na własną rękę?

Były

Do szpitala w Zdunowie niepełnosprawni nie mogą wjechać, oraz ochrona nie udziela dokładnych informacji i jest bardzo arogancka nie noszą przepustek na sobie. Zakaz wjazdu zekomo jest ale 24 grudnia to wjeżdżać mógł każdy bo ochrony na posterunku nie było przez cały dzień I poco ta ochrona jak 24.12.2021 mógł każdy wejść bądź wjechać

@Były

Może to forma jakiegoś prezentu na święta po prostu. Ciekawe czy faktycznie wtedy mogłoby się coś nietypowego stać ale chyba nawet osoby podejrzane spędzają jakoś święta? ;) A co do samego zakazu no skoro mają takie założenia odgórne to co takiego mieliby niby poradzić? To ze szpitalem chyba trzeba byłoby gadać na ten temat

Były Nowy wpis
@Hanna

Dyrekcja szpitala wydała rozporządzenie że jezeli przyjazdrza osoba nie chodząca to należy wpuścić a ochrona na szlabanie robi co jej się podoba i nie wpuszcza ale zato 24. 12.2021 wejść czy wjechać może każdy tak być nie powinno za co pieniądze biorą

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Inspektor ds. zamówień publicznych?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu handlowego elektroniki
Wrocław
ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie ma teraz aktualne oferty pracy w Szczecin. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Były

Ochrona vega security szczecin zdunowo powinna wylecieć nic tam nie robią niepełnosprawni, oraz nie chodzący są zmuszani do odstawienia samochodu na parking przed szlabanem bo nie są wpuszczani do środka aby mogli podjechać bliżej wejścia vega security nie posiada empatii prosimy o załatwienie tej sprawy 24. 12. 2021 wejść i wjechać mógł każdy przez cały dzień, a w inne dni to już nie wolno

Pacjent

Czytam i nie wierzę - oddziały ze Zdunowa i Arkońskiej zostały połączone i przeniesione do szpitala na Arkońskiej. Teraz pacjenci będą leżeć na sali 3 osobowej po 6 osób, toaleta na korytarzu, gdzie są to często ludzie zmuszeni korzystać z toalety bardzo często. Chemia tak działa. Pomieszczenia niczym klitki, obskurne i pamiętające czasy (usunięte przez administratora) Chorzy będą przeniesieni z 2 pietra na parter i to jedyna korzyść, reszta to koszmar, a w opinii władz szpitala to wręcz idealne rozwiązanie dla pacjentów. Ta choroba jest trudna i wyniszczająca, dobrze by było by nie tylko personel, pielęgniarki ale również dyrekcja szpitala znalazła w sobie odrobinę empatii. Ważne jest w jakich warunkach walczy się z tą chorobą bo sama choroba obdziera z godności. Nie wiem kto podjął decyzję o połączeniu i umiejscowieniu tego na Arkońskiej ale gratuluję! Gratuluję braku człowieczeństwa.

@Pacjent

Na jakiej podstawie stwierdzasz, że będą tak ludzi upychać do jednej sali? I ogólnie to wszystko co tu piszesz to jeden wielki domysł czy jesteś naocznym świadkiem?

Joanna B.

Witam, czy ktoś wie jakie są wynagrodzenia w administracji Szpitala. Np.w księgowości? Brutto?

@Joanna B.

Nie wiem ale co szukają tam kogoś do pracy teraz?? Piszą coś o tym??

Kwiatek

(usunięte przez administratora) lekarze przez nich zmarli moich dwóch dziadków nie polecam bo tam nie pomagają i kłamią jak pójdziesz do tego szpitala to nie wrócisz z niego żywy

Jack
@Kwiatek

No dziwne bo ja jakoś wróciłem i czuje się świetnie

Katarzyna
@Jack

A jak wspominasz pobyt? Głównie chodzi mi o personel, atmosfere między nimi :)

Posiadasz bieżące informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Szpital Arkońska? Twoja opinia może okazać się cenna.

Karo

Pracuje na Arkońskiej 17 lat i moja podstawa to 4100 zł

stokrotka

Jak we wszystkich szpitalach,czyli niewiele....Dużo obowiązków,mnóstwo papierologii,okrojony personel,przy średniej wieku pielęgniarki 53 lata....wszędzie oszczędzają jak mogą,kosztem jakości opieki....Patrzę na to z przerażeniem co mnie czeka na starość...

nick

Ta "placówka" to największa fabryka śmierci w Szczecinie, wystarczy porozmawiać z pracownikami firm pogrzebowych - niestety Ja za późno się o tym dowiedziałem. Brud i brak wykwalifikowanego personelu "lekarze rezydenci" którzy nie wiedzą co robią, opieszałość brak decyzyjności - czyni z oddziału chorób zakaźnych prawdziwy ludzki Cmentarz.

Ola
@nick

Zgadzam się w 100% ludzie nie na Arkońską. lepiej się już w domu leczyć przynajmniej będziecie mieli szanse ... z oddziału Zakaźnego trzeba być bardzo zdrowym żeby wyjść.

Patryk

Dziękuję bardzo za bardzo dobrą opiekę nad moją babcią która była pacjentką od 6.10. do 22.10 jeszcze raz dziękuję.

Zły

To mam pewną informacje o tym jak traktują personel w szpitalu na arkońskiej. Jak wszyscy dobrze wiemy ludzie dobrego serca starają się wspomóc medyków w tym szpitalu przekazując różne dary , głównie są to posiłki przygotowywane przez gastronomików jak i jedzenie pod różną postacią żeby okazać wdzięczność i solidarność z personelem. Tylko że pierwsi w kolejce po te dary są panie z administracji szpitala które nie mają nic wspólnego z pomocą medyczną i pełne siaty tego co najlepsze wędruje do biur , a resztki które zostaną dopiero są rozdysponowane po oddziałach , chyba ze jest w danym dniu mniej dostarczone do szpitala to na oddziały nic nie trafia. Wiec albo trzeba to dostarczać bezpośrednio na konkretny oddział albo zaprzestać karmienia grubych (usunięte przez administratora) w biurach dzięki pracy personelu medycznego. I zapewniam wszystkich ze jest to informacja w 100% prawdziwa.

Pigula
@Zły

Ryba psuje sie od glowy. Dyry zasiedziale od wielu lat. Inspekcja pracy nie skontroluje szpitala covidowego. Przydalby sie przeciag na gorze.

Janek

W obecnej sytuacji nie dziwi ., że nikt nie zagląda na forum, praca jak na froncie, życzymy wytrwałości

Wojciech

@Zły To jest forum dla pracowników więc nie rozumiem dlaczego tu zostawiasz te informacje?

Natal

Mam nadzieję, że dobra praca w firmie to główny powód tej ciszy?

Teresa

To jest forum dla pracowników a te uwagi powinny być skierowane na właściwy adres.

Renata

@pol Do czego właściwie należy odnieść Twój komentarz? Zdaje się, iż raczej ma mało wspólnego z głównym tematem niniejszego wątku, tj. z opiniami o Szpitalu Arkońska jako o miejscu pracy. Jeśli jednak dysponujesz jakąś aktualną, a ponadto sprawdzoną wiedzą, to bardzo proszę o podzielenie się nią z innymi użytkownikami forum.

Bestia

Ja jestem pielęgniarką ze Szczecina i zarabiam 7200 na rękę i jestem na kontrakcie (szpital Arkońska)

dar
@Bestia

ciekawe ile godzin pracujesz

pol
@dar

ciekawe czy mieszkasz juz w szpitalu

Renata

@dar A Ty jesteś pracownikiem w Szpitalu Arkońska? Jeśli tak, to bardzo Cię proszę, abyś napisał nam coś odnośnie tego pracodawcy. Czy ktoś z Was pracuje albo może pracował w Szpitalu Arkońska i chciałby powiedzieć coś w tym temacie? Jakie warunki zatrudnienia oferuje?

Nickk

Mogę to potwierdzić ,w razie zagrożenia życia tak - ale po fakcie należy dokładnie się przebadać po ich "usługach". Jak możesz to uciekaj od nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie - Szczecin

• Jak się pracuje w Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie?

Zobacz opinie na temat firmy Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
  • Arkońska 4
    71-455 Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042