Opinie o FABLES Construction Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FABLES Construction Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w FABLES Construction Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FABLES Construction Sp. z o.o. w Szczecin

Karol Nowy wpis

Czy żeby się dostać do firmy trzeba mieć ukończone jakieś kursy?

maciej Nowy wpis

@były pracownik ale jakim cudem prężnie działająca firma nie wypłaciła ci jeszcze wynagrodzenia? Trochę to dziwne i nieprawdopodobne...

gordon Nowy wpis

Przykra sprawa ostatnio pisałem że to dobra firma. Nie stety się pomyliłem. Mi też nie zapłacili pieniędzy za ostanią robote. Prubuje się dostać do ich biura ale biuro zamknięte. Rozmawiałem z ich inżynierem mówi że od trzech miesięcy nie ma wypłaty i idzie do sądu. FABLES Construction Sp. z o.o. to oszuści.

mamuśka Nowy wpis

Wynajęłam firmę odzyskującą długi.Sprawa na dzień dzisiejszy trafiła już do Sądu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FABLES Construction Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Pani Dagmaro niech Pani pójdzie do inspekcji pracy i złoży zawiadomienie. Niech się Pani ich nie boi. Fabian i Leszek to oszuści. Założyli firmę na osobę z budki i teraz się nie boją nikogo. Naciągają firmy i ludzi i tak z tego żyją. Polecam: 1: Inspekcja pracy 2: Urząd skarbowy 3: Prokuraturę 4: Podanie firmy FABLES Construction Sp. z o.o do sądu o upadłość 5: Sąd

Oszukana

Na kamery też są metody. Zwłaszcza że ta ich kamera jest w domofonie na zewnątrz):)

qqq

OSZUŚCI MAJĄ KAMERĘ ZAMONTOWANA W DOMOFONIE W BIURZE I WIDZĄ KTO DO NICH DZWONI NA DOMOFON I ZAMYKAJĄ SIĘ W BIURZE I UDAJĄ ŻE ICH NIEMA.

Fabian

Dagmara
@Fabian

Jeśli ma Pan odrobinę godności to proszę o kontakt do mnie, chodzi mi wyłącznie o oddanie moich rzeczy (buty i kurtka). Mój nr telefonu (usunięte przez administratora),Dagmara

mamuśka

Może tak jakiś zbiorowy pozew do Sądu? Podpowiedzcie co możemy zrobić.

były wykonawca

Oni nikomu nie płacą !!! firma jest na słupa zarejestrowana i robią sobie co chcą UWAGA NA TĄ FIRMĘ !!!

Do dzisiaj wiszą mi kasę. To dwa "ogórki" żerujące na ludzkiej desperacji i krzywdzie. Omijajcie tych gnoi z daleka, szkoda na tych oszustów czasu.

mamuśka

UWAGA OSZUŚCI.Oszukali mnie .Oddaje sprawę do Sądu.

Oszukani

Oni nie płacą ani pracownikom ani podwykonawcom!!!! To jest dwóch cwaniczków jeden stary drugi młody. Nie współpracujcie z nimi!!!!!!!!!!!

szczecin

omijajcie tą firmę z daleka.jak można nazwać kogoś kto nie płaci za wykonaną pracę ???

Rambo

Biuro jest zamknięte ale pewnie oni są w środku. W domofonie mają kamerę i patrzą kto przychodzi. Tym co wiszą pieniądze i osobą nie znanym nie otwierają dzwi.

Mirek

UWAGA NA TĄ FIRMĘ !!!!!! (usunięte przez administratora)

oszukana

Witam pracowałam też u nich.[usunięte przez administratora] unikacie fables construction sp. z o.o czyli [usunięte przez administratora] Ich siedziba to ul. Koński Kierat 16/2 a nie jak mają w Internecie ul. Nowy Rynek 5

Natka

Poleciłbyś innym zatrudnionym własnego pracodawcę? Opowiedz innym ludziom o zajęciach w firmie FABLES Construction Sp. z o.o. , której siedzibą jest Szczecin . Opinia zwyczajnego pracownika na temat firmy to swego rodzaju dźwignia na obecnym rynku pracy. A jak prezentuje się sprawa premii?

Zostaw merytoryczną opinię o FABLES Construction Sp. z o.o. - Szczecin

FABLES Construction Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Nowy Rynek 5
    70-533 Szczecin

FABLES Construction Sp. z o.o.