Opinie o Castorama w Szczecin Wiosenna 80

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Castorama. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Castorama o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama w Szczecin Wiosenna 80

z.p Nowy wpis

Witam. Dziękuje pięknie Castoramie na ulicy Wiosennej, za szybkie i dokłanie spakowanie mojego zamówienia. Jesteście super. Życzę Wam samych sukcesów i zdrowia. Jeszcze raz pięknie dziękuje i pozdrawiam cieplutko.

Honorata Nowy wpis

Pisaliście że podczas pandemii załoga się wykruszała. Z czego to wynikało, były jakieś niedogodności z racji sytuacji? No i jak jest teraz, dalej się ludzie nadmiernie zwalniają czy już nie ma takiej rotacji?

Magda Nowy wpis

Ile jest działów w castoramie i do jakiego najlepiej się dostać ?

Pawelander Nowy wpis

Castorama sklep fajny tylko pracownicy nie doszkolenie,chodzi mi o dorabianie kluczy .Siedzi tam człowiek który niema bladego pojęcia o ślusarstwie z klapkami na oczach.Zeby dorobić u nich klucz musi pisać dokładnie to samo na surowce co na wzorze .Zero myślenia .Prosząc o dorobienie z surówki wskazanej pracownik twierdzi że nie dorobić bo nie będzie pasować .Jestem ślusarzem od 45lat i dorabiałem wiele kluczy i wiem która surówka pasuje.Tylko sorowka którą wskazałem kosztowała niecałe 3zl więc się nie opłacało dorabiać .Ale wiadomo jak się nie wie o co chodzi zawsze idzie o kasę.Juz nigdy nie zrobię zakupów w tym sklepie Uważa że jeśli coś Pisze to tak jest ,tak jak na desce pisałoby pi.....a to by polizał a później wyciągnąłby drzazgi z jezyka

Firma Castorama poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Leon

Jak sytuacja przedstawia się aktualnie? Pewnie obostrzenia wprowadzone utrudniły nieco pracę?

Zdrowy

Co Pan dyrektor na wirusa ? Przyczynia sie do jego ekspansji ,czy nie widzi ze pracownicy sie boja i zaloga sie wykruszyla ,czy cement i rury i inne rzeczy sa tak niezbedne ? Widzie ze liczy sie dla niego sprzedaz i wyniki a nie zdrowie zalogi i ich rodzin .Czekam na odpowiedz od Pana Dyrektora .ps zdrowia zycze

zainteresowany

Podpowiedzcie czy teraz firma prowadzi rekrutacje i jak ona przebiega? Na jakie zarobki można liczyć?

edward

Nie narzekam, praca jak praca, ludzie są w porządku, nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów w robocie, tak samo z urlopem.

ryszard

Castorama-Szczecin-Wiosenna, koszmarna pani kierownik z działu budowlanego, w głowie się poprzewracało po romansie z innym pracownikiem z innego działu, wulgarna, widzi tylko swój nosek, opryskliwa.

Krzyk

Witam jest okres przedświąteczny 15 grudnia, a pan kierownik działu z blatami przed nosem zakazuje pracownikowi docinać blaty i karze przyjść po świętach 28 grudnia- skandal, jak Pan kierownik ma jakąś pracę do wykonania to niech podwinie rękawy i sam się weźmie do roboty- (usunięte przez administratora) nie polecam tego działu!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama - Szczecin

Castorama