Castorama

Opinie o Castorama

Filtruj opinie po kryteriach:

Krzyk
 Opinia

Witam jest okres przedświąteczny 15 grudnia, a pan kierownik działu z blatami przed nosem zakazuje pracownikowi docinać blaty i karze przyjść po świętach 28 grudnia- skandal, jak Pan kierownik ma jakąś pracę do wykonania to niech podwinie rękawy i sam się weźmie do roboty- (usunięte przez administratora) nie polecam tego działu!!!

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna
 Opinia

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Castorama w mieście Szczecin, czekamy na wieści od obecnych i byłych pracowników!

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Castorama - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.