CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Opinie o CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Zygmunt August

Z racji tego, że sporo tutaj negatywnych ocen i opinii stwierdziłem, że zabiore głos. Najłatwiej jest krytykować, tak już zostaliśmy przyzwyczajeni i wychowani. Główne programy rozrywkowe w TV opierają się na krytyce, dlatego mają pewnie taka widownię... Ale do tematu - nie będę kwestionował opinii negatywnych, każdy ma prawo mieć swoją, jednak dość mało tutaj krytyki konstruktywnej. Szkoda. Moja opinia o firmie CSP jest bardzo pozytywna. W firmie pracuje 1.5roku, wnioski? Bardzo mili i sympatyczni ludzie, wspierający HR, bardzo w porządku projekt managerowie, w firmie panuje partnerska atmosfera. Prezes nie oczekuje, że Ty musisz mówić dzień dobry na korytarzu pierwszy, zanim się orientujesz, że jest w pobliżu, słyszysz od niego mile "dzień dobry" Jest dużo różnych projektów, są szanse rozwoju i wcale nie trzeba się "podlizywać". Osób odpowiedzialnych za rekurtacje wewnętrzna jest kilka i to na podstawie ich ocen decyduje się o dalszym rozwoju pracownikow. To nie jest decyzja jednego czlowieka... W wielu projektach jest możliwość HomeOffice, są oczywiście benefity, nowoczesne biuro i dobra lokalizacja... Próbuje znaleźć jakąś złą stronę CSP , ale niestety bez skutku. Pozdrawiam wszystkich i zadowolonych i niezadowolonych , , , bo prawda jest, ze wszystkim dogodzić się nie da oraz każdy ma prawo do swojej opinii. :)

Maria

Herbata z reguly tez zawsze jest i to do wyboru: czarna, owocowa, zielona. Mleko do kawy nawet jest do wyboru bez laktozy, czy owsiane itp. 3 lata temu jak zaczynalam prace to byla sama czarna kawa, teraz jest szeroki wybor. Firma pod tym wzgledem sie rozwinela.

Pracownik od 5 lat

Pracuje tu od 5 lat i byłem już na 3 projektach. Każdy jest inny , różne zarobki różni TL. Według mnie najlepszy jest proces Videoweryfikacji . Zarobki 7.000 brutto na umowie i premia nawet 500 brutto która dość łatwo wyrobić. Praca jest bardzo monotonna . Ja akurat pracuje na pół etatu , drugie pół gdzie indziej . Plusem jest to ze nigdy nic nie zostaje tu na jutro .Minus - praca 365 dni w roku . Pracujemy we wszystkie święta i egal czy polskie czy niemieckie. Ja akurat mam zmiany układane tak jak chce , jest to mega prosta praca , w życiu nie miałem łatwiejszej

Do Wera
@Wera

Każdy projekt typu tak ładnie wskazywany na stronie automobil, energetyka czy weryfikacja to duże firmy niemieckie, dla których usługi świadczy CSP. Ale czy pracownik faktycznie odczuwa ze chaos w projekcie to kontrahent jak w komentarzu to bym nie powiedział

Co

Nie wiem skąd tu większość opinii, najbardziej rozwaliło mnie 15 minut przerwy... Człowieku, ja mam 50 przy 8h i dodatkowe 5 przy każdej nadgodzinie. System rozliczenia czasu pracy roczny, powtarzane milion razy na rekrutacji, więc nie rozumiem o co pretensje, nie będę się rozpisywać, bo działa to tak a nie inaczej i każdy wiedział na co się pisze... Zgodzę się, że dużo zależy od Teamliderow i kierowników, zależy na kogo się trafi. Ja trafiłam widocznie na dobrą, z ludzkim podejściem i jeszcze nigdy problemu nie miałam, a nawet pomogła i to nie raz. Jest problem to się stara go rozwiązać dla wszystkich stron dobrze. Odniosę się do tematu włączonych kamerek na HO - skąd ta plota? Kamerki są, ale na teammeetingi, kto nie chce, nie odpala. Firma planuje różne akcje angażujące pracowników, co też jest fajne i nie każdy musi brać udział. Jeśli chodzi o ludzi to nie spotkałam nikogo niemiłego czy pretensjonalnego, wręcz przeciwnie - ludzie mega mili, mówimy sobie na "Ty" (chyba, że ktoś sobie nie życzy) w różnym przedziale wiekowym, choć nie wszyscy się znamy, bo spotkania między projektami to raczej głównie w kuchni. Stawka póki co moim zdaniem adekwatna, pracuję prawie 1,5 roku. Właściwie jedynym co zauważyłam w komentarzach, a co byłoby rzeczywiście fajne to dofinansowania do nauki języka, ale tematu nigdy nie poruszyłam z nikim z firmy, więc nie wiem jak to wygląda. P.S. KIM JEST (usunięte przez administratora)?

@na Ty

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Prosimy o kontakt mailowy na csp_hr@csp.com.pl - chcielibyśmy pomóc, jeśli czujesz się niekomfortowo w zespole lub jeśli doszło do sytuacji, która nie powinna mieć miejsca. Pozdrawiamy.

ExPracownik
@Irena

@Irena, W firmie CSP pracowałem 3 miesiące i z całą pewnością nie jestem jej aktualnym pracownikiem. Według mnie projekt identyfikacji video dla DP to naprawdę fajna praca, o ile lubi się ludzi i ma się stosowne podejście do nich. Jeżeli ktoś uczy się języka niemieckiego, bo poznał go tylko w teorii, to rozmowy video są najlepszą możliwością doskonalenia języka na żywo. Żaden kurs j. niemieckiego nie jest bowiem w stanie nauczyć cierpliwości do ludzi, rozumienia dialektów, wad wymowy, dziesiątek odmian językowych (obcokrajowcy). To tak, jak by się żyło w Niemczech w wielu regionach jednocześnie. Kto ma głowę na karku, na pewno wyciągnie z tej pracy sporo korzyści, bo nic tak nie kształci, jak praca z ludźmi na żywo.

HU Nowy wpis

W ofercie dla specjalisty ds. back office ze znajomością niemieckiego na poziomie A2 jest napisane, że pracuje się na SAPie oraz innych systemach komputerowych, jakich tak konkretniej? I dodatkowo ile może trwać to szkolenie projektowe przygotowujące do realizacji danych obowiązków?

P. Nowy wpis
@HU

Zależy od projektu, jedne szkolenia trwają miesiąc, inne dwa, jeszcze inne pół roku.

Yyy Nowy wpis
@HU

Na pewno żadne przydatne gdziekolwiek indziej

Linzi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Targety, tabelki, normy i wykresy. To tak w skrócie. Nie wyrabiasz? To masz problem. Wyścig szczurów na każdym możliwym kroku.

Mam pytanie do osób, które pracują lub pracowały w tej firmie w backoffice z niemieckim A2. Czy w tej firmie trzeba siedzieć po godzinach? Czy w większości przypadków udaje się skończyć o czasie? Nie mogę sobie pozwolić na pracę popołudniami, żeby robić karierę i 200% normy. Nie interesują mnie awanse tylko zwykła praca.

@123

W tej firmie czasem wolnym typu: weekendy, należny urlop czy wypracowany w ramach nadgodzin dzień wolny jest w dyspozycji pracodawcy to on tym zarządza. Pracownik nie ma nic do gadania, a nie, chwila, robi się sztuczne wrażenie że niby ma ale jednak ostatecznie to tylko taka zagrywka. Tyle w temacie

LW

Chodzi o to, że nie zadecydujesz tak nagle o swoim wolnym, bo nie ma kto się zastąpić? To jak tu sobie radzą jeśli ktoś faktycznie weźmie sobie urlop?

G.
@LW

Chodzi o to, że nie masz nic do gadania w sprawie własnego wolnego. Majówka? Spoko, w tym roku dostaniesz, ale w następnym już nie, bo przecież miałaś rok temu. Pracowałaś 11.11 i masz dzień wolny do odbioru? A zrobimy ci dzień wolny nagle w środku miesiąca tak o, bo przecież za to nie zapłacą więc już wciskają.

Ula
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Dzień dobry, czy praca na stanowisku specjalista ds. back office jest możliwa na pół etatu?

Prezentacja firmy, zakresu obowiązków, standardów pracy. Uważam, ze spełniłam wymagania rekrutacji i posiadałam odpowiednie doświadczenie. Tak jak moi poprzednicy otrzymałam zapewnienie o kontakcie zwrotnym, niezależnie od wyniku rekrutacji, jednak firma nie odezwała się słowem. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, dlatego odradzam aplikowania. Szkoda waszego czasu.

Tłumaczenie banalnie prostego tekstu, zadania w wordzie i excelu-tez proste

Czas pracy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Dzień dobry, poszukuję pracy na maksymalnie ćwierć etatu. Ile najmniej godzin w tygodniu trzeba przepracować, żeby można było myśleć o zatrudnieniu (@Pracodawca). Istnieje możliwość przyjścia na kilka godzin w tygodniu? Dziękuję

Princessa

Firma wysłała kurierem prezent z okazji Dnia Kobiet - dwa wafelki. Z całego serca pragnę publicznie podziękować, poczułam się jak ktoś wyjątkowy.

Wik

Witam, widziałam ofertę pracy dla specjalisty back office i chciałabym się dowiedzieć czy jest opcja pracy w trybie 100% zdalnym od tak naprawdę momentu rekrutacji ? Jestem z 2 końca Polski i zastanawia mnie czy jest taka opcja.

On
@Wik

Tak, jest taka opcja. Umowa i komputery poczta idą/kurierem, a szkolenie na teams Jest wiele osób w formie które nigdy nie były w Szczecinie

Mm

Przy awansie na starszego specjalistę z j. niemieckim nie liczy się wiedza i doświadczenie, tylko twoja produktywność. Ile średnio dziennie jesteś w stanie zrobić normy. Oczywiście najbardziej docenia się te osoby, które robią po 150-200% normy, nie wiem jak i nie wiem po co...

Ale skoro pracodawca ustawił normę na dany poziom, a pracownicy chcą się 'wykazać' i potrafią zrobić 2 razy więcej? To czyja to zasługa? Że reszta musi nadrobić?

Pr

Racej nie ma wielu poszkodowanych w tej grupie bo.wiele osób tak robiło. To raczej wskazówka dla przyszłych kandydatow bo nie wiem czy na rozmowie o pracę mówi się k tym, że warto pracować ponad sto procent

UV

Rzuciła mi się w oczy sugestia co do akordu. Skoro sytuacja względem produkcji jest taka jak opisujecie to nie było może już rozmów w te stronę, żeby jednak ten akord wprowadzić? Ciekawe jakby go wycenili

HO

Witam, co stanowi przyczynę tego, że podczas pracy na dziale w wideokonferencji nie można pracować zdalnie? Taka odpowiedź niedawno się pojawiła i teraz w jednej z aktywnych ofert faktycznie opisany jest tryb stacjonarny. Nigdy nie myślano o przejściu na tryb HO?

A.
@HO

Dlatego, ze maja wymagania. Masz specjalny uniform, masz specjalne tło, telefony komorkowe nie sa akcepfowane w tym pomieszczeniu. Pewnie dlategp.

WC
@A.

I to jest mówione wprost na rozmowie jeśli ktoś o to spyta? I jak oceniacie taka pracę? jest w ogóle jakaś ścieżka kariery dostosowana do tego stanowiska?

Hela

Iść czy nie iść na tego młodszego specjalistę ds. rekrutacji? opinie tutaj jak widać są różne, interesuje mnie konkret, ponieważ szukam pracy bardziej na stale, liczę wiec na awans. po jakim czasie przechodzi się już na prawdziwego specjalistę? I pod jakimi warunkami?

@Hela

Hela, zapraszamy do aplikacji - my również szukamy specjalisty na stałe! Zapewniamy możliwość rozwoju i awansu - o szczegółach chętnie opowiemy na rozmowie rekrutacyjnej.

Sonia
@CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Witam, a w jaki sposób w tym przypadku sam proces rekrutacyjny jest przeprowadzany? czego można w praktyce można się spodziewać na samej rozmowie? jest to juniorskie stanowisko, wiec zastanawiam się czy później ktoś dostaje swojego mentora czy jednak należy sobie samemu radzić?

@Sonia

Sonia, dla nowozatrudnionej osoby zawsze starannie przygotowujemy wdrożenie i może liczyć ona na pełne wsparcie doświadczonych Specjalistów. Na stanowisko Młodszego specjalisty ds. rekrutacji nie wymagamy doświadczenia, to stanowisko juniorskie, zamierzamy nauczyć naszą nową koleżankę lub kolegę wszelkich tajników skutecznej rekrutacji ;)

A.
@Hela

Na starszego specjaliste musisz spelniac kilka wymagan w tym 3 lata pracy w firmie.

EON - energetyka back office

Hej, bardzo polecam prace na tym projekcie ! Jeśli ktoś chce faktycznie pracować, a nie gotować w pracy obiad czy siedzieć na tik toku, to nie będzie narzekać. Prac interesująca, nie jest monotonna, a co najważniejsze dziewczyny zarzadzajace projektem oraz zastepczyni TL sa wyrozumiale pod warunkiem, ze podajecie sensowne argumenty, a nie "mialem trudne kejsy! !!". milego

ER

Cześć, cos już zaczęli pisać na temat szkoleń ale nie w kontekście stanowiska które mnie interesuje. obecnie widnieje oferta dla specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim i w opisie także podkreślają właśnie szkolenia projektowe. Jak one wyglądają? Co się na nie składa i ile czasu mogą zabrać?

@ER

ER, szkolenia projektowe różnią się zakresem i długością trwania w zależności od projektu, którego dotyczy rekrutacja :)

Bijou

Czy są realne szanse w zatrudnieniu osoby, która zupełnie zmienia branżę (gastronomia) na pracę biurową? Bardzo zachęcająco wyglądają oferty pracy w csp a mieszkałam kilka lat w Niemczech i zastanawiam się czy warto, czy raczej rekruter z miejsca odrzuci CV? Może ktoś zatrudniony odpowiedzieć na to pytanie tutaj? :)

M.
@Bijou

Tak, dla nich liczy się poziom języka. Jeżeli znasz niemiecki to możesz bardzo szybko awansować nawet wyżej.

Bijou
@M.

Chyba jednak bez znaczenia, 2 tygodnie temu wysłane CV i zero odzewu. Status aplikacji otwarty i to by było na tyle. Chyba jednak doświadczenie na znaczenie :) trudno, szukam dalej ale dzięki za odpowiedź!

MC
@Bijou

A ja widzę, że dalej kogoś od HR szukają, ktoś pisał o tym w postach a oferta dalej wisi. Myślicie, że te niedociągnięcia w procesach rekrutacyjnych są uwarunkowane jakimiś brakami? Mnie robota na back office interesowała ale przy tym jak tak piszecie to nie wiem czy w ogóle się dostane? Macie przy tym jakieś porady?

V.
@MC

Praca w HR wymaga mimo wszystko doswiadczenia na podobnym stanowisku i pewnie tez studiow. Natomiast jezeli chodzi o prace w projektach to tam nie powinno byc problemu, szczegolnie jesli znasz jezyk.

SB
@V.

Studia masz na myśli kierunkowe czy z pobocznych osoby również by się załapały? Ciekawi mnie jak rozmowa przy tym może wyglądać. czy to nie na niej wszystko się rozstrzyga? Chyba ze na okresie próbnym jednak? Zazwyczaj każdy go przechodzi?

@Bijou

Jesteśmy otwarci na osoby, które chcą zmienić branżę i w większości projektów wystarczy nam bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Mamy jednak też projekty, gdzie doświadczenie jest mile widziane i będzie atutem w trakcie rekrutacji. Być może do projektu, do którego aplikowałeś zostali wybrani kandydaci, którzy lepiej pasowali do poszukiwanego profilu. Jednak zachęcamy do aplikowania na inne nasze rekrutacje - dla nas liczy się kandydat, a nie jego CV!

Katarzyna
@CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Czekam na odpowiedź ponad MIESIĄC Proszę o odpowiedź. DLACZEGO NIE UDZIELACIE INFORMACJI ZWROTNEJ PO REKRUTACJI? Pytam bo podczas rozmawy było to zapewnione przez Pana Patryka który był osobą rekrutująca.

@Katarzyna

Cześć Katarzyno, feedback jest stałym elementem i filarem każdego naszego procesu rekrutacyjnego i zawsze staramy się udzielić go jak najszybciej - nie później niż w ciągu 2 tygodni od rozmowy rekrutacyjnej. Chcielibyśmy zweryfikować to zdarzenie - bardzo prosimy o kontakt na: rekrutacja@csp.com.pl Potrzebujemy więcej informacji o na temat Twojej rekrutacji, niestety po samym imieniu nie jesteśmy w stanie odnieść się do opisanej sytuacji. Pozdrawiamy!

Praca

@Pracownik co masz na myśli? Myślę o pracy w tej firmie

Zielona

@ abc czy możesz napisać cos więcej adn energetyki na priv? Pracowałaś w tym dziale?

Specjalista ds. back office (bankowość) ktoś powie coś na temat tego projektu? Czy trudne szkolenie i praca? Bo płaca ok. Ja dla foundever pracuje i tam stawki porażka i praca 7dni 365 dni w roku

Aga
@Kandydat

Coś się dowiedziałeś bo aplikuję?

Back office
@Aga

Back office w bankowości jest ok - wystarczy podstawowa znajomość języka, łatwo ogarnąć po szkoleniu - może nawet za łatwo, praca po jakimś czasie robi się nużąca. Unikalabym za to back office w energetyce ;) Praca biurowa za dobre pieniadze, umowa o prace, duża firma. Jest ok.

@Back office
@Back office

Możesz coś więcej napisać o projekcie w energetyce?

Eolon

Eon atc nie ma tabelek i excela do ćwiczeń

abc
@Eolon

Właśnie, że jest lista starych przypadków, z których trzeba było wybrać przypadki do opracowania w trakcie szkolenia i to była energetyka. Może mówisz o innym procesie. Nie wiem. Ja piszę z doświadczenia i nie wymyślam. Tak jak napisałam, zawsze można samemu sprawdzić. Tylko uprzedzam.

Elon

Niektórym, jak widać, wszystko przeszkadza

Berenika18

Czy istnieje możliwośc pracować całkowicie zdalnie w dziale z wideoweryfikacją klientów?

V.
@Berenika18

Nie.

Ciekawa

Jak wygląda praca back office w projekcie energetyka.? Proszę o informacje.

Ile się czeka na Feedback z rekrutacji?

staramy się jak najszybciej udzielić feedbacku - nie później niż w ciągu 2 tygodni od rozmowy rekrutacyjnej. W praktyce – często zdarza się, że nasi kandydaci otrzymują feedback już w trakcie kilku dni od rekrutacji :)

Katarzyna
@CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Dlaczego nie udzielacie feddbacku pomimo zapewnień, że skontaktujecie się odnośnie rezultatu rozmowy i zatrudnienia? Przeprowadzono że mną rozmowę 3 tygodnie temu, może warto przeanalizować z kim odbyły się rozmowy i zwyczajnie, po ludzku dać odpowiedź kandydatom? Źle wypadacie na tym tle w porównaniu do innych korpo....

A

Przed momentem pan z HRu zadzwonił i mnie przeprosił, proponując nowy termin rozmowy. nic nie wytłumaczył dlaczego wczoraj rozmowa się nie odbyła. tłumaczył się problemami technicznymi.

D.

A ja się nie zgodzę. Dostałam odpowiedź tego samego dnia.

Zostaw merytoryczną opinię o CSP Customer Services Polska sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CSP Customer Services Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CSP Customer Services Polska sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSP Customer Services Polska sp. z o.o.