Pare informacji zanim zdecydujecie się zlozyc swoje cv do tej firmy:
Wynagrodzenie dwuskladnikowe :podstawa i bonus tu haczyk ale o tym pozniej,
Kalendarz pracy oczywiście zagraniczny nie polski-zdarza się ze czesc swiat pokrywa się ze swietami polskimi, ale sa lata gdzie jest ich wiecej niz w polskim kalendarzu wiec wtedy wyjscie albo uzbierac nadgodziny co graniczy z cudem albo rozwiazanie nr.2 przelozony zaleci ci wziecie urlopu w tym dniu-najlepsze rozwiazanie dla firmy , ewentualnie jak się dogadasz możesz przyjsc do pracy , wtedy dadza ci jakies durne zajecie, ale spr można
Przerwa 50 minut ale w tym jest wszystko czyli przerwa na papieroska, na jedzenie, i na siusiu,
Niedogodziny ( czyli godziny powstałe w większości przypadków z winy kontrahenta-za mało pracy dla pracownika/-ów - w firmie funkcjonuje cos takiego jak rozliczenie roczne, czyli nadrabiamy brak pracy w ciagu roku i tu haczyk nie zawsze jest mozliwosc nazbierania sobie odp ilosci nadgodzin na pokrycie tzw niedogodzin powstalych ze str kontrahenta, jeśli już się uda uzbierac nadgodziny sa one raczej sukcesywnie obierane, wykorzystywane na biezace pokrycie braku pracy w slabszych dniach, czyli takich w których jest zdecydowanie mniej pracy. Nadmienie ze nadgodziny sa często proponowane pupilkom temaleader a reszta musi o nie walczyc
Nadgodziny/Urlop: w firmie panuje zasada :nadgodziny sa do odebrania i wyplacenia, ale uwaga, jeśli w danym m-cu masz wyrobione nadg. I bierzesz urlop nie licz na to ze zostaną ci one extra wyplacone, zostanie ci tylko odebranie nadg.
Termin odbioru jest dyskusyjny. Ogólnie nie oplaca się robic nadgodzin jeśli ma się urlop w tym samym miesiacu,
Kwestia bonusu: zalezy od ilosci , jakosci dyscypliny, przestrzegania zasad w firmie, ilosci godz przepracowanych, jeśli chodzi o godz to kwesia jest nastepujaca np. jeśli w danym miesiacu utworza się niedogodziny ( patrz wyżej) i nie zostana one odrobione-wyrównane w tym samym miesiacu, wtedy odejmowane jest to z bonusu na dany miesiac, można to nadrobic w nastepnym m-cu pod warunkiem jeśli uda się uzbierac nadgodziny
Nagroda coroczna uzależniona od absencji w pracy, UŻ tez zabiera nam jakas czesc nagrody
Przelożeni /Imprezy firmowe –mala stycznosc nie czeste , imprezy okazałe, z rozmachem, widac ze firma ma kase( na imprezy nie dla pracowników na podwyżki)
Sami zdecydujcie czy chcecie pracować w tej firmie czy lepiej poszukać czegoś innego.