Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Szczecin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 33 ocen.

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.
3 33 6 1

Opinie o Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Zofia

Jakim pracodawcą jest Kongsberg Martime Poland? Pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu? Opowiedz o swoich odczuciach związanych z tą firmą. Kandydatom zainteresowanym pracą w Kongsberg ułatwi to decyzję. Firma prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk: https://www.km.kongsberg.com/ks/web/nokbg0237.nsf/AllWeb/5959D8B11CB5BAB4C12580FE003EAE0C?OpenDocument Aplikowałeś? Napisz tutaj, czy się udało!

admin

Czy Twoim zdaniem firma Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. to dobre miejsce na robienie kariery? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. - Szczecin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.