Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Opinie o Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Olga

Czy ktoś pracuje jako Administrator IT? Zastanawiam się, czy to stanowisko już jest obsadzone, bo pamiętam oferty pracy, że były. Ale na wszelki wypadek i tak zapytam, czy wiadomo jakie trzeba mieć wykształcenie do tej pracy?

dużurny
@Olga

nikt nie pracuje, bo każdy kto pracował po paru miesiącach się zwalniał. warunkiem do zatrudnienia jest już sama chęć, nikt praktycznie nie chce tam iść za proponowaną kasę. tam zaraz ludzi po gimnazjum będą brać...

Process engineer

Kongsberg rekrutuje obecnie na stanowisko Inżyniera Procesu. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w dziale procesowym? Atmosfera i relacje między ludźmi? Zarządzanie projektem oraz zespołem? Rozwój i szkolenia? Zarobki i benefity? Opinie jakie można przeczytać są zatrważające, ale czy dotyczą wszystkich działów? Pozdrawiam

młodży_inrzynier_servisu
@Process engineer

atmosfera zalęży odziału, niekture są lepże, niekture gorsze. zarobki we wszysdkich działach jak na szczecin - ogólnie nienajlepsze. szkolenia to tylko bhp. nieważne w jakim dziale jesteś, w tej firmie zawsze będziesz odbierany przez pryzmat ilości przepracowanych roboczogodzin, najważniejsza kompetencja to umięjętność wypełniania godzin w excelu.

Dzień dobry, Widzę że firma aktualnie rekrutuje na test developera. Czy jest tutaj ktoś z aktualnie pracujących kto może podzielić się rzetelną opinią na temat pracy na tym lub podobnym stanowisku w tej firmie? Zaznaczam że komentarze w których ktoś wylewa swoją frustrację mnie nie interesują. Z wyrazami szacunku

@Kandydat

Co konkretnie chcesz wiedzieć? Jaka jest atmosfera zarobki czy coś innego Cię interesuje? Jakie masz w ogóle doświadczenie?

@Grażyna

Najbardziej interesuje mnie: - atmosfera - organizacja pracy (cenię sobie dobrze zaplanowana pracę) - czy jest wdrożenie czy bardziej na zasadzie "radź sobie" - czy można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników czy nowi są traktowani jako "konkurencja na rynku pracy. Od około 6 miesięcy pracuje jako tester automatyzujący, głównie w pythonie. Na codzień pracuje też z wykorzystaniem Dockera, Gita, Jennkinsa. Wcześniej pracowalem parę lat jako automatyk głównie przy tworzeniu SCADA, programowaniu PLC, tworzeniu schematów elektrycznych i okazyjnie przy montowaniu urządzeń na obiektach.

nikos
@Kandydat

gosciu, te komentarze nie biorą się znikąd. jeśli masz praktycznie same negatywy to chyba jakaś lampka powinna się zapalić ? tak jak pisała tutaj większość - firma dobra na start, po 2 latach będziesz chciał uciekać. a co do wdrożenia to masz z szkolenie z bhp...

@nikos

Dzięki Gościu. Zauważ że na GoWorku to 95% komentarzy jest negatywna a przy tym mało sensowna. Ludzie korzystają z anonimowości tego miejsca żeby sobie ulżyć negatywnymi komentarzami. Ale dobrze skoro potwierdzasz to sobie odpuszczę aplikowanie tam.

KandydatKtoregoByscieNieChciel
@Kandydat

widze ze kolega szuka glownie dobrej atmosfery, dobrze zaplanowana prace czyli micromanagement to wszystko tu jest, zapraszamy. Jest tez duzo radz sobie nazwane pieszczotliwie learning by doing co mysle mocno wyklucza wsparcie doswiadczonych pracownikow, ktorzy czesto sa juz tu na prawde wypaleni i sfrustrowani, wiec szkolenie mlodych ktore ma byc ich dodatkowym zadaniem za darmo, nie jest i nie bedzie ich pasja. Rozumiem, ze finanse nie sa istotne, ze rachunki i paliwo do gruza oplaci ta dobra atmosfera, albo kilometrowka z delegacji - uprzedzam, bez dobrego STAGa w starej Borze nie bedzie z tego biznesu. Ale widze tez po koledze, ze gardzi zdaniem innych, watpi w sens anonimowosci zarzucajac, ze dobarwiamy tu historie. Mysle ze kolega sie nadaje i to bardzo, bedzie z niego pozytek a nawet calkiem dobry poganiacz, przepraszam, manager. Zapraszamy, atmosfery tu mamy az sie ulewa poza firme!

Service engineer
@KandydatKtoregoByscieNieChciel

Celna obserwacja. Atmosfera w tej firmie jest jak polski złoty. Dewaluacja postępuje w szybkim tempie i nic nie wskazuje na to żeby cokolwiek uległo poprawie. Combos przykro niskich pensji i marnej atmosfery jest przytłaczający.

adam
@Service engineer

Jako szczeciński ex kongsberg dodam że to nie jest combo tylko hat-trick. Januszexowe wynagrodzenie, ujowa atmosfera i management na grubej odklejce.

eNeN
@Service engineer

Problemem nie jest management. Problemem są frajerzy, co nie mają własnego zdania i godzą się na niskie zarobki, i złe traktowanie. Przez takich ludzi, szefostwo wie, że znajdzie się w końcu jeleń, którym można pomiatać. Na szczęście po komentach widze, ze idzie zmiana.

@eNeN

A o jakich kwotach mówisz skoro piszesz o niskich zarobkach? A jeśli ktoś się nie godzi na takie warunki to ma szansę zostać we firmie? A jak z podwyżkami potem? Idzie coś ugrać? Bo taka niska goła pensja to rzeczywiście słabo

Madness

Cieszę się, że nie jestem już częścią tego miejsca. Praca zakończyła się załamaniem nerwowym. Aktualnie - nie zmieniając kwalifikacji - zarabiam dwa razy więcej. Bez stresu, obietnic bez pokrycia, szklanych sufitów... i z managerami, na których mogę liczyć w problemach technicznych... :)

Tomasz
@Madness

Interesuje mnie stanowisko inżyniera automatyka, bo zauważyłem ogłoszenie. Zauważyłem też, że wygrali nagrodę Great Place to Work 2020, i dodali jeszcze, że pracownicy zostają z nimi na lata, tak są zadowoleni. I kto tu ma rację? Napiszesz chociaż, ile na tym stanowisku mogę zarobić i jak wygląda z czasem plan podwyżek?

ex-kongsbergszczanin
@Tomasz

w różnego rodzaju "nagrody", "certyfikaty", piękne plakaty, słodkie słowa oraz PR-owe sztuczki proszę za bardzo nie wierzyć (w tym KM jest akurat całkiem dobry). Nagroda GPtW naprawdę o niczym nie świadczy, zaraz co druga firma w Polsce będzie się takową chwaliła. Firma jest dobra na pierwsze 2-3 lata pracy tuż po studiach - aby zdobyć jakieś doświadczenie, mieć szansę na jakiś zagraniczny wyjazd itd. Z czasem człowiek zaczyna dostrzegać te wszystkie wady o których tyle tutaj napisano. Wystarczy spojrzeć na obecną strukturę firmy - pracują w niej ludzie z doświadczeniem 10-15 lat (tacy którym ciężko byłoby znaleźć się w innej firmie, którzy mają spore doświadczenie, ale ich wiedza patrząc tak szerzej jest mocno ograniczona, w zasadzie tylko do jednego systemu), oraz ludzie po studiach, którzy jak odrobią swoją pańszczyznę to dziwnym trafem szybko się ulatniają (a gdzie jest ta środkowa "warstwa" ??). Praca 300-400h miesięcznie to niestety naprawdę nie jest jakiś mit. Co do zarobków, to powiedzmy sobie szczerze - bez delegacji/komisu/nadgodzin itd. to na tle Szczecina szału nie ma.

Magdalena

Co tak naprawdę doprowadziło Cię do tego załamania nerwowego? :/

Kongexit
@Madness

Tylko ewakuacja pomaga. Ta firma to wydmuszka z obietnic.

Hehe
@Tomasz

Wyslij CV, przyjdz na rozmowe to sie dowiesz i sam zdecydujesz. Na opiniach z netu mozna sie przejechac.

Pracuś
@Hehe

jak dziecko, włóż rączkę do wrzątku, żeby się przekonać, bo inni mogą mówić nieprawdę nawet nie warto marnować czasu na rozmowę, dostanie się standardowe niespełnialne obietnice, zderzenie z rzeczywisotścią następuje już po zatrudnieniu się, im dłużej się pracuje tym więcej (usunięte przez administratora) się dostrzega

@Kongexit

To co takiego ci obiecali? Dali ci mniejszą pensję czy co?

Gk
@ex-kongsbergszczanin

Nie powiedziałbym że ludzie którzy pracują po kilkanaście lat nie dali by se rady gdzieś indziej w tej pracy możesz nawet po kilkunastu latach się realizować vessel czy retro, Mario,Marcin czy Krzysiek , z retro , spokojnie by mogli zmienić środowisko i być wybijającymi się postaciami idź jak taki hardy jesteś i powiedz im to w twarz.

klient
@Madness

też polecam współpraca z tą firmą to koszmar - tyle niekompetencji dawno nie widziałem

Luigi
@Gk

No Mario sie tak zrealizowal, ze az jest w LM Power xD

Nicko
@Luigi

Nie tylko Mario ale wiele innych osób ostatnio mocno realizuje się opuszczając ten tonący statek. A firma tradycyjnie jest głucha na sugestie. Zero reakcji szefostwa. Zero zmian. Zero absolutne.

Jacek
@Nicko

Według mnie podwaliny zostały , retro czy vessels ludze wybitnnii , którzy ciagną firmę do góry , którzy pracują po 15 lat i budowali ją od poczatku jako inżynierowie

Firma Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Inżynier ds. Sieci Komputerowych i Cyberbezpieczeństwa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Kolega2

Brygada jaktam nastroje we Wrzesniu?

@Kolega2

A jak twój nastrój? Jesteś pozytywnie nastawiony do roboty? Powiesz jak tu teraz można zarobić, bo ta kwestia interesuje mnie najbardziej.

PerpetumMobile
@Adrian

Polecam mokazje i bookowanie hoteli z linkow referencyjnych. Jest 3proc zwrotu od kwoty rezerwacji.

Michu
@Adrian

Całkiem dobrze.

Zasób numer 3752
@Kolega2

Odkąd się zwolniłem, czuje się o wiele lepiej, wyzysk pełną parą nie polecam, chyba że wszystkie miejsca pracy w żabkach i biedronkach będą już zajęte, praca jak na taśmie w Biedronce tylko trochę więcej IT.

@Zasób numer 3752

tylko trochę więcej it? a możesz w takim razie opisać konkrety na temat swojej pracy tutaj, że tak to postrzegałeś? jak taki przykładowy dzień wyglądał?

Ludek
@Karolina

Lecisz na statek klasą ekonomiczną (koledzy z biur zagranicznych lecą biznesem)  z torbą narzędzi marki topex (jak nie masz układów to jeszcze gorszych), i tyrasz na tym statku dwa lub trzy etaty miesięczne. Czasami używasz laptopa by dodać parametry do sprzętu lub napisać raport serwisowy. Ot i całe IT w tej firmie.  A jak wrócisz do domu i rodziny to każą przychodzić do biura bo uważają że aż tak tęsknisz za nimi. Neokolonialny raj pracowniczy.

Szymon
@Ludek

Brzmi strasznie...

@Ludek

nie jestem pewna ale czy gdzieś padło wprost ile kasy z tego jest? pewnie zależy ale jakieś widły może?

PracownikRoku
@Karolina

@Karolina, nie wiem czy to twoje dopytywanie sie o kase to akt desperacji czy zimne wyrachowanie bo pracujesz w HR. Ile kasy z tego jest oficjalnie nikt ci nie powie, regulamin firmy wprost zabrania dysponowania pracownikom ich mieniem prywatnym - informowaniem o wynagrodzeniu, co oczywiscie pracownicy w wiekszosci stosuja, myslac ze to na ich kozysc. A potem przy piwku sie okazuje, ze kazdy jeden zarabia zupelnie inaczej no i sa smutne zaby.jpg

Cześć, na jaką kasę można liczyć na juniorskim stanowisku?

szeflidla
@Nowy

na kase fiskalna

Kuba
@Nowy

2.500 netto na juniorskim stanowisku i to jak obiecasz ze będziesz sie starał i dawał z siebie 210%

klient
@Kuba

jakie zarobki na KYC?

Ex pracownik
@szeflidla

Albo na kasę pancerną w której turbo janusze biznesu będą chować i dzielić się nawzajem benefitami z 300 godzin miesięcznej pracy inżynierów serwisu. A dla pracownika jakieś grosze nieadekwatne do odpowiedzialności i morderczej ilości pracy.

Ilona
@Ex pracownik

To aż tyle nadgodzin w miesiącu jest? A są one płatne chociaż? Albo do wybrania jako dzień wolny? Z czego wynika tak dużo nadgodzin, za mało ludzi jest zatrudnionych?

@klient

@klient takie jak w KFC, mniej wiecej.

Łukasz

Co tu dużo mówić, w dziale wsparcia klienta wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk

Edek z Fabryki Kredek

Przy takiej ilosci odejść w tej chwili nie ma już na kogo donośić ,wiec uważam to za największy minus, kiedyś to sie żylo a teraz jak już odchodzą nawet ludzie co w fachu konfidenta mieli kilkunastoletnie doświadczenie . No chyba że donosić na samych siebie.

mobbing
@Edek z Fabryki Kredek

Mój poprzedni komentarz został usunięty. Widać jak firma jest aktywna by ukrywać fakty które przeczą wizerunkowi pracowniczego raju. Jako były pracownik ofiara fałszywego denuncjatora i upiornej manipulacji przełożonych wspieranych przez haer to co nieco wiem jak sprawy wyglądają za zamkniętymi drzwiami. Ciągłe knucie, spiskowanie towarzystwa wzajemnej adoracji przeciwko pracownikom którzy nie tolerują patologicznego stylu zarządzania. Konfitura w tej firmie jest promowana i wykorzystywana przeciwko pracownikom. Uważajcie z kim rozmawiacie, nie pozwalajcie sobie na szczerość w ankietach firmowych bo są niby anonimowe a tak naprawdę rejestrują użytkownika.

Łucja

Szukam informacji o stanowisku Senior Accountant ;) W miarę niedawno firma rekrutowała właśnie na tę posadę, ktoś był na rozmowie? Jak warunki? Warto wypatrywać kolejnej rekrutacji?

Pracownicy z objawami przeziębienia muszą przychodzić do pracy lub brać zwolnienia nawet jeśli spokojnie mogą realizować zadania na home office. Czy pracownicy z chorobami wenerycznymi bądź odzwierzęcymi mogą pracować z domu czy też rozkazujecie im przychodzić do biura?

Były Pracownik

Praca dobra tylko i wyłącznie na początek, dzięki tej pracy zobaczysz jakiej pracy więcej nie będziesz szukał/szukała i na co należy zwrócić uwagę szukając nowej pracy. Biorąc pod uwagę moje doświadczenie z tą firmą przedstawię swoją opinie na kilka tematów: + Zgrany zespół na który będziesz mógł liczyć (oprócz menagera i team leadera) + Spotkania pracownicze są organizowane i są naprawdę ciekawe. + Dobra kawa + Jest Medicover/Multisport - MultiSport/Medicover Sport jest w stosunkowo wysokiej cenie. - Brak sensownych szkoleń, dotyczących obchodzenia się z bardzo wątpliwym produktem jaki jest sprzedawany przez firmę. - Brak poprawnego przepływu informacji - Brak systemu ticketowego - Niespełnianie obietnic - Owijanie w bawełnę i zawijanie (usunięte przez administratora) w sreberko żeby przystępnie wyglądało - Śmieszne podejście do podwyżek (chcesz zarabiać więcej ? rób nadgodziny) - Słabe zarobki - Dodatki socjalne na najniższym możliwym poziomie. - Niedoświadczony menager bez funkcji zrozumienia drugiego człowieka, patrzy tylko na rozwój swojej kariery i ma swój zespół w (usunięte przez administratora) - Menager nie zna produktu, którym zajmują się jego pracownicy i często miesza w zadaniach z swoim kolegą z NO, powodując dodatkowe utrudnienia.

@Były Pracownik

Jakie to niepełnione obietnice o których napisałeś? Kasa czy awans bo zwykle na to się czeka. Co do nadgodziny to chociaż dobrze za nie płacą? Stawka jest sporo wyższa niż normalnie?

Kiero

Dziwi mnie i szokuje atak robotników na kadrę zarzondzajonco, która jest na wyższym poziomie cywilizacyjnym od szarej jednostki. Zazdrościcie nam stanowisk. Trzeba rzetelnie i ciężko pracować, ale trzeba być bardzo inteligetnym i mądrym jak ja żeby mieć takie wysokie stanowisko. Nie dziwcie się że was karcimy słownie bo od tego jesteśmy kierownicy,  aby utrzymywać dyscyplinę, a wy macie pracować i być produktywni na najwyższych obrotach. Na tym polega praca.

Jestem z kierownictwa. Nie zauważyłam żeby ktokolwiek w firmie miał do mnie jakieś aluzje. Ludzie mnie bardzo szanują. Nawet na mieście mi się pierwsi kłaniają bo mam inteligencję, klasę i styl. Czytając oskarżenia i oszczerstwa na temat kierownictwa to ŻAL CZYTAĆ TAKIE TCHÓRZLIWE WYPOCINY. Ci co tu plują na swoich kierowników powinni ich oficjalnie PRZEPROSIĆ I ZADOŚĆUCZYNIĆ.

Nick nie może być pusty :)

Nie zauważyłeś bo masz oczy korpo shitem obsmarowane ????

Hehe

Mozna sie usmiechnac, baita oceniam na 7/10 :)

Dzień dobry, widziałem ogłoszenie na testera oprogramowania. Jak pracuje się w tym dziale?

Taka Prawda

Firmę trzyma stara szkoła , bez niej to nawet HMI by zle było zrobione , i weż takim oddaj trusty czy gienki do roboty.

Zofia
@Taka Prawda

Stara szkoła, czyli kto, możesz trochę jaśniej? Nie pracuję tam, wiec nie wiem co i jak, a zależy mi jednak na jakichś konkretach. Co to te gienki, o co chodzi?

3% podwyżka
@Zofia

Będzie mi niezmiernie miło pomóc. Stara szkoła: garstka doświadczonych inżynierów która się cudem ostała w firmie.  Exodus trwa. Ostatnio nawet opuścił firmę jeden z dyrektorów który akurat należał do tych niewielu którzy mają wiedzę. (usunięte przez administratora) Trust: thruster napęd okrętowy. Gienek: generator elektryczny. 350 albo i więcej: tyle godzin w miesiącu pracują inżynierowie na serwisach. Nadgodziny są rozliczane w formie premii a nie kodeksowo czytaj płaca w najmniejszym stopniu nie odzwierciedla poświęcenia. (usunięte przez administratora)

WM

Przepracowałem w Kongsbergu parę ładnych lat. Firma która na początku wydawała się przyjaznym miejscem pracy zamieniła się w corpo wyzysk z kiepską atmosferą między przełożonymi a pracownikami. Mnóstwo wymuszanych nadgodzin, które oczywiście są płatne w ryczałcie albo premii, nie adekwatne do zarobków na rynku pracy. Wynagrodzenia poniżej przeciętnej (fajne na start, ale nie dla doświadczonych inżynierów). Niestety da się też wyczuć mocną przepaść między traktowaniem pracowników z Norwegii a Polski, my niestety jesteśmy tą najniższą klasą roboli, przez co wychodzą zarwane Nocki, weekendy, wypalenie zawodowe. Za każdym razem gdy pojawia się konflikt na linii Norwegia-Polska, z automatu uznaje się winę pracownika Polskiego. Cześć menadżerów nie ma problemu z okłamywaniem pracowników, pomijaniem niewygodnej prawdy czy po prostu zrzuceniem swoich błędów na nich. Jeżeli podczas rekrutacji zostanie obiecana ci złota góra, to okazać się może że skończysz z kopcem piasku. Nie należy też wierzyć w zwiedzanie świata.. Czasy kiedy wyjazdy miały na tyle swobody by zwiedzać świat minęły. Teraz masz szybko wrócić i pracować z biura, najlepiej bez dnia odpoczynku bo zaplanowany budżet musi się zgadzać. Sama praca jest ekscytująca, pełna przygód. Zarówno w biurze jak i na serwisach człowiek robił ciekawą robotę. Każdy wyjazd na statek/platforme jest ciekawym doświadczeniem. Można poznać naprawdę mnóstwo interesujących ludzi, zebrać nowe przyjaźnie. (Niestety, wszystko można zepsuć skoro człowieka traktuje się jako słupek w Excelu.) Trzeba też przyznać że jednym z dużych plusów jest stabilność zatrudnienia. Nie zwalnia się tutaj ludzi, gdyż nowych chętnych nie ma zbyt wielu. Pracę zmieniłem na skraju wypalenia zawodowego, gdyż obietnice "Góry" że będzie lepiej, trwały o rok za długo. Z tymi samymi umiejętnościami znalazłem pracę płatną dużo lepiej i to bez żadnych nadgodzin.

@WM

Szkoda ze nadgodziny są wypłacane w tak dziwnym systemie jak premia. Przydałaby się konkretna wyższa stawka jak setki, nie? Ci co nie robią nadgodzin to nie mają premii ani żadnych dodatków?

Kw

Bo tak

Pracownik-roku
@WM

Tak bylo. Potwierdzam. W tej firmie nawet HR jest antyludzki co przeczy jego nazwie :-)

HR
@Pracownik-roku

Human resources - zasoby ludzkie. Jak zasoby węgla kamiennego. Za dużo humanitaryzmu w nazwie nie widzę. Nauczcie się Panowie że HR jest dla pracodawcy nie pracowników. Ma chronić pracodawcę przed pozwami. Dziękuję za informację, odpuszczę tą galerę.

Olga
@Pracownik-roku

Niby czemu taka opinia? Nie sądzisz ze trochę przesadzasz?

Kolega1

Brygada jaktam nastroje w Kwietniu?

Kolega2
@Kolega1

jak w misiu Panie kolego - zmiany, zmiany, zmiany

Kolega3
@Kolega2

@Kolega2 a fajne te zmiany?

Kongsberg maritime to Januszex polskiej ekstraklasy. Kiepska płaca za ciężką pracę

Grażyna

A konkretniej napiszesz? Ile płacą dokładnie i czego wymagają w zamian?

Pracownik-roku
@Grażyna

12h po 7dni w tyg na wyjazdach za granicą, pracujac w ramie w ramie z ludzmi ktorzy zarabiaja 10x tyle, wszystko w jezyku obcym. Oplacone hotele, reszta diety. Po wyjeździe biuro pon pt 8h. Srednio rocznie robisz nawet i 2 etaty. Urlop, chrobowe czy odebrane wolne za przepracowana niedzielę obniza ryczalt za nadgodziny. Godziny pracy wpisywane sa do zeszytu do ktorego nie na wglady nikt zewnatrz. Ludzie tu pracuja wiecej niz zezwala prawo pracy bo spryrnie zagrane jest ryczałtem. Brutalny luberalny outsourcing taniej sily roboczej. Nic więcej. zapraszam do pluga

Kolo

Rzekło się słowo

Rozczarowanie

Strata czasu i tyle. Odezwali się dopiro po miesiącu od wysłania CV, o ile nie później. Jedna rozmowa, druga i brak odpowiedzi 2 tygodni, trzy, miesiąc. Wynik rekrutacji jest zrozumiały lecz taki brak szacunku do kandydata jest zbyt nieprzyjemny. Mimo tego, że firma wydawała mi się całkiem spoko i stanowisko mnie interesowało ponownie aplikować już nie będę.

XYZ

Od dłuższego czasu obserwuje narzekania , praktycznie wychodzące z tego samego środowiska, tak było sporo odjeść w szczególności w jednym dziale projektu, dotyczyło to w dużej liczbie ludzi którzy tej pracy nie doceniali i nie zasługiwali na pracę w KM. Działy retro i vessels nienaruszone i stanowiące podwaliny tej firmy, gdzie pracują ludzie zaangażowani , w tej pracy możesz dostać wiele jeśli coś od siebie dasz. Mogę polecić firmę wszystkim, internetowym trollom jak i wiecznym malkontentom mówię nie. Z mojej strony chciałem jak i myśle nie będzie to jakimś naciągnięciem chciałem podziękować byłym i obecny członkom menagmentu za trud włożony w [prowadzenie firmy, i prośba o nie przejmowanie się "narzekaczami" pozdrawiam wszystkich oddanych pracowników.

@XYZ

Dobra laurka mysle ze zasluzyles na dodatek za nienaganna podstawe przy inflacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.