Opinie o Zakłady Meblarskie Meblotap S.A. w Chełm

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Meblarskie Meblotap S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Meblarskie Meblotap S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Meblarskie Meblotap S.A. w Chełm

mama Nowy wpis

Przestrzegam przed usługami Pana Marcin Bronisz bonishdesign@gmail.com Jest oszustem Bonish Design. Podpisuje umowy, bierze zaliczki i nie realizuje ani zlecenia ani nie oddaje pieniędzy!!!

TomCho1990 Nowy wpis
@mama

Firma prowadzona przez pana M. to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i wyłudzanie pieniędzy ‼️‼️‼️ Otóż: ☑️ Gość dużo obiecuje i pięknie przemawia, następnie pobiera ogromne zaliczki po czym nie realizuje zleceń. Cały czas ma jakieś wymówki lub po prostu unika kontaktu, nie odpowiada na wiadomości ✉ i nie odbiera telefonu. ☑️Jak już uda się z nim skontaktować (najczęściej podstępem) to bełkocze do telefonu (usunięte przez administratora) jak messerschmitt tak, że ledwo idzie zrozumieć co mówi. Potem z prywatnych źródeł wychodzi na jaw prawda, że jest zwykłym (usunięte przez administratora) ☑️ Kiedy w końcu po kilku miesiącach łaskawie przyjeżdża by zrealizować opłaconą usługę okazuje się, że nie dość, że nie wiadomo na co wydał wpłacone zaliczki to jeszcze odwala fuszerę jakich mało oczywiście na potwierdzenie mogę przesłać zdjęcia jak koncertowo (usunięte przez administratora) naszą wymarzoną kuchnie. Na krytykę oczywiście standard - debilna wymówka + reaguje agresją ???? zaczyna go bardzo "wkurzać kłopotliwe zlecenie". ☑️ Oczywiście roboty nie kończy, bo wszystko pod górkę - gość ma na prawdę mega kłopoty rodzinne i pecha w życiu. ☑️ Z kolejnymi wymówkami znika na kolejne tygodnie.

Ryszard Nowy wpis

@mama Co opisana przez Ciebie osoba ma do pracy w firmie Meblotap? Nie do końca to rozumiem, więc prosiłbym o wyjaśnienie. Ponadto, na forum niedozwolone jest podawanie danych osobowych.

Ryszard Nowy wpis

@Ja, przypominam o zachowaniu kultury wypowiedzi i zamieszczaniu komentarzy zgodnych z regulaminem forum Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Twój wpis został zgłoszony do administracji i ma prawo zostać usunięty. Jakie macie doświadczenia związane z tą firmą ? Jakie są warunki finansowe i socjalne? Czy polecacie tego pracodawcę? Czekamy na nowe opinie na temat tego pracodawcy.

tragiczny salon... pracowałem tam kilka miesięcy, to masakra była, niby sprzedawcą byłem, a robiłem jako magazynier, kasjer, doradca klienta i ch*j wie kto jeszcze... Pani Dyrektor to wystrojona paniusia co nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy, właściwie pojawia się sporadycznie i narzeka tylko na obroty, a sama nic nie robi by to miało ręce i nogi. Tępa dzida która dostała ciepła posadkę wiadomo z jakiego względu ( każdy wie o co chodzi) także nie polecam, bo człowiek nazapieprza się, a jak 2 dni jesteś na zwolnieniu lekarskim to jeszcze Ci potrącą z pensji która i tak jest marna, bo najniższa krajowa, w dodatku na umowie zlecenie, 6 zł za godzine do ręki, brak słów... Prezes w porządku gość, ale Dyrektorka powinna się zwolnić, bo jest tragiczna. Także wolnego nie masz człowieku, pracujesz na nierobów, ogarniać musisz cały salon (sprzątać, obsługiwać, wystawiać faktury, przyjmować, sprzedawać, robić zamówienia, rozliczać się, składać meble, dbać o magazyn, wydawać towar, kierowca ) praktycznie wszystko poza bycie dyrektorem co nic kompletnie nie robi, a tylko narzeka. Nie polecam, no chyba, że ktoś woli jak magazynier co tylko od magazynu jest więcej zarabia niż osoba która robi tam wszystko, a ma mniejsza kase niż wyżej wspomniany magazynier, co w międzyczasie odpoczywa sobie. (magazynier dostaje pensje taka sama, ale ma możliwość zarobienia na wnoszeniu mebli i skręcaniu itd. ) a sprzedawca tam zarabia tyle ile na umowie bez możliwości dorobienia sobie, a zapier***la o wiele więcej niż magazynier, bo wszystko to co magazynier robi, bo nie ma 2 magazyniera (oszczędność), sprzedawca musi robić dosłownie wszystko, nie masz 1 miejsca swojego za co jesteś odpowiedzialny, robisz WSZYSTKO i mało tego - opierdalany jesteś za najmniejszy szczegół, czyli wniosek jest prosty najlepiej w tej firmie być dyrektorem albo magazynierem.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakłady Meblarskie Meblotap S.A..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
wojtek

kto pamięta gochę łoś co się z nią dzieje?

rocco

Witam wszystkich,mam pytanie.Czy pamięta ktoś madonnę,co ona teraz robi?Bo coś ostatnio jej nie widzę.

alex

Meblotap jak fenix powstanie z popiołów :)

nick

Mam pytanie?Czy ten wynalazek jakim jest meblotap jeszcze istnieje?

LOL

Ręce opadają !!! Ostrzegam wszystkich przed tym pracodawcą. Mobbing na całego i marne place, żadnych szkoleń. Tylko dla chcących nabawić się depresji !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Meblarskie Meblotap S.A. - Chełm

Zakłady Meblarskie Meblotap S.A.
  • Rampa Brzeska 5
    22-100 Chełm

Zakłady Meblarskie Meblotap S.A.