Opinie o Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki w Bydgoszcz

Gonzo

Znalazłem dziś ogłoszenie o prace. Zarobki podane to od 3 do 5 tys brutto. Chciałbym się dowiedzieć na jakich stanowiskach i przy ilu godzinach w miesiącu można liczyć na takie kwoty.

Temida
@Stary pracownik

Proszę o informację czy posiada PAN numer kontaktowy do szefa. Niestety nigdzie nie można go znaleźć, pracownicy nie chcą współpracować a faktury za usługi nie są opłacone.

Gonzo

@Gonzo

(usunięte przez administratora). praca ok 400 godzin, wszystkie soboty, co druga niedziela. Na papierze dostajesz najniższą, reszta to stawka godzinbowa, nie licząca się do składek itd. Poczytaj sobie opinie na temat tej irmy, chłopaki podobno od kilku lat czekają na kasę za wyjazd za granicę. Pojechali do Niemiec, mieli mieć stawki tamtejsze, a dostawali polskie i godzinówki i delegacje czyli lekko cztery razy mniejsze. Myślisz, że gdyby było normalnie starzy pracownicy, którzy robili CA czy AB (banki) by odeszli? ;)

Temida Nowy wpis
@Stary pracownik

Czy firma Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie godziny pracy obowiązują w Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki?

Zegarynka

7-17, soboty i niedziele 7-15

M

Jakie godziny obowiązują? Do bólu

Irena
@M

To co jakieś nadgodziny trzeba robić? Płatne chociaż normalnie?

Lula Nowy wpis

Firma krzak rypanie od świtu do wieczora wchodzenie kierownikom w (usunięte przez administratora) Co niektórzy koszmar nie polecam firmy traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Lula Nowy wpis
@Irena

Nic się nie dostaje za żadne nadgodziny

Jakie narzędzia pracy zapewnia Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

MARK

Szanowny Panie, jeżeli udowodni Pan przydatność i deklarowane umiejętności, oczywiście otrzyma Pan narzędzia do pracy. Co do telefonu służbowego to oczywiście zapewniamy, natomiast jeśli chodzi o cele prywatne, to bardzo mi przykro, nie będziemy sponsorowali nikomu abonamentu. Chodzi oczywiście o aspekt ekonomiczny. Myślę, że 2800 zł to wynagrodzenie, które spokojnie wystarczy na zaspokojenie wszelkich potrzeb w tym zakup prywatnego telefonu wraz z abonamentem.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Paulinka

Czy firma daje bony na święta ? Dostaliście coś na Boże narodzenie ?

Co wchodzi w socjal Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki?

Stary pracownik

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak socjal, chyba, że chodzi Ci o pomieszczenie socjalne to krzesła, stoły i szafki na ubrania.

Stanley

Dobre czasy minęły. Jeżeli ktoś chce być wolontariuszem to ok. Orka po kilkanaście godzin, za minimalną krajową. Braciszek Robusia zostawił, tatuś też. Cała ekipa starej gwardii z czasów robiwnia banków, Alka i Łukasza odeszli. Poszedł w developerkę i zagranicę, a tu porażka. Chłopaki zamiast 10 euro w Niemczech czy Szwecji, mieli 8 zł. Pytania?

Cisza na forum o tym pracodawcy. Znajdzie się ktoś z byłych lub obecnych pracowników i napisze więcej o Firmie Usługowo-Handlowej Mark?

Zastanawiam się jaka jest przyczyna takiego milczenia? Warto starać się o pracę w firmie?

@Zainteresowany

Nie polecam, tym bardziej, że najbardziej wartościowi pracownicy odeszli. Dlaczego? Proponuję samemu sobie odpowiedzieć ;)

eugeniusz
@Zainteresowany

Nie warto....

Wąsik
@Stary pracownik

Wartościowi pracownicy odeszli po kontraktach z bankami, jakieś 10 lat temu. Później było (usunięte przez administratora) desperatów. Szwecja, Niemcy, gdzie wyjeżdżali za stawki w złotówkach, zamiast w Euro. Strata jakieś x4. Teraz to już jest dno. Pracuj, a potem módlk się o kasę.

Natalia

@Były na podstawie Twojego nicku jestem w stanie stwierdzić, że już nie pracujesz w firmie Firma UsĹ‚ugowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki. Powodem odejścia były zmiany w firmie? Czy uważasz, że podczas rekrutacja pracodawca przedstawia inne warunki pracy? Czy te nadgodziny są obowiązkowe? Czy płaci się za nie dodatkową pensję?

Były

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu stawki dno na tamten czas ,teraz dno trzeba gonić godziny albo je udawać żeby zarobić kakretne pieniadze. R.N obiecuje wypłaty i stawki eleganckie,a jak przyjdzie co do czego musisz mieć 500godzin. Dobrze o tym wiedzą starzy pracownicy!!! Ze starej gwardii zostało mało ludzi którzy i tak odejdą!!! Trzymajcie się chłopacy ,a Ty R,N policz ile dostaniesz za mercedesy jak je sprzedasz po zamknięciu firmy!!!

Również były
@Były

Dokładnie, kasa to była za czasów banków, a teraz jest kombinatorstwo i darowizna. Jakieś roboty na miejscu, za które dostaje się ochłapy. Nic dziwnego, że najlepsi ludzi odeszli kilka lat temu, a zostali jedynie tacy z przypadku.

Fachowiec

Rodziny więcej człowiek nie widzi, więcej gdzieś w Polsce lub w Niemczech spędzi czasu za praktycznie małe grosze i jeszcze nic się nie należy, wszystko pod stołem a uczciwie nic, w papierach najmniejsza krajowa a reszta pod stołem i bez możliwości przelewów aby uniknąć dodatkowych opłat, w tej nie ma nic dobrego, same negatywy. Ruda łazi z alkomatem jakby człowiek nie mógł sobie wypić wieczorem, tego kiedyś nie było i było dobrze a teraz ta firma za chwilę zniknie z rynku ponieważ zaczyna brakować fachowców którzy znali się na robocie i byli niedocenieni oraz zostali zwolnieni i jeszcze nie zostali spłaceni za wyjazdy do Niemiec

Specjalista
@Fachowiec

Fachowiec?chyba nie do konca skoro szef ci czegos nie wyplacil.Moze z toba jest cos nie tak.A lek przed alkomatem...prosze cie ile trzeba wypic zeby rano miec cos w powietrzu.To widac ze masz z czyms problem i musisz wiedziec ze kazdy normalny czlowiek przychodzi trzezwy do pracy. A dla sprostowania do ,,budowlanie" nie jestem mirus i cos sie podpisac nawet dobrze nie umiesz.

Specjalista

We firmie Mark jest dobrze i dzieje sie coraz lepiej od czasu jak szef pozbywa sie tzw fachowcow ,tak o sobie mowili, od pradu i wody zaczelo az chce sie do pracy przychodzic.Trzymam kciuki za szefa bo juz niewielu "fachowcow"zostalo i w koncu bedzie w pelni normalnie

Budowlanie
@Specjalista

Miruś daruj sobie tą wazelinę, bo wszyscy wiedzą, ze siedzisz w kieszeni Roberta w zamian za gumowe uszy i kapowanie.

Natalia

@Fachowiec a powiedz czemu pracownicy godzą się na takie warunki pracy? W razie kontroli oni również są odpowiedzialni za przyjmowanie pensji w ten sposób, a nie tylko Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki. Piszesz, że kiedyś tak nie było. A jak było? Co dokładnie na przestrzeni czasu się w firmie zmieniło?

Spec

Za chwilę straci fachowców od elektryki, słaba płaca, wymagania wielkie ale cóż zrobić tak to bywa. Gdyby lepiej płacił to było by lepiej, a tak zwalnia osoby które pracowały za praktycznie nic

Natalia

@bollo a czemu pracownicy zgadzali się na takie warunki, żeby dostawać resztę pensji pod stołem? Właśnie zgadzanie się na takie warunki powoduje, że nie możecie udowodnić, że mieliście umowę słowną na wyższą sumę pieniędzy. Czy dla nowych pracowników, którzy nie znają miejsca pracy nie jest to ryzykowne?

JAKA STAWKA

MAM PYTANKO JAKIE STAWKI SĄ W TEJ FIRMIE TAK NAPRAWDĘ? I CO MOŻNA OSIĄGNĄĆ? LICZĘ NA SZCZEROŚĆ

@JAKA STAWKA

A chcesz "informować na bieżąco o sytuacji kadrowej" itp.? Za takie coś masz nawet 15 złotych na godzinę. Ale na papierze minimalna, reszta to premia uznaniowa.

Natalia

@bollo jakimi umowami jest uwiązany pracownik w Firmie Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki? Czy podpisujecie lojalki, że nie zwolnicie się po jakimś czasie? Możesz powiedzieć o co dokładnie chodzi, że pracownicy nic nie mogą zrobić?

@Natalia

No właśnie lojalki i czeki in blanco, na grube sumy. Zresztą wałków w tej firmie jest wiele. Dostajesz minimalną krajową, a reszta pod stołem. Nie ma co skakać, bo "przecież masz umowę i kwotę na koncie na taki sam przelew". Weź później udowadniaj, że robiłeś więcej. Nadgodziny? W tej firmie tego nie ma.

bollo

Prawdziwy dziki kapitalizm. Oszustwo na każdym kroku. Pracownik traktowany przedmiotowo (albo robisz wszystko jak każe pracodawca ,albo jesteś zwolniony). Pracownik uwiązany umowami spożądzonymi przez prawników boi się cokolwiek odezwać. O kodeksie pracy nikt nie słyszał, a pracodawca robi co chce.

Natalia

TO nie miejsce do potyczek słownych między użytkownikami. Lepiej jakby ktoś opisał jak mu się pracuje w firmie, na jakie warunki można liczyć. @erzet Ty jesteś pracownikiem Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki? Jakie stanowisko zajmujesz? Skoro bronisz firmy, to pewnie jesteś zadowolony z pracy. Powiesz coś więcej na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki - Bydgoszcz

Firma Usługowo-Handlowa "MARK" s.c. Jan Nowicki - Robert Nowicki
  • ul. św. Trójcy 17-19