Angel Care 24 Sp.z o.o. Sp.k.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Angel Care 24 Sp.z o.o. Sp.k.

Basia

Dlaczego nie ma na forum opinii osób już pracujących jako opiekunki? Czy jest tak dobrze?

Natalia

Witam. Chyba to fakt , ze im mniej opini tym lepsza praca. Ja w połowie grudnia zaczęłam prace w Angelcare24 oddział Bydgoszcz. Jestem bardzo zadowolona i polecam kazdemu. Zlecenie identyczne jak w opisie, pani koordynator bardzo pomocna , jestem po pierwszej wyplacie, wszystko sie zgadza. Z czystym sumieniem polecam.

Zadowolona opiekunka :)

Polecam AngelCare24. Koordynator dzwoni raz w tygodniu, pyta się czy wszystko dobrze :) stawka również mnie satysfakcjonuje, wyższa niż u konkurencji :) wypłata na czas, a nawet przed czasem. Jestem na tak!!! Jeśli pracować to tylko tutaj :)

Bogusia

Polecam firme. płacą zgodnie z umówioną stawką, pieniądze dostałam w terminie i premie też tak jak obiecali. Lubię atmosferę w AngelCare24 za: bardzo dobra atmosfera, panie bardzo miłe i pomocne

Klijent Nowy wpis
@Basia

Angel Care za jeden kontrakt od rodziny kasuje 2800euro to zobaczcie ile kasy zabiera dla siebie.Większość kobiet pracujących nie zna podstaw niemieckiego i nie ma doświadczenia..Nie ma przeprowadzanej weryfikacji z języka ani z referencji....W większości są brane z łapanki z ulicy tzw..Biuro jest nastawione tylko na zarabianie kasy .Masakra

Iwona Nowy wpis
@Klijent

Wcale tak nie jest. Wertfikacja z jezyka zawsze jest..referencje ktore sie posiada sa tez wysylane do firmy itd... A inne firmy myslisz ze nie zarabiaja na opiekunkach? Ty jakbys otworzyl jakakolwiek firme tez bys chcial byc sporo na plusie... Zaloz dzialalnosc to firma nie bedzie na tobie zarabiac..ale ty bedziesz mial sporo kosztow...

Andrzej Nowy wpis
@Basia

Zdecydowanie Z całą odpowiedzialnościa można polecić tą firme Pracuje z Angel Care 24 od niemal dwóch lat Pełen profesjonalizm Współpraca na najwyższym poziomie Wypłaty zgodnie zwcześniej zawartą umową i na czas

Lena
Kandydat

cyt. Takiej bzdurnej umowy to nie widziałem w żadnej innej farmie. Za wszsystko 3 tysiace kary sobie rości ta firma i nie jest to zgodne z prawem. Otwarie piszą że nie muszą wypłacać wynagrodzenia, a co opiekunka to niewolnica? Nawet za ewentualne rozmowy do Polski firma odciąga pieniądze. Pracownik nie ma żadnych praw i nie należy mu się nic. Najgorsza umowa jaka może być omijajcie ją!

Rekomendacja
@Lena

To i tak dobrze bo w innych firmach kary pieniężne są po 5 tysięcy!!

@Lena

Co ty wypisujesz? Jak zobaczysz umowę z firmy KONIK /byłam raz i nie polecam/ to dopiero za głowę się złapiesz. W konik umowy wysyłają na miejsce docelowe,nie ma jak wcześniej sprawdzić, kary po 5 tys., umowa do 100godz pracy haha-składki zus wogole nie są odprowadzane, najniższe stawki oraz premie. Transport fatalny 34 godz jazdy z polski do niemiec. Za swoj transport /powrót/ zwrócili mi 60 Euro reszte ze swojej kieszeni. Masakra w Koniku. O jakich telefonach wspominasz? Masz swoj tel komorkę..to jak firma może potrącać tobie za telefony.??

Rekomendacja
@Lena

No chyba, ze dzwonisz do polski do rodziny z telefonu podopiecznego i nabijasz sporo kasy....no to się nie dziwię,wszędzie tak jest. Kochani jedziemy do pracy jakieś zasady,formy obowiązują z naszej strony...

OLKA
@Lena

Lena a ty s choinki się urwałaś?!?!?! jak ludzie jadą do pracy a na miejscu chleją, ćpają, kradną itd. to i tak te 3 tysiące kary to za mało za na taki motłoch. Jak nie zamierzasz uczciwie pracować to siedź w domu i naucz się czytać ze zrozumieniem. dla porównania przeczytaj sobie umowę konika albo promediki to z krzesła spadniesz!

Andrzej
@Lena

Jedź z Poromedyki tam masz czytelna umowe warto dokłnie przeczytać i 800 euro na miesiąc Jak nie pracowaleś nie komentuj

Wiola
@Andrzej

Co, Promedyka ? To jak się uda. Wysyłają też bez opisu choroby podopiecznej, bez jej nazwiska i imienia , tylko sam adres. Na miejscu nic się nie zgadzało , z tym co usłyszałam telefonicznie. To był horror. Tak więc Andrzejku jest tam różnie. Nie rezygnują z takich trefnych kontraktów tylko nadal wysyłają na tyraczkę nieświadomych ludzi. Zaznaczam ,że nie był to mój pierwszy wyjazd z tej firmy.

Iwona Nowy wpis
@Wiola

No..moj znajomy wyjechal z promediki jest teraz na zleceniu pierwszy i ostatni raz. Bardzo dobry jezyk..8 lat jako opiekun medyczny dali jemu za cale zlecenie 3 mies.3400euro. Masakra.

Dorota

Od ponad miesiąca pracuję w Niemczech ns czarno z AmgelCare.Nie mam żadnej umowy przy sobie chociaż forma twiierdzi że umowe mam do koñca lipca.To tak jakbym pracowała na czarno.W razie kontroli mie mam żadnej podkładki.Prosiłam panie z biura o przysłanie umowy.Żsdnej reakcji.Firma godna zaufania .

@Dorota

Szanowna Pani Doroto Ż. jest Pani u rodziny Amberg na podstawie umowy którą Pani podpisała 27.01.2021. Jak Pani nie wie gdzie ma Pani swój egzemplarz umowy to proszę go poszukać i proszę nie pisać BZDUR że nie ma Pani żadnej umowy i pracuje Pani na czarno. (zawsze może Pani poprosić o kopię umowy którą mamy z Pani podpisem w biurze, żaden problem, tylko póki co nic takiego Pani nam nie zgłosiła) Poza tym bardzo prosimy odbierać telefony od Pani koordynatorki Kamili B. i z nią rozmawiać o wszystkich swoich wątpliwościach i zażaleniach a nie tutaj wypisywać nieprawdę. Z końcem lipca wraca Pni do domu, liczymy że Pani odpocznie i będzie Pani miała inne spojrzenie na rzeczywistość. pozdrawiamy Zespół Angel Care 24

Andrzej

Jeżdżę od 8 lat Przetańczyłem już z kilkoma firmami Z angel care od ponad roku Chyba jest to któraś kolejna sztela Z cała odpowiedzialnością mogę polecić tą firmę

@Andrzej

to fajnie, ze sie trafilo na normalna firme! a wyjazdy maja tylko na 2 miesiace? bo w ich ogloszeniach krotszych nie widze

Iwona
@aha

Nie tylko na 2 miesiace. Ostatnio bylam na 6 tyg.bo dluzej nie mogłam. Mozna sie dogadac,nie ma problemu.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Angel Care 24 Sp.z o.o. Sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko OPIEKUN/KA DO SENIORKI W WALTENHOFEN - START OD 15.08? Podziel się swoimi wrażeniami!

Co jaki czas w Angel Care 24 Sp.z o.o. Sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

Cecpol

Witam. Ja właśnie zaczęłam przygodę z Angela Care 24. Zlecenie na które przyjechałam okazało się fatalne. Pi rozmowie z firmą już na drugi dzień sytuacja była rozwiązana zgodnie z moim oczekiwaniami. Przejechałam na drugą sztele, gdzie póki co wszystko jest w porządku. Potwierdzam ,kontakt z biurem jest dobry i dobra organizacja przejazdu na zlecenia.. Jeśli pieniążki pojawiają się na koncie zgodnie z ustaleniami to będzie super.. ..i jeśli chodzi o stawki, to biją na głowę większość agencji. Pozdrawiam

To dobrze
@Cecpol

ze firma Pania przeniosla, to wazne. przeszla Pani test na kowid - jak to sie odbywa u nich?

@To dobrze

zawsze dbamy o każdego pracownika i jesteśmy z każdym w stałym kontakcie. Bardzo ważne żeby osoby które są na miejscu w pracy zgłaszały nam problemy od razu ponieważ tylko tak jesteśmy w stanie od razu zareagować i zadziałać dla dobra wszystkich. Każdy pracownik jedzie z wcześniej zrobionym testem na Covid-19. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z biurem.

Iwona
@Angel Care 24 Sp.z o.o. Sp.k.

Tak ..potwierdzam co wyzej pracodawca napisal. Staly kontakt z pracownikiem..test na covid przed wyjazdem.. zapewniony dobry transport w obie strony. Ja osobiscie jestem zadowolona z tej firmy.

@Iwona

jasne, ze test na covid musi byc przed wyjazdem zrobiony...chodzi o to, czy firma umawia opiekunke do przychodni w miejscu jej zamieszkania?

@Iwona
@aha

zależy czy w miejscu w którym mieszkasz jest jaki punkt. jak mieszkasz w małej miejscowości gdzie nie ma takiego punktu to musisz dojechać do innego.

@@Iwona

dziekuje Pani za wyczerpujaca odpowiedz, o to mi chodzilo, pozdrawiam!

Marcin

@Lena ale to za co np te 3 tys kary ?

Gosia
@Marcin

Kary są za picie alkoholu..niedopilnowanie podopiecznego..opuszczenie samowolnie podopiecznego..itp..to chyba normalne. Mialam 2 zmienniczki ktore piły alkohol przy podopiecznym...przeciez to sie w glowie nie miesci..jest to praca odpowiedzialna i trzeba wykonywac ja odpowiedzialnie..

Czym Angel Care 24 Sp.z o.o. Sp.k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

@Pytanie

Firma ma szeroki wachlarz premiowy :) Zapraszam do kontaktu z działem rekrutacji

Nie byłem z waszej firmy ale
@Pytanie

Nie byłem z waszej firmy a słyszałam i czytałam komentarze ze jest firma dobra

Pracodawca

@Nie byłem z waszej firmy ale

dziękujemy za przekazanie dalej dobrej opinii :)

Lena

A składki do ZUSu tak jak w przepisach? Od średniej krajowej? Raz na trzy miesiące opłacone? Czy od 50 euro???? Niższe składki nie liczą się do emerytury jeżeli pracownik jest delegowany do pracy do Niemiec na polskiej umowie. Składka do ZUSu powinna być odprowadzana od wynagrodzenia opiekunki czyli od średniej krajowej. Jeżeli jest inaczej to te okresy składek nie liczą się do emerytury

@Lena

składki opłacane są co miesiąc, w kwestii dalszych szczegółów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego bądź osobistego z biurem.

Agnieszka

Czyli ogólnie polecacie firmę ?

Czy pracownicy w Angel Care 24 Sp.z o.o. Sp.k. dogadują się między sobą?

oczywiście :)

Czy Angelcare24 Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aga

Od 8 do 16 w piatki 8 do 1t

Aga
@Aga

W piatki 8 do 15

Kuba

Podpowiecie jak przebiega rekrutacja i czy w ogóle firma potrzebuje teraz kogoś?

Natalia

Zadowolona opiekunka :)

Bogusia

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja AngelCare24 na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Bydgoszcz oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Lusia

Panie w biurze bardzo miłe i opiekuńcze, oferty pracy i zarobki prawie jak wszędzie, dla mnie najważniejsze że tyle ile obiecali że zarobie to dostałam i pieniądze były na czas! pracować trzeba wszędzie najważniejsze że płacą i pilnują formalności i o nic nie musiałam się martwić

Kati
@Lusia

Wpisz swoją odpowiedź właśnie zaczynam tu i chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o tej firmie

Krysia

powiem tak samo jak kolezanka praca jak wszędzie prawie taka sama najważniejsze że płacą dobrze tak jak obiecuja i zawsze w terminie kasa jest reszta mnie nie interesuje

Basia

właśnie wróciłam ze zlecenia, wszystko było dobrze i zamierzam wrócić do rodziny, wypłata jest na czas i ubezpieczenie też jest, a jak coś było dla mnie niejasne to pani Ania pomogła mi szybko.

Zostaw merytoryczną opinię o Angel Care 24 Sp.z o.o. Sp.k. - Bydgoszcz

Angel Care 24 Sp.z o.o. Sp.k.