Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o.

bylempracowalemwiemjakjest

W SHIUZ opłaca się być tylko kierownikiem (nawet tylko z nazwy, bo co niektórzy sa kierownikami i nie mają "pod sobą" ludzi.) Zwykli pracownicy zarabiają grosze. Wieloletni pracownicy na stanowiskach kierowniczych trzymają się stołków jak tylko mogą. Nie dbają o swój zespół. "Ja kierownik zarabiam krocie, moi podwładni ... nie muszą". Premia? W tym miesiącu nie będzie. Dlaczego? Bo nie! Przykra prawda. Jeśli komuś nie zależny na dobrej pensji - tylko na spokojnej pracy. Polecam. Warunki są ok. Solcjal jest.

hgf

no to najwazniejsze ze firma jest jednak solidna :)

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o.