Nassau Polska Sp. z o.o. Biuro

Katowice

Opinie o Nassau Polska Sp. z o.o. Biuro

Calzio

Duńska firma i duńskie warunki pracy. Pracowałem w Nassau dobrych parę lat, wspaniale to wspominam, a teraz jestem już na swoim. Gorąco pozdrawiam zarząd i byłych współpracowników.

Inwestor

Nie jestem pracownikiem tej firmy a ich klientem Pozwoliłem sobie jednak napisać swoje zdanie, bo jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tych ludzi i wiedzy jaką dysponują. Miałem kontakt chyba z tym samym Panem [usunięte przez moderatora], którego przedmówcy cytowali i jestem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy, przewidywania problemów i ich rozwiązywania. Całkowicie zmienił założenia projektanta mojego obiektu i poprawił wszystkie błędy związane z logistyką. Dobra firma, dobre bramy, dobra kadra. Tyle mam do powiedzenia!

Obecna konkurencja

Solidna firma, dobre warunki pracy, porządek i ład. Pracowałem tam dwa lata i to była najlepsza praca, jaką miałem do tej pory. Pozdrawiam kolegę [usunięte przez moderatora]., bardzo mile go wspominam, wysokiej klasy fachowiec.

Zostaw opinię o Nassau Polska Sp. z o.o. Biuro - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nassau Polska Sp. z o.o. Biuro