Rejonowy Ośrodek Pomocy Społecznej Bydgoszcz-Szwederowo

Bydgoszcz

Opinie o Rejonowy Ośrodek Pomocy Społecznej Bydgoszcz-Szwederowo

khjfcj

skojarz fakty i zacznij pić//..

Bez pomocy

Nie wiem czemu tak jest ale w MOPS Szwederowo na pierwszym miejscu udzielą pomocy alkoholiką bo to choroba, może jest to choroba ale takie osoby powinny na alkohol zarobić. Natomiast gdy ma się maleńkie dzieci to nawymyślają takich nie realnych wymagań żeby tylko nie pomóc. Nie mam środków do życia ani żadnych perspektyw żeby zarobić a na pomoc z MOPS'u nie moge liczyć żadną.

Zostaw opinię o Rejonowy Ośrodek Pomocy Społecznej Bydgoszcz-Szwederowo - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rejonowy Ośrodek Pomocy Społecznej Bydgoszcz-Szwederowo