Opinie o Centrum Edukacyjne Maturita s.c. Dominika Hapka-Żmich Michał Żmich w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Edukacyjne Maturita s.c. Dominika Hapka-Żmich Michał Żmich. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Edukacyjne Maturita s.c. Dominika Hapka-Żmich Michał Żmich o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacyjne Maturita s.c. Dominika Hapka-Żmich Michał Żmich w Bydgoszcz

Kuba Nowy wpis

Przedmioty, z których poszukują wykładowców/nauczycieli, to biologia, chemia, matematyka, fizyka, geografia, historia. A nie potrzebują nikogo do nauki języków obcych, np. angielskiego? Liczyłem, że chociaż tutaj uda mi się coś znaleźć … Ciekawe też ile płacą ????

Mati Nowy wpis

Dobre przygotowanie do matury, polecam

Julka Nowy wpis

Fantastyczne kursy, wynik egzaminu ósmoklasisty 100, 100, 96, bardzo dziękuję Maturicie za przygotowanie

Alicja

Może jest tu ktoś, kto chciałby się podzielić swoim doświadczeniem pracując w firmie? :) Opinie od kursantów sa bardzo pozytywne, pracownicy tez mają takie zdanie na temat pracy tutaj?

@Alicja

Stawki (netto) wahają się od 70 do 200 zł za 45 minut, w zależności od rodzaju pracy.

Marcin Nowy wpis
@Michał

To całkiem nieźle. Współpracujesz z firmą na własnej działalności czy masz normalna umowę o pracę? Lekcje są online czy prowadzisz je stacjonarnie? Chętnie dowiem się szczegółów.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum Edukacyjne Maturita s.c. Dominika Hapka-Żmich Michał Żmich.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
madzixxx

Najlepsze zajęcia z matematyki w jakich uczestniczyłam. Na kursie podstawowym nauczyłam się całej matematyki do matury. I to naprawdę NAUCZYŁAM. Ja - matematyczne beztalencie... Bez Maturity byłabym daleko w lesie, a teraz wiem, że maturka pójdzie bezproblemowo. Polecam!!!

Stefan

Bardzo dobre przygotowanie pod maturę. Polecam polski i matematykę, kurs podstawowy.

Tomasz S

Korzystamy z kursów Maturita już drugi raz, najpierw syn był na kursach z biologii i chemii, teraz młodszy - na kursie do egzaminu ósmoklasisty. Polecamy jedne i drugie. Po kursach maturalnych dostaliśmy się na lekarski w Poznaniu, a teraz - jesteśmy spokojni przed egzaminem. Zajęcia są bardzo ciekawe i co najważniejsze - nauczycielom zależy, mamy z nimi ciągły kontakt, są sprawdziany, dużo zadań. Zajęcia są nagrywane i mamy dostęp do nagrań przez cały czas, więc syn może wszystko powtórzyć. Polecamy!

Kris01

Polecam kurs do matury z fizyki z panem Stefanem Paszkiewiczem. Konkretnie, merytorycznie i w miłej atmosferze.

Krystian

Polecamy kursy dla ósmoklasistów w Maturicie, syn bardzo zadowolony z zajęć, nauczyciele kompetentni, egzaminatorzy, zajęcia świetnie zaplanowane i przeprowadzone. Dostaliśmy się do liceum pierwszego wyboru bez najmniejszych problemów. Jako rodzic polecam!

@Krystian

A jak cenowo wyszły was takie kursy? :)

@Alicja

Wszystko jest na stronie, 10 razy taniej niż korepetycje. Za cały kurs 800 zł i zajęcia z nauczycielem, który faktycznie JEST nauczycielem, chyba też egzaminatorem, który sprawdza arkusze.

Natalia

Chyba już czas, żeby na portalu pracowniczym klienci dopuścili do głosu pracowników :D Ktoś z wykładowców będzie tak uprzejmy i podzieli się wiedzą, ile za godzinę ma w M. polonista? Nawet jeśli stawka się różni w zależności od stażu itp., to podana ogólnie da jakieś pojęcie o zarobkach :)

Kasia Gil

Kursy Ósmoklasisty na wysokim poziomie, polecamy!

Katarzyna H

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kursów dla ósmoklasisty. Córka jest na języku polskim i matematyce, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pracy, jaka została włożona w przygotowanie zajęć i zaplanowanie całości kursu. Córka nie może się doczekać cotygodniowych zajęć i po raz pierwszy sama siada do lekcji, ogląda wykłady, przygotowuje się do każdego spotkania. Mamy jeszcze dwie córki i na pewno poślemy obie do Maturity . Świetna szkoła!

Alicja

Kursy w Maturicie są bardzo pomocne, biorę udział w kursie z matematyki i fizyki dla trzecioklasistów. Wspaniali nauczyciele z pasją, z powołania, tłumaczą do skutku, o wszystko można zapytać. Wykłady pierwsza klasa. Zajęcia na żywo bardzo motywują do systematycznej nauki. Polecam!

Małgorzata

Uczestniczyłam w kursie z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Kurs jest świetnie zaplanowany, bardzo ciekawe wykłady, do których możesz zawsze wrócić, do tego angażujące, motywujące, prowadzone w przemiłej atmosferze zajęcia na żywo. Serdecznie polecam Maturitę!

@Małgorzata

Potwierdzam! Szczególnie zajęcia na żywo super u pani Magdy ♥

@Ania

Wykłady pani Magdy złoto, a zajęcia z panią Myszkowską brylant!

Super zajęcia, wspaniali nauczyciele, Maturita to był najlepszy wybór! Polecam!

Bardzo starannie przygotowane kursy, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Nauczyciele kompetentni, egzaminatorzy, z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Świetny kontakt z organizatorami. Serdecznie polecamy. (rodzice 8klasisty)

Nina

Najlepsze przygotowanie do matury, swietne rzetelne zajecia.

Marcin Wu

Świetne przygotowanie do matury z fizyki, polecam!

Martyna Skępa

Gorąco polecam kursy w Maturicie! Brałam udział w kursie xxl z fizyki i z języka polskiego - w podstawowym. Wspaniali nauczyciele z niesamowitym podejściem do ucznia. Tłumaczący tak, że każdy zrozumie. Na fizyce zrobiliśmy ogrom zadań, zawsze można było dopytać jeśli coś było niejasne. Natomiast język polski to bajka, siadałam do wykładów z ciekawością i później na zajęciach na żywo też nie było nudno, chociaż od zawsze dla mnie język polski to była pięta Achillesowa. Ostatecznie dzięki Maturicie polski napisałam powyżej oczekiwań a fizyka pozwoliła mi się dostać na wymarzoną uczelnię! Polecam kursy wszystkim, którzy boją się polskiego i chcą wysoko napisać rozszerzenia!

Kursy godne polecenia!

@Agata

Cenowo też to dobrze u nich wychodzi?

@Paweł

Sprawdź na stronie w cenniku, chyba trochę zdrożało, ale i tak znacznie taniej niż korki a masz zajęcia z egzaminatorami. I na żywo na kamerkach.

Kamila
@Agata

A wiadomo jak radzą sobie z "trudnymi" dziećmi, że tak delikatnie to ujmę?

@Kamila

Nie wiem co rozumiesz przez "trudne dzieci", ja na pewno byłam bardzo trudnym uczniem :-P bo robiłam rozszerzenie od zera i nic nie umiałam, więc ciężko ze mną było, ale i mi do głowy wbili cały materiał :D Ale jeśli jest jakiś inny problem to nie wiem, generalnie tam są wszyscy bardzo mili i nawet jak się stresujesz czy coś, to naprawdę po pierwszych zajęciach to przechodzi :)

Mariola
@Kamila

Moja córka ma bardzo duże problemy z pracą w grupie, kiedy ma się odezwać nawet potrafi się popłakać. Poinformowaliśmy o tym na początku kursu i nauczyciele wiedzieli, że jeśli już córkę pytać - to o coś łątwego, przynajmniej na początku. Ostatecznie po kilku spotkaniach sama zaczęła zadawać pytania, a my z mężem potem oniemieliśmy gdy oglądaliśmy filmy z zajęć i widzieliśmy, że faktycznie córka normalnie aktywnie uczestniczy w zajęciach. To chyba kwestia wykładowcy, ale też samej grupy, która dała jej czas na oswojenie się z pytaniem, czas na pomyślenie, odpowiedź. Nikt tam nikogo nie wyśmiewał, każdy miał prawo się pomylić i bardzo często o tym mówili nauczyciele na zajęciach. Jako mama takiej właśnie problemowej córki często oglądałam nagrania z zajęć, żeby wiedzieć jak wyglądają. I to potwierdziło tylko, że maturita to był genialny wybór. Myślę, że ludzie nie wiedzą o takich kursach, naprawdę teraz polecam je wszystkim znajomym.

Kamila
@Mariola

Właśnie interesowała mnie sama organizacja tych zajęć i ich przebieg, bo widzę że opinii dobrych sporo ale niestety dość ogólne. To dobrze, że z córką wszystko się udało, zastanawiam się tylko czy wiecie coś o odbywaniu kursów przez dzieci niepełnosprawne?

Michał Żmich - CE Maturita
@Kamila

Kursy prowadzone są w formule on-line, dostępne w każdym miejscu na świecie (z dostępem do internetu), w związku z tym osoby z niepełnosprawnością ruchową nie mają żadnych problemów, aby uczestniczyć w naszych zajęciach i w pełni wykorzystywać wszystkich możliwości, które dają nasze kursy. Od kiedy przeszliśmy na zajęcia on-line, co roku w naszych zajęciach uczestniczą osoby, dla których korzystanie z kursów stacjonarnych byłoby niemożliwe.

@Michał Żmich - CE Maturita

Czyli nie ma w ogóle możliwości uczęszczać na kursy stacjonarnie? Czy po prostu forma zdalna też jest do wyboru?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacyjne Maturita s.c. Dominika Hapka-Żmich Michał Żmich - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Centrum Edukacyjne Maturita s.c. Dominika Hapka-Żmich Michał Żmich?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacyjne Maturita s.c. Dominika Hapka-Żmich Michał Żmich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Edukacyjne Maturita s.c. Dominika Hapka-Żmich Michał Żmich?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c. Dominika Hapka-Żmich Michał Żmich
4.8/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Bernardyńska 13 lok. 403
    85-029 Bydgoszcz