STB Panda

Bydgoszcz

Opinie o STB Panda

Peon

Poziom absurdu w tych komentarzach jest niebotyczny. Nie macie co robić? Kurcze ludzie jak wam tak zle to zmiencie pracę, przecież nikt was tam nie trzyma. Jak mi coś nie pasuje idę gdzie indziej. A jak już się gdzieś jest to trzeba pracować, a nie ściemniać i szukać winnych wszędzie poza sobą. Zasada prosta.

Patriota
@anonymous 28.10.2017 00:46
Panie !!!! Co to ma być ! Pisz Pan do ludzi po polsku czyli jako nieznajomy czy nie znany. MIESZKAMY W POLSCE PRZYPOMINAM!!! SZ...

Mam to samo zdanie!

Pracownik UE
@Peon 10.04.2016 22:10

Na pewno jest niebotyczny Peon - na pewno tych ludzi nikt nie trzyma ha, ha ,żyjemy w wolnym kraju- tylko kto tu będzie pracował w naszym KOCHANYM KRAJU jak już szukają pracowników po rosyjsku . Zasada prosta - BĘDĄ PRACOWAĆ LUDZIE Z INNYCH KRAJÓW . Życzę powodzenia . !!!

Maja

@tomek - mógłbyś podać więcej konkretnych informacji? Warto przybliżyć innym użytkownikom wizerunek firmy jako pracodawcy. Jedna z idei forum pozwala na lepsze zaznajomienie się z sytuacją w firmie, do której chce się aplikować. Merytoryczna opinia o STB Panda pomoże potencjalnym zainteresowanym ofertami pracy.

Maja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Doradca techniczno-handlowy. Co możecie powiedzieć o pracy w STB Panda jako doradca? Czego mogą spodziewać się osoby, które odpowiedzą na to ogłoszenie?

tomek
@Maja 17.07.2017 13:27

praca biurkowa to jest raj

Alex

Witam, panie czy też pani Unknown / szkoda, że nie umiesz napisać po polsku "Nieznany" przecież mieszkamy jeszcze w Polsce i tu obowiązuje język polski /. Wrócę do twojego wpisu na temat podania do sądu jakiegoś gościa, który tu pisał za obmowę jakiegoś pracownika czy też byłego pracownika. Jak się zdążyłem zorientować to tu nikt nie rzucił nazwiskiem, a w Polsce jest wolność słowa i nikt nikogo tu nie obraża tylko pisze o swoich odczuciach. Tak, że proszę tu nikogo nie straszyć sądem, bo właśnie takie straszenie jest karalne.

m.

Moj tata pracuje w Pandzie ponad 20 lat. Jest ok.

L.

Ja również jestem zadowolony z pracy w Pandzie. Fakt, że czasami jest ciężko bo jest bardzo duzo zamowien, ale jesli ktos nie jest leniem to da sobie rade. atmosfera tez jest dobra, mi się podoba. na hali na pewno jest ciezko bo jest duzo pracy, ale pracuja tu ludzie po 20 lat stazu i nei narzekaja

Maja

@Unknownrozumiem, że Ty jesteś zadowolony z pracy w STB Panda. Chętnie dowiemy się dlaczego. Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy. Co sprawia, że polecasz pracę tutaj innym? Jak wygląda praca w Twoim dziale? Będę wdzięczna jeśli będziesz mogła/mógł rozwinąć swoją wypowiedź.

Unknown

Praca w Pandzie jest dobra i za za dobre wynagrodzenie. Pracuję już tu jakiś czas i nie narzekam . Zachęcam do pracy w tej firmie.

Maja

@Xxxrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w STB Panda? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat zmian w firmie? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia?

spaw1

Szukają w pandze spawaczy? Ktoś coś wie? Jak wyglada spawanie w pandzie?

Seba

Widziałem, że szukają do działy sprzedaży czy ktoś orientuje się jakie są stawki- jakie prowizje od sprzedaży itd?

f.p.

Ktoś tu ma kompleks mniejszości to nie moja sprawa ale mnie nie obrażaj bo nie tak wygladala ta rozmowa o prace.

Xxx

Pracuje juz kilka lat w Pandzie. Zabieram glos, zeby nowi, ktorzy szukaja pracy mieli prawidlowe wyobrazenie. Firma przechodzila rozne losy, ale.teraz jest dobrze. Som nowi pracownicy wiec nie moze byc najgorzej, zmienilo sie ppdejscie prezesa i dyrektora. Jest duzo pracy a leserom to soe moze nie ppdpbac.

f.p.

Ludzie opanujcie sie. byleem na rozmowie pytalem o to co tu piszecie i w wiekszosci to bzdury! nie wprowadzajcie ludzi w blad, czyta sie to przed rozmowa o prace i robi sie z siebie tylko debila!

Robol
@f.p. 08.11.2016 10:51

Panie f.p. to idź i pracuj -po co czytasz komentarze- tobie to nie jest potrzebne. Odbierz pierwszą pensję i popracuj trochę w tej firmie co najmniej 2 lata i potem napisz swój komentarz jak tam jest!!!!! A następnie się wypowiedz na tym forum bo ono do tego służy, jeżeli nie zostanie usunięta twoja sugestia?

Psss
@f.p. 08.11.2016 10:51

O jeju, pytałeś o opinię w trakcie rozmowy i powiedzieli Ci że to bzdury??? Ale Ty jesteś debilem albo kimś z pandziuni. A co mieli powiedzieć, tak to prawda co piszą , jesteśmy padliną, masakra, wyzykujemy ludzi i mamy ogólnie personel za nic, poza kilkoma ulubiencami, tak mieli powiedzieć?? ;)

pawel

Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na spawacza, było spoko. Warunki takie jak na rynku jak coś się umie to mozna negocjowac stawke. byla bardzo mila Pani, mam nadzieje ze mnuie wybiorą

Fudd

I odchodzą jak z tonacego okrętu, a mafii b nic nie daje to do myślenia. Albo i daje tylko że tak im wygodnie. To jest jakaś pomyłka.

Były_pracownik

STB to temat rzeka... Dział techniczny łącznie z produkcją jest chyba najbardziej niedoceniany. Premii nie ma chyba że, mowa o nadgodzinach. Starsi i doświadczeni pracownicy zarabiają grosze. Jak oni odejdą to w zasadzie firma nie istnieje bo nie widać następców wśród młodej kadry która, nawet nie identyfikuje się z firmą. Służy tylko po to aby załapać doświadczenie w dalszej karierze. Praca nie kończy sie na 8 godzinach. Norma są częste delegacje i liczne nadgodziny. Kto ma doświadczenie to szybko odejdzie. Generalnie praca jak w markecie, dużo godzin słaba kasa...

Stokrotka

MAM NADZIEJĘ ,ŻE W TEJ FIRMIE COŚ SIĘ ZMIENI I NIKT W KOŃCU NIE USUNIE MOJEGO WPISU BO WCZEŚNIEJ ZOSTAŁY USUNIĘTE. WIDOCZNIE COŚ KOMUŚ NIE PASOWAŁO.PANOWIE PREZESI CEŃCIE FACHOWCÓW , KTÓRZY WAM ZOSTALI!!!!! POZDRAWIAM .

Emp

niebotycze , brzmi to znajomo ;) powtarzasz się, za często używasz tych samych słów, wiesz? Podpisuję się pod wpisami poniżej. Młody b. nie ma pojęcia o pracy na stanowisku kierowniczym. Z ludzi robi debili a każdy przytakuje znając i tak prawdę. I te pieprzenie w kółko ze jest budowlancem. Obraża prawdziwych budowlancow. Co z niego za budowlaniec, gdzie nabył praktykę?? Ile lat?? No ludzie... Kto się szanuje ten odejdzie jak inni dobrzy pracownicy.

SpawaczXXX

Bzdura. Moim zdaniem Pani A. była bardzo miłą osobą.

SZYMON

WITAM! PRACOWAŁEM KIEDYŚ W TEJ FIRMIE. NIE MA MOICH WPISÓW. KTOŚ JE USUNĄŁ.COŚ KOMUŚ NIE PASOWAŁO!!!! BYŁO ICH KILKA. JEDNA WIELKA ŚCIEMA. KOMU MA SŁUŻYĆ TEN PORTAL. PO CO TU WPISYWAĆ OPINIE JEŻELI TE NIE PASUJĄCE KOMUŚ SĄ USUWANE???? BEZ SENSU ! ŻENUA. TO NIKOMU I NICZEMU NIE SŁUŻY.

Hjh

W tej firmie paradoks goni paradoks. Zarząd w postaci prezesa i jego syna nie maj pojęcia o zarządzaniu. Firma funkcjonuje że wZględu na renomę z lat ubiegłych i za kadencji innego prezesa. Zatrudniają ludzi bez praktyki i wiedzy oczekując od nich że będą robić jak profesjonalisci. Jak chcesz iść do pandy musisz umieć czytać w myślach prezesa i jego syna ;) inaczej po tobie. Zero kultury i cywilizacji. Rotacja niespotykana. Moja opinia. Przekonaj się sam.

nick

Praca w STB do wymarzonych nie należy.Powodem tego jest chory system który tworzy prezes wraz swoim synem. Zatrudniają ludzi i wymagają od nich nie wiadomo czego nie motywując w żaden sposób... Rotacja jak na tak małą firme jest bardzo duża i nie ma tutaj praktycznie ludzi z stażem większym niż 2 lata(za paroma wyjątkami). Męczą ciągłe delegacje a praca po 10-12 godzin(a czasami i więcej bo "masz zrobić robote" )dziennie nie każdemu odpowiada. Dodatkowym minusem jest to że nie ma czegoś takiego jak grafik i człowiek nie może sobie niczego planować w tygodniu. Zarobki każdy ma takie jakie sobie wywalczy ale nie dostanie sie więcej jak 2k na ręke.

Nie polecam ! Było więcej wpisów - ktoś je usunął ! Nie wiem co jest grane!Jedna wielka ściema! moich wpisów nie ma coś nie pasuje?

Tez szukam..

Jakiego rzędu są miesięczne premie?? Czy w ogóle są? Za podstawę to lepiej handlować w biedronce. ;) a jeśli kwartale to chyba powinny być wysokie. Da ktoś cynk czy idzie tam pohandlowac i zarobić? Auto do dyspozycji 24h? Proszę o opinię bez ściemy bo jakby co to na lipna firmę szkoda czasu .

Szukam

Szukam do sprzedaży. Na mieście mówi się że przełożeni traktują ludzi jak g...o to prawda? Prowizje są w sprzedaży czy sama podstawa a prowizje typu jak wyrobisz jakiś kosmiczny limit to będą czy są normalne miesięczne?? Ktoś odpowie??

Bhgg

Ciekawe ile tak jeszcze?? Czas leci, epoka się zmienia ale nie w pandzie. A kasa?? Prawdopodobnie najniższa spośród firm w tej branży. Wiem bo byłem. A wystarczyło doceniać ludzi.

Spawacid

Wiecznie mało, za wolno, źle. Omijać firmę szerokim łukiem. Byłem świadkiem jak prezes dolowal młodego, zdolnego chłopaka. Gościu jest superspawaczem, w małym palcu miał rysunek a i tak prezes mu wmówił ze rysunku nie umie i chłopak odszedł. Teraz pracuje w CGH i chwali sobie tą firmę. W pandzie zero nowoczesności, spawarki nie spawaja a chlapia i kleja... Ale Ty musisz zrobić tak by prezes był zadowolony. Jak prezes może granic najlepszych spawaczy ?

Spawacid

Pracowałem 3 miechy jako spawacz: Lesław Bracio zjechał ze stawki, Tomasz Wielgusz Andrzej Zera Marian Ironski - święta trójca kabli prezesa Leslawa. Leszek Bracio- pomyłka na stanowisku dyrektora technicznego

jup

Masakra. w biurze przewinely sie juz 3 osoby w tym roku. dalej nie wiem bo podziękowałam/łem. Nawet ci co są to nie znają dnia kiedy syn prezesa czy sam prezes powie im "to nie o to nam chodzilo, musimy sie pozegnac". Chlopak nie nadaje sie na swoje stanowisko, brak dialogu z ludzmi i personelem.brak szacunku dla ludzi. Ciagle mało mało mało.. i wszyscy wysztko robią źle. Na hali to samo. rotacja jak w totolotku. Wielu ludzi przez lata sie przewinelo, sporo tu zaglada bo mają żal, że poswiecili swoj czas i sprawdza co nowego piszą o pandzie. moze z nadzieją na zmiane zarzadu albo na kroki człowieka z torunia?

Spawacz

Brak słów!

Spawacid

Umowa zlecenie- 15 zl brutto, po miesiacu umowa o prace i uwaga-14 zl brutto. Chyba sie zwalniam, nie ma co. Spawacz karoery nie zrobi

gug

robić po 12-14 godzin a płacą za 8h. handlowiec nie pohandluje bo musi się skupiać na pierdolach typu przepisy i sprawy techniczne, a do tego biurokracja i papiroloigia gorsza niż w urzędach. byłem, podziekowalem. ciągle kogoś szukają. powodzenia.

Czemu nie ukazują się aktualne opinie !!!!!!!!!!!!!!!!Od 30.04.2015r. Coś tu jest nie tak!!!

Marcin

Witam morze ktoś napisać ile tam zarobi spawacz(slusaz) ,jaki system zmianowy i czy normalnie czterdziestogodzinny tydzien pracy ?

blacha

Pracowałem tam na hali, średnio jest. Stawka nie powala. W biurach mają o niebo lepiej, nieporównywalnie, od 7-15 od pon do pt, ludzie ok.

obiekt

Ogólnie tak: firma specyficzna, kwestia "zazębienia się". Dramatu nie ma, obiektywnie. Zależy kto gdzie pracował i jakie ma porównanie. Praca jak to praca, trzeba coś robić żeby było widać efekt, z resztą tak jest raczej wszędzie. Co do kasy, kwestia umiejętności i doświadczenia. To że jakiś "Szczepan" z hali pisze, że ta firma to lipa i wyzysk, jego sprawa. Ale nie pisałby tego jakby się nie opie.....cały czas. Podziękowano mu i teraz pretensje do całego świata. Biuro i administracja podobnie, za picie kawy przez 8h nikt nie płaci.

anus

czy w pandzie potrzebuja spawaczy ?

QWZE

PANDA POSZUKUJE GŁUPICH I SILNYCH !

QWZE
@QWZE 05.08.2014 11:22
PANDA POSZUKUJE GŁUPICH I SILNYCH !

ODPORNYCH NA STRES,TRZYMAJĄCYCH PROSTO ( usunięte przez administratora )

słw....

Za 1400zł.to pewnie atmosfera jest bebe i fachowców tam niema chyba że są to ludzie małorolni.Bo miastowy by nie robił za tyle.

edo

Praca w Pandzie to porażka. Prezes ma wymagania,(usunięte przez administratora). zarobki 1400zł. żenada.

spawacz

Z TEGO CO SŁYSZAŁEM TO W PANDZIE LUDZIE ZARABIAJĄ PO 1400zł. A WYMAGANIA JAKBYŚ ZARABIAŁ MINIMUM Z 3 TYS.PONOĆ LUDZIE Z PANDY CHCĄ UCIEKAĆ. NAPISZCIE CZY TO JEST PRAWDA ? BO CHCIAŁEM TAM ZŁOŻYĆ PAPIERY.CZY TAM SĄ 2-ZMIANY ? CZY TAM JEST DUŻA ROTACJA ?

durex

płacą jak jałmużnę robisz na wysokościach chyba że cię przyjmą na hali ale więcej niż 15 zł brutto to nikt ci nie da ale to jak naprawdę będziesz musiał się postarać

?

Awans na wypad z firmy i kurs j.angielskiego dla wtajemniczonych.

łysy

xas, za darmo nikt tutaj nie pracuje, przyjdź na rozmowę, to dowiesz się jaką kasę możesz uzyskać, stawki są różne w zależności od doświadczenia i wykształcenia. Przyjdź i dowiedz się :)

łysy

ant, pójdź, zapytaj i sam będziesz wiedział, zarobki każdy ma takie, na jakie się zgodził. Firma nie jest bankrutem, powoli wychodzi na prostą, nowy współwłaściciel wpompował kupę kasy, jest sporo nowych zleceń, wszyscy dostają wypłaty na czas, więc nie jest tak źle, chociaż na pewno mogło by być lepiej.

nie polecam

zarobki i warunki w pandzie to jest porażka

spawacz

Panda szuka inżyniera produkcji. Byłem świadkiem jak poprzedniego inżyniera prezes mieszał z błotem przy pracownikach. Słowa niecenzuralne to tutaj codzienność. Na pytanie skąd wziąć pieniądze na komponenty do zakończenia prac prezes ma jedną odpowiedź: "Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo mnie to obchodzi" "nie moja sprawa". Taka praca cię tu czeka drogi inżynierze...

pigi

Jestem ciekawa bardzo kto to napisał,w firmie doświadczyłam wiele złego,traktowano mnie jak smiecia,ale teraz widze,ze nie jest tam dobrze,wszyscy sa zwalniani lub sami uciekają,pozbywaja sie ludzi jak smieci,ciekawe ile sekretarek jeszcze wymienią,a ta pani od urody to wie jaką ma ksywke.

do Nie polecam

W biurze nie jest lepiej, brak kasy powoduje, ze musisz tłumaczyć się klientom z wielotygodniowych opóźnień, Pieniędzy nie ma na nic. Rządzą dwie panienki Prezesa - Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo. Nic się tu raczej nie nauczysz. Dajcie sobie spokój.

Zostaw opinię o STB Panda - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STB Panda