Opinie o STB Panda w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie STB Panda. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w STB Panda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STB Panda w Bydgoszcz

Jak tam doradcy techniczno-handlowi, dobrze się Wam pracuje? Zastanawiam się czy jest sens aplikować, bo na stronie ogłoszenie dodane. Kurs języka angielskiego, który oferuje firma odbywa się w godzinach pracy czy trzeba zostawać dłużej? Można znać jakąś orientacyjną pensję na tym etacie? Umowa to od razu na rok jest możliwa?

Cialapuch

Jak sobie radzi dyrektorka zakładu na nowym stanowisku ?

Ja Nowy wpis

Średnio średnio sobie radzi

Anonim Nowy wpis
@Cialapuch

A ja myśle,że dobrze sobie radzi. Dała mi podwyzke. Rozmawia z ludzmi, nie straktuje nikogo jak glupka. pierwsza podwyzka w tej firmie z woli szefosstwa

Janusz

Witam jak wygląda social w stb panda. Czy w tym roku były paczki świąteczne dla dzieci? Ile wynosi premia roczna? Mam okazję pójść na rozmowę do danej firmy niestety nie wypada wypytywać się o premiowanie które już było. Proszę o opinię naj lepjej obecnych pracowników proszę o sprawdzone info Pozdrawiam

Ja Nowy wpis
@Janusz

Żadnego socialu żadnych paczek. Nic na święta nie bylo

MK

Pracowałem dosyć krótko, ale intensywnie. Jako konserwator. Firma bardzo wymagająca, ale satysfakcjonująca, Mają sporo problemów "firmy rozwijającej się" no i nepotyzm. Nie wiem jak wygląda to na produkcji, ale produkt końcowy PANDY jest rewelacyjny, znam wszystkich producentów, i sadzę ze PANDA ze swoim produktem mieści się na samym szczycie. CENA DO JAKOŚCI. Praca wymagająca, nie jest to praca dla lenia, trzeba być bardzo na bieżąco. Pilnować swoich tematów, i o wszystko dopytywać. Załoga z jaką JA pracowałem "spawacze" (G i R) to akurat bardzo fajni i ogarnięci ludzie. Montaże, demontaże, serwis. Płaca jest kwestią tego co sam sobą reprezentujesz i wnosisz do firmy, do dogadania. Na pomoc ze strony Pawła W. Zawsze można liczyć, a i "marudny" Grzesio zawsze podpowie. Polecam firmę jako wyzwanie. Co do innych opinii o prezesie i kierownictwie, mnie ich nerwowość nie dziwi. Do tego MI Sam Prezes poszedł bardzo na rękę, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jego podejściem.

@MK

Nepotyzm? Czyli osoby z rodziny są na kierowniczych stanowiskach. A ktoś niezwiązany pokrewieństwem też może awansować? Jak tam pracowałeś była taka możliwość?

@Janusz

Nie wiem nie interesowało mnie to. Ojciec i syn to pół biedy, Ale ten ich "szwagier z magazynu, albo go nie ma i trzeba go chodzi szukać, albo tego co potrzebujesz on nie ma, albo Go nie ma ;) w myśl idei "dobry pracownik poszukiwany" Tyle że on akurat "średni" . Moi m przełożonym był Paweł W. Bardzo fajny gość, i po rodzinie to on nie był.

@MK

i w razie czego ci których tu doceniałeś to jeszcze pracują? Zawsze to dodatkowe info jak już ktoś będzie chciał miło trafić. I jakąś radę dla nowej osoby byś miał skoro sam już wiesz jak początki tu wyglądają?

@Łucja

Nie wiem, nie inwigiluję firmy :) Radę? Raczej wszystko opisałem. To nie praca dla kombinatorów i leni. Trzeba mieć wiedzę, lub przynajmniej chcieć ją zdobyć.

Rafał
@MK

Zatrudniają żółtodziobów do spawania? I czy mogą pomóc wyrobić uprawnienia, jeśli ich wymagają, bo do tej spory spawałem bez tego?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie STB Panda? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Firma to dno.Maszynka do robienia pieniędzy klanu bracio. Moim zdaniem na skraju bankructwa. Suwnice robione po łebkach ...Heby spawane . Począwszy od wyzwisk, niestabilnego psychicznie dyrektora i prezesa, konczywszy na naruszaniu cielesnym. Sam byłem świadkiem jak prezes 2 razy uderzył spawacza podczas pracy. W życiu nie widziałem takiej firmy i takiej kadry kierowniczej... masakra. Wszędzie ludzie tylko nie tu . Za żadne pieniądze świata.

Bo to jest szczera prawda

Dilo

Czysta prawda. Stb Panda to samo dno hamstwo prostactwo

mg

Ja też pracowałem w Pandzie krótko na warsztacie. Zmieniłem prace, bo nie było możliwości nadgodzin. Nie wiem jak ktoś napisał wcześniej, że praca jest po 18 godzin, bo tego przez 3 miesiące mojej pracy nie było ani razu. Stawki - jak ktoś się pokaże taką dostaje. Prawda,ze prezes i syn trochę nerwowi, ale wszędzie jest tak , że szef jest zly i za mało płaci. Jak odchodzilem to zmieniał się zarząd prezesem został syn, a całym zakładem rządzi Pani K. To myślę,że juest teraz dużo lepiej i tak mówią Ci co pracują.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w STB Panda?

Ta firma to krzak. (usunięte przez administratora) płacą a wymagają od ciebie wszystkiego. Jesteś piaskarzem lakiernikiem budowlańcem spawaczem i monterem a i czasami konserwatorem....

Łucja

A ile dokładnie płacą? Bo akurat tę część ukryło. Za tyle stanowisk w jednym chyba trochę się należy? ;p

25 brutto 27 brutto zadko kiedy 30 brutto

Iwona

To zależy od rodzaju roboty czy od doświadczenia pracownika/ jakiegoś innego czynnika? Są jakieś podwyżki wraz ze wzrostem stażu pracy?

Tyfus

To kto teraz zarzadza handlowym?

anonimowy pracwnik
@Tyfus

Dyrektor jest.

@anonimowy pracwnik

Jak go oceniacie?

Answer
@Łucja

Trochę nerwowy, ale jest ok

@Answer

To dobrze, że ok. A jakie są efekty tej jego nerwowości?

Popielniczka

A co tam słychać u kierowniczki? Wciąż bez zmian?

@Popielniczka

Obydwie już nie pracują. Od 1 czerwca poszły dalej.

co to za fejk ? pracują

Łucja

Czyli jednak wszystko bez zmian?

Zgadzam się z opnia absurd goni absurd. Podobno jeszcze pracuje w Pandzie jeszcze żona dyrektora ale nikt nigdy jej nie widział. hahhaha.

Olga

Skoro piszesz że "podobno" to skąd wiesz czy to nie jest zwykła plotka?

Pan nie da

To zdarza się częściej, aktualnie doświadczamy pracy po 18 godzin za grosze i marne 30zł delegacji beż żadnej premii, a na dodatek wyzywania pracowników i ich rodzin. Zresztą jacy pracownicy taka firma ludzie na to pozwolili i tak jest. Niektórzy potrafią nie przychodzić do pracy przez tydzień po czym zjawić się a prezes poklepie po główce, no ale gdzie znajdziemy pracownika który odwali robotę za 300 tys za 1500zl wypłaty. Picie alkoholu w pracy to już normalka, niby wszyscy wiedzą ale nikt nie widzi znowu klepanie po główce stałych pracowników... Ogólnie firma ma potencjał ale gdy przejmie ja ktoś młody I zaradny narazie jest tylko PRL-owski czas na którym długo się to nie utrzyma.

Kwiecien
@Pan nie da

Kto młody i zaradny ma przejąć ta firmę?? Ta familia nie ufa nikomu i jest przekonana tylko o swojej racji, a rotacja w dziale technicznym przez to jest przeogromna

Doświadczony pracownik

Ojej nie polecam !!!! Wszędzie tylko nie tu .

@Doświadczony pracownik

Przyłączam się i również nie polecam. Radzę omijać szerokim łukiem !

Jason
@Doświadczony pracownik

Absolutnie nie polecam. Niezrównoważone rodzinne (klan) kierownictwo z synem prezesa na czele. Osobiscie widziałem jak Prezes uderzył spawacza podczas pracy. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Lata 70 na halach. Moim zdaniem na skraju upadłości. Szok , niedowierzanie i milion pytań do...

Hubert

Świat i zarządzanie przedsiębiorstwem poszło do przodu, natomiast STB Panda znacznie odstaje od współczesnych standardów (współczesne standardy to te 5-10 lat temu również). A szkoda, bo firma z potencjałem, ale niestety do liftingu lub bardziej potężnego botoksu. No i 'dyrektor', ktory nie ceni ludzi i nie respektuje ich doświadczenia. No i nazywając go dyrektorem przepraszam w tym momencie wszystkich dyrektorów, ktorzy na to nazewnictwo swoją postawą zasługują.

zyga

NIE POLECAM. Dorabiają sie kosztem pracowników płacą GŁODOWE STAWKI. Jak prezes I synalek (usunięte przez administratora)projekt to i tak jest wina pracownika. Synuś to w ogóle powinien cofnąć sie do podstawówki,i nauczyc postaw KULTURY I SZACUNKU. Trzeba czytać w ich myślach. Wszystko ma być na JUŻ. Podwyżka to max. 1zł BRUTTO. Nie POLECAM, nie pozdrawiam. Biuro marketingu kabluje kazdego pierda do synalka I tatusia.,, Firma,, smiechu warta

Izamal

Firma bez jakichkolwiek zasad, kultury pracy, planowania. Najwyższe kierownictwo pozbawione odpowiednich kompetencji zarządczych. Jeden wielki chaos i bałagan .

Knopers
@Izamal

Widze ze nic innego ludzie nie umieja roboc jak narzekac. Ciagle cos wymyslanje takie. Portal do wylewania pomyj i smutkow. Kiedys to sie robilo przy pol litra z kumplami z pracy a dzis w Internecie po kryjomu. Ludzie bez charakteru. Faktycznie nie zawsze sie idzie dogadac z przelozonymi ale to dlatwgo ze branza ciezka i mozliwosci firmy nie zawsze pozwalaja dzialac na ludzie i klientom odmowic w ich absurdalnych zyczeniach. Jednak mysle ze panda daje rade i w efekcie robi sie razem fajne rzeczy i czlowiek sie uczy. Wiecej pokory i wspoldzialania. Zycie nikogo nie piesci chyba ze zaplacisz.

Kaktus
@Knopers

@Knopers branża nie jest ciężka, tylko firma STB Panda jest zle zorganizowana. A pisząc, że człowiek się czegoś uczy masz na myśli chyba naukę DEZORGANIZACJI. Pozdrawiam i nie polecam nikomu.

L.

Ta firma to kompletna pomyłka. Rodzina obsadzona na stanowiskach, bez kompetencji, pracownicy widmo. Dyrektor dojeżdża raz w tygodniu w normalnej firmie zostałby zwolniony. Odpowiedzcie sobie sami.

Emil
@L.

Ryba psuje się od głowy.

Dron

Firma nie posiada żadnych dobrych cech. Kierownictwo nie wie co robi nie potrafi planować, zarządzać zachowywać się kulturalnie. Poziom ich wiedzy jest żenujący. Konstrukcyjnie nie potrafią rozwiązać najprostszych rzeczy robią to pracownicy produkcyjni za konstruktora. Zwalają swoje błędy na pracowników, cały czas (usunięte przez administratora) Maszyny stare zdezelowane zero inwestycji. BHP nie istnieje. Kłamstwa i (usunięte przez administratora) cały czas. Serdecznie nie polecam tej firmy nikomu. Moim zdaniem powinna przestać istnieć. Pracownicy produkcyjni z takimi umiejętnościami znajdą sobie pracę gdzie indziej, za większe pieniądze.

Różowy
@Dron

Widzę że konkurencja nie śpi. Pracownik by takich rzeczy nie napisał tylko czekający na słabość innych manipulator który chce w ten sposób pogrążyć konkurencję i się wzbogacić a sam nie potrafi nawt dobrze liczyć, zgapia wszystko od innych...

Peon

Poziom absurdu w tych komentarzach jest niebotyczny. Nie macie co robić? Kurcze ludzie jak wam tak zle to zmiencie pracę, przecież nikt was tam nie trzyma. Jak mi coś nie pasuje idę gdzie indziej. A jak już się gdzieś jest to trzeba pracować, a nie ściemniać i szukać winnych wszędzie poza sobą. Zasada prosta.

Stokrotka
@Peon

SZANOWNY PANIE PEON VEL KTOŚ OD PANA PREZESA ! MÓJ MĄŻ PRACOWAŁ W TEJ FIRMIE. ŻENUA. NIE MUSI PAN PISAĆ POZYTYWÓW BO JAK KOMUŚ NIE PASUJE TO SAM ODEJDZIE . TERAZ W POLSCE JEST TYLE PRACY DLA FACHOWCÓW!!!!!! NAWET NIE MA PAN O TYM ZIELONEGO POJĘCIA , ŻE KAŻDY SOBIE PRACĘ ZNAJDZIE!. MŁODZI ZA GROSZE ,NIE BĘDĄ ROBIĆ BO W UNII ZAPŁACĄ IM DUUUŻO WIĘCEJ , DLATEGO WARTO DOCENIĆ TYCH , KTÓRZY ZOSTALI I CHCĄ UCZCIWIE PRACOWAĆ DLA PAŃSTWA FIRMY. A NAD TĄ PANIENKĄ A. Z BIURA ,KTÓRA MA NAJWIĘCEJ DO POWIEDZENIA TO BYM SIĘ GŁĘBOKO ZASTANOWIŁA,LUDZI MA ZA NIC , MA NAJWIĘCEJ DO POWIEDZENIA BO MA NA TO PRZYZWOLENIE SAMEGO PREZESA I TAK SOBIE POZWALA. CZEMU NA JEJ TEMAT ZOSTAŁY USUNIĘTE WPISY, KTÓRE KIEDYŚ SIĘ POJAWIŁY. WAZELINĄ I UPOKARZANIEM LUDZI DALEKO NIE ZAJDZIE BO KIEDYŚ JEJ SIĘ TO ODDA.PRZYCHODZĄC DO MIASTA ,NIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ SWOJEGO SUKCESU PO TRUPACH DO WŁADZY.WSZYSCY DOBRZY FACHOWCY UCIEKAJĄ ZA GRANICĘ I TAM ZARABIAJĄ DOBRE PIENIĄDZE. ZADANIEM FIRMY JEST ICH PRZYCIĄGNĄĆ DO PRACY W STB PANDA, A NIE PANI A. , KTÓRA NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA O PRACY W TEJ FIRMIE MA DUŻO DO POWIEDZENIA. ŻYCZĘ POWODZENIA TEJ FIRMIE I BY UWIERZYŁA W FACHOWCÓW , KTÓRZY W TYM KRAJU ZOSTALI!!!!

Spawacz73
@Stokrotka

Wiadomo, ze raju nie ma, ale opluwając kogoś w internecie to też nie jest wyjście. Zgadzam sie z kilka opiniami, ale znam również osobiście niektórych ludzi, i nie zgadzam się, z niektórymi opiniami. Akurat Pan 'byly' podpadł jednej z tych osób i teraz bluzga.

STOKROTKA
@Spawacz73

Drogi PANIE Spawacz 73. Weszłam na ten portal po roku czasu i widzę,że odpowiedział Pan na mój post. W kwestii wyjaśnienia mój mąż nikogo nie bluzga i nie bluzgał . Nabawił się depresji w tej firmie przez pewną panienkę A. Proszę czytać tekst ze zrozumieniem i DOPIERO WTEDY SIĘ WYPOWIADAĆ W TEJ KWESTII!!! A nie pisać bzdur! Męża nikt nie zwolnił tylko sam się zwolnił bo nie mógł wytrzymać presji tej Pani. Długo walczyłam ,żeby mój mąż wrócił do normalnego życia po przejściach, które doświadczył od Pani A. z biura. Mam nadzieję,że życie jej odda to z nawiązką. Więc nie pisz Pan bzdur jak nie wiesz. Ale po wpisach obecnych nie jest dobrze. Bardzo cieszę się ,że mąż wyszedł z depresji spowodowanej przez tą panią i teraz rozpoczął pracę w nowej firmie gdzie wszyscy potrafią ze sobą nawiązać kontakty interpersonalne i co najważniejsze nikt nikogo nie upokarza!!!!!!!!!!!A co brakowało tej Pani A. Cieszę się ,że mój mąż dobry fachowiec już tam nie pracuje . Pozdrawiam .

Unknown
@STOKROTKA

Ja bym za takie publiczne wskazywanie osób pozwał Ciebie do sądu (jeśli można wnioskować o kim mowa). Polecam to zrobić jeśli ta osoba to czyta.

Paulo
@Unknown

Panie co Pan straszysz ludzi sądem. To po co jest ten portal -jak nie ma wolności wypowiedzi. Komuna już dawno minęła-jest demokracja przypominam i każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Nikt nikogo nie obraża tylko wypowiada swoją opinię. Co to jest za straszenie ludzi- a może chodzi tylko o pisanie dobrych opinii!!!. Więc trzeba zmienić portal.

@Unknown

Panie !!!! Co to ma być ! Pisz Pan do ludzi po polsku czyli jako nieznajomy czy nie znany. MIESZKAMY W POLSCE PRZYPOMINAM!!! SZANUJMY SWÓJ JĘZYK I SWOJE TRADYCJE BO NIKT NAS NIE BĘDZIE SZANOWAŁ!Straszenie sądem jest karalne za wolność wypowiedzi - może to działać na niekorzyść firmy ! Pozdrawiam!!!! "Tu jest Polska moje miejsce i mój dom" Pozdrawiam Polak

Patriota
@anonymous

Mam to samo zdanie!

Pracownik UE
@Peon

Na pewno jest niebotyczny Peon - na pewno tych ludzi nikt nie trzyma ha, ha ,żyjemy w wolnym kraju- tylko kto tu będzie pracował w naszym KOCHANYM KRAJU jak już szukają pracowników po rosyjsku . Zasada prosta - BĘDĄ PRACOWAĆ LUDZIE Z INNYCH KRAJÓW . Życzę powodzenia . !!!

@Peon

Ale po co piszesz taki komentarz...? Ta strona jest po to, żeby wyrazić swoją opinię na temat danej firmy... I każdy kto tu zajrzy, może 10 razy się zastanowi zanim wdepnie na minę...Bo właśnie decydując się na pracę w tej firmie, decydujesz się na porażkę...

Czarek

Dobra firma jak również dobry pracodawca. Masz kwalifikacje oraz chęci do pracy to jest dobrze, polecam.

@Czarek

Dobry pracodawca...? :-))) Aaaa, to taki żart. Dobry pracodawca, to na pewno nie taki który zachowuje się jak (usunięte przez administratora)i miesza Cię z (usunięte przez administratora)gdy tylko zrobisz coś nie po jego myśli... Dobra firma...? :-))) Kolejny żart. Większość rzeczy w tej firmie zatrzymała się w latach 90'. Podobnie jak pensja...jeszcze w tym roku wiele osób zarabiało 21,- brutto na godzinę. :-))) kolejny żart. Jeżeli dzisiaj wystartujesz, nie dostaniesz dużo więcej. Ogólnie cała firma to jakiś żart i nieporozumienie. Dlatego zdecydowanie NIE POLECAM !!!

@Andrzej

Widzę, że pod względem zarobków nie polecasz pracy. Ale czy prócz tej podstawy są premie i można trochę więcej wyciągnąć? Np. za wyrobione normy?

endrju
@Janusz

Nic nie ma, przynajmniej do tej pory nie było.

@Janusz

Pamiętaj, że premia dzisiaj jest, jutro jej nie ma... Dzisiaj obiecają Ci premię i raz ją dostaniesz...A następnym razem powiedzą, że skoro potrafiłeś wykonać zamierzony cel, to teraz wykonaj go...ale już bez PREMII!!! Pamiętajcie!!! Liczy się zawsze podstawa... Czyli to co wynegocjujesz na rozmowie o pracę... Wszelkiego rodzaju dodatki, pracodawca zawsze może Tobie zabrać...

Waldi

Czy firma normalnie funkcjonuje?

@Waldi

Nie! Ta firma nie jest normalna !

Zostaw merytoryczną opinię o STB Panda - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w STB Panda?

Zobacz opinie na temat firmy STB Panda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STB Panda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STB Panda