Opinie o Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. w Toruń

counter
Łucja Nowy wpis

Bardzo interesują mnie aktualne warunki zatrudnienia w pracy monterów w firmie Platforma Filtrowentylacyjna, tj. jaka jest wysokość wynagrodzenia, jak wyglądają premie i na jaką umowę pracownicy są zatrudniani na start. Może ktoś wie i mógłby odpowiedzieć? Dziękuję.

Patrycja Nowy wpis

@platformer a ile mniej więcej takiej premii miesięcznej można dostać ?

Czym Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Platformer Nowy wpis
@Pytanie

Jesli chodzi o dodatki maja premie miesieczne/kwartalne. Karta multi sport czesciowo dofinansowana. Sfinansują Ci kursy jesli takowych potrzebujesz ale musisz podpisać lojalke

Platformer Nowy wpis
@Pytanie

Poniekąd daje takie szanse ale nie ma określonej ścieżki Kariery

Mikołaj

Czy firma daje szanse na awans ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

FugoFago

Co pan tu robi, pan należy do innej spółki, która jest zarejestrowana w Lublinie.

Norman

Jakieś podpowiedzi o rekrutacji, atmosferze i zarobkach byłyby mile widziane.

Mnietek

Praca dla monterow w delegacjach... zazwyczaj od poniedzialku do piatku czasami jakas sobota wpadnie ale raczej rzadko. Jesli chodzi o plusy to w miare dobre hotele ktore wynajmuje sam brygadzista... na budowie rzadzi brygadzista i nie stoi z batem. praca nie jest bardzo ciezka... jesli chodzi o minusy: Czekanie na material na budowie czesto nie ma go na czas... praca w delegacji, ale to moze byc plus. Kasa uzalezniona od premii... ilosci robot zrobionych w miesiacu, nigdy nie wiadomo ile sie zarobi Moje sugestie dla Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o.: Wieksza decyzyjnosc dla kierownictwa Lubię atmosferę w Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. za: Mloda kadra

Januszek

Praca w delegacjach lecz nie jest zle... praca nie jest w sumie ciezka, czesto duza czesc pracy zajmuja dojazdy.

Oczekujemy na nowe sprawozdania odnośnie firmy Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. w mieście Toruń, bo nie ma sprawozdania od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad