Opinie o Towimor S.A.

Usia

Płacą dobrze, co wywnioskowałam po ładnych samochodach zaparkowanych pod zakładem.

Banko

Pracowałem na stanowisku tokarz, na przyuczeniu. Trochę mało roboty, ale za to super atmosfera i w porządku ludzie. W razie problemu każdy chętny do pomocy. Świetne miejsce dla młodego pracownika zaraz po szkole. Jeśli chodzi o zarobki to nie są zbyt wygórowane, przynajmniej podczas okresu próbnego.

Przedziałek

@Przedziałek 07.02.2017 16:47
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat zarobków w biurze konstrukcyjnym i jaka panuję tam atmosfera....

Na początek wszyscy nowi dostają tyle samo, chyba, że ktoś doświadczeniem to może być inaczej. Są premie i dodatki świąteczne. Zarobki faktycznie zależne od wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Polecam samemu spróbować. Dobre miejsce do nabrania doświadczenia jeśli ma się głowę na karku.

BISZOP

Pracowałem 28 lat pozbyliście się dobrego pracownika i dziękuję wam za to. Zdobyłem większe doświadczenie zawodowe.Pozdrawiam wszystkich dinozaurów z TOWIMORU

konstruktor technolog

Witam, czy jest tu ktoś z działu konstrukcyjnego bądź technologów? Jestem zainteresowany pracą w tej firmie i miałbym kilka pytań, na forum widzę nikt nie zachwala, chciałbym poznać przyczynę.

Agnieszka

@pracownik jeśli jakaś opinia została usunięta z forum to znaczy, że naruszała ona regulamin serwisu GoWork. Tak więc przed przystąpieniem do komentowania zachęcam, aby zapoznać się z regulaminem forum który znajdziecie pod linkiem http://www.gowork.pl/regulamin.

Nic sie noe dowiesz bo blokuja wypowiedzi. Napisałem prawde to nawet nie dodali opini a nie było przekleństw.

Towimor

I tyle się dowiedziałeś o płacy pier.. . Tylko o szefostwie i kolegach.to jest forum o pracy zarobki.benefity itp więc czopy okrętowe mówcie jak jest z zarobkami.

Mac

Jaką kondycję ma firma czy wart składać aplikację . Chcę się na dużej zakotwiczyć a nie tylko na 3 mc. Pozdrawiam

Agnieszka

@P18 to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Jakie jeszcze pozytywne aspekty dostrzegasz w pracy w Towimor S.A.? Z czego jesteś najbardziej zadowolony? Podziel się z nami swoją opinią.

P18

Wreszcie pozytywnie zmiany w firmie. Nowy szef produkcji, człowiek z wiedzą i inteligentnym podejściem do pracownika.

Agnieszka

@p, a myślisz o aplikowaniu? Uważam, że warto spróbować!

p

ponawiam pytanie o stanowisko asystenta project managera bo ogłoszenie pojawia się niemal non stop od ponad roku, o co chodzi? Tak źle czy nikt się nie nadaje?;)

Agnieszka

Hej! Czytaliście już wywiad przeprowadzony przez Redakcję GoWork.pl? Poruszone jest w nim wiele ciekawych kwestii. Co myślicie?

Frezer

Żegnaj Piotrze.Będziemy tęsknić.

Grzegorz

Nick
@Grzegorz 06.01.2017 19:28
Mam kilka pytań o pracę, mógłby ktoś podać e-mail, albo odezwać się na d.grz@o2.pl ? pozdrawiam...

Jeśli do biura konstrukcyjnego to odradzam (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Nick 10.01.2017 17:39
Jeśli do biura konstrukcyjnego to odradzam (usunięte przez administratora)

Nick pisz na @

punktów

Wszystko dobrze na P4

p

w ostatnim czasie bez przerwy pojawia się ogłoszenie na project managera, ciekawe czy warunki pracy liche czy kandydaci się nie sprawdają, wiecie coś?

perth

RYWAL szuka Dyr. Personalnego z miejscem pracy w Towimorze, wiecie o co chodzi?

Johny

Witam panowie jak wyglada z praca spawacza u was w firmie ?

młody

A co powiecie o stanowisku inżynier/technolog spawalnik? Warto aplikować? Jak zarobki? Jaka atmosfera na linii spawacze - spawalnicy? Możliwości rozwoju na tym stanowisku chyba dosyć duże.

Marek87

A jak wygląda sprawa z nowymi, zielonymi, którzy chcą się przyuczyć do zawodu?? Od razu zostają wrzuceni na głęboką wodę czy jest ktoś w rodzaju mentora?? A drugie pyt.: system pracy jest zmianowy??

Inżynier
@Marek87 07.06.2016 12:16

Widzę sporo ofert pracy. Czy polecacie aplikowania inżynierowi na konstruktora. Bo oferty są non stop więc co ciągle się biuro rozrasta czy co?

sam on
@Inżynier 02.07.2016 10:36

Inżynier sam sobie odpowiedź na pytanie czemu często szuka się konstruktorów. 1. Albo jest nieciekawa atmosfera. 2. Albo niskie place. 3. Albo i to i to

afas

Do Korei wysylaja

Lukasz

dziękuję za opinie a praca na miejscu czy delegacje? bo tam jest napisane, że długotrwałe delegacje itp. jak to wygląda?

Łukasz

może ktoś przybliżyć jak wygląda stanowisko elektryk/automatyk w towimor?

Proboszcz

To ile w końcu monter zarabia bo tu tylko o rodzinach i znajomosciach mowa?

PROBOSZCZ

To ile w koncu płaca jako monter a ile jako spawacz??? Bo tu tylko gadanina ze rodzina znajomości i uklady. Ale chyba jak umiesz cos robic i robisz to dobrze to masz profity a jak nie to sie zwalniam i ide dalej. No bynajmiej ja a wlasnie odeszlem tez od jednej zadki...... Moge prosic o konkrety?

to masz

jako forma jest ok, robi fajne konstrukcje oczywiście na dokumentacji powierzonej ale do tego też trzeba mieć fachowców od produkcji, szkoda że opinię o firmie psują nieodpowiedni ludzie na stanowiskach. (usunięte przez administratora)

Hubert

(usunięte przez administratora) jak najdalej od tej firmy i kontroli jakości

tomasz

praca jako planista- będziesz biegał po produkcji, nosil czasami ciezary, dawał ludzion robote z detalami, i bedziesz tłumaczyl się co robileś kierownikowi. I jedni i drudzy będą cię j..li bo na produkcji się nie spodoba ze jednym dajesz lepsza robotę z dobrym czasem a innym byle co. Kierownik będzie cie j..ł że wolno idzie i tak w kółko. W zimę będziesz chodził w czapce i kurtce bo troche sypie śniegiem na hale ale dajemy radę.

kkkksssss

Witam, mam zamiar zacząć pracę w TOWIMOR jako planista. Czy może ktoś udzielić mi informacji jak wygląda praca na tym stanowisku? jaka kasa? czy zmianowa?

jozek

Witam. Ile zarabia nowy pracownik na stanowisku tokarz ? ślusarz?

Waldek

Witam, Widzę, że w Towimowrze poszukują Mistrza produkcyjnego. :) Możecie Panowie zapodać jakieś tajniki mniej oficjalne? Np. jaka kasa, zakres obowiązków, czy tryb zmianowy, ile maszyn, ludzi pod sobą etc.??

Waldek

Widzę, że w Towimowrze poszukują Mistrza produkcyjnego. :) Możecie Panowie zapodać jakieś tajniki mniej oficjalne? Np. jaka kasa, zakres obowiązków, czy tryb zmianowy, ile ludzi pod sobą etc.???

Chudu byk

Powiem tak,w 2005 roku Towimor obchodził swoją 100-tną rocznicę powstania. W roku 2006lub 2007 zmienił właściciela i od tego czasu wpłata pensji na konto jest taka sama.(powiększona tylko o dodatek stażowy) (usunięte przez administratora)

doktor

klimek nie obawiej sie idą zmiany masz pojęcie o monterce to ciśnij majstra Początki nie są łatwe ale jak nie donosisz na kolegów to cie nie zajadą tatuś tu nic nie pomoże

Łukasz

Wiecie może jak wygląda wynagrodzenie? czy na akord czy na godzine?

prawy

co lewy gotujesz sie? Oklepało by sie pare misek i na chirurgie z nimi!!!! jak za dawnych dobrych czasów w kosowie

as

A za co wyleciał Dyrektor Produkcji?

doktor

szukają oszczędności na pracownikach a nie na działaniu firmy

Pan

Co tu tak mało płacą . A zyski to kilka milionów

Dajcie 2 złote podwyżki na godzinę innym niż umysłowi i produkcja są działy !!!!!!

doktor

to dziwne bo ja i wielu innych trafiłem tam z marszu Poza niskimi pensjami to co drażni jest brak organizacji Jest ponoć gostek co był u prezesa z programem organizacji pracy tak bynajmiej mówią ludzie i to jest nawet do przyjęcia Zobaczymy????

witold

przecież na montarzu też są po znajomościach i rodzinnie

doktor

fryt chyba że pchasz dupsko na stołek Takich darmozjadów jest dostastek Zapraszamy na produkcje do monterki i ślusarki tam angielski niepotrzebny

fryt

jednak to prawda że trzymają głównie znajomości i rodzinne konszachty reszta to mięso. A przecież w firmie powinno się mieć odpowiednie wykształcenie szczególnie w takiej branży a nie tylko angielski.

komedia

ha,ha ,ha "...adekwatnie do umiejętności oraz doświadczenia" kto to napisał ha,ha,ha

gołąbek
@nikt 30.07.2016 18:59
Otóż taka prawda, jeżeli się coś potrafi i reprezentuje sobą faktycznie inż. to jest i dobra praca i dobra płaca, natomiast jeż...

co to da ,co ty wiesz

Ernesto Farnandino
@nikt 30.07.2016 18:59

Ciekawe jaką Ty uczelnie skończyłeś, że twierdzisz, że po Politechnice masz tylko papierek. Zawodówkę przyzakładową :D ?

zarząd

Dziękujemy

ktoś

Gratuluję wielkich nagród w zarządzie...

padaka

Na produkcji niskie place a w biurze konstrukcyjnym dodatkowo taki szef ze kazdy tylko szuka nowe roboty nawet za mniejsza kase a w biurze taka rotacja ze az dziwne ze zarzad sie tym nie interesuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Towimor S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towimor S.A.