Pkp Cargo Wagon Sp. z o.o.

Opinie o Pkp Cargo Wagon Sp. z o.o.

K

Może ktoś powiedzieć jak tam aktualnie qygląda? Od roku codziennie oferty pracy . Taka duża rotacja ludzi? Jak z płatnościami i wymiarem godzin?

LXQ

Z roku na rok coraz wyższy plan napraw,mistrzowie zrobią wszystko żeby aby był wykonany.Wszyscy boją się prezesa,który mimo swego stanowiska jest ordynarny i hamski.No i oczywiście picie alkoholu jest na porzadku dziennym jak to na kolei.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Pkp Cargo Wagon Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pkp Cargo Wagon Sp. z o.o.