Marketing Internetowy Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Marketing Internetowy Sp. z o.o.

Mila Nowy wpis

Hej. widziałam wystawioną ofertę dla Asystentki ds. wsparcia sprzedaży. piszą w niej wprost o 4 000 zł netto oraz premii. czy odnośnie niej możecie jeszcze napisać kilka słów? jakie kwoty? Ciężka do wyrobienia?

Cześć, tak czytam te opinie ostatnio i widzę, że jacyś kandydaci próbują się chyba jakoś tu dobić, sęk w tym, że nikt nie odpowiada na zapytania a ja to się zaczynam zastanawiać z jakiś stanowisk składa się firma? pytają o asystentów, widzę tez wzmianki o opiekunkach. A od strony specjalizacji? Nie udało mi się odszukać aktualnych ofert a mnie to ciekawi

Info Nowy wpis

Aktualne oferty pracy są umieszczane na naszych profilach OLX oraz pracuj.pl . Działamy w kilku obszarach m.in. w dziale handlowym, biurze obsługi klienta oraz w dziale związanym z realizacją kampanii dla Klientów :)

Wiecie, czy Marketing Internetowy Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Info Nowy wpis

Pracujemy w formie stacjonarnej w biurze i oczywiście na miejscu gwarantujemy niezbędne narzędzia do pracy :)

Sławomir Starosta

Po zwieńczonej dużym sukcesem, przebiegającej w przyjaznej i pełnej profesjonalizmu atmosferze współpracy z pełnym przekonaniem rekomendujemy tę firmę jako godnego polecenia partnera biznesowego. Wysoki poziom usług świadczonych przez firmę daje się zauważyć na pewno w niezwykle profesjonalnym podejściu do Klienta. Biuro Obsługi wykazało się bowiem dużym zaangażowaniem, co pozostało nie bez wpływu na błyskawiczne wręcz osiąganie świetnych wyników. Dzięki pomocy w stosunkowo niedługim czasie udało nam się zrealizować zamierzony cel - uzyskaliśmy zauważalny wzrost liczby zapytań oraz zwiększyliśmy ruch na naszej stronie internetowej. Te elementy przełożyły się z kolei bezpośrednio na zyski dla przedsiębiorstwa PRIMACON. Serdecznie gratulujemy firmie doskonałej organizacji, rzetelności oraz dotrzymywania terminowości zleceń.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka ds. sprzedaży i marketingu w firmie Marketing Internetowy Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Grażyna Kawka-Kaplita

Podjęcie współpracy z firmą okazało się dla naszego przedsiębiorstwa naprawdę znakomitym wyborem, dzięki któremu uzyskaliśmy znacznie lepsze od dotychczasowych wyniki, toteż z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować tę firmę jako godnego polecenia partnera biznesowego. Do wspólnego sukcesu z pewnością przyczynił się wysoki profesjonalizm pracowników firmy, który stanowi fundament pozytywnego wizerunku marki. Należy przyznać, że duże wrażenie wywołało też dotrzymywanie terminowości zleceń, które w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Co więcej, jesteśmy również wdzięczni za bieżące przekazywanie wszystkich istotnych informacji dotyczących postępów działań podejmowanych przez zespół. Wspominając współpracę w niezwykle miły sposób, szczerze gratulujemy znakomitej organizacji, przedsiębiorczości oraz doskonałego podejścia do klienta – życzymy tym samym dalszych sukcesów w branży marketingu internetowego.

Open Space? Występuje czy nie? Jedna pani o to pytała, tez wole się upewnić, bo praca przy nim lekko by mnie chyba stresowała. Co ciekawe widzę, że jest spore zainteresowanie tymi ofertami na stanowiska asystenckie a oferty dalej wiszą. Czy część osób jest już po rozmowie? Niby piszą, że kilku kandydatów potrzeba, to ile w sumie na dział? To jakiś nowy projekt?

Konrad Pieprzyk

Niezwykle korzystna z punktu widzenia prowadzenia biznesu współpraca z firmą pozwala nam zarekomendować jej usługi każdemu przedsiębiorstwu, które zainteresowane jest promowaniem własnej działalności za pomocą narzędzi dostępnych w kampaniach Google Ads. Działając na zasadzie partnerstwa, udało nam się wypracować wspólnie z firmą bardzo za- dowalające wyniki w obszarze systemu reklamowego Google Ads. Możemy dziś potwierdzić, że ela- styczne podejście i bieżące reagowanie na wciąż zmieniającą się sytuację rynkową są gwarantem suk- cesu - nawet w bardzo konkurencyjnej branży. Niewątpliwą zaletą współpracy z polecaną firmą jest duże zaangażowanie ze strony działu obsługi klienta, który nieustannie dba o zapewnienie jak najlep- szych wyników prowadzonej kampanii, a także o dostarczanie szczegółowych raportów, co znacząco wpływa na budowanie pozytywnej relacji oraz zachęca do dalszej współpracy. Nie mamy wątpliwości, że firma to godny zaufania i polecenia partner biznesowy, któremu zdecydowanie warto powierzyć swoją kampanię reklamową, gdyż doświadczenie oraz zaangażowanie ze strony jej pracowników stanowią gwarancję osiągnięcia znakomitych wyników.

PHUSTOLAR Przedsiębiorstwo Ha

Wysoko usatysfakcjonowani z jakości świadczonych usług, pragniemy wyrazić szczere podziękowania pracownikom firmy, których doświadczenie oraz zaangażowanie przełożyły się bezpośrednio na wzrost zainteresowania naszą ofertą. - Rekomendując usługi firmy, warto podkreślić wzorowy kontakt z opiekunem kampanii, który pomagał nam być zawsze na bieżąco z wprowadzanymi zmianami oraz nadzorować efektywność podejmowanych kroków. Co należy podkreślić, profesjonalna opieka przyczyniła się nie tylko do wygenerowania znacznie większej liczby kliknięć oraz wzrostu liczby zapytań, ale przede wszystkim przyniosła nam bezpośredni wzrost sprzedaży produktów, co w oczywisty sposób podniosło również nasze dochody. Jak zatem widać, naprawdę warto zaufać skuteczności kampanii Google Ads, zwłaszcza gdy prowadzona jest przez profesjonalistów. Szczerze dziękujemy firmie wyrażamy nasze ogromne uznanie dla kreatywnego podejścia, profesjonalizmu oraz zdecydowanego działania. Jednocześnie pragniemy życzyć dalszych sukcesów zawodowych oraz nieustannego rozwoju, który zapewni sukces dobrze prosperującej działalności.

Jolka

Te oferty dla asystentów, o których ktoś już pisał wcześniej widzę, że dalej są dostępne. Prócz samej kasy tez warunki na miejscu by mnie interesowały, takie jak atmosfera i ogólnie wyposażenie biura, omówicie je? było wspomniane ze jest ono nowoczesne. Trzeba pracować w jakimś open space czy można sobie jednak pozwolić na odrobinę prywatności?

Kamil Sikora

To profesjonalna agencja, którą wyróżnia fachowe doradztwo i wieloletnie doświadczenie. Zatrudniony w niej zespół specjalistów podszedł indywidualnie do naszego zlecenia, wykazując się zaangażowaniem, aby zrozumieć nasze potrzeby i dopasować do nich strategię marketingową. Nasza współpraca przyniosła nie tylko mierzalne efekty, ale przebiegała też w dobrej atmosferze dzięki szybkiemu i sprawnemu kontaktowi z BOKiem. Możemy zapewnić, że w tej firmie obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Podczas każdej konsultacji dostarczano nam dobrych oraz trafnych rekomendacji, co pozwoliło pozyskać nowych klientów i zauważalnie poprawić wyniki sprzedażowe. Dzięki właściwie prowadzonej kampanii reklamowej wzmocniła pozycję naszej marki w Internecie. Przez cały okres współpracy mogliśmy liczyć na fachowe wsparcie i dobrą komunikację. Dzięki ogromnej wiedzy pracowników działania były dostosowane do bieżących wymagań rynkowych w naszej branży. Rekomendujemy firmę każdemu, kto poszukuje eksperta w zakresie marketingu internetowego.

NikiNiki

Serdecznie polecamy agencję marketingową. Pracowaliśmy z wieloma firmami, ale dopiero z tej jesteśmy naprawdę zadowoleni. Na naszą pozytywną ocenę ma wpływ przede wszystkim kompleksowa i profesjonalna obsługa. Zarówno cała kadra specjalistów, jak i osoba przydzielona nam do kontaktu wyróżniała się kompetentnością i komunikatywnością. Innowacyjne podejście agencji do marketingu i skuteczne metody przyniosły oczekiwane przez nas rezultaty, czyli zadowalające wyniki sprzedażowe. Usługi cechuje wysoka jakość usług w stosunku do przystępnych cen. Rekomendujemy skorzystanie z jej oferty każdej firmie, której zależy na rzetelnie przygotowanej i przeprowadzonej kampanii reklamowej

Zauważyłam, że w ostatnim czasie pojawiały się opinie od klientów a ja właśnie widziałam ofertę dla asystentki od sprzedaży oraz marketingu na takim portalu. Czy ktoś kto teraz pracuje lub pracował napisałby parę słów na temat zatrudnienia? widełki placowe wpadły mi w oko, bo sięgają do 5,5 tys. na czym teraz może polegać ten atrakcyjny system premiowy z opisu?

Grzegorz Orfin

Agencja obsługiwała nas w zakresie kampanii reklamowej GoogleAds. Wyróżniła się na tle innych firm, z którymi dotychczas współpracowaliśmy, wykazując się skutecznością i doskonałą organizacją pracy. Każdy klient korzystający z usług dzięki zaangażowaniu specjalistów oraz profesjonalnej obsłudze ma pewność, że zlecenie jest wykonywane rzetelnie i terminowo. Na sprawny przebieg współpracy miały wpływ przede wszystkim stały kontakt z opiekunem oraz regularne raporty z wykonywanych prac. Ponadto właściwie opracowana strategia przyczyniła się do uzyskania pozytywnych rezultatów w postaci wzrostu sprzedaży. Usługi agencji cechuje wysoka jakość usług w stosunku do przystępnych cen. Rekomendujemy skorzystanie z jej oferty każdej firmie, której zależy na rzetelnie przygotowanej i przeprowadzonej kampanii reklamowej.

Dominik Braszak

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem zaproszeń i kartek okolicznościowych. Pracujemy słowem, więc wiemy, jak potężny przekaz niesie ze sobą. Z tego względu postanowiliśmy uruchomić kampanię reklamową, która wypromuje nasze produkty wśród szerszego grona odbiorców. Nasza branża wymaga dużych pokładów kreatywności i tego samego poszukiwaliśmy u agencji marketingowej. Firma spełniła nasze oczekiwania przygotowała dla nas indywidualną strategię działania oraz kampanię, która przyniosła zadowalające wyniki. Ponadto w czasie współpracy zapewniono nam fachowe rekomendacje oraz profesjonalną obsługę opiekuna, dzięki czemu możemy poświadczyć o wysokiej jakości usług. Polecamy agencję przedsiębiorcom poszukującym kompleksowej i rzetelnej pomocy w zakresie marketingu internetowego. Kampania reklamowa przeprowadzona przez specjalistów pozwoliła na skuteczną promocję marki w sieci, a tym samym zyskanie nowych klientów i wzrost zysków.

Robert Pniewski

W dzisiejszych czasach każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że reklama w Internecie to podstawa. W związku z tym zwróciliśmy się do agencji marketingowej o pomoc w zakresie promocji marki w sieci. Agencja przygotowała dla nas spersonalizowaną kampanię reklamową z uwzględnieniem charakterystyki naszej branży. Członkowie zespołu kreatywnego wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Mogliśmy też liczyć na fachowe doradztwo oraz stały, bezproblemowy kontakt – byliśmy na bieżąco informowani o postępach prac. Serdecznie polecamy skorzystanie z usług agencji SEM. Realizacja zlecenia przebiegła rzetelnie i z należytą starannością. Kampania Google Ads z pewnością sprawdzi się dla osób chcących skutecznie zareklamować swoją firmę w Internecie.

Robert

Bardzo dobra firma, świetny kontakt, wszystko jasne i klarowne. Kampania przynosi wymierne korzyści, w każdej sprawie można się skontaktować i otrzymać pomoc, odpowiedź. Korzystamy z usług w zakresie ADS i pozycjonowania organicznego - szczerze polecam. (usunięte przez administratora)

Przemysław Zając

Z przyjemnością polecamy agencję marketingową z uwagi na ich profesjonalną obsługę i wysokiej jakości usługi. Mieliśmy przyjemność współpracować z nią przy promocji naszej firmy w sieci. Zaangażowanie i kreatywność pracowników oraz skuteczność działań pozytywnie nas zaskoczyły. Agencja wykazała się szeroką wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie marketingu. Od samego początku naszej współpracy spodobało nam się elastyczne podejście do klienta. Dostosowano strategię się do naszych potrzeb i specyfiki branży. Doceniamy umiejętność generowania kreatywnych pomysłów w zakresie kampanii reklamowych, dzięki którym w pełni zostały oddane wartości naszej marki. Mogliśmy liczyć na profesjonalną obsługę, a zwłaszcza sprawną komunikację. Zadbano również o staranną analizę rynku i audyt konkurencji. Z całego serca polecamy agencję wszystkim firmom poszukującym profesjonalnej obsługi w zakresie marketingu. Oferowane kompetencje, zaangażowanie i skuteczność uczynią z niej cennego partnera biznesowego oraz przyczynią się do osiągnięcia imponujących wyników.

Lidia Radziemska

Zespół składa się ze specjalistów, których zaangażowanie przełożyło się na zadowalające efekty w zakresie zwiększenia zainteresowania klientów naszą ofertą. Działania agencji zauważalnie wpłynęły na widoczność firmy w internecie. Przez cały przebieg współpracy mogliśmy liczyć na stały kontakt z doradcą, który szybko odpowiadał na zadawane pytania. Na szczególne uznanie zasługuje indywidualne podejście opiekuna do każdego naszego zgłoszenia. Rekomendujemy jako rzetelnego partnera biznesowego wywiązującego się terminowo ze swoich zobowiązań.

Potencjalny kandydat

Czy firma ma też swoje oddziały/siedziby w innych miastach, czy tylko w Toruniu? Jeśli tak, to w jakich?

Info
@Potencjalny kandydat

Mamy swoje oddziały w Toruniu oraz w Bydgoszczy :)

Paulina LoversNails

Firma prowadzi dla nas kampanie już dłuższy czas Nie szukamy nowej firmy , ponieważ firma jest w 100 % kompetentna w tym co robi Pan Krystian T wraz z całym działem rozprowadzają nasz budżet w takim sposób ze śmiało mogę zaufać firmie a wyniki widzę każdego dnia w postaci zamówień na stronie Z czystym sumieniem możemy polecić długofalowa współprace z firma :)

Zostaw merytoryczną opinię o Marketing Internetowy Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Marketing Internetowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marketing Internetowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marketing Internetowy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marketing Internetowy Sp. z o.o.