Opinie o INVEST-TECH Sp.z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie INVEST-TECH Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INVEST-TECH Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INVEST-TECH Sp.z o.o. w Toruń

Czy ja dobrze rozumiem z tego poprzedniego wątku, że ta oferta dla specjalisty ds. logistyki która jest jeszcze „ważna” na takim portalu powinna zostać jednak zdjęta? Nie szukają na dział? Jeśli tak to możecie mi tylko napisać jak duży zespół pracuje i czy w ogóle będą jeszcze w najbliższym czasie go powiększać? Nie wiem czy sobie odpuścić

Logistyk Nowy wpis

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej. Polityka firmy mało przejrzysta, system wynagradzania również. Rozmowa z Panią prezes bardzo niekonkretna i nie dająca poczucia wiedzy o firmie. Niejasna struktura awansu i brak, obiecanego kilkukrotnie przez samą Prezes, telefonu zwrotnego z feedbackiem.

@Logistyk

Specjalista ds. logistyki? też z tą ofertą tu jestem ale na rozmowie jeszcze mnie nie było. możesz opisać szerzej ten cały awans? czemu uważasz go za niejasny? Będą stopniowo dodawane obowiązki + wyższa stawka zamiast przejścia na inne stanowisko? szukają „od zaraz” ze względu na rotacje czy może jednak rozwój?

Pracodawca Nowy wpis
@Logistyk

Rekrutacja na stanowisko Specjalista ds Logistyki zakończyła się w piątek - w piątek 9.02.2024 odbyły się odstanie rozmowy o prace. W dniu dzisiejszym kandydaci którzy nie przeszli kolejnego etapu otrzymali informacje mailowo. Proszę o doprecyzowanie co było dla Pana nieprzejrzyste . Pozdrawiam PJ

Jaka atmosfera jest między działami w INVEST-TECH Sp.z o.o.?

Chętna

Witam, chciałam zaaplikować do firmy Invest-Tech ale czytając poniższe informacje, poproszę "znawców tematu " o opinię, czy poniższe jest przeze mnie dobrze zrozumiane? - Wynagrodzenie i jego wysokość nie będzie się zmieniać ponad to co wywalczę na starcie - Atmosfera w firmie do zniesienia - Pytanie czy grupki walczące o wpływy to sprawa produkcji czy też biura? - Czy wynagrodzenia płatne są w terminie? - Parę osób źle wypowiadało się o rozstaniach, czy z tym jest jakiś problem? Z góry dziękuję za każdą uwagę w tej kwestii.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Jacek

Na jakie stanowiska można się dostac do tej firmy? czy to praca na 1 czy 2 zmiany ?

Izabela

hej, ofert na stronie nie widziałam ale proponują wysłać cv w ciemno. robił to już ktoś może? odzywają się?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do INVEST-TECH Sp.z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

Tak

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w INVEST-TECH Sp.z o.o.?

Dobra atmosfera.... Jak ktoś chce zaszaleć to idealnie. Telenowela to pikuś...

Niestety jest jak piszesz. Im więcej nawiwijasz tym lepiej na tym wychodzisz. dziwne zasady u nas panują, a w sumie to chyba brak jakichkolwiek zasad.

Witold

A jak z wynagrodzeniami w Invest-Techu? Ile dają na start i po jakim czasie można się starać o podwyżkę? :) No i jakie są kryteria przyznawania podwyżek?

@Witold

Kryteria przyznawania podwyżek, hmmmm. Tego jeszcze nikt nie odkrył. Pieniądze podobno nie są najważniejsze. Zawsze można na jakieś inne profity liczyć ale to też tylko dla gotowych poświęcić wszystko dla pseudo kariery

Krystyna

Hej, jakie godziny pracy obowiązują w systemie dwuzmianowym w Invest-Techu dla magazyniera? Czy zdarzają się jakieś nadgodziny? Jeśli są, to jak są rozliczane?

Jakich pytań można się spodziewać podczas prcoesu rekrutacyjnego w INVEST-TECH Sp.z o.o. na stanowisko Pracownik Budowlany?

Janek

Na jakie pytania możesz liczyć kolego ? Czy masz kredyt hipoteczny . Jeżeli tak - to jesteś przyjęty. Jesteś idealnym kandydatem którego przez najbliższe 20 lat będą mogli trzymać na krótkiej smyczy

chętny

Witam, jakie zarobki na magazynie są?

Magazyn
@chętny

Zarobki jakie wynegocjujesz takie masz. Ale podobno $$ to nie wszystko. Zawsze możesz liczyć na pełne oddanie przyjaciół i przyjaciółek z innych działów.

Magazyn
@Magazyn

Część. Praca nie jest wybitnie ciężka. Co do pełnego oddania to potwierdzam nawet po godzinach, wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej ale z tym u nas nie problem :-)

Krystyna
@Magazyn

Hej, nie wiem co wzmianka o zakazanym owocu miała na celu. O co chodzi? Jestem osobą z zewnątrz i przyszłam tu dowiedzieć się czegoś na temat pracy w firmie. Nie wiem do czego się dokładnie możecie odnosić. Wyjaśnicie? Wspomniano, że zarobki są takie jak się wynegocjuje ale jak w ogóle wyglądają widełki kwoty netto, na którą można liczyć?

Pozytywny
@Krystyna

Na kwotę jaka można liczyć netto to najnizsza krajowa na Taka na 100 % otrzymasz. A jak dobrze pobajerujesz to ze 200 stówki więcej ugrasz. Nie łodzcie sie nadzieją , bo itak tlącą się iskre nadzieji zarzad w was zgasi. Zrozumiecie to pracujac u nic pare miesiecy. Wyciskaja jak cytrynke i wyrzucają. Kto mądry to ucieka sam. Pozdrawiam pracowników i jak najgorsze życenia dla żarządu ,, pseudo dorobkiewiczów''

tomasz

dzień dobry , tak naprawdę , jak pracujesz dobrze jesteś dobrze wynagradzany , podwyżki i wyrównania oraz inne zmiany naprawdę nastąpiły ,zmiany wydawały się problemem a jednak wychodzą na dobre. pozdrawiam :-)

@tomasz

Dzień dobry. Potwierdzam zmiany nastąpiły co prawda nie wszystkie na lepsze. Wynagrodzenie jest adekwatne do poziomu rynkowego. Szkoda tylko że tak bardzo popsuła się atmosfera między pracownikami. Utworzyły się grupki i nie wiadomo do której się zapisać". (usunięte przez administratora)

Witold
@Marcin

Piszesz że zaszły zmiany, jednak nie wszystkie na plus. Co Twoim zdaniem powinno się jeszcze zmienić pomijając atmosferę o której wspominasz?

@Witold

Jeśli atmosfera nie jest istotna to co jest? Tym bardziej że poziom zaangażowania w pracę tak bardzo spadł. Nikt nie chce być teraz podejrzewany o "bliskie" kontakty. Trzeba w końcu oczyścić to wszystko.

Mirko
@Marcin

Firma ciągle się rozwija. Prężnie wspiera polepszanie stosunków między pracownikami różnych działów :-) jest ogień. Jak potrzebujesz to i auto dostaniesz (asterką nikt nie pogardzi), wiadomo służbówki nie widać !-) Polecam

@Mirko

Witam. Jak sytuacja się rozwija? Dalej jest jak było czy coś się zmieniło?

Witek
@Anonim

I niech ktoś powie że atmosfera nie jest ważna i nie zależy od ludzi. Tydzień bez naszych gwiazdek i człowiek "wypoczął" psychicznie w pracy jak na urlopie. No ale w końcu wszystko znowu wróci do dziwnej normy, trzeba mieć znajomości...

Czy rozmowa rekrutacyjna w INVEST-TECH Sp.z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Raczej nie. Gdyby tak było nie mieli byśmy dukaczy co się męczą przy każdej rozmowie po angielsku. Ale jak się dobrze zakręcisz to wystarczy ok

Nikt

Zaczęły się czystki. Sytuacja sprzyja obcięciu kosztów. Powodzenia dla tych, którzy nie spełnili niewyartykuowanych oczekiwań!

Nikita
@Nikt

Nie można nazywać czystką usuwania ludzi niekompetentnych. Przydało by się jeszcze zastanowić nad dwulicowym i psującymi atmosferę, przecież nie każdy się nadaje na kierownicze stanowisko.

Antek
@Nikita

To fakt nie każdy nadaje się na kierownicze stanowisko a trudna sytuacja która mamy tylko to potwierdza, przydało by się odświeżenie

@Antek

Aktualna sytuacja tylko potwierdza że nasza jak i pewnie inne firmy mogą bardzo dobrze funkcjonować bez połowy pracowników biurowych. Czemu produkcja nie może chodzić co drugi dzień do pracy. Wiadomo zdalnie produkcji nie pociągnie. Ciekawe tylko ile "zdalnie pracujących" wykonywało swoje obowiązki. Za pracę wybiórcza dać wybiórcze wynagrodzenie a różnice przeznaczyć na podwyżki dla pracujących.

Romi

Co to za dziwy się od dłuższego czasu słyszy.

Luka

Z pewnością redukcja pracowników nie jest niczym miłym ale sytuacja jest mega nadzwyczajna

Jaki jest wkład kierownictwa INVEST-TECH Sp.z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Miko

To zależy o kierownika/kierowniczkę jakiego działu jest pytanie.

Patryk

Witam, Pytanie do firmy - czy rekrutacja na stanowisko Asystenta w Dziale Logistyki zakończyła się? Czy rozmowy jeszcze się odbywają?

jjjjjjj

Cześć, Możecie coś napisać o dziale Logistyki ? Warto wysyłać cv?

Invest-tech
@jjjjjjj

Dzień Dobry, aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce kariera. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony oraz naszych pozostałych kanałów społecznościowych. Jednocześnie informujemy, że GoWork nie jest naszym oficjalnym kanałem komunikacji z pracownikami oraz kandydatami do pracy. Pozdrawiamy Zespół Invest-tech

Przejrzyste zasady, nowa struktura

W ostatnim czasie w Invest-Tech został przeprowadzony audyt kompetencji przez wykładowcę jednego z polskich uniwersytetów ekonomicznych. Wprowadzono nowe stawki zaszeregowania, wyznaczono poszczególne ścieżki kariery i rozwoju pracowników. Celem audytu było ułożenie nowej struktury wewnątrz firmy w związku z podwojeniem zatrudnienia w ciągu ostatnich 3 lat. Jeżeli czyjeś kompetencje nie były wystarczające, został on odpowiednio zaszeregowany. Na dzień dzisiejszy nowa struktura i strategia firmy przewiduje przejrzyste zasady. Jeśli ktoś ma zostać zatrudniony na umowę o pracę, Invest-Tech stawia wymagania, aby na stanowisku pracowały osoby kompetentne. W firmie nie ma żadnego pracownika zatrudnionego na najniższą krajową, w większości przypadków po ustaleniu nowej struktury nastąpiła zmiana wynagrodzeń adekwatnie do kompetencji co pracownicy firmy przyjęli z zadowoleniem.

wow
@Przejrzyste zasady, nowa struktura

Chyba tylko w ocenie zarządu struktura jest przejrzysta. Prawda jest taka, że nie ma struktury ludzie nie wiedzą kto nimi zarządza, kto jest ich przełożonym. Gadka była fajna, ale wyszło jak zwykle. Podwyżki? Jakie podwyżki i zadowolenie? Prawda jest taka, że z firmy po reformie oprócz pracowników pracujących po 1 do 1,5 roku uciekać zaczęli pracownicy długoletni. Takie to zadowolenie.

konfu
@Przejrzyste zasady, nowa struktura

"Jeżeli czyjeś kompetencje nie były wystarczające, został on odpowiednio zaszeregowany" Bardzo ciekawe zdanie. Czyli jeśli profesor stwierdził, że kompetencje Iksińskiego są niewystarczające, został on zdegradowany? Niezłe "przejrzyste zasady"...

onwojak
@wow

Prawda

nieznany

szukam pracy jako frezer CNC (6 lat pracy na tym stanowisku). Doswiadczenie: praca na maszynach ze sterowaniem FANUC, HEIDENHAIN (maszyny 3 osiowe). Znajomosc takich programow jak: NX, CamMagic, AutoCad, Heidenhain TNC 640.

@nieznany

Proponuję złożyć CV, aktualnie jest prowadzona rekrutacja, info na fb.

Zostaw merytoryczną opinię o INVEST-TECH Sp.z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w INVEST-TECH Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVEST-TECH Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVEST-TECH Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w INVEST-TECH Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INVEST-TECH Sp.z o.o.