Opinie o INVEST-TECH Sp.z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie INVEST-TECH Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INVEST-TECH Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INVEST-TECH Sp.z o.o. w Toruń

Kajtek

Firma wielokrotnie nagradzana, dobrze się pracuje i jak widać forum jest puste.

Jan

Czy może ktoś podpowiedzieć jak kształtują się zarobki na stanowisku handlowca, czy jest to przynajmniej w okolicy średniego wynagrodzenia?

Pozdrawiam
@Jan

Rozkład statystyczny dochodów jest taki, że średnią lub więcej zarabia tylko 1/3 najlepiej zarabiających. Nie jest możliwe by zwykły pracownik zarabiał średnią. Jeśli ktoś pisze "przynajmniej w okolicy średniego wynagrodzenia" to znaczy, że nie wie o czym pisze.

Cezary

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Cezary

Dzień Dobry, Tak, prowadzimy obecnie kilka procesów rekrutacyjnych. W sprawie szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową: invest-tech.pl do zakładki kontakt- kariera. Pozdrawiamy Zespół Invest-tech

Dawid

Ja słyszałem, ze na samym początku pracodawca przez długi okres czasu daje umowy typu: zlecenie, o dzieło. Czy Invest-Tech może to potwierdzić ?Jeżeli to prawda to dlaczego stosujecie takie praktyki?

@Dawid

Dzień Dobry. Nasza firma preferuje zatrudnianie w oparciu o Kodeks Pracy i nasi pracownicy w znaczącej większości zatrudniani są na podstawie umów o pracę. Zdarza się, że w zależności od specyfiki wykonywania zadań i indywidualnych ustaleń z pracownikami zawierane są w pewnych przypadkach umowy cywilnoprawne. Nie jest to natomiast żadną regułą. Pracownicy od początku dostają do podpisu umowy o pracę. Pozdrawiamy

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jarek

Podpowiedzcie czy są w firmie jeszcze praktyki? Słyszałem sporo dobrego.

sonia

Witam, mam pytanie do osób zatrudnionych - czy warto aplikować na stanowisko specjalisty ds. logistyki? Interesuje mnie klimat w firmie, zarobki itp. Pozdrawiam serdecznie :)

lucy
@sonia

Polecam tę firmę, zarobki są na dobrym poziomie i naprawdę fajni ludzie tu pracują.

alex
@sonia

hej mocny zespół , ambitny nastawiony na sukces.Miałem praktyki w jednym z działów i bardzo mi się podobało.Pracują zespołowo , nie wiem czy w każdym dziale , ale nacisk jest aby tak było. Fajna firma , obsługuje klientów na poziomie.Widać to po wdrożeniach i procesach. w logistyce wszystko sie liczy nawet schemat opakowania towaru.

Lady

Szanują tylko rodzinę i znajomych, którzy stanowią bardzo duży odsetek pracowników firmy, oni zapewne sa zadowoleni z pracy

Aktualność
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Pracownikom Invest-Tech dużo sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.
Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i miło spędzony czas na Wigilii firmowej
eckert

Cenią ludzi z własnym zdaniem. O ile to zdanie nie jest odmienne z polityką firmy.

fachowiec

Praca ok. Jest pełen luz. nie ma ganiania jak w innych firmach... Pracowałem tam kilka lat. Z szefem można się dogadać w każdej sprawie-a to ważne. Pozdrawiam byłych kolegów i szefostwo

fachowiec

Pracowałem tam ok 5 lat. Pracę wspominam na ok. Z szefem można się dogadać-jest w porządku. Wypłata na czas. Do tego praca jest na luzie, bez ganiania itd. Pozdrawiam pracowników i szefostwo

pukas

zamiast tamburynów i tym podobnych pierdół mydlących oczy tym co nie znają firmy lepiej wróćmy do normalnych umów na nie najniższa krajowa a reszta wypłaty w premii a co za tym idzie najniższe składki emerytalne...ludzie obudzcie się...

INVEST-TECH Sp.z o.o.
@pukas

Dzień dobry, Stwierdzenia tego typu są nieprawdziwe i wprowadzające w błąd obecnych i przyszłych Pracowników firmy. Invest-tech wypłaca wszystkie wynagrodzenia w terminie i zgodnie z przepisami prawa. Podstawę wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne stanowi cały przychód jaki osiąga pracownik z tytułu stosunku pracy, bez rozróżnienia na wynagrodzenie zasadnicze, premie, dodatki, wynagrodzenie za nadgodziny itp. W związku z tym od premii też odprowadzane są składki emerytalne oraz pozostałe potrącenia.Każdy z pracowników firmy ma dostęp do spersonalizowanego profilu na Portalu Pracownika, na którym na bieżąco może śledzić wysokość osiąganego wynagrodzenia i odprowadzanych przez pracodawcę składek. A w razie jakichkolwiek pytań dot. składników naliczonego wynagrodzenia Specjalista ds. kadr i płac chętnie udziela wyczerpujących informacji. Prosimy o niepublikowanie na forum bezpodstawnych oskarżeń. Pozdrawiamy

worker
@pukas

Coś mi się wydaje ,że konkurencyjne firmy chcą troszkę namieszać bo nam idzie bardzo dobrze. Polska zawiść...

Aktualność

"Dzień chłopaka - i ty możesz zdobywać świat"

W sobotę na toruńskim lotnisku z okazji Dnia Chłopaka odbyła się impreza kulturalna zorganizowana przez Zespół Szkół Samochodowych w Toruniu. Podczas wydarzenia można było obejrzeć nowe auta, samochody wojskowe, pokazy lotów samolotów modelarskich, jak i również przejechać się zabytkowym autem pochodzącym ze szkolnego muzeum motoryzacji. Nasza firma była sponsorem głównej nagrody, gratulujemy zwycięzcy!

Jogi

Moje wpisy tez się nie pojawiają

Aktualność

Zdrowe Poniedziałki z Invest-Tech. Nic tak dobrze nie wpływa na samopoczucie jak poranna dawka witamin w postaci świeżego soku. Pełni energii zaczynamy tydzień :).

m.b

dlaczego moje opinie się nie pojawiają?????

@m.b

Dzień Dobry, opinia została usunięta przez administratora serwisu Go-work.pl ze względu na naruszanie regulaminu serwisu. Pozdrawiamy

R.s.
@INVEST-TECH Sp.z o.o.

Który punkt regulaminu?

@R.s.

Dzień Dobry. Nasza firma, jako odpowiedzialny Pracodawca, stara się z uwagą obserwować dyskusję dotyczącą warunków zatrudniania, toczącą się także na tym portalu. Z uwagą przyjmujemy pod rozwagę wszelkie pojawiające się głosy, w tym także te krytyczne. Jednak w dyskusji tej z pełną stanowczością dążyć będziemy do usunięcia wpisów, które są niedopuszczalne z uwagi na obraźliwy lub dyskryminujący ton. Zgodnie z treścią par. 4 pkt. 3 Regulaminu Gowork, niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady etykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. Nie możemy dopuszczać do sytuacji, w której użytkownicy forum podszywają się pod pracowników i publikują w ich imieniu nieprawdziwe treści. Szanujemy wolność wypowiedzi w internecie, ale szanujemy także naszych pracowników i na takie zachowania, które są także naruszaniem obowiązującego w Polsce prawa, nie dajemy przyzwolenia na forum dotyczącym Naszej Firmy. pozdrawiamy

R.s.
@INVEST-TECH Sp.z o.o.

Dziękuję.

kolega

nasz kolega Polo bardzo czujny ...tylko hejtuje ...

Marko

A ile t się zarabia brutto jako magazynier ???

Polo
@Marko

1500, a jako kierownik magazynu 3000, ale to musisz być z rodziny.

@Marko

W imieniu Firmy dziękujemy Panu oraz pozostałym użytkownikom forum za zainteresowanie warunkami zatrudnienia, które oferuje nasza Firma. Chcielibyśmy podkreślić, że poważnie podchodzimy do wszystkich pojawiających się komentarzy. Jednakże, część opinii pojawiających się na forum ma charakter czysto subiektywnych odczuć i mimo najszczerszych chęci z naszej strony trudno jest nam się od nich merytorycznie ustosunkować. Powracając do Pana pytania, w tej chwili nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego na stanowisko Magazynier. W strukturze stanowiskowej Firmy znajduje się szereg stanowisk związanych z praca na magazynie m.in.: Pomocnik Magazyniera, Młodszy Magazynier, Magazynier oraz Magazynier z funkcją Brygadzisty. Wynagrodzenie na podanych stanowiskach uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji, uprawnień, doświadczenia związanego z pracą na wymaganym stanowisku. A możliwość awansu w strukturze i co za tym idzie możliwość zwiększenia wynagrodzenia, uzależniona jest od stażu pracy w Firmie oraz od jakości wykonywanej pracy i osobistego zaangażowania pracowników w wykonywane obowiązki. W związku z tym trudno jest nam precyzyjnie odpowiedzieć na Pana pytanie odnośnie kwestii wynagrodzeń. Pragniemy jednak Pana zapewnić, że po pierwsze nie jest tak, jak sugeruje użytkownik forum o nicku Polo, że ktokolwiek w naszej firmie zarabia kwotę 1500 zł brutto. Jesteśmy firmą, która przestrzega przepisów Kodeksu Pracy i nie płacimy pracownikom poniżej ustawowego minimalnego wynagrodzenia. Po drugie jesteśmy Firmą, która na tle danych Głównego Urzędu Statystycznego o przeciętnym wynagrodzeniu w sektorze przedsiębiorstw na województwo kujawsko-pomorskie prezentuje się jako atrakcyjny Pracodawca, płacący znacznie powyżej średniego wynagrodzenia obowiązującej w naszym województwie. W każdej dziedzinie naszej działalności staramy się osiągnąć najwyższy poziom profesjonalizmu. W związku z tym, staramy się stwarzać dla naszych obecnych i przyszłych pracowników warunki pracy najwyższej jakości: - zapewniamy nowoczesną przestrzeń biurową oraz nowoczesny park maszynowy, możliwość kontaktu z najnowocześniejszymi technologiami; - dbamy o wysokiej jakości stosunki na linii Zarząd-Pracownicy – stosujemy nowoczesne metody motywowania pracowników, pomagamy w rozwoju zawodowym poprzez zapewnianie szkoleń wewnętrznych podnoszących kompetencje oraz dofinansowanie bądź całkowite pokrycie kosztów szkoleń zewnętrznych, studiów, studiów podyplomowych; - jesteśmy zgranym zespołem, lubimy się i szanujemy, integrujemy po pracy na spotkaniach organizowanych przez zakład pracy i na stopie prywatnej, w Firmie panuje duch współpracy, wielu pracowników ma długie staże zatrudnienia w firmie; - zależy nam na wysokiej jakości życia pracowników w pracy i poza nią – w ramach akcji "zdrowy poniedziałek" zapewniamy świeże soki dla każdego pracownika, pracownicy reprezentują Firmę na zawodach sportowych- biegach, maratonach itd, pracodawca dofinansowuje sprzęt sportowy, dofinansujemy kartę fit-sport; - jesteśmy Firmą rentowną – współpracujemy na rynkach międzynarodowych, mamy bazę stałych wieloletnich klientów – wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie nieustannie poprawiać standardy pracy naszych pracowników, zapewniać pewne zatrudnienie, bezpieczeństwo socjalne, benefity i konkurencyjne wynagrodzenie na lokalnym rynku. Zachęcamy Pana do złożenia dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem adresu email: rekrutacja@invest-tech.pl W przypadku rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego zgodnego z profilem Pana wykształcenia i doświadczenia skontaktujemy się z Panem. Pozdrawiamy

Rozsądek

@pracuś sorki , ale wszyscy wiedzą ,że IT to firma rodzinna i nikt sie z tym nie kryje. dobrze ,ze tak potrafią , pracuję od niedawna i na pewno nie odczuwa sie naduzywania władzy rodziny . jak byś nie wiedział firmy rodzinne są bardzo dobrze widziane , na zachodzie Europy mają wielkie uznanie i polskie rankingi pokazują coraz wiecej pozytywów . Tu widze ,że są też zatrudniai bracia, siostry dzieciaki pracowników.To naprawde duża firma rodzinna. ja uważam ,że to dobrze świadczy o szefostwie . W firmie nie ma pracowników z Ukrainy , i wszyscy mocno sie angażują. Polecam.

Rozbawiony

Uśmialem się :)

Pracuje od niedawna, fajna firma fajni ludzie i dobre pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o INVEST-TECH Sp.z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w INVEST-TECH Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVEST-TECH Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVEST-TECH Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w INVEST-TECH Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INVEST-TECH Sp.z o.o.