Ats S.A.

Toruń

Ats S.A.

Opinie o Ats S.A.

Przewoźnik

Beznadziejna spedycja, szczególnie oddział w Szczecinie. Nie polecam współpracy , bałagan w dokumentach. Faktury po terminie, wtedy dopiero szukają w nich błędów i wydłużają termin

Zuzanna
@Przewoźnik 18.10.2018 12:04

Czy wyjaśniałeś z osobami odpowiedzialnymi kwestie związane z fakturami? Czy udało Ci się wyjaśnić sytuacje? Być może wyniknął jakiś błąd, który doprowadził do znacznego opóźnienia? Pamiętaj także, by Twoje opinie zawierały argumenty. Krótkie i negatywne komentarze często są odbierane przez użytkowników forum jako wpisy konkurencyjnej firmy.

Artur

@Byly, nie obrażaj osób trzecich, ponieważ nie jest to zgodne z regulaminem forum. Jeśli chcesz powiedzieć nam, w sposób merytoryczny coś na temat warunków pracy w firmie - czekamy na Twoją odpowiedź. Każda rzetelna opinia jest bardzo ważna. @anonymous, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w firmie?

anonymous

firma uczciwa i wypłacalna polecam szef w porządku i szanuje kierowców godni polecenia .najlepsza busiarska firma w polsce.

Byly
@anonymous 16.09.2018 15:00

Anonymus ty chyba tam nie pracowes bo bys wiedzial ze to DZIAD TRANS

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Ats S.A.?

anonymous

Brak słów na temat zamoscia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w ATS SA?

Ryszard

Tak rzadko piszecie, że musi być dobrze. mam zamiar aplikować.

Rozczarowan

Właściciel to jakiś patol na rozmowie o pracę to trzymał sie swoich genitali jak by (usunięte przez administratora) miał.Brak słów

Gelo

Raczej ta firma ats czy laude to jeden...

Gelo

Odnośnie oddziału w Zamościu to szału nie ma kasa jest na czas ale cała reszta pożal się boże.Wymyślają jakieś chierarchie miedź pracownikami co co idzie z tym ten co jest na najniższym stanowisku musi zap... Za wszystkich a co potom dostaje maj mniej to jest chore .O urlop to ciężko o sprawy urzędowe to trzeba się starać bynajmniej z miesiąc wcześniej żeby dostać jakiś kwit.Nie rozumiem skoro cała zmiana pracuje to czemu wszelkie nagrody dzielone są wedle uznania.co do bhp to się nie wypowiem bo mogli byto zamknąć zato

Szybki

ATS GROUP ŁYSOMICE TRANSPORT firma porażka po 4 latach pracy zostałem zwolniony za to ze spałem 4 godz po 29 godzinach ciągłej pracy i spedytor stracił przezemnie dobre zlecenie firma nic się nie rozwija idzie ku upadkowi moim zdaniem kierowca jest praktycznie o wszystko podejrzewany przy rozliczeniu po zjeździe zabrali by ci z chęcią ostatnią parę gaci gdyby można było je sprzedać z zyskiem żeby utrzymać SLS

@Szybki 16.05.2017 12:28

Facet,nie ta firma!!!!

l

@buka już znaleźli tego sprzedawcę w Kętnie :) Aktualnie na tapecie sa takie oferty pracy jak kierowca do Szczecina, Kieorownik Sklepu i Sprzedawca tez do Szczecina, a także przedstawiciel handlowy do Myślenic. Ktoś z was jest zainteresowany którąś z ofert?

Były Kierowwca

złożyłem wypowiedzenie w firmie, po przyjezdzie po miesiacu z trasy, zaczeli szukac dziury we wszystkim i potracac pieniadze doslownie za wszystko, spalanie gdzie wiekszosc trasy stalem, najlepiej by im bylo jakbym siedzial w mrozie i bez pradu, policzyli 500zl za telefon, gdzie rozmowy na calej unni mielismy darmowe, porazka, nie mila atmosfera, chamski kierownik, nawet chcial mnie obciazyc na mandat z Austrii, który dostałem przez ich niedopatrzenie. Nie polecam tej firmy i radze sie trzymac jak najbardziej z daleka.

Krystian

Miejsca jest bardzo dużo - w biurze ok 1m2 na pracownika :-) Poważnie wystarczy podjechać na Wrocławską i samemu się przekonać. Jak jeden chce wyjść do toalety to drugi musi wyjść albo wcisnąć się wręcz pod biurko! ale za to AMG robi robotę!

kostek

Poszukiwałem własnie firmy która ma w swojej ofercie cięcie blachy na wymiar i dlatego wpadłem na ATS z Torunia. Przeglądałem też ich produkty i przykuła moją uwagę stal zbrojeniowa, wszystkie jej standardy mają wymienione na stronie i jestem pewien że prócz przycięcia blahy to też stal zbrojeniową chciałbym u nich zamówić, tylko dla pewności powiedzcie mi czy są rzetelną firmą

kris

gdyby to był gość stąd to przynajmniej znaczyłoby , że potrafi się zabawić. Ale słyszałem swoją drogą , że ludziom często nie jest z nim do śmiechu. Chociaż akurat w tej branży w której znajduje się ATS to może i dobrze , że nie daje innym wchodzić sobie na głowę i trzyma ich na dystans. Co Wy sądzicie?

od Cocomo

Nieee, raczej nikt z ATS by w cocomo tyle nie wydał, bo firma tyle wolnej kasy raczej nie ma

Obserwator z Wrzosów:)

Słyszleiście że ten dyrektor firmy metalurgicznej co stracił w Cocomo milion złotych był z Torunia:) Coś mi się wydaje że to jeden z "dyrektorów" z ATS. buhahaha:) Nieźle firma dba o interes.

Odradzam

Eryku, Raczej tylko kary i to nawet za solidną pracę. Jeżeli jeszcze istniejesz na rynku to "nie idź tą drogą". Będą ociągali się z płatnościami, aż Twoja firma nie padnie i tyle

?

Bardzo dobra firma polecam nie tylko dla kerowcow ale takze dla tych coszukaja transportu

Niki Lauda
@ 19.10.2013 03:34

Buahaha!!! Ale brednie. Widać, że kogoś nieźle na delirze telepało. Pewnie obmyślał jak poprawić choć trochę wizerunek firmy. Niech zgadnę, kto wymyśla w nocy z soboty na niedzielę poprawy wizerunku :D pewnie jakiś kuzyn Bonusa BGC... pozdro 600 ;) wbija potem od razu ze smartfona i stacjonarnego lajki :p, albo karze to podwładnym robić.

Firmy pomyłki

"Pracuję w ATS - Laude"? Jaki to czas? Przeszły? Przyszły? Teraźniejszy? Wymyślili dla tego zdania nową kategorię: Stracony :p

klient

z perspektywy klienta mogę powiedziec, że w ATS-ie nieźle uczą [usunięte przez moderatora]. Ja im podziękowałem i radzę trzymać się z dala !

życzliwy

oficjalnie to z 15-20 osób, reszta wszystko samozatrudnienie. Księgowość zbyt wielka nie jest 6-7 osób, ale za to jakie mądre... Taka dobra rada kandydacie - daj sobie spokój - zachowasz zdrowie fizyczne i psychiczne...

kandydat

czy może ktos napisać ile zatrudnia ATS toruń i jak duża jest księgowosc

było minęło

Hmm owszem komu firma dawała temu dawałą, tym niskim szczeblom głównie umowy zlecenie no i oczywiście pracę obowiązkowe 8,5 h - wszystko nuiezgodne z prawem pracy

gość

Pani dyrektor nie ma, ale jest za to [usunięte przez moderatora] księgowa, która psuje prace i tak ważną dla nas atmosferę. Jest to osoba, której na firmie nie zależy, dlatego męczy wszystkich swoimi foc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i a ma to wpływ na wszystkich. [usunięte przez moderatora]

anonim trzeci

Z tą panią dyrektor "delikatna" przesada. Miała do powiedzenia dokładnie tyle co i inni "dyrektorzy" - całe nic. Fakt faktem nad jej zdrowiem [usunięte przez moderatora] można by się zastanawiać...

anon

Przez długie lata rządziła tą firmą Pani Dyrektor ( była ponad prezesami ..:)) - niekoniecznie sprawna [usunięte przez moderatora] i zupełnie nie umiejąca zarządzać ludzmi. Teraz jej nie ma, więc może być lepiej:)

anonim drugi

Super oddział super firmy, na youtubie można sobie obejrzeć w materiale reklamowym pordzewiałą stal, łamanie zasad bhp i wodę wylewającą się z kontenera.

kkjkhgh

co to mialo znaczyc hahhahahhahaha bo nierozumiem a moze cos na temat oddzialu w zamosciu napiszecie czekam.

@kkjkhgh 20.01.2012 11:32

Ktoś coś na temat oddziału w Zamościu

@kkjkhgh 20.01.2012 11:32

Ktoś coś na temat oddziału w Zamościu

Zostaw opinię o Ats S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ats S.A.