ATS SA

Toruń

Opinie o ATS SA

Gelo

Raczej ta firma ats czy laude to jeden...

Gelo

Odnośnie oddziału w Zamościu to szału nie ma kasa jest na czas ale cała reszta pożal się boże.Wymyślają jakieś chierarchie miedź pracownikami co co idzie z tym ten co jest na najniższym stanowisku musi zap... Za wszystkich a co potom dostaje maj mniej to jest chore .O urlop to ciężko o sprawy urzędowe to trzeba się starać bynajmniej z miesiąc wcześniej żeby dostać jakiś kwit.Nie rozumiem skoro cała zmiana pracuje to czemu wszelkie nagrody dzielone są wedle uznania.co do bhp to się nie wypowiem bo mogli byto zamknąć zato

Szybki

ATS GROUP ŁYSOMICE TRANSPORT firma porażka po 4 latach pracy zostałem zwolniony za to ze spałem 4 godz po 29 godzinach ciągłej pracy i spedytor stracił przezemnie dobre zlecenie firma nic się nie rozwija idzie ku upadkowi moim zdaniem kierowca jest praktycznie o wszystko podejrzewany przy rozliczeniu po zjeździe zabrali by ci z chęcią ostatnią parę gaci gdyby można było je sprzedać z zyskiem żeby utrzymać SLS

@Szybki 16.05.2017, 12:28

Facet,nie ta firma!!!!

l
użytkownik zarejestrowany

@buka już znaleźli tego sprzedawcę w Kętnie :) Aktualnie na tapecie sa takie oferty pracy jak kierowca do Szczecina, Kieorownik Sklepu i Sprzedawca tez do Szczecina, a także przedstawiciel handlowy do Myślenic. Ktoś z was jest zainteresowany którąś z ofert?

Były Kierowwca

złożyłem wypowiedzenie w firmie, po przyjezdzie po miesiacu z trasy, zaczeli szukac dziury we wszystkim i potracac pieniadze doslownie za wszystko, spalanie gdzie wiekszosc trasy stalem, najlepiej by im bylo jakbym siedzial w mrozie i bez pradu, policzyli 500zl za telefon, gdzie rozmowy na calej unni mielismy darmowe, porazka, nie mila atmosfera, chamski kierownik, nawet chcial mnie obciazyc na mandat z Austrii, który dostałem przez ich niedopatrzenie. Nie polecam tej firmy i radze sie trzymac jak najbardziej z daleka.

Krystian

Miejsca jest bardzo dużo - w biurze ok 1m2 na pracownika :-) Poważnie wystarczy podjechać na Wrocławską i samemu się przekonać. Jak jeden chce wyjść do toalety to drugi musi wyjść albo wcisnąć się wręcz pod biurko! ale za to AMG robi robotę!

kostek
użytkownik zarejestrowany

Poszukiwałem własnie firmy która ma w swojej ofercie cięcie blachy na wymiar i dlatego wpadłem na ATS z Torunia. Przeglądałem też ich produkty i przykuła moją uwagę stal zbrojeniowa, wszystkie jej standardy mają wymienione na stronie i jestem pewien że prócz przycięcia blahy to też stal zbrojeniową chciałbym u nich zamówić, tylko dla pewności powiedzcie mi czy są rzetelną firmą

kris
użytkownik zarejestrowany

gdyby to był gość stąd to przynajmniej znaczyłoby , że potrafi się zabawić. Ale słyszałem swoją drogą , że ludziom często nie jest z nim do śmiechu. Chociaż akurat w tej branży w której znajduje się ATS to może i dobrze , że nie daje innym wchodzić sobie na głowę i trzyma ich na dystans. Co Wy sądzicie?

od Cocomo

Nieee, raczej nikt z ATS by w cocomo tyle nie wydał, bo firma tyle wolnej kasy raczej nie ma

Obserwator z Wrzosów:)

Słyszleiście że ten dyrektor firmy metalurgicznej co stracił w Cocomo milion złotych był z Torunia:) Coś mi się wydaje że to jeden z "dyrektorów" z ATS. buhahaha:) Nieźle firma dba o interes.

Odradzam

Eryku, Raczej tylko kary i to nawet za solidną pracę. Jeżeli jeszcze istniejesz na rynku to "nie idź tą drogą". Będą ociągali się z płatnościami, aż Twoja firma nie padnie i tyle

?

Bardzo dobra firma polecam nie tylko dla kerowcow ale takze dla tych coszukaja transportu

Niki Lauda
@ 19.10.2013, 03:34

Buahaha!!! Ale brednie. Widać, że kogoś nieźle na delirze telepało. Pewnie obmyślał jak poprawić choć trochę wizerunek firmy. Niech zgadnę, kto wymyśla w nocy z soboty na niedzielę poprawy wizerunku :D pewnie jakiś kuzyn Bonusa BGC... pozdro 600 ;) wbija potem od razu ze smartfona i stacjonarnego lajki :p, albo karze to podwładnym robić.

Firmy pomyłki

"Pracuję w ATS - Laude"? Jaki to czas? Przeszły? Przyszły? Teraźniejszy? Wymyślili dla tego zdania nową kategorię: Stracony :p

klient

z perspektywy klienta mogę powiedziec, że w ATS-ie nieźle uczą [usunięte przez moderatora]. Ja im podziękowałem i radzę trzymać się z dala !

życzliwy

oficjalnie to z 15-20 osób, reszta wszystko samozatrudnienie. Księgowość zbyt wielka nie jest 6-7 osób, ale za to jakie mądre... Taka dobra rada kandydacie - daj sobie spokój - zachowasz zdrowie fizyczne i psychiczne...

kandydat

czy może ktos napisać ile zatrudnia ATS toruń i jak duża jest księgowosc

było minęło

Hmm owszem komu firma dawała temu dawałą, tym niskim szczeblom głównie umowy zlecenie no i oczywiście pracę obowiązkowe 8,5 h - wszystko nuiezgodne z prawem pracy

gość

Pani dyrektor nie ma, ale jest za to [usunięte przez moderatora] księgowa, która psuje prace i tak ważną dla nas atmosferę. Jest to osoba, której na firmie nie zależy, dlatego męczy wszystkich swoimi foc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i a ma to wpływ na wszystkich. [usunięte przez moderatora]

anonim trzeci

Z tą panią dyrektor "delikatna" przesada. Miała do powiedzenia dokładnie tyle co i inni "dyrektorzy" - całe nic. Fakt faktem nad jej zdrowiem [usunięte przez moderatora] można by się zastanawiać...

anon

Przez długie lata rządziła tą firmą Pani Dyrektor ( była ponad prezesami ..:)) - niekoniecznie sprawna [usunięte przez moderatora] i zupełnie nie umiejąca zarządzać ludzmi. Teraz jej nie ma, więc może być lepiej:)

anonim drugi

Super oddział super firmy, na youtubie można sobie obejrzeć w materiale reklamowym pordzewiałą stal, łamanie zasad bhp i wodę wylewającą się z kontenera.

kkjkhgh

@kkjkhgh 20.01.2012, 11:32
co to mialo znaczyc hahhahahhahaha bo nierozumiem a moze cos na temat oddzialu w zamosciu napiszecie czekam....

Ktoś coś na temat oddziału w Zamościu

@kkjkhgh 20.01.2012, 11:32

Ktoś coś na temat oddziału w Zamościu

anonim drugi

NAJPRĘŻNIEJ - haha - pozdrawiam autora...

dawno dawno temu

raczej to drugie. No chyba, że coś się zmieniło w co szczerze wątpię :) Wynagrodzenie za moich czasów wypłacane było bez umowy o pracę, pracowało się na samozatrudnieniu. Kasa zła nie była, gorzej z socjałem, urlopami i atmosferą w firmie. Ale na start firma OK, docenia się potem każdą następną :)

Witam, dlaczego nikt nie pisze o jednej z NAJPRĘŻNIEJ działających firm w Toruniu - ATS SA? Czyżby było aż tak idealnie, czy aż tak źle że ludzie boją się cokolwiek napisać?

Zostaw opinię o ATS SA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATS SA