Autoryzowany Partner Hörmann Firma Nalazek

Toruń

Opinie o Autoryzowany Partner Hörmann Firma Nalazek

Były klient

Jestem klientem tej firmy i zdecydowanie nie polecam dokonywania zakupów. Brak dotrzymywania terminów, uczenie się montażu na produktach klientów, długie terminy oczekiwania na odpowiedź, słabo działający serwis.

Karolek

Jakie są zasady wynagrodzeń dla Przedstawicieli handlowych ? Jaka podstawa, jaka premia ?

Sebastian

Nie polecam

Marek

Pracuję w tej firmie kilka lat i dochodzę do wniosku, że opinie piszą ci którzy zostali zwolnieni z firmy dyscyplinarnie. Pracować trzeba tak jak wszędzie ale nie jest najgorzej.

Byly pracownik

Witam. Pracowałam kiedys w tej firmie. Aroganckie i bezczelne odnoszenie sie do pracowników to jest chleb powszedni. Ale również nieuczciwość i obgadywanie za plecami . Właściciele z tzw.panią dyrektor to taka klika, ktora nie pozwoli w żaden sposób na rozwój a jak wychylisz głowę to cie zgnoją. A o zarobkach to nie wspomnę. Nędza. Pracownikom grosze a sobie wille z basenem saunę i dzieci w szkole w USA.

iwa

Kupiłam bramę garażową w tej firmie. W ciągu roku powinni wykonać jeden płatny przegląd z regulacją. Od miesiąca dzwonię i proszę, na początku było za tydzień, za dwa, a ostatnio powiedziano mi, że za daleko i nie przyjadą. Ze sprzedażą nie mieli problemu, że za daleko. Radzę trzymać się od tej firmy - "Nalazek"z daleka. Jeśli "hormann" ma takich przedstawicieli to robią im odpowiednią reklamę.

zaza

Ludzie,daras jest po zawodówce, nie wymagajcie od niego za wiele, od przypływu gotówki, słoma z butów nie zniknie !!!

pracownikk

Ja również nie polecam i zgadzam się z poprzednikami. Jeśli wypracujesz target to dostaniesz procent do pensji, jeśli go nie wypracujesz to od pensji podstawowej masz potracenie - taka nie pisana w umowie zasada. Właściciele nie załatwiają bezpośrednio wielu spraw z konkretnymi pracownikami tylko przez innych pracowników, np zwolnienia albo faxem. Śmiech na sali

oool

To co napisał przedmowca to nic, najlepsze ze w dzisiejszych czasach i przy dziesiejszych cenach handlowcy sa tam 1 % prowizji. Niemozliwe, co?? a jednak! banda łosi! zeby dostac ten wymarzony 1% trzeba jeszcze nakrecic kilkadziesiat tys przychodu dla darasa. toć to szok. ludzie czasy sie zmieniaja i nie sluchajcie pierdoł o jakims kryzysie bo to [usunięte przez moderatora] prawda.

Miałem ogromną nieprzyjemność pracować w tej firmie. Szef [usunięte przez moderatora] , wyzywający pracowników, [usunięte przez moderatora] choć na rozmowie kwalifikacyjnej obiecano mi umowę. A najbardziej bawią mnie pozytywne wpisy - to chyba sam [usunięte przez moderatora] je umieszcza - propaganda to podstawa.

Zostaw opinię o Autoryzowany Partner Hörmann Firma Nalazek - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoryzowany Partner Hörmann Firma Nalazek