Rotar-Poland Sp. z o.o.

Adres: Skłodowskiej-Curie 61C, 87-100 Toruń

NIP: 8792072231 KRS: 0000147018

Rotar-Poland Sp. z o.o.

Opinie o Rotar-Poland Sp. z o.o.

Elżbieta

Czy ktoś z obecnych na forum jest w stanie udzielić kilku wskazówek odnośnie rekrutacji w firmie? Jak wygląda jej przebieg? W jakiej atmosferze prowadzona jest rozmowa o pracę? Aktualnie firma poszukuje Magazyniera z minimum dwuletnim doświadczeniem, więc myślę, że Wasze wypowiedzi będą pomocne dla osób zainteresowanych pracą w Rotar-Poland.

lucek

Firma jak każda inna, wyjątkiem jest brak wiedzy Pani dyrektor na temat tego, co się dzieje na produkcji.

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Rotar Poland Sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Rotar-Poland Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rotar-Poland Sp. z o.o.