LOGIPARK-RHC Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o LOGIPARK-RHC Sp. z o.o.

ggg

chce się rano wstać i iść spedalonego kierownika natłuc :)

szabugi

ty al bandi czy jak cie tam zwą napisz normalnie swoją opinię a nic z tego nie można zrozumieć jeśli potrafisz w języku polskim jeśli można prosić- mam nadzieje ,że to słowo jest ci znane (proszę) pozdrawiam słyszałem że lipa się robi ale nie wiem czy to prawda jak to mówią w miarę jedzenia apetyt rośnie ale coś jest w tym powiedzonku a tak naprawdę to możesz coś napisać co wiesz pewnego czy tylko słyszałeś coś jak ja i możesz się domyślać kończę bo się rozpisałem czekam na odpowiedz (jak ją możesz to napisz w języku polskim) .

Zostaw opinię o LOGIPARK-RHC Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOGIPARK-RHC Sp. z o.o.