Berg Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Berg Sp. z o.o.

Iza

Aktualnie, firma Berg ,poszukuje Pracowników do swoich działów, z tego co napisane jest w ogłoszeniu są w stanie zaoferować udział w ciekawych projektach ale i atrakcyjne wynagrodzenie. Napiszcie jak aktualnie wygląda tam praca? Ktoś z odwiedzających forum,może już aplikował? Był na rozmowie? Skoro pojawiły się oferty, niewykluczone,że będzie wielu zainteresowanych.

demon
@Iza 05.09.2017 13:03

Witaj Iza. Jest to jedna z najgorzej postrzeganych firm w branży narzędziowej. Wiem to i owo bo w branży pracuje juz bardzo długo. Radziłbym poszukać lepszego zajęcia.

jhjnm

widze też @różna że szukają na ciekawe stanowisko - bo na kieornika zmiany pordukcyjnej. Oferta jest bardzo świeża, wyglada naprawde ciekawie !! : - )

PH

Marna firma , zero asortymentu , ludzie sami odchodzą po 6 miesiącach bo na taki okres masz pierwszą umowę . Szanujący się PH nie powinien pchać sie do tej firmy która jest wymysłem . Trzeba nadmienić że to jest jakiś 1 % odłam firmy RYWAL z Torunia . Pensja bardzo słaba , beak premi którą nie ma na czym wyrobić . Katalog jeśli tak to można nazwać ma 8 stron z czego większości towaru nie ma na stanie .

adonis

a jak bardzo warto?? bo widze ze juz po 6 miesiacach kolejne ogloszenie na ten sam region. Moze za duzo wymagaja? Wie moze ktos jak sie pracuje w tej firmie na stanowisku Regionalnego Przedstawiciela Handlowego?? Jakie pieniadze proponuja i co to za praca??

Zostaw opinię o Berg Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berg Sp. z o.o.