Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.

Jaja

CHCESZ BYC PONIZANY I WYKOZYŻYSTWANY TO RUSZAJ Z NAMI My wiemy jak to zrobić jeleniu zgłoś się i pracuj za 190 zł dziennie i płazy na promie i jazda bez karty

Kiero

Firma jak każda inna ma swoje plusy i minusy. Plus to że kasa jest zawsze na czas i według wyliczenia -(dniówki i dodatki) minus to nieprzewidywalność co do terminów zjazdów. Wybór należy do każdego komu to odpowiada lub nie. Pozdrawiam

grzegorz66

kłamstwa .niesłowność. nie wypłacalność .nie mam nic do spedytorów .nie polecam na dłuższą współpracę chyba, że z chęci poznania Skandynawii.

cmc

skoro zależy im na wysokich zarobkach, a mają pasję, to muszą dawać z siebie dosłownie wszystko. @Dziok :)

kowal

Nie wiem jak to jest na dzień dzisiejszy z tym spalaniem - może faktycznie się opanowali i pozostały tylko zalecenia co do spalania a z kar finansowych zrezygnowali bo poprostu nikt za bardzo nie chciał u nich jeździć. Aczkolwiek z systemem 3/1 - podobno porażka i pensje zamiast w góre to w dół się pną. Podobno jakiś nowy system rozliczania kierowców wprowadzili - tylko co z tego jak i tak jest uzależniony od trasy, frachtu bądź kilometrów które to i tak danemu kierowcy przypisuje/wydaje pan który mówi o sobie "spedytor". Pozdrawiam

tabo

Witam kolegów czy firma w dalszym ciągu szuka kierowców ??

Bolek

W firmie Jest jak jest ,ale norm paliwowych to nie ma. Jedynie są zalecenia co do spalania.

kazek

Dziękuję za pomoc. Nie powiem przymierzałem się do tej firmy. Doświadczenie na Norwegie mam. Ale z tą normą to niestety jest nie wykonalne. 33 litry na Bodo lub Trontheim to niech sobie sami wsiadają.

kowal

Witam. Na swojej stronie internetowej scandinavian pisze o tzw "korekcie paliwowej" Trzeba przyznać że faktycznie taka istnieje z tym tylko drobnym faktem iż jest ona regulowana pensjami kierowców a mianowicie zarząd wymyślił sobie normy paliwowe na posiadane przez nich auta - przykład volvo fh 440 po Skandynawi ma mieć norme 32-33 jeżeli takiej kierowca nie posiada zostaje obciążony tzn. zabierana mu jest część wypłaty np 500zł a były przypadki że nawet po 1000zł zabierano. Trzeba sobie zadać jedno pytanie: który salon, warsztat czy dealer samochodów ciężarowych da na pismie gwarancje że auto spali tyle lub tyle litrów ON - żaden. Fantazja, psychologia, owijanie wokół palca i kuszenie (w miare jak na warunki skandynawskie) dobrym sprzętem to główne atuty tej firmy. Można na koniec dodać żę na dzien dzisiejszy przyjmują do pracy każdego kto chociażby zrobił prawo jazdy "c+e" wczoraj i to nie dla tego że wzieli nowe auta po prostu normalni kierowcy którzy pracowali tam po kilka a nawet kilkanaście lat odeszli i odchodzą bo okradać się nie dadzą a tym bardziej poniewierać przez kogoś kto nie ma zielonego pojecia co znaczy prawdziwa skandynawia zimą. W przeciągu 2, 5 miesiąca odeszło od nich około 10 kierowców a zapowiada sie jeszcze więcej. Gdyby zamiast pakować pieniądze w marketing, sponsoring, artykuły prasowe typu "kobieta w tirze" (swoją drogą totalne bzdury) itp. rzeczy a zaczeli by uczciwie traktować trzon zwany "kirowca" to nie doszłoby do sytuacji w której na dzień dzisiejszy używając palców jednej dłoni można policzyć kierowców jeszcze u nich pracujących, którzy na prawde wiedzą co to znaczy jazda po wysokiej skandynawii zimą. Jedyne co dobrze działa w tej firmie to marketing i ponad gabaryty.

Kazimierz

Nie zgodzę się z Tobą kolego pracowałem tam krótko bo krótko ale wszystko mi wypłacili i nie mam do nich żalu.

Zostaw opinię o Scandinavian Express Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.